726

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

No co tu powiedzieć. Świat się kończy i choć tego pana nie znam to bardzo mu współczuję jeśli ma rodzinę. Gminny układ zwyciężył ale gdzie tu zwycięstwo.

727

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

OTK2014 ma rację, na stronie SNG znalazłam artykuł z Światowych Dni Przedsiębiorczości w Mikołowie. Aż dziw, że nasze gospodynie tyle potrafią i mogą.

728

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

Uczmy się od społeczników takich prawdziwych. A władze to niech się wstydzą i niech ta jawna niesprawiedliwość im kością w gardle stanie.

729

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

A mnie się wydaje, że władza to ma to wszystko gdzieś i się cieszy, że się go ze szkoły pozbyła. Czy to nie jest jak to się mówi ofiara poglądów.

730

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

Pewnie, że to jest przykład czyszczenia szkoły z ludzi mądrzejszych od tej dyrektorki. Jak sobie paniusia łamie prawo to zawsze się znajdzie ktoś, komu to nie odpowiada. W ogóle co to jest, że w tym gimnazjum dzieją się jakieś cuda większość nauczycieli się na to zgadza, a ci co chcą przestrzegać prawa są wywalani z pracy i pozostają na lodzie. Może jakaś telewizja by się tym zainteresowała.

731

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

http://www.beskidzka24.pl/artykul,zarzu … 24802.html

a tak ja lansowali w Porąbce....tyle miala jeszcze mało..

732

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

No to może wreszcie jakiś urzędnik odpowie za swoje przekręty, bo w tym kraju to nikt za nic nie musi odpowiadać.

733

Odp: Urzędnik funkcjonariusz prawa; czy układu?

Przeglądam od czasu do czasu forum i dziwię się "nagonce" na P. Koniorczyk.... gdzie tymczasem w Gminie powstał cały klan kierownika USC już chyba większość rodziny jest zatrudniona - ostatnio załatwiałem coś tam i patrzę zatrudniony syn siostry Pani Kierownik - czyżby jakiś konkurs o którym nikt nic nie wiedział???????????