1

Temat: Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki???

Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki??? Przecież to jest skandal!!! na MZK nasza gmina łoży niesamowitą kasę! Utrzymywane są różne dziwne nieopłacalne trasy autosbusów (jakaś wielka puszcza, kozubnik....).

2

Odp: Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki???

jeszcze jedno - może ktoś zauważył, że po bielsku jeździ autobus..... MZK Kęty. Obsługuje on trasę, którą MZK Bielsko odrzuciło ze względu na NIEOPŁACALNOŚĆ!!!!!

No tak, skoro MZK Kęty są współfinansowane przez gminy, to im się wszystko będzie opłacać...

Może panowie z MZK Kęty otworzą jeszcze jakiś kurs z Kęt nad morze? Albo coś takiego?

3

Odp: Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki???

MZK Kęty w Bielsku??? a to ciekawe, bardzo ciekawe...
a połączenie z Czańca do Porąbki jako-tako istnieje -> Porąbka Kozubnik przez Czaniec, tyle że wsiadasz na krzyżówce, pod kościołem lub na Bukowcu, no chyba że w Kętach oczywiście...

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

4

Odp: Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki???

a co ma zrobić osoba mieszkająca na Górnym Czańcu chcąc załatwić coś w UG? przesiadka, dojazd i przyjazd to okolo 10 złotych!!!!!!!!

5

Odp: Dlaczego nie ma bezpośredniego kursu z Czańca do Porąbki???

fazi napisał/a:

jeszcze jedno - może ktoś zauważył, że po bielsku jeździ autobus..... MZK Kęty. Obsługuje on trasę, którą MZK Bielsko odrzuciło ze względu na NIEOPŁACALNOŚĆ!!!!!

No tak, skoro MZK Kęty są współfinansowane przez gminy, to im się wszystko będzie opłacać...

Może panowie z MZK Kęty otworzą jeszcze jakiś kurs z Kęt nad morze? Albo coś takiego?

MZK Kęty wygrało przetarg na obsługiwanie lini w Bielsku Białej, czyli po prostu jest podwykonawcą!!! ja słyszałem narzekania, ponieważ interes na tym ma tylko i wyłącznie MZK Bielsko- Biała

tempus fugit