1

Temat: Pytanie i zarówno prośba

Jaki jest koszt wypozyczenia sali na wesele?

2

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Koszt wypożyczenia sali to 600 zł. na dwa dni, natomiast na jeden dzień 400 zł. Zaliczka wynosi 200zł
Najemca pokrywa wszystkie media.

3

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Odświeżam.

Cena za wynajem na jeden dzień dalej 400zł?? Ile jest miejsc siedzących?? Macie jakieś fotki sali?? Jest możliwośc wypożyczenia od was nagłośnienia??
Pozdrawiam

4

Odp: Pytanie i zarówno prośba

własnie przydałyby sie jakies zdjęcia sali. a jak można sie umówic na ewentualne obejżenie sali przed wynajęciem?

5

Odp: Pytanie i zarówno prośba

a czy można wynając sale OSP Czaniec na innego rodzaju imprezy niez wesela?

6

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Odpowiadam że wszelkie informacje na temat sali i jej wypożyczenia udziela Pan Marian Medoń pod numerem 691 853 613

7

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Wynajem sali na 1 dzień to 400zł  + media. A żeby bylo śmiesznie to media kosztują potem drugie 400zł. Ja zapłaciłem za 1 dzień 800zł  i to jeszcze miałem firme która to jedzenie prawie w całości przywiozła gotowe. Za media się dlatego tyle płaci bo pod te liczniki jest cała remiza podpięta oprócz baru, więc byłem sponsorem mycia samochodów strażackich i prądu wykorzystywanego przez strażaków do remontu pomieszczenia socjalnego. Cena jednostkowa liczona za media jest oczywiście większa niż obowiązująca w zakładzie energetycznym. Najlepiej to wynająć ją rano w sobote a w niedziele oddać bo za każdy dzień więcej płacimy za media z których korzystają inni.

8

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Drogi Pawle wiedziałeś co brałeś bo rozmawiałeś w cześniej z Panem Marianem Medoniem,widocznie żle się go poinformowałeś a tak apropo to był garaż a nie pomieszczenie socjalne.Niestety my pracujemy tak jak Ty a jeszcze musimy zadbać o całą remize i niekiedy możemy się tylko tym zająć przez piątek lub sobote.Bo ochotnicza straż nie polega tylko na gaszeniu pożarów ale także na utrzymaniu całej remizy bo nikt nam w tym nie pomoże
Ale widocznie ty tego nie rozumiesz.

9

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Ja rozumiem wszystko. Tylko nie można kasować za 1kW  więcej niż Enion bo OSP nie jest pośrednikiem w sprzedaży prądu bo nie ma na to koncesji. Przy wynajmowaniu sali klient nie jest informowany że będzie płacil także za prąd i wode którą pobieracie na mycie i remonty. Uczciwiej jest skasować za wynajem + media, a dodatkowo pobierać pieniądze na utrzymanie OSP itp. Wtedy było by wszystko jasne i zrozumiałe.

10

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Porusze tą sprawe na najbliższym zebraniu zarządu i wtedy będe wiedział więcej szczegułów na ten temat bo ja się tymi sprawami nie zajmuje.Obiecuje że ta sprawa zostanie wyjaśniona.

11 Ostatnio edytowany przez dusia (2006-11-25 21:07:10)

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Numer do pana Mariana Medonia który został podany na forum jest błędny.Ciekawe kiedy ten miły pan pod tym numerem telefonu przestanie już być taki miły? smile

12

Odp: Pytanie i zarówno prośba

Bardzo przepraszam za pomyłke ten numer to 691 853 613