1

Temat: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

Szanowni Użytkownicy Forum
Jestem bardzo ciekawy kiedy w końcu doczekamy się opieki medycznej całodobowej w weekendy i święta na terenie naszej gminy, ponieważ jazda po nocy z chorym dzieckiem do bielska jest nieporozumieniem!!

2

Odp: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

Nasza gmina póki co nie ma należytej opieki nawet w ciągu dnia, dlatego możesz sobie odpowiedzieć sam na swoje pytanie. Według mnie jest to spowodowane monopolistyczną pozycją spółki polimed.

3

Odp: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

Zgadzam się z tobą w stu procentach bo sam wielokrotnie przekonałem się na własnej skórze że nawet w dzień opieki nie mamy.Ale nic dziwnego bo nawet skargi składane w NFZ w bielsku nie pomagają.Ja jednak mam nadzieję że kiedyś ta sielanka naszym lekarzom się skończy bo tak jak oni pracują to niemożna ich nazywać lekarzem rodzinnym!!

4

Odp: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

A jak to wygląda gdzieś indziej?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

5

Odp: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

Kilka lat mieszkałem w innej miejscowości która też należy do ŚKCH i tam z rodziną mieliśmy lekarza rodzinnego który opiekował jak i dorosłymi tak i dziećmi,nie było podziału że rodzice do jednego a dzieci do drugiego.Pani doktor pracowała w przychodni 8 godz.nigdy nie wychodziła wcześniej z pracy czasami nawet zostawała dłużej jak były jakieś epidemie np.grypy itp.Ale najważniejsze że 24 godz. na dobę służyła pomocą jak i przez telefon tak i w nagłych wypadkach przyjeżdżała swoim samochodem w nocy na wizytę i nie brała za to pieniędzy bo mówiła że to jej praca i my to już mamy zapłacone. Raz w roku sama wysyłała na badania kontrolne czyli mocz,morfologia itp. Nigdy nie miała problemu z wypisaniem skierowania mało tego sama dzwoniła żeby pacjent mógł jak najszybciej się u niego znaleźć. I jeszcze jeden przykład że jak p.doktor szła na urlop to miesiąc wcześniej wisiało ogłoszenie kto ją będzie zastępował łącznie z nr. tel.Ja wiem że może trudno w to uwierzyć ale sam mam dzieci i to co opisuje przekonałem się na własnej skórze. Dlatego bardzo się dziwie że jedna kasa chorych a miedzy jedną opieką a tą w Czańcu to przepaść !!! Tutaj w Czańcu możemy sobie życzyć dużo dużo zdrowia i MOCNYCH NERWÓW !!!

6

Odp: Kiedy nasza gmina będzie miała opiekę medyczną całodobową !!

Pozazdrościć. To lekarz z powołania. Myślę, że ze świecą takich szukać. Głównie liczy się kasa, kasa, kasa i prywatne wizyty.

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif