Temat: Straż żyje i prowadzi działalność statutową.

Przepraszam, że dopiero w tej chwili przejazuję tą informację, lecz tak się złożyło że dopiero teraz uzyskałem adres nowej strony internetowej OSP Czanieć, który wygląda następująco : 

www.ospczaniec.hacs.pl

na tej też stronie znajduje się forum na którym możecie składać Wasze zapytania i oczekiwać odpowiedzi.
Przypuszczam i mam nadzieję, że nowy zarząd odwiedza i czyta również i tę stronę więc jeżeli pytanie zostanie zadane tutaj nie pozostanie bez odpowiedzi jak było to czynione wcześniej.
Z poważaniem  - Bogumił Czernik.

2

Odp: Straż żyje i prowadzi działalność statutową.

Panie Bogumile, prawdopodobnie zadane tutaj pytania do OSP jednak zostaną bez odpowiedzi, ponieważ poproszono nas o wyłączenie strony osp.czaniec.pl jak i działu OSP na tym forum.
Dział obecny - Z życia OSP jest działem, w którym mieszkańcy mogą dyskutować między sobą np. o zaistniałych zdarzeniach lub poruszać kwestię związane z OSP.

PS. Swoją drogą.. mocno nietrafiony adres tej strony... najpierw cba.pl, teraz hacs.pl, dobrze że nie hacks.pl smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

3

Odp: Straż żyje i prowadzi działalność statutową.

Zarząd OSP uruchamia nową stronę, organizuje własne forum i rezygnuje z Forum czaniec.pl.
Przyznam, że trochę jestem skołowany taką sytuacją.

Po co to wszystko. Czy Pan Bogumił Czernik mógłby to wyjaśnić? Byłbym wdzięczny.
Pytam, bo wydaje mi się, że te zmiany mimo wszystko co nieco kosztują, a równocześnie widzę, że zbieracie kasę na defibrylator.
Może się mylę i teraz OSP wydaje mniej kasy.

Co do waszego nowego forum, to uważam, że szkoda energii. Czemu ma służyć taki rozdrabnianie informacji, podczas gdy forum czaniec.pl spełnia wszystkie stawiane forum funkcje.
Czy zarząd OSP zwrócił na to uwagę?

Oceniam to z punktu widzenia użytkownika, dla którego liczy się przede wszystkim funkcjonalność i ergonomia - kapitalne znaczenie ma fakt, że wiele informacji może uzyskać z jednego miejsca.
Poza tym skoro istnieje lokalny serwis prowadzony przez ludzi z Czańca, to dlaczego instytucja, jak by na to nie patrzyć publiczna jaką jest OSP przenosi swój serwis - nie wiadomo dokąd?
Czy tak powinien wyglądać patriotyzm lokalny?


PS
Zaznaczam, że nie jestem w żaden sposób związany z czaniec.pl.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

4

Odp: Straż żyje i prowadzi działalność statutową.

Stronę LKS i OSP prowadzi ta sama osoba ... to także po grafice widać.
No cóż - nowe władze, nowi ludzie, jakiś powód oficjalny podać trzeba i tego powodu ciekaw jestem. Kosztów nie ponosili żadnych, bo od OSP nikt złotówki nie wziął.

Zenonie, być może czytałeś: http://czaniec.pl/forum/viewtopic.php?pid=4395#p4395 znajdziesz tam, może nie wyczerpująco, a nawet pobieżnie odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

5

Odp: Straż żyje i prowadzi działalność statutową.

Odpowiasając na pytanie Zenona - Podałem nową stronę OSP Czaniec z uwagi  na fakt, że szukając w internecie naszej straży za każdym razem wyświetla się stara strona z przekierowaniem na stronę Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Białej, lecz tam również nie ma nowej strony. Dlatego też z tego  powodu podałem nową stronę, gdyż nie wyobrażam sobie aby społeczeństwo naszego sołectwo nie miało możliwości na bieżąco śledzić działalności naszej jednostki tym bardziej, że właśnie dzięki życzliwości i chojności naszego społeczeństwa mogliśmy w latach minionych mogliśmy dokonać zakupu sprzętu, dokonania remontów czyli wymiany stolarki, wymiany poszycia dachowego, przebudowy ubikacji kuchmi i zaplecza kuchennego i wiele innych przedsięwzięć wzbogacających naszą remizę i jej otoczenie.Jeżeli zaś chodzi o fakt dlaczego podjęte zostały przez nowy zarząd takie a nie inne przedsięwzięcia nie jestem w stanie odpowiedzieć, gdyż obecnie nie jestem członkiem zarządu. Mam jednak nadzieję i przekonanie, że nowy zarząd nie zapomni o naszym społeczeństwie chcąc w dalszym ciągu z akceptacji i chojności.
Z poważaniem  -  Bogumił Czernik.