801

Odp: Wybory 2014

Idźcie do wyborów i głosujcie śmiało.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

802

Odp: Wybory 2014

Na wybory do obory smile

803

Odp: Wybory 2014

Przecieki?

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

804

Odp: Wybory 2014

Wyniki wyborów (nieoficjalne) w Czańcu pojawią się prawdopodobnie do godziny w naszych aktualnościach gdy komisje zakończą pracę.

--
Wyniki nieoficjalne zostały zamieszczone:
http://czaniec.pl/czaniec-aktualnosci.html

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

805

Odp: Wybory 2014

Z tego widać że Pani Marta wygrała w Czańcu. W Bujakowie z tego co sondowałem wśród sąsiadów też ma szanse. Porąbka raczej będzie Bułki. Czekamy

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

806

Odp: Wybory 2014

Z zasłyszanych gdzieś tam rozmów, Bujaków raczej Bułki.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

807

Odp: Wybory 2014

Zobaczymy. Tak czy inaczej już nie będzie tak samo smile

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

808

Odp: Wybory 2014

CZESŁAW BUŁKA WÓJTeM GMINY!!!!!

809

Odp: Wybory 2014

Zobaczymy smile

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

810

Odp: Wybory 2014

GrzegorzD napisał/a:

Zobaczymy smile

Nie wiesz co mówisz big_smile

811

Odp: Wybory 2014

OTO RADOSNY DZIEŃ NAM NASTAŁ !!!   I RADOSNA NOWINA !!!
MAMY WÓJTA Z KRWI I KOŚCI !!!
Jak pisałem wcześniej :... "a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."
Mamy normalność. 
Wójtem  zostaje Czesław Bułka !!!
BRAWO PANIE WÓJCIE ! ! !

812 Ostatnio edytowany przez Obserwator (2014-11-30 23:34:26)

Odp: Wybory 2014

Ja tylko przypomnę mój pierwszy wpis w temacie wyborów: "Bułka nie ma z kim przegrać. Szkoda ale takie są fakty."
Sprawdziło się.
Z tego co słyszałem to przewaga większa niż w I turze.

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

813

Odp: Wybory 2014

BRAWO!!! smile 
Brawo Panie Czesławie,gratuluje szczerze,zupełnie tak samo szczerze współczuje Pani Marcie,to jej osobista porażka.
A Ignacowi nie współczuje.

814 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-30 23:36:41)

Odp: Wybory 2014

Ptaszki ćwierkają, że w Czańcu, Kobiernicach i Bujakowie łącznie przewaga Pana Bułki była niewielka, około 90 głosów. Zadecydowała Porąbka. Łączna przewaga Pana Bułki około 600 głosów, ale trzeba czekać na oficjalne wyniki.

Gratuluję Panu Czesławowi Bułce
Pani Marcie życzę wszystkiego dobrego w pracy dla gminy, a przede wszystkim zmiany towarzystwa.

815

Odp: Wybory 2014

Czy w Czańcu była nieznaczna? 400 głosów to nie jest nieznaczna ilość patrząc na ilość głosów oddanych.
Czaniec pokazał, że chce mieć swojego człowieka na stanowisku wójta. Czaniec pokazał, że nie chce być już pomijany - czy to w rozwoju czy inwestycjach.
Czy ktoś wyciągnie z tego lekcję? Czas pokaże.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

816

Odp: Wybory 2014

Bułka ma z kim przegrać. I - daj Boże- kiedyś to się wreszcie stanie. A póki co to mieszkańcy gminy wybrali wójta, który nie czyta dokumentów, wójta, który uczynił z UG kolesiowsko- rodzinną firmę, wójta, który jest tak dobry...... że dobrze nam tak.

817

Odp: Wybory 2014

Jeżeli to prawda to siedzieliśmy w gnoju po pas, a teraz już po szyję.  Jedynie Gamza się cieszy bo dalej nie będzie musiał szuflowac dojazdu do bramy.

818

Odp: Wybory 2014

Aj pieniacze z Ignacowa zaraz zaczną nalot smile

819 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-30 23:53:39)

Odp: Wybory 2014

Tak, jak widać Czaniec dał przewagę 400 głosów Pani Marcie, ale Kobiernice z Bujakowem dali 500 głosów więcej Panu Czesławowi niwelując wynik Czańca. Kolejne 500 dorzuciła Porąbka więc obstawianie wyników na forum wygrał zdecydowanie Pan Obserwator, jemu też trzeba pogratulować oceny sytuacji:)

Co do pomijania, ktoś porozwieszał w Kobiernicach paszkwil, z którego wynika, że to Kobiernice utrzymują gminę i są dojone. Ciekawe czyja to była robota? Pewnie wykonana w celu ogólnogminnej zgody? Na szczęście ludzie nie dali się nabrać na kolejną prowokację:)

820

Odp: Wybory 2014

Jeśli te wyniki się potwierdzą... Cóż gratulacje. A dla Pani Marty gratulacje za podjęcie rękawicy - za odważną, bezkompromisową walkę o wyborców. Za otwarcie oczu blisko połowie mieszkańców gminy.

Pani Marto - niech Pani nie zapomina o swoich wyborcach. Teraz musi już Pani nie tylko walczyć w Radzie o sprawy Czańca, Kobiernic. Doszedł Pani właśnie Bujaków - o czym będę przypominał. Obym się mylił ale na naszą dwójkę radnych nie będzie co liczyć.

Tak czy inaczej - wszystkim gratuluję.
A teraz od jutra do roboty. Będziemy obserwować, rozliczać, pytać, pokazywać.
Prawda forumowicze?

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

821

Odp: Wybory 2014

Prawda Grzegorzu. W sąsiedztwie raczej niespodzianek nie było.Żak w andrychowie,w Wadowicach zmiana chyba a w Czernichowie nie wiem.Może ktoś wie?

822

Odp: Wybory 2014

Tak Panie Grzegorzu:)
Społeczeństwo, jeżeli wyniki się potwierdzą, jednoznacznie powiedziało, że polityka kłótni, podchodów, szukania haków, donosów i pisania pozwów mu nie odpowiada. Czas by wspólnie działać na rzecz naszej małej Ojczyzny, jej rozwoju i pomyślności:)
Zarówno Zenon jak i ja wspólnie opowiadamy się za społeczeństwem obywatelskim. Mam nadzieję, że nasze nawoływania się spełnia. To my mamy głos, to my na zebraniach wiejskich możemy go wyrażać i ekzekwować, to my mieszkańcy możemy brać czynny udział w radach sołeckich. To od nas zależy jak to będzie:)

823

Odp: Wybory 2014

Bardzo dobrze się skonczylo wybrana została najlepsza opcja z możliwych smile

824

Odp: Wybory 2014

Tak panie Włościaninie ma Pan rację. Następny etap  - wybory sołeckie. I tutaj już musimy współpracować aby zmiany mogły się dokonać - mieszkam w swojej wsi 4 lata i coraz bardziej zaczyna mnie denerwować smród, syf i bylejakość.
Mam małą siłe przebicia jako "napływowy" - ale w tym tyg idę do sołtysa z kilkoma sprawami. Wiem że zostanę "zlany". Pójdę kolejny raz za kilka tygodni. I tak znów do ZW. Trzeba władzy wsi pokazać że jej rola polega na czymś więcej niż krzyku na ZW.
Wybory się skończyły - pora na zgodę Włościaninie?

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

825 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-12-01 00:39:19)

Odp: Wybory 2014

Oczywiście:)
Na radach sołeckich ludzie się spierają, czasem