26

Odp: Zagłębocze

Dokładnie, te rzeczy się zużywają, taka kolej rzeczy, lecz sęk w tym jak udowodnić, że zużywają się ileśtamset procent szybciej...?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

27

Odp: Zagłębocze

ciezko by bylo.....  mozesz udowodnic, że oto na tej dziurze wygialem felge itd..... ale inaczej chyba sie nie da rady...

tempus fugit

28

Odp: Zagłębocze

zobaczycie: kiedyś nam zrobią taki asfalt, że Wszysce będą chcieli tam mieszkać!!
kwestia tylko kilkudziesięciu lat;)
:)Niech żyje  Najpiękniejsze Zagłębocze!!!:)

29

Odp: Zagłębocze

Tyle że zanim będziesz miał tam super drogę, to ludzie się z tamtąd wyprowadzą, bo kto chce mieszkać jak na marsie. Ni chyba że w najbliższym czasie ceny śmigłowców pójdą znacznie w dół.
Zresztą generalnie na drogi czanieckie chyba się gwarancja skończyła, bo sypią się jak choinka na wiosnę. Szkoda gadać, Miałem na wiosnę założyć kółka DEZENT 17", ale po co sad , zaraz by były krzywe.

30

Odp: Zagłębocze

Kiedyś, jako dziecko, miałem taką wizję: Kolejka linowa z krzesełkami z dolnego na górny Czaniec. Więc może na zagłębocze???

31

Odp: Zagłębocze

"Tyle że zanim będziesz miał tam super drogę, to ludzie się z tamtąd wyprowadzą, bo kto chce mieszkać jak na marsie. "
o chłopek.... uraziłeś mój patriotyzm kolalny!!!
przejedź się na Zagłębocze, to zobaczysz jak sie ludzie wyprowadzają smile

a muszą być te krzesełka? nie może być wagoników??

32

Odp: Zagłębocze

z tego co widzę, to ludzie zaczynają się budować właśnie na... zagłęboczu smile

33

Odp: Zagłębocze

no... nie  da się ukryć!!
i może zrobią kolejkę smile

34

Odp: Zagłębocze

Wagoniki mogą być, ale krzesełka są fajniejsze. A w zimie to na saniach albo poduszkowcem...

35

Odp: Zagłębocze

Toffler napisał/a:

"Tyle że zanim będziesz miał tam super drogę, to ludzie się z tamtąd wyprowadzą, bo kto chce mieszkać jak na marsie. "
o chłopek.... uraziłeś mój patriotyzm kolalny!!!
przejedź się na Zagłębocze, to zobaczysz jak sie ludzie wyprowadzają smile

Moim celem nie było obrażanie Ciebie - tylko pokazanie stanu drogi na Zagłęboczu. Jeśli nic się w tym kierunku nie zrobi to moja wizja będzie realna smile

36

Odp: Zagłębocze

A więc Obywatele! Do łopat!

Bo i co innego można zrobić?

37

Odp: Zagłębocze

przecież się nie obraziłem...

jak to co można zrobić??
wynająć koparke smile

38

Odp: Zagłębocze

od pana łyczki oczywiście smile

39

Odp: Zagłębocze

niestety pan Ł.  nie posiada koparki wink

40

Odp: Zagłębocze

może to takie mobilne z łyżką tongue

41

Odp: Zagłębocze

tylko jak będą kopać żeby zostawili mam tą jedyną  latarnie;)
-----
sory... jedną z wielu

jest coś takiego jak edycja postu!! - moderator

42

Odp: Zagłębocze

Coś zaczyna się dziać.  Jeden z radnych Grzegorz Z. napisał pismo adresowane do powiatu o remont drogi, a teraz zbierane są podpisy mieszkańców, które zostaną dołączone do tego pisma. Może by tak cały Caniec  podpisał  się pod tym pisem. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. wink

43

Odp: Zagłębocze

Po co zbierać podpisy. A może bardziej radykalne działanie? Okazuje się, że w naszym kraju chodzenie po pasach przynosi lepsze efekty niż chodzenie po urzędach.
W centrum przed apteką są pasy dla pieszych. Wystarczy grupa 20 desperatów, których można skrzyknąć bardzo szybko. Do tego informacja o proteście dla lokalnych mediów.
Spacerowaniem po pasach można osiągnąć większy efekt medialny niż tysiącem podpisów pod listem radnego.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

44

Odp: Zagłębocze

Jak pismo nie pomoże to  wyjdziemy na pasy ale najpierw trzeba postawić znak koło apteki bo znowu jest zwalony i mogą nie wiedzieć że chodzimy po pasach smile

45

Odp: Zagłębocze

zgadzam się z powyższym, ale nowy znak i tak zostanie przetrącony przez samochody...

chyba że bedzie jakiś betonowy czy coś?

46

Odp: Zagłębocze

Oj fazi, fazi.
A ja nie dziwię się, że słupek ze znakiem jest notorycznie rozjeżdżany. Przecież to miejsce parkingowe!
Są inne sposoby zamocowania znaków - jak się okazuje bardziej przyjazne użytkownikom dróg i parkingów. Czy tak trudno na to wpaść?!

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

47

Odp: Zagłębocze

oj Zenon Zenon

przecież to co piszesz jest chyba oczywiste i nikomu nie trzeba nic udowadniać...

48 Ostatnio edytowany przez xnoname (2007-09-18 17:22:35)

Odp: Zagłębocze

Co do ul. Zagłębocze   komunikat z 06.09.2007r  http://www.zdp.powiat.bielsko.pl/

49

Odp: Zagłębocze

Remont na odcinku 500m  czyli od skrzyżowania przy cmentarzu do szczytu górki nad stadionem. Ludzie którzy przyjada na mecz to zobaczą jaka fajną droge mamy, bo za górką już bedzie stary pofałdowany asfalt. Mogli się chociaż pofatygować  do skrzyżowania z ulicą Zieloną (tj.  1000m) ponieważ na tym odcinku jest  najgorsza i jeżdżą nią codziennie autobusy, a dalej to jest w miare dobra.

50

Odp: Zagłębocze

myslelem ze cały odcinek.... w sam sam dojazd do składu pana Łyczki:)

tempus fugit