151

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

gość umie pojechać każdemu ale w sposób pełny kultóry

Nie wiem czy odbierać ten błąd jako sarkazm smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

152

Odp: Kandydat Na Wójta

Administrator co ty taki dociekliwy, GREGOR to gość inteligentny,  zapewne wie co czyni a czytajacy też nie ułomki i każdy wedle swojego rozpoznania oceni. Mądrej głowie dość dwie słowie, stare polskie przysłowie.
Dobrej nocy ludkowie jak by to na Śląsku powiedzieli.
Życzy sąsiad

153

Odp: Kandydat Na Wójta

kultóry nie kultury smile bo wg mnie jak się komuś dogaduje nawet w sposób inteligentny to nie myśli się o kulturze

Per Aspera Ad Astra

154

Odp: Kandydat Na Wójta

Panowie, to jak z tym kandydatem? może się jakoś zmobilizujemy żeby kogoś zwerbować, co?

155

Odp: Kandydat Na Wójta

może kogoś z forum???

Per Aspera Ad Astra

156

Odp: Kandydat Na Wójta

Obiektywnie myśląc wydaje mi się, że nie wiele się zmieni po najbliższych wyborach.  Mi osobiście marzy się zmiana wszystkich radnych gminnych i wójta. Zarówno obecni Radni jak i Wójt na pewno nie dadzą  się końmi oderwać od ?koryta?. Przyczyniałbym się do wypowiedzi poprzednika, abyśmy znaleźli (co na pewno będzie trudne) kompletu kandydatów do RG i oczywiście Wójta. Nie mniej jednak z całego forum nie licząc admina ujawnił się, (za co mu szacuj się należy) jedynie Pan Wojtek, niestety nie uważam, aby nadawał się to którejkolwiek z wyżej wymienionej funkcji.

157

Odp: Kandydat Na Wójta

znalezienie komplet odpowiednich ludzi na te stanowiska jest nie możliwym

Per Aspera Ad Astra

158

Odp: Kandydat Na Wójta

Panowie, ja proponuję "guru", jak już było to popieram.

159

Odp: Kandydat Na Wójta

sąsiad napisał/a:

Panowie, ja proponuję "guru", jak już było to popieram.

Cały czas mam nadzieję, że to jest stwierdzenie wyłącznie ironiczne.

160

Odp: Kandydat Na Wójta

Guru się nie zgodzi to po pierwsze a po drugie zaraz nam tu napisze co myśli o nas i o tym pomyśle smile

Per Aspera Ad Astra

161

Odp: Kandydat Na Wójta

A może potrzebna nam jest odrobina szaleństwa, taka terapia wstrząsowa. Ale jest jeden warunek "guru" sie musi ujawnić.

162

Odp: Kandydat Na Wójta

żebyś potem nie żałował

Per Aspera Ad Astra

163

Odp: Kandydat Na Wójta

Chciałbym żeby władza się zmieniła. I powiem że chyba P. Zontek też nie jest najlepszym kandydatem.

164 Ostatnio edytowany przez guru (2010-09-13 02:36:52)

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,
Dziekuje za , jak to  "Pan Sasiad" nazwal, propozycje odrobiny szaleństwa i terapii wstrząsowej.
Dodajmy terapii ktorej Gmina Porabka potrzebuje. Desperacja w tym temacie siega zenitu. Po nieudolnych "rzadach" Pana Bulki i jego ekipy Gmina potrzebuje "przywodcy" ktory dla odmiany
pomysli o Gminie i jej mieszkancach a nie o wlasnych dupach w samorzadowych fotelach.
W tym miejscu chcialbym podkreslic , ze moje slowa nie sa slowami populistycznymi skierowanymi na potrzeby mojej wlasnej kampanii lub moich zyskow polityczno-ekonomicznych.
Moja kandydatura na stanowisko Wojta nie wchodzi w gre. Malo tego, osobiscie nie wiem kogo moglbym typowac lub popierac na to stanowisko. Nie wiem kogo popierac, ale z cala pewnoscia wiem kto na to stanowisko nie powinien byc "wyniesiony". Mowilem juz o obecnym , calkowicie skompromitowanym wojcie Panu Bulce. Jest on kandydatem numer jeden na "NIE". Dwoch pozostalych to , "czerwoni" jak flaga narodowa bylego Zwiazku Radzieckiego byli funkcjonariusze i oficerowie sluzb specjalnych i mundurowych  PRL. Osoby o ktorych mowie to Pan Pulkownik Ignacy Kocemba z Kobiernic i Pan Pulkownik Wieslaw Tolarczyk z Czanca. Obaj Panowie to  komunistyczna swołocz minionych, niechlubnych  czasow ktora powinna  budzic  odrazę zarowno spoleczna jak i czysto ludzka.  Swołocz ktorej w roku 1989 powinny byc odebrane wszelkie prawa do piastowania jakichkolwiek funkcji spoleczno-politycznych na zawsze. Obaj Panowie w latach dziewięćdziesiątych powinni byc prawidlowo i rzetelnie zlustrowani i pozbawieni swoich  "funkcji" , zaszczytow i bajecznych praw emerytalnych. Niestety lata dziewięćdziesiąte to lata prezydentury intelektualnego niedolegi. Pan Prezydent Walesa nie doprowadzil, w calej swojej kadencji jednej sprawy do sensownego konca. Dotyczy to rowniez a moze przede wszystkim procesu LUSTRACJI. Bledy ignoranta politecznego, jakim niewatpliwie byl Pan Walesa pozwalaja do dzis "komuchom" pokroju Pana Ignasia i Pana Wiesia panoszyc sie bezkarnie po polskiej scenie politycznej.
Szanowni Panstwo nie pozwolmy aby przyszly Wojt Gminy Porobka zmusil nas, z racji swoich cuchnacych korzeni politycznych do zwracania sie do niego "TOWARZYSZU" .
Z glebokim szacunkiem dla naszego zdrowego rozsadku,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

165 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-09-13 07:45:08)

Odp: Kandydat Na Wójta

P.Zontek zdecydownaie nie jest dobrym kandydatem,zdarzył sie juz zzyc z obecna władza i kracze tak jak ona.

A wpis powyzej-coz za odezwa do narodu-boki zrywam cha cha cha

166 Ostatnio edytowany przez galler (2010-09-13 11:56:14)

Odp: Kandydat Na Wójta

Panowie czapli z głów - guru wrócił.
Co do Pana Zontka to uważam że obecni Radni jeszcze bardziej od Wójta wymagają wymiany dla dobra ogółu?

167

Odp: Kandydat Na Wójta

Zatem KTO???
Pan Wojciech Waligóra? Kto jeszcze mógłby i chciałby wystartować.
Przyznam szczerze że poza Nim, nie widzę sensownego kandydata. Obecna władza w naszej gminie jest niestety w moich oczach skompromitowana, rączka rączkę myje, przepisy (które sami uchwalili i wprowadzili w życie) są obchodzone lub zupełnie nie przestrzegane. W ich szeregach nie widzę osoby która mogłaby godnie reprezentować nas jako społeczeństwo Czańca.

168

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

żebyś potem nie żałował

GREGOR, chyba miałeś rację przestrzegając mie, przed tym szalonym pomysłem, ten facet bierze to poważnie. Musiałbym miec takie same aberacje jak on aby jego kandydature traktowac poważnie. Cisną mi się na usta różne, mniej lub bardziej kulturalne słowa, od których się jednak postrzymam. Myślę, że należy mu sie taki sam "szacunek" jakim obdarza inne osoby o których tak naprawde nic nie wie. Z mojej strony to był kiepski żart. GREGOR skąd ty to wiedziałeś? Myslę,  jednak, ze humoru typ "guru" należy nam się więcej, może to rozjaśni kiepskie dni póżnego lata. Można by zacząć tak: "Słabe wrześniowe słońce jakby od niechcenia ogrzewało dachy baraków obozu przejściowego dla czerwonych - nie mylić z czerwonoskórymi."

Potraktujmy powyższe zdanie jako pierwsze zdanie opowieści o czasach terazniejszych i przyszłych pisanych oczyma "guru", każdy dokłada kolejne zdanie, powtarzając poprzednie. Zobaczymy co ztego wyjdzie. Naturalnie pisać również może i sam 'guru".

Co wy na to Bracia Sasiedzi?

169

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

Co wy na to Bracia Sasiedzi?

Pomysł przedni pod warunkiem założenia nowego tematu. Ja osobiście opcjonował bym za trzymaniem się tematu, bądź, co bądź temat jest poważny. Co do P. Waligóry zgadzam się w 100% z (głupio to brzmi, ale) z obcym.

170

Odp: Kandydat Na Wójta

chyba tu jakiś błąd wyskoczył bo słowa"co wy na to bracia sąsiedzi"i nie są moje

Per Aspera Ad Astra

171

Odp: Kandydat Na Wójta

a co do wypowiedzi pana guru to myślę że ma wiele racji

Per Aspera Ad Astra

172

Odp: Kandydat Na Wójta

Pomysł przedni pod warunkiem założenia nowego tematu.

No to co piszemy nowele a może nawet powieść polityczną?  Kto jest za?

173

Odp: Kandydat Na Wójta

Panowie - termin wyborów został ogłoszony! przypada 21 listopada. Zostało niewiele czasu na rzeczową dyskusję i podjęcie odpowiednich działań. Znacie ordynację wyborczą? Żeby zgłosić kandydata na wójta Komitety muszą się troszkę napracować... może pora podjąć z naszymi radnymi wspólny temat i przedstawić im jakieś kandydatury?

174

Odp: Kandydat Na Wójta

tak znamy ordynacje:) i myśląc o kandydacie na wójta trzeba myśleć o kandydatach do rady z innych miejscowości, poza tym myślę, że temat wójta jest mocno poruszony w zainteresowanych gremiach, swoją drogą mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed 4 lat z jednym kandydatem..........

tempus fugit

175

Odp: Kandydat Na Wójta

Tomi napisał/a:

może pora podjąć z naszymi radnymi wspólny temat i przedstawić im jakieś kandydatury?

Jak znam naszych Radnych to rzeczowa rozmowa nie wchodzi w grę, będą kurczowo trzymali się stołków i bombardowali każdą potencjalną kandydaturę. Ale oczywiście spróbować dialogu można, albo nawet powinno się.

dr napisał/a:

mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed 4 lat z jednym kandydatem..........

boję się, że niestety Twoje obawy są słuszne, przynajmniej wszystko na to wskazuje.