1

(820 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No coz . Nie pozostanie  nam nic innego jak zgłoszenie tego procederu do UOKIK. To co szykuja na kolesie od kieliszka nosi znamiona praktyki monopolistycznej, naduzywanie pozycji dominujacej oraz potocznie nazywane kartelem.
Ewidentnie widać że zawiazano kartel kilka lat temu a teraz trzeba stado baranów czyli nas przekonać ze te strzyzenie jest jedynym słusznym rozwiązaniem.
Ale jak głosi masa roznych   historii wśród stada baranow zawsze znajdzie się czarna owca.
Chyba skończyły się czasy złotej bulkowszczyzny gdzie przez 12 lat stadko baranów przeglosowywalo wszystko co im baca podsuwal.
Tera lud rozumny i oczytany i nie daje sie Tak latwo w wala robic.

2

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

galler napisał/a:
wieszczu napisał/a:

Dziś decyzje gminnych włodarzy każdego stopnia nie przejdą niezauważone. Gminna opozycja dostrzeże każdy błąd, każdy czyn noszący znamiona łamania prawa. Dostrzeże i napiętnuje i proszę zauważyć, że krytyka poczynań władzy oparta jest o aktualne przepisy prawa. Taka krytyka nie pozostawia miejsca na spekulacje, jest mocno osadzona w realiach prawnych, czego zupełnie nie można powiedzieć o opcji rządzącej.

Zdecydowanie nieprawda. Przedstawiciele opozycji krytykują każde poczynanie włodarzy, nie tylko te negatywne. Uzasadnieniem najczęściej jest nadinterpretacja prawna, nie mająca nic wspólnego z realiami. Notabene stąd mała wiarygodność Pana Kocemby. Brak obiektywizmu i zdrowego rozsądku. Prawo z kolei jest wykorzystywane jako narzędzia. Jest to najprymitywniejsza forma populizmu. W ten sposób opozycja wale nie jest lepsza od aktualnej władzy.

Ej panie ładny mnie zawsze się wydawało, że rola opozycji jest patrzeć na ręce tym przy korycie i piętnować ich głupotę!

To wymień te pozytywne działania twojego włodarza!!!!

Prymitywne to są twoje zamydlające wypociny bo nic nie wnoszą do dyskusji tylko szum informacyjny.

Więcej konkretów !!!

PS A gdzie się podział włościanin ? pojawił się jak  torpeda, zamieszał, namącił i wsiąknął jak woda w gąbkę smile
Przynajmniej poinformował wszystkich kto cieciuje w szkole i z kim pije kawę smile

3

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

ares 1 napisał/a:

bo pomimo jakości wpisów Pana Gamzy trzeba przyznać, że swoimi teoriami spiskowymi, których nie powstydziłby się nawet Macierewicz, potrafi ożywić forum odwracając uwagę od swoich protektorów i sam przyjmuje ciosy. Brawo, na pewno taka postawa będzie doceniona.

Nie przesadzaj Antoni to jednak jakas wiedzę ma, a Gamza to cienki bolek.

4

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Tak mi się ta zabawa spodobała, że postanowiłem założyć konto i się ujawnić.
Ba .... nawet czynnie włączyć się w dyskusję. smile

Nie wiem co to za koleś z tego Włościanina ale czytając widzę, że wiedzę o komputerach ma żadną.

Namierzyć nadawcę po IP można tylko jeżeli ma stałe IP, jeżeli korzysta z Neostrady możesz kolego sobie szukać wiatru w polu.
A nawet jak ma stałe to się zaloguje przez bramki proxy i możesz sobie kolego go szukać nawet w Tajlandii smile

Trochę podstawowej wiedzy trzeba sobie liznąć  bo wie to nawet dziecko w 6 klasie.

PS Morlinek to ja wy gamonie  co od razu widać, słychać i czuć smile Bom jest ze wsi smile

Ubaw po pachy  i to nawet na trzeźwo smile