1

Temat: Galeria Czańca

Zamierzam założyć stronę ze zdjęciami z Czańca. Wszystkich którzy posiadają zdjęcia czańca które jeszcze nie są w internecie proszę przesyłać na adres zdjecia33@op.pl. Za wszystkie zdjęcia dziękuję. Jeszcze raz proszę o nadsyłanie w niedługim czasie podam adres galerii na forum.

2

Odp: Galeria Czańca

Prosze o podanie adresu galerii.
Dziekuje.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

3

Odp: Galeria Czańca

Specjalnie dla guru

pat napisał/a:

w niedługim czasie podam adres galerii na forum.

j.w.

4 Ostatnio edytowany przez guru (2009-10-17 05:43:14)

Odp: Galeria Czańca

Szanowny Panie galler,
Pat napisał: " w niedługim czasie podam adres galerii na forum" w dniu 2008-12-28 czyli prawie dziesiec miesiecy temu. Uznalem wiec, ze pytanie o adres GALERII CZANIEC jest pytaniem w pelni zasadnym. Dziekujac za panski "lobbying" na rzecz uzyskania przeze mnie powyzszego adresu internetowego w podzięce zadedykuje Panu jeszcze jedno slowo , rodem ze slownika jezyka angielskiego, slowo o ktorym mowie to slowo "simpleton" . W moim przekonaniu slowo to zostalo wykreowane z mysla o Panu i panu podobnym.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

5

Odp: Galeria Czańca

W psychologii uciekanie się do obraźliwych epitetów oznacza najczęściej wyczerpanie racjonalnych argumentów. A według mnie - ważniejsze od samej umiejętności czytania jest umiejętność czytania ze zrozumieniem.

6

Odp: Galeria Czańca

Szanowny Panie galler,
Slowo "simpleton" skierowane do osob panskiego pokroju nie jest epitetem , jest tylko
stwierdzeniem przykrego w formie, ale jakze trafnego faktu. Przykro mi, ale ja naprawde uwazam , iz slowo to zostalo wykreowane z mysla o Panu i panu podobnym.
Z powazaniem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

7

Odp: Galeria Czańca

guru napisał/a:

S ale ja naprawde uwazam
guru

1.    Uwierz mi, że mam naprawdę najgłębiej jak to tylko możliwe, to co uważa ignorant, który próbuje zatuszować brak treści merytorycznych pseudo oratorskimi sformułowaniami .
2.    Fajnie, że coś się dzieje na forum smile
3.    Szkoda, że kosztem zaśmiecania kolejnego tematu, ale odnoszę wrażenie, że jest to wszystkim obojętne.
4.    Z powodu braku racjonalnej argumentacji ze strony przedmówcy proponuję moderatorowi wyczyścić temat i zakończyć ?farsę? smile

8

Odp: Galeria Czańca

Szanowny Panie galler,
Ponizej , pozwalam sobie zacytowac niektore panskie merytoryczne i racjonalne argumenty zamieszczone przez szanownego Pana na tym forum:

Watek: Zimowe (nie)utrzymanie dróg
?Czepiacie się na siłę.?
?Zastanawiam się czego się przyczepicie w przyszłym roku.?
?Mylicie pojęcia i proponuje się najpierw dogłębniej zapoznać z tematem w jakim się wypowiadacie.?
?Proponuję wszystkim czasem się zastanowić przed skrytykowaniem.?
?Powtarzacie po raz setny standard i myślicie że to dalej śmieszne.?

Watek: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?
?Czyżby krytyka mojej wypowiedzi została podyktowana tym, iż pozwoliłem sobie wskazać kłamliwe stwierdzenia mnie krytykującego??
?Człowieku skoro wszyscy Cię ignorują to jest jakiś znak i skoro nie potrafiłeś wyciągnąć z tego żadnych wniosków i dalej prowadzisz monolog to świadczy o Twoim ?bardzo wysokim? ilorazie inteligencji.?

Watek: Galeria Czańca
"Uwierz mi, że mam naprawdę najgłębiej jak to tylko możliwe, to co uważa ignorant"

Watek: Cmentarz
?Myślę że rozsiewacie plotki na temat.......?

Watek: Chodnik
?Tak czy inaczej chciałem zauważyć, że wszystko zmierza ku jak najlepszemu, a Wy już zaczynacie krytykować i narzekać.?
?A Twój sposób wypowiedzi  Z.....  mogą sprowokować i pewno to jest Twoim celem.?

Merytorycznosc w pelnym wymiarze, dodam w panskim wymiarze.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

9

Odp: Galeria Czańca

A gdzie Twoje krasomówcze popisy?

10 Ostatnio edytowany przez guru (2009-10-30 14:40:39)

Odp: Galeria Czańca

Szanowny Panie galler,
Moje ?Szanowny Panie? wraz z calym cywilizowanym swiatem uwazam za znacznie grzeczniejsza i intelektualnie zasadna forme od panskiego ?twoje?  a moje ?krasomówcze popisy? znaczniej bardziej przyswajalne niz panskie ,delikatnie mowiac bardzo prowincjonalne a nawet prostackie: "Uwierz mi, że mam naprawdę najgłębiej jak to tylko możliwe, to co uważa........"
Z glebokim szacunkiem - nie oczekujac wzajemnosci,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".