1

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Strona jakaś? Albo gdzie się spotykają? Itd. Itp. Na zebraniu niby powiedzieli że są i nic pozatym

2

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Płużański w Czańcu? a ja nic o tym nie wiedziałem...

3

(101 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

jedni bezmyślnie pala śmieci ale pewnie są i tacy których nie stać na opał dobry i po prostu palą co tylko mogą. Co pozostaje? - Uświadamianie ludzi

4

(14 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

A ja podpisałem bo sam wiem co jest dobre dla mojego dziecka. na pewno nie jest dobre dla niego uczenie się w wieku 4-5 lat jak ma się "bawic" swoimi narządami płciowymi.
Piszesz że skąd rodzice maja wiedzieć, rodzic wie co jest dobre dla jego dziecka a tak w ogóle to tam nigdzie nie pisze o tym że jeden rodzic ma czegoś zabronić i wszyscy nie będą się tego uczyć. Tam chodzi o to żeby rodzice mieli wybór i mogli zdecydować! Czyli zbiera się zebranie i tacy rodzice mogą powiedzieć nauczycielowi/dyrektorowi że to a to się im nie podoba. Każdy kto nie podpisał oddał swoje dzieci w ręce inteligentnemu ministerstwu i rządowi.

5

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

I miałbym ten proces wygrany a Pan by tylko pieniądze stracił. Nadal uważam że jeśli była wina to powinien być proces i póżniej adekwatna kara. Tyle w tym temacie. Dziś urlop się skończył więc czasu na forum nie będzie.
Jeszcze takie małe spostrzeżenie, w Czańcu koło szkoły wisiała karteczka że jest zebranie Rady 1 grudnia a ja to dopiero dziś zauważyłem. Może by tak gmina lepiej informowała swoich szefów o tym co robia i kiedy?
Pozdrawiam

6

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Wloscianin napisał/a:

Panie VanShark
Napisał Pan "Jeżeli ktoś podejrzewa oszustwa i chce to udowodnić to od tego jest sąd! Więc jeśli są fałszerstwa to powinny być pozwy i procesy!" Konkretnie o jakie oszustwa chodzi? Konkretnie o jakie fałszerstwa? Ja nie piszę o ostatnim procesie, tylko o całokształcie. Gdybym taki tekst jak Pan, skierował do pewnych osób, już byłbym straszony policją i procesem. Mam nadzieję, że wie Pan co pisze. Ma Pan dokumenty o fałszerstwach i oszustwach. Nawet Ignac nie kierował pozwów tej treści!

Panie chyba Pan nie zrozumiał mojej wypowiedzi! Nikomu nic nie zarzucałem! Stwierdzam tylko że Pan nie ma racji pisząc że procesy i pozwy sa błędem a to właśnie zarzuca Pan pani Tylzie. Jeżeli ktoś chce i ma podejrzenia co do oszustw to powinien jak najbardziej zgłaszać się z tym do sądów! Napisałem jasno "Jeżeli ktoś podejrzewa..." a Nie że mam dowody na cokolwiek! Czytaj Pan ze zrozumieniem!!!!!!!!!!! taki Pan tu mądry na tym forum a prostej wypowiedzi nie potrafi zrozumieć!!!!!

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

"ludzie, którzy powiedzieli stanowczo, nie chcemy polityki donosów. pozwów czy procesów" czyli co wolą kłamstwa?
Jeżeli ktoś podejrzewa oszustwa i chce to udowodnić to od tego jest sąd! Więc jeśli są fałszerstwa to powinny być pozwy i procesy!

8

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Wybory i po wyborach.
Sąsiad mój podsumował wybory tak: "Lubię wybory bo przynoszą do domu tyle kartek na podpałke" smile)

9

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

No i dzięki tym wyborom i 2 turze już widać małe zmiany w gminie. Ożył gminny profil na facebooku smile)

Taki kraj ze nie wszystkim wolno to samo...

11

(0 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Witam!
Poznam właścicieli starych?zabytkowych pojazdów z miejscowości Czaniec. Są tu wogóle tacy?