1

(61 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Zenon, odnośnie Twojego PS. to ogłoszenie było na stronie Urzędu Gminy( nie w bip) , tyle że dotyczyło spotkania w sprawie gospodarki wodno-ściekowej, tak że sam sprawdzałem na tablicy ogłoszeń czy jest to Zebranie Wiejskie czy tylko spotkanie.
Plusem tego zebrania było z pewnością to ,że pomimo niewielkiej frekwencji do czasu głosowań pozostało ponad 50 osób i  głosowania były prawomocne. Chociaż żeby wszystko było zrobione co było przegłosowane to 100 000 000 zł. by zabrakło smile

2

(0 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Oddam bezpłatnie telewizor panasonic quintrix 29" , kineskopowy, sprawny,100Hz.  Oddam również rybki akwariowe, młode molinezje czarne ok.20 szt.
arturek_jsz@wp.pl

Droga Cieciolu, mamy początek kadencji,  zaczekajmy, po jakimś czasie ocenimy pracę poszczególnych wybrańców i chyba nie chodzi o to aby jakikolwiek radny robił  coś "złego" komukolwiek a wręcz przeciwnie.
A kontakty do radnych, które zamieścił Zenon to bardzo istotna rzecz i wiem, że mieszkańcy z nich korzystają, chociaż niektórzy wolą się spotkać osobiście i bywa, że po powrocie z pracy zastajemy z Martą kogoś czekającego ( niekoniecznie z naszego okręgu ) .

Jak pisał Jasiek-z-Gronia mamy v-ce wójta, Pana Zemanka. W moim odczuciu patrząc przez pryzmat kilku spotkań jak również opinii wspólnych znajomych , to naprawdę może być odpowiedni człowiek na to stanowisko. Oczywiście to się okaże po jakimś czasie.Życzę powodzenia.

5

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Drogi Panie Mieszkańcu1 ja Pana nie atakuję, wręcz przeciwnie martwię się o Pana gdyż o 17.30 pisze Pan jedno a przed 20 Pan temu przeczy, może to zmęczenie.  A czy zadanie pytania to atak? Jeżeli tak to Pan razem z Włościaninem tworzycie solidny ofensywny duet. smile Więc może jeszcze raz, co Pan sądzi o lini obrony Pana Bułki w sądzie, którą przedstawiłem?

6

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Podziękowania dla mieszkańców i gratulacje dla Pana Bułki były jeszcze w dniu wyborów na ogólnodostępnej stronie na Facebooku gdzie było najwięcej wejść (więcej niż na bloga) przez cały okres przedwyborczy jak również na stronie komitetu wyborczego, więc o jakim braku szacunku Pan pisze. Może warto by w końcu przestać pisać nieprawdę.A co Pan sądzi o lini obrony Pana Bułki w sądzie którą przedstawiłem?
A jeszcze takie dwa cytaty Mieszkańca 1 :"Pytanie o stan faktyczny sprawy po 10 dniach od wyroku to żołądkowanie? Dla mnie to brak szacunku do wyborców " a później "Pisząc o braku szacunku do wyborców miałem na myśli brak podziękowań zarówno za udział w wyborach jak i za głosy oddane na żonę ".  Bez komentarza smile

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Mieszkańcu 1,  nie ma Pan pojęcia o sprawie a rozsiewa ploty. Z tego co Pan napisał to" brakiem szacunku dla wyborców " wykazał się jedynie Pan Bułka, który mając postanowienie i uzasadnienie publikuje tylko postanowienie.  Marta otrzymała dopiero dziś mailem te dokumenty i niezwłocznie je przedstawiła. Może przy Pana "rzetelności " Pan to sprawdzi w sądzie. Teraz mężczyzna (którym chyba Pan jest) mający choćby trochę moralności i honoru po tych kolejnych pisanych nieprawdziwych teoriach wiedział by jak się zachować, ale spokojnie nie oczekuję zbyt wiele od Pana.
Czekałem na to postanowienie i uzasadnienie i nie spodziewałem się czegoś innego. Dodam jeszcze, że linią obrony Pana Bułki w sądzie było np. to że oszukanie mieszkańców przez Martę, jak to napisał w liście, ma wydźwięk pozytywny, gdyż skoro potrafi oszukiwać mieszkańców może być dobrym politykiem. Pozdrawiam

8

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Grzegorzu jest tutaj na forum wątek "kontakt do radnych... " polecam email gdyż nr.tel. jest już po przeprowadzce nieaktualny. Pozdrawiam

9

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Niestety Pan Donatan nie rozumie, ponieważ Pan Bułka tłumaczył w sądzie,że Marta nie chce skłócić gminy i że to nie dotyczy jej osoby. Czyli sprawa nie została oddalona tylko nie rozpatrywana (dla Pana Donatana to znaczy, że jej nie było.)

10

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Grzegorzu gdzie i kiedy smile
A tak nawiasem już mamy po pierwszej sesji i jak słyszałem nikt nikomu nie okazywał urazy i oby tak dalej.
Przewodniczącym został Pan Drabek a zastępcą Pani Mydlarz
do gminniaka
niestety nic nie było oddalone i teraz, żeby już nie zaogniać napiszę tylko że to na tych żółtych karteczkach jest nieprawdą  sad

11

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Idźmy zagłosować i nie wierzcie w kłamstwo rozklejane na żółtych kartkach.

12

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Tak ma Pan rację tutaj chodzi o cytat "skłócić gminę " o rozwalaniu było mówione dlatego moja pomyłka za którą przepraszam. A oddalenie lub nie uwzględnienie to zupełnie inne rzeczy. Proszę poczytać.

13

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Wniosek Marty nie został oddalony tylko "nie został uwzględniony " ponieważ pan Bułka tłumaczył w sądzie że ten cytat o skłóceniu gminy nie dotyczy Marty więc sędzia zapytała strony czy od tego odstąpić a one się zgodziły. Więc wychodzi na to, że znowu ktoś się mija z prawdą. Kto kłamie?

14

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Piotrze chyba nie pisze Pan o mnie?

15

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Śmiało Panie Tadeuszu, może Pan opublikować korespondencje, bo z tego co Pan napisał można odebrać, że Marta ma coś do ukrycia. Ja jestem dumny z mojej żony, że nawet być może kosztem kilku głosów pozostała przy swoich ideałach i nie chce rozpocząć od jakiegokolwiek układu.

16

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Wkrótce, prawdopodobnie jutro lub pojutrze pojawi się kolejny wywiad z Martą i między innymi ta sprawa jak i inne powinny zostać wyjaśnione.

17

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Marta nikomu na ten temat nie odpowie i cenię ją za to, że nie daje się sprowokować. Ale musiała by być skrajnie nieodpowiedzialna aby będąc w ciąży prowadzić kampanię i narażać się na stres. Może moje słowa to mało,więc może Pan Piotr przyjedzie na kawę(kiedyś napisał że jestem miłym Panem) i przegrzebie odpady. Drogie Panie czy to dla Was nie jest uwłaczające jak obecny układ gminny nie mając żadnych argumentów merytorycznych próbuje oczernić Martę za to że jest kobietą. 
Czekamy spokojnie na kolejne newsy, zobaczymy co tym razem nam  zafundują smile                                      pozdrawiam serdecznie