476

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Może jedynie dziwić szukanie poparcia w PIS. Przecież dobremu kandydatowi poparcie partii politycznej nie jest potrzebne.

Oj boli to poparcie, pali żywym roztopionym żelazem. Jak zakamuflować opinie o tym, że SNG z nikim nie może się dogadać? No nie ma na nich mocnych. Dogadali się. Jest poparcie i to z najwyższej półki. Trzech posłów poświadcza swoimi autorytetami, że kandydatka KWNG jest najlepszą opcją w wyborach uzupełniających. A co W. na to? Niestety, jak zwykle z żołądkiem  na ręce, a nie z sercem.

477 Ostatnio edytowany przez ares 1 (2013-08-28 23:07:22)

Odp: Wybory uzupełniające

W naszej małej polityce nie powinniśmy kierować się w szczególności tym kto kogo popiera. Ja tak jak i wieszczu delikatnie mówiąc nie jestem zwolennikiem Pis-u, jednak nie darząc również szczególnymi względami przedstawicieli komitetu RPW, w wyborach uzupełniających zagłosowałem na nich. Nie na komitet tylko na konkretnych ludzi. Co prawda liczyłem na większą aktywność radnego, który chyba wie najwięcej o codziennych bolączkach mieszkańców odwiedzając ich codziennie w domach. Reasumując gdybym mógł głosować w nadchodzących wyborach Pani Alicja miała by mój głos pomimo tego Pis-u .
Mam nadzieję, że SNG nie przerodzi się w koło Pis smile

478

Odp: Wybory uzupełniające

ares 1 napisał/a:

Mam nadzieję, że SNG nie przerodzi się w koło Pis smile


SNG ma w swoim statucie, a dokładnie na samym początku statutu taką preambułę:
STATUT
STOWARZYSZENIA NASZA GMINA
Powołujemy Stowarzyszenie Nasza Gmina, organizację nowego pokolenia apolityczną i neutralną wyznaniowo, które chce odważnie budować otwartą i nowoczesną Gminę. Pragniemy wspólnie realizować nasze cele, aby przyczynić się do powstawania nowej jakości w gminnej przestrzeni publicznej. Marzymy o lepszej Gminie, gotowej sprostać wyzwaniom współczesnego świata. Najważniejszą dla nas wartością jest wolność decydowania o samych sobie i wpływania na otoczenie, w którym żyjemy, dostęp do informacji, troska o doskonalenie i kształtowanie nowej jakości społeczności lokalnej. Wyrażając swoje cele i aspiracje chcemy mieć realny wpływ na swoją przyszłość. Wiemy, że można osiągnąć ten cel dzięki aktywności, zaangażowaniu
i współpracy, innowacyjności oraz inteligentnym zarządzaniu wiedzą.

To ważne słowa, które stoją u podstaw naszego stowarzyszenia.

Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

479

Odp: Wybory uzupełniające

Warto jeszcze zwrócić uwagę na inny ważny fragment preambuły statutu, o którym Piotr nie wspomniał.

Wiemy, że można osiągnąć ten cel dzięki aktywności, zaangażowaniu i współpracy, innowacyjności oraz inteligentnym zarządzaniu wiedzą

Współpracujemy z każdym, kto może zagwarantować, że nas wspomoże do osiągnięcie wyznaczonych celów.

Dlatego można być spokojnym - SNG nie przerodzi się w żadne koło. Było by to po prostu pogwałceniem Statutu który sami ustanowiliśmy.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

480

Odp: Wybory uzupełniające

Zenon ma absolutną rację smile

Współpraca jest możliwa z każdym kto wyznaje wartości o który mówi nasz statut.

Nie ma znaczenia jakie ma poglądy polityczne czy religijne.

Nie interesuje nas polityka przez duże P, a tylko to co się dzieje u nas w gminie.

Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

481

Odp: Wybory uzupełniające

Ja bym w ogóle zabronił partiom mieszania sie do samorządu.

Wszystkie partie to zaraza ale statut SNG mi sie podoba smile
To może być pomysł na zrobienie czegoś dobrego.

Żeby ludzie w końcu mieli wpływ na wszystko co się dzieje w gminie.

Super system jest w Szwajcarii - ważne sprawy - referendum.

Super sprawa.

482

Odp: Wybory uzupełniające

Wie ktos jakie sa wyniki wyborow-bo ta cisza jest podejrzana...i boje sie myslec kto wygral...

