1

Temat: Zawody sportowo-pożarnicze

2 wrzesnia odbędą się w Czańcu zawody strażaków gminny Porąbka.
Mam nadzieje, że dopisze pogoda widzowie i co najważniejsze druhowie i druhny z OSP Czańca pokażą na co ich stać!!!  powodzenia!!!

tempus fugit

2

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

zawody jeszcze trwają.... ja neistety byłem chwile i dośc pare rzeczy mnie się nie spodobało...... coż np. byłem świadkiem ustawiania ćwiczenia bojowego dla MDP a także podczas jego wykonywania zepsute stanowisko z hydronetką.... tyle widziałem i powiem, że tylko i wyłącznie krzywdzi się dzieci     i pan chyba kapitan Grygiel, któr miał ochote odebrać dzieciom chęci do dalszej działalośc w OSP.         spotkało to drużyne MDP z Bujakowa.......    mam nadzieje, że dalej pojdzie już lepiej...

tempus fugit

3

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

no niestety również widziałem to przykre zdarzenie sad jak można zacząć bez sprawdzenia sprzętu przez sędziów?

4

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

sędzia jest nieomylny..... mam nadzieje,  że damo im ponowną próbę tym razem z działąjącym sprzetem.....
aha jak wyniki??? bo szukam i nigdzie nie moge znależć

tempus fugit

5

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 02 września br. na stadionie LKS Czaniec odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Porąbka. Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Kolejność miejsc w poszczególnych grupach przedstawiają się następująco:

Grupa A (seniorzy)
I miejsce -    OSP Czaniec
II miejsce -   OSP Kobiernice I
III miejsce -  OSP Porąbka Wielka Puszcza
IV miejsce -  OSP Porąbka
V miejsce -   OSP Bujaków
Druga drużyna z Kobiernic startowała poza konkurencją.

Grupa C (kobiety)
I miejsce -      OSP Kobiernice
II miejsce -    OSP Czaniec
III miejsce -   OSP Porąbka
Poza konkurencją startowała goszcząca w naszej gminie drużyna kobiet z OSP Objazda z gminy Ustka.

Grupa MDP (chłopcy)
I miejsce -    OSP Porąbka
II miejsce -   OSP Czaniec
III miejsce -  OSP Kobiernice
IV miejsce -   OSP Bujaków
 
Grupa MDP (dziewczęta)
I miejsce -  OSP Bujaków

6

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

Brawo Czaniec!!
Jeszcze dodam, że grupa MDP dziewczęta Bujaków .... BYŁA BEZKONKURENCYJNA big_smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

7

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

Czaniec górą!!!!!!!!!!

8

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

to gratuluje!!!!!!
ciekawy wynik Wielkiej puszczy:)

tempus fugit

9

Odp: Zawody sportowo-pożarnicze

OSP Czaniec najlepsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję chłopcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!