1

Temat: Opady śniegu!!!

Mam pytanie jak radzicie sobie z dzisiejszymi opadami śniegu??? ponoć jeszcze cała noc ma padac:(

tempus fugit

2

Odp: Opady śniegu!!!

Jak narazie jest super smile  Na Zagłębocze droga jest przejezdna a co będzie jutro to zobaczymy wink

3

Odp: Opady śniegu!!!

że co jest???????????? super?????????? no to kolega chyba jeździ jakimś pługiem śnieżnym albo ma łańcuchy...

Droga w Czańcu jest TRAGICZNA. Dużo zalegającego śniegu na drodze.... jednym słowem jak zwykle zima zaskoczyła drogowców....

4

Odp: Opady śniegu!!!

Jeżeli da się wyjechać z domu i dojechać jako tako do głownej drogi tzn że nie jest źle. W górach to ludzie o jeździe samochodem mogą zapomnieć tak więc u nas jest super. Drogowcy musieli by mieć chyba z 5 razy tyle więcej sprzętu i ludzi żeby sie uporać z taką ilością śniegu. Także nie ma co narzekać wink

5

Odp: Opady śniegu!!!

ilośc sniegu i tak chyba nie jest jakaś wielka dziś  z tego co pamietam bywało gorzej...... ale UWAGA  w nocy ma zacząc wiac wiatr!!!! no powtorka z zaspami sie chyba szykuje:(

tempus fugit

6

Odp: Opady śniegu!!!

ehh a kto pamięta te czasy, gdy przy cmentarzu - wypizdówku - fadroma robiła kilkumetrowy "śnieżny tunel"?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

7

Odp: Opady śniegu!!!

Powtórka z historii chyba się zaczyna smile Ale narazie droga na Zagłębocze jest przejezdna. Napiszcie jak wygląda sytuacja w innych rejonach Czańca.

8

Odp: Opady śniegu!!!

no ja dzis sobie byłem na małym rekonesansie w naszej miejscowości i innych teżi niestety boje się, że jeśli w nocy nadal bedzie tak powiewało to mozna miec problem wrócic po sylwestrze do domu!!!
Na chwile obecną śnieg pomału wpycha sie na pas jezdni przy cmentarzu, straznicy i w wielu innych miejscach ale naszczescie samochody to wszystko rozjezdzają, bo panowie tzw."drogowcy" chyba już swiętują:)

tempus fugit

9

Odp: Opady śniegu!!!

fazi napisał/a:

że co jest???????????? super?????????? no to kolega chyba jeździ jakimś pługiem śnieżnym albo ma łańcuchy...

Droga w Czańcu jest TRAGICZNA. Dużo zalegającego śniegu na drodze.... jednym słowem jak zwykle zima zaskoczyła drogowców....

fazi zapraszamy do Roczyn tu jest daroga na pokaz

10

Odp: Opady śniegu!!!

dr napisał/a:

no ja dzis sobie byłem na małym rekonesansie w naszej miejscowości i innych teżi niestety boje się, że jeśli w nocy nadal bedzie tak powiewało to mozna miec problem wrócic po sylwestrze do domu!!!
Na chwile obecną śnieg pomału wpycha sie na pas jezdni przy cmentarzu, straznicy i w wielu innych miejscach ale naszczescie samochody to wszystko rozjezdzają, bo panowie tzw."drogowcy" chyba już swiętują:)

Dopiero jutro będzie fajnie po Sylwku
jak już dzisiaj święto to jutro raki na buty i do kościółka

11

Odp: Opady śniegu!!!

DR ty to chciaż masz fajnie bo masz sklep ********* na miejscu to Ci zima nic nie zrobi

12

Odp: Opady śniegu!!!

bombowiec3 napisał/a:

fazi zapraszamy do Roczyn tu jest daroga na pokaz

a niby dlaczego mamy się porównywać do Roczyn??? Chodzi tylko o to, aby NASZA droga była przejezdna!

13

Odp: Opady śniegu!!!

Adnotacja do bombowiec: istnieje opcja EDYTUJ i w niej można zamieścić jedną wypowiedź, a nie trzy w formie: jedna po drugiej.

Regulamin zabrania ujawniania danych personalnych jakichkolwiek osób, konsekwencją złamania regulaminu jest usunięcie użytkownika (w tym przypadku użytkownika mało wiarygodnego, co wyszło w postach powyżej)
-----------------------------------

Nota ode mnie:
Rozmawiamy w tej chwili o Czańcu, a nie o Roczynach, gdzie odśnieżaniem zajmuje się inna firma.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

14

Odp: Opady śniegu!!!

Drogi są już przejezdne, pomimo zapowiedzi nie było tak źle. smile

15

Odp: Opady śniegu!!!

źle nawet nie było, ale w Roczynach faktycznie nawalono i z odśnieżaniem 31 grudnia, ponieważ z tego co wiem pewna zaspa uwięziła tam autobus i utrudniłą czy tez uniemozliwila komunikacje

tempus fugit

16

Odp: Opady śniegu!!!

dr  chyba żeśmy pochwalili dzień przed zachodem słońca wink  sypie śnieg na nowo tylko że bardzo mokry i ciężki.

17

Odp: Opady śniegu!!!

jak mokry i ciężki,to fajnie.będziemy bałwany lepić wink
może ktoś mi ulepi ??? a ja sobie kupiłam sanki i lepiej aby było dużo śniegu.pójde sobie z dzieciakami na góreczkę,ale bedzie frajda.

18

Odp: Opady śniegu!!!

faktycznie sypało calą noc, jednak rano wszystki drogi poodśnieżane!!! tak ma byc!!

tempus fugit

19

Odp: Opady śniegu!!!

panom odśnieżającym drogi należy się 5 - drogi ładnie poodśnieżane!

20

Odp: Opady śniegu!!!

Gdyby mieli jeszcze mały płużek, taki ogrodowy to natrzepali by niezłą kasę za odśnieżanie ogródków...
Takie "śnieżne pogotowie"..

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

21

Odp: Opady śniegu!!!

oj tak tak ale to być może jest pomysł na jakiś biznesik zimowy?:)

tempus fugit