1 Ostatnio edytowany przez dr (2005-03-09 16:19:03)

Temat: Przyszłość Czańca!!!

Może to dośc futurystyczny temat ale prosze Was o wizje Czańca za lat 50 może 70 a może za 15 lat!!! Podzielcie się pomysłami!!!!
PANIE, PANOWIE, DZIECI, NIEMOWLĘTA, DO DZIEŁA!!!!!!

tempus fugit

2

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Apropo Czańca i jego przyszłości.
  Podobno poczta w Czańcu będzie tylko do końca kwietnia. Czy coś o tym wiecie i czy to możliwe? Bo jak to prawda to nie mam pytań co do przyszłości Czańca!!!

3

Odp: Przyszłość Czańca!!!

wiki napisał/a:

Apropo Czańca i jego przyszłości.
  Podobno poczta w Czańcu będzie tylko do końca kwietnia. Czy coś o tym wiecie i czy to możliwe? Bo jak to prawda to nie mam pytań co do przyszłości Czańca!!!

hmm pytałem i usłyszałem tyle, że do Porąbki zostaje przeniesiona segregacja listów i listonosze, a w Czańcu dalej mają zostać okienka!! hm tu mam pytanie czy to oznacza zmiane kodu pocztowego???? a poza tym czy w Czańcu jest tak mały ruch dla PUP Poczta Polska??? bo z tego co widze i dostaje sam to jest mnośtwo pracy!!!!
co Wy o tym myślicie???? teraz poczta za rok szkola i obudzimy sie bez niczego:(

tempus fugit

4

Odp: Przyszłość Czańca!!!

dr napisał/a:

do Porąbki zostaje przeniesiona segregacja listów i listonosze, a w Czańcu dalej mają zostać okienka!! hm tu mam pytanie czy to oznacza zmiane kodu pocztowego???? a poza tym czy w Czańcu jest tak mały ruch dla PUP Poczta Polska??? bo z tego co widze i dostaje sam to jest mnośtwo pracy!!!!
co Wy o tym myślicie???? teraz poczta za rok szkola i obudzimy sie bez niczego:(

Nasza poczta zostanie najprawdopodobniej przeniesiona, co jest decyzją odgórną Poczty Polskiej. Kod pocztowy natomiast powinien zostać bez zmian.
Na takie przeniesienie nie ma wpływu nikt z nas i prawdopodobnie gmina również.
Jest to owszem dziwna polityka poczty, współczuję listonoszom, ale kto zrozumie decyzje tych "na górze"...

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

5

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Czyli mamy odpowiedź co z przyszłością Czańca!!!!!                   

Tylko nie kumam jednego-skoro mają zostać okienka na poczcie to po co w Porąbce ma być segregacja listów i w związku z tym przeniesienie listonoszy???

6

Odp: Przyszłość Czańca!!!

.. to się nazywa oszczędność smile Nasz kraj to jakiś jeden wielki paradoks - szuka oszczędności tam gdzie ich nie ma sad
Ja słyszałem, że od nowego roku mają jeździć listonosze z Bielska!!! ale nie chce mi się w to wierzyć - to chyba jakiś żart, albo się przesłyszałem smile
Normalnie chce się powiedzieć... "Co z tą Polską?" wink big_smile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

7

Odp: Przyszłość Czańca!!!

A ja wiem jaka będzie przyszłość Czańca!! Nasz kochany ksądz proboszcz będzie rządził naszą wioską (w sumie już rządzi) a stado mocherowych beretów będzie robiło za tajną policję! Wszystkie decyjze będą musiały uzyskać aprobatę Filipa a każda nowa budowa będzie musiała być przez niego (za ogromną kasę) błogosławiona! Nie dajmy się zniewolić! Polska to nie katoland, aby ksiądz miał władzę!

8

Odp: Przyszłość Czańca!!!

.. stary wyluzuj! smile Tak to mogło być w średniowieczu! A teraz to ?co mi Filip może..?" nie ma On takiej władzy jak miał (ale i tak miał mniejszą niż piszesz ) a poza tym to nawet jak coś mu nie spasuje to co w tedy? Wygłosi to na ambonie?? No i co z tego! To pójdę w tedy i porozmawiam z nim w 4oczy. Ja tam się wcale nie przejmuje Filipem, no bo po co!??
W dzisiejszych czasach to księża mają przerąbane a nie "my".
Nie przejmuj się o taką przyszłość Czańca wink Na pewno będzie barwniejsza! big_smile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

9

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Ale jak było z "lamus-em"? Przecież to mocherowe berety z oddzieału ojca rydzyka i wielkiego el filipo poszły do księdza, że tam szatan jest i demoralizują młodzież, pleban poszedł do sołtyski a ona... kazała zamknąć lamusa,jedyną normalną wtedy knajpkę z koncertami.

10

Odp: Przyszłość Czańca!!!

moze knajpa to byla normalna ale wiekszosc ludzie co do niej chodzila to byli nienormalni.  warto sobie przypomniec przypadki dewastacji na cmentarzu zawsze po tych koncertach i te butelki porozbijane po drodze kolo stadionu - przewaznie z jaboli. Na początku bylo OK ale potem to zrobila sie z tego  melina  i bardzo dobrze ze to zamkli.