483

Odp: Wybory uzupełniające

Wyniki są już dość dawno opublikowane http://www.czaniec.pl/czaniec-aktualnosci.html

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

484

Odp: Wybory uzupełniające

Gratulacje smile

Stare odchodzi w niebyt smile smile smile

Mieszkańcy Czańca pokazali jeden z palców u ręki opcji Waligóra-Bułka czyli KWW Rodzina cośtam cośtam smile

Jestem dumny z moich krajanów .... szkoda, że taka niska frekwencja ale liczy się sukces Pani Ali i Stowarzyszenia Nasza Gmina.....

Pokażcie, że jesteście nadzieją dla Gminy Porąbka smile

485

Odp: Wybory uzupełniające

Szczere Gratulacje Pani Alu. Piękny wynik.

486

Odp: Wybory uzupełniające

Stowarzyszenie Nasza Gmina ma zaszczyt poinformować mieszkańców Gminy Porąbka, a w szczególności mieszkańców sołectwa Czaniec, iż kandydat na radnego Komitetu Wyborczego Nasza Gmina, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość - Pani Alicja Młynarska – Mazur podczas wyborów uzupełniających do Rady Gminy Porąbka w dniu 08 września 2013 roku została głosami mieszkańców wybrana na to zaszczytne stanowisko.
Kandydat KW Nasza Gmina zdobyła 251 głosów, kandydat KWW RPW 126. Informacje podajemy na podstawie Protokołu głosowania w obwodzie, podpisanym przez przewodniczącego komisji, zastępcę oraz troje członków komisji.

487

Odp: Wybory uzupełniające

http://www.bip.porabka.pl/BIP.aspx?Sel= … p;amp;js=1

A na stronie Gminy Porąbka cisza sad

Chyba trwa żałoba smile smile smile

488

Odp: Wybory uzupełniające

Frekwencja wyniosła tylko 15,16 % i uważam, że nad tym problemem wypadałoby się także zastanowić.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

489

Odp: Wybory uzupełniające

Wnioski? Pierwszy z brzegu. Brak wiary wyborców w realny wpływ na to, co dzieje się za murami UG.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

490

Odp: Wybory uzupełniające

Najszczersze wyrazy uznania dla Pani Alicji i gratulacje za niezwykły sukces. Jestem dumny z mieszkańców na dole. Nieuchronnie idzie nowe. Choć to jeszcze do ludzi nie dociera, to jednak zbliża się. Jeszcze raz gratulacje.

491

Odp: Wybory uzupełniające

Pani Alu życzę wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów,  kolejnych sukcesów w życiu, tym zawodowym i rodzinnym, poczucia, że wszystko idzie we właściwym kierunku.

492

Odp: Wybory uzupełniające

Alicjo,życzę wszystkiego dobrego.

493

Odp: Wybory uzupełniające

Wielkie gratulacje. Proszę kruszyć ten gminy beton. Z Panią Martą jesteście obie nie do pokonania.

494

Odp: Wybory uzupełniające

Niezwykle się cieszę z Pani sukcesu. A czy był to dla Pani dobry, czy zły zamiar zobaczymy wkrótce.

Odp: Wybory uzupełniające

Szanowni Państwo
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy biorąc udział w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Porąbka, wykazali  obywatelską postawę. Szczególnie serdecznie zaś, dziękuję tym, którzy oddali swój głos na moją osobę. Postaram się nie zawieść Państwa zaufania.

Alicja Młynarska - Mazur

496

Odp: Wybory uzupełniające

Gratulacje dla Pani Alicji - uwielbiam to imię.

497

Odp: Wybory uzupełniające

http://www.ksiegaimion.com/alicja

wink

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

498

Odp: Wybory uzupełniające

Pani Alicji gratuluj wygranej a panu Gąsiorkowi odwagi.
To za sprawą KWW Rodzina Prawo Wspólnota musieliśmy czekać rok na wybory uzupełniające, ale się doczekaliśmy. Mam nadzieję, że nadejdzie czas kiedy ten cały komitet zniknie z naszego życia.

499

Odp: Wybory uzupełniające

Przyłączam się do gratulacji. Proszę wyedukować tę część radnych, którzy i w czasie szkolnym i dziś chodzą na wagary, a przez to nie grzeszą rozumem.

500

Odp: Wybory uzupełniające

Gratuluję i ja.