1

Temat: Przystanki na "krzyżówce"

Ciekaw jestem gdzie podziały się MIEDZIANE blachy z tych przystanków??? Z tego co mi się wydaje to ktoś jeszcze zarobił na tych obiektach.

2

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

Te blachy nie były miedziane tylko aluminiowe.
Zarobić napewno nie zarobił ale napewno obniżył sobie koszty, a przystanki wyglądają dużo lepiej.

3

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

dużo lepiej??? ja ograniczyłbym sie do "troche lepiej"!!!!!

tempus fugit

4

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

DUŻO czy TROCHE  ale zawsze jest LEPIEJ, a czekając na naszą gmine to do dziś by się nic nie działo.

5

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

Przystanek jest tylko odnowiony, ale mógł zachować swój pierwotny wygląd: te reklamy na dachu w ogóle do nie przemawiają sad "nazwa przystanku" (chodzi mi o te literki) lepsza była oryginalna niż ta teraz. sad
Odnoszę wrażenie, że odnowienie przystanku miało charakter czysto komercyjno-marketingowy, tylko po to, żeby się ładnie zareklamować(?) sad sad sad

fazi napisał/a:

Ciekaw jestem gdzie podziały się MIEDZIANE blachy z tych przystanków??? Z tego co mi się wydaje to ktoś jeszcze zarobił na tych obiektach.

.. zgadza się! Zarobił! Ale nie do końca na blachach.. gdyby nie chciał zarobić to by nie odnawiał. sad

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

6

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

hmm z tymi przystankami było tak, że oczywiscie UG nie znalazł pieniedzy na remont i w wyniku rozmow pewna firma (wiemy o jaką chodzi) dokonała remontu w zamian za umieszczenia na przystankach swoich reklam!!!

Z tego co widze to tenremont nie był zbyt kosztowny:
a) blacha na dach,
b) troche farby,
c) troche wkladu pracy,
Uważam, że w zamian za taką reklame te przystanki powinny ładniej wyglądać!!!   aha ciekawe na ile czasu te reklamy ś atam umieszczone!!!

tempus fugit

7

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

To były blachy miedziane:D od kiedy aluminium pokrywa się patyną???

8 Ostatnio edytowany przez pawel (2005-06-06 12:49:51)

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

Widzialem i miałem  w rękach te blachy po demontażu i wiem na 100% że są
aluminiowe

9

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

hmmm..... a czy to ważne czy aluminium czy miedź?

10

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

cenowo TAK

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

11

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

Teraz to pewnie i tak nie ma znaczenia bo tej blachy już nie ma, a różnica  między aluminium a miedzią jest taka że cena złomu miedzi jest 2 razy wieksza niż złomu aluminium no i wagowo miedź jest dużo cięższa od aluminium. Patyną to są pokryte blachy na wieży w kościele, a tamte były tylko pomalowane na zielono smile

12

Odp: Przystanki na "krzyżówce"

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale tylko na części kościoła jest blacha miedziana. a na reszcie jest zwykła stal. Odbiegam od tematu.... big_smile