1

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Podzielam zdanie w/w. Prosimy pana Tadeusza o podanie konkretnie kto to był, ale ja podejrzewam bo 4-ry lata temu był podobny proceder. Wyborcy którym zależy powinni wiedzieć kto nami rządzi i kogo reprezentują te osoby.

2

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Czy ktoś wie jaką funkcję w UG pełni mąż pani dyrektor gimnazjum w Czańcu, pani Kowalskiej?
Bo jak już ktoś wspomniał wcześniej to ciekawy układ o którym nieco wiem bo kolega pracował z nim w którymś z oddziałów ZAM Kęty. Ale nie chciało się mu już pracować w tej firmie bo zaproponowano mu pracę fizyczną po rozwiązaniu jakiegoś działu w którym były jakimś tam kierownikiem czy majstrem w tymże zakładzie no to po co się ma układy w UG. Zrobiono mu posadkę. Ciekaw jestem czym się zajmuje że nie wspomnę o kwalifikacjach zawodowych.

3

(64 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Popieram Morlinek. Takie niestety mamy społeczeństwo w Czańcu i nie raz już to zostało udowodnione. A zjazd w lewo zaraz za zakrętem do marketu Lewiatan to jest mądre! Tylko czekać jak będziemy dostawać w tył pojazdów albo sami padniemy tego ofiarą. Ale nikt za nic nie jest winien. Ciekaw jestem jak to zostało uzgodnione z zarządem dróg i jakoś nikt z władnych-radnych tym się nie zainteresował.

4

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ciekaw jestem jak bedzie rozwiązana prawa wjazdu do tego sklepu bo nie wyobrażam sobie by ktoś skręcał w lewo do sklepu na tym zakręcie.  Powinien być trzeci pas lub jakieś inne rozwiązanie. Ale widzę że nic się z tym nie robi. Czyżby powiat na to nie reagował?

5

(23 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

Szanowni Państwo. Tak obserwuję co ostatnio dzieje się w różnych organizacjach w naszej miejscowości i dochodzę do wniosku że jak w najbliższym czasie będą wybory na przewodniczącego Koła Gospodyń Wiejskich to też na pewno zostanie wybrany pan Wojciech Waligóra. Nie mam nic do pana Wojtka ale dajmy już spokój bo nic też wielkiego pan Waligóra ostatnio dla nas nie robi. Naprawdę nie było już nikogo innego na to stanowisko w OSP? A na koniec jak tak będą za prezesury pana Waligóry jeżdzić do pożaru jak jezdzi pogotowie ratunkowe na naszym terenie ostatnio to czarno to widzę. Mam tu oczywiście na myśli czas i zaangażowanie. Pozdrawiam.

6

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam wszystkich zainteresowanych. Jak widać jest ich niewielu a temat jest dosyć ciekawy. Nawet zainteresował się nim pan "radny" w odpowiedni dla siebie sposób. No własnie, po co robić coś pozytywnego jak może być dziadostwo a i tak swoje wynagrodzenie się bierze! Prawda panie "redny"? Po co dać szansę komuś kto chciałby coś zrobić dobrego jak może być po staremu a i tak swoje będziemy kasować! Co do orkiestry to to jest dramat. Panu Chmielniakowi jeszcze za to płacą? To są jakieś kpiny. On po prostu robi krzywdę tym dzieciom które "podobno uczy" nie mając zielonego pojęcia z tego co robi. Myślę, że dlatego nikt nie chce grać w tym zespole. Ostanio widziałem naszę orkiestrę na pogrzebie, to w większości składała się ona z osób z Bulowic. No i taką mamy wizytówkę naszej miejscowości, ale z tym się nic nie robi jak i z innymi wieloma sprawami. Po co!

7

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam. Tak potwierdzam że wynik wyborów to porażka. Wójt ten sam, rada z czańca ta sama. Kosmetyka tylko w postaci Andrzeja Rodaka. Ale on sam nic nie zrobi. Nie ma szans. Wciągną go układy tak jak już kiedyś pisałem. Ciekaw jestem co oni wszyscy tak za tym Bułką byli? Do dziś mi na to nikt nic nie odpowiedział. Co on im obecał na kolejne 4 lata. Chyba bezpieczne stołki bo nie wierzę by coś się w czańcu ruszyło. Pozdrawiam.

8

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam wszystkich. Ja mam takie pytanie do obecnych radnych którzy praktycznie w komplecie ubiegają się o ponowny wybór a zwłaszcza do pana Waligóry:
- Jak to jest, że 8 lat temu toczył pan walkę o fotel Wojta Gminy z panem Bułką, był pan jego konkurentem i zarazem przeciwnikiem, chciał go pan zastąpić na tym stanowisku twierdząc że pan będzie lepszy, chciał pan reprezentować zwłaszcza Czaniec a teraz pan popierasz pana Bułkę będąc jego zwolennikiem? Wszyscy radni popierają pana Bułkę czego 8 lat temu nie było. Dlaczego nikt z Was-obecnych czanieckich radnych nie chce poprzeć któregoś kandydata z Czańca? O co w tym wszystkim chodzi? To jest jakiś układ? Przecierz wszyscy chcielibyśmy jak najlepiej dla czańca. Czy może Wam szystkim chodzi tylko o kasę a nikomu z Was nie zależy na naszej wsi. Bo tak wydaje mi się do tej pory było i jest.