11

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Pawle, przytoczyłeś "czarną" stronę tego baru, ale niestety taka była prawda...
Knajpa knajpą, ale zjazdy dziwnych ludzi też bywały. No cóż, trzeba pomyśleć nad knajpką z dobrym klimatem, ale z wyeliminowaniem niechcianego towarzystwa.

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

12

Odp: Przyszłość Czańca!!!

no coż moi przedmówcy maja racje choc na koncerty do Lamusa zjeżdzali sie ludzie z daleeeka!!! ale co do towarzystwa, które tam bywało to nie moge sie wypowiadac bo nie bylem tam chyba ani raz!!
co do akcji na cmentarzu to raz ładna łapanka na cmentarzu zrobili policjanci!!! 
wiesz co do zamkniecia musiały istniec jakies przeslanki to nie jest tak o od jutra nie masz baru bo mi sie tak podoba musiala byc przyczyna wypowiedzenia umowy najmu!!!!

tempus fugit

13

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Kojka napisał/a:

Ale jak było z "lamus-em"? Przecież to mocherowe berety z oddzieału ojca rydzyka i wielkiego el filipo poszły do księdza, że tam szatan jest i demoralizują młodzież, pleban poszedł do sołtyski a ona... kazała zamknąć lamusa,jedyną normalną wtedy knajpkę z koncertami.

.. hm.. ciekawe jak byś się poczuł jak by ten szatan zdemoralizował młodzież a ta młodzież zniszczyła by np. pomnik twojej matki na cmentarzu(!) Wtedy pewno sam byś poszedł do Filipa, żeby "coś z tym zrobił"

pawel napisał/a:

moze knajpa to byla normalna ale wiekszosc ludzie co do niej chodzila to byli nienormalni.  warto sobie przypomniec przypadki dewastacji na cmentarzu zawsze po tych koncertach i te butelki porozbijane po drodze kolo stadionu - przewaznie z jaboli. Na początku bylo OK ale potem to zrobila sie z tego  melina  i bardzo dobrze ze to zamkli.

.. no oczywiście, że tak! Lamus sam w sobie zasłużył żeby go zamknąć. Gdy było spokojnie to było ok., ale gdy niektórym "zrytym beretom" wink odbiło to niszczyli nie tylko cmentarz ale i kapliczkę przy kościele (jak dobrze pamiętam)

Knajpa z koncertami jak najbardziej, ale czy od razu trzeba cos niszczyć? Myślę, że można posłuchać koncertu ze spokojem, wtedy Filip na pewno się nie przyczepi.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

14

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Myślę,że żeby nie było syfu to poprostu nie może być w danej knajpie muzyki PUNK, bo jak widać na wielu imprezach to zazwyczaj puncki walą jabolki a potem jest jazda. Fajna by była knajpka z muzyką house, reggae, czy lekkim rockiem. Cena piwa w takim miejscu nie może przerażać i wtedy jest oki. Np kiedyś orlik a teraz karczma diabelska, całkiem sympatyczna knajpka z fajnym klimatem. Trzeba tylko zainwestować.

15 Ostatnio edytowany przez WayDac (2005-05-03 19:30:45)

Odp: Przyszłość Czańca!!!

.. punki grobów nie rozwalają to raczej "satany" Co do Orlika to nasuwa mi się takie spostrzeżenie, że orlik niby żularnia ale klimat był i ludzi też było full a Diabelska niby fajnie zrobiona ale klimatu nie ma i nic się tam ciekawego nie dzieje sad Z tego wynika, że: żeby stworzyć w klubie czy pubie klimat wcale nie trzeba dużo kasy i wszystko musi byś odwalone. Moim zdaniem Diabelska jest jałowa jak "barszcz?, bo niewiadomo czy to bar czy pub czy restauracja? W środku fajnie ale klimatu nie mam i ludzi też nie za bardzo.

P.S. Znam kilku punków osobiście i wiem jak się bawią --> zaje..fajnie! big_smile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

16

Odp: Przyszłość Czańca!!!

Nikt nikomu nie udowodnił że to ludzie z LAMUSA zniszczyli pomniki - jak słyszałem z nieoficjalnych źródeł że to na zlecenie Filipa ktoś to zniszczył (może grabasz??)
Chciałbym podkreślić że ja nie bronię LAMUSA!!

To tylko POLSKA !!!

17 Ostatnio edytowany przez WayDac (2005-05-05 01:31:50)

Odp: Przyszłość Czańca!!!

.. no proszę mamy skorumpowanego grabarza i Filipa big_smile Co się z tą wioską porobiło? big_smile
P.S. PJ niezłe ?nieoficjalne źródło? wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

18

Odp: Przyszłość Czańca!!!

PJ   prościej było napisać, że słyszałeś to z "plotek" zamiast z "nieoficjalnych źródeł" ;-))))

19

Odp: Przyszłość Czańca!!!

plotek lub domysłów niezaprzeczam ale to też są nieoficjalne źródła

To tylko POLSKA !!!

20

Odp: Przyszłość Czańca!!!

plotki, to bardzo groźna broń, którą można kogoś dotkliwie skrzywdzic. Tak więc lepiej zastanowic się chwilę nad "plotką", którą zamierzamy podac dalej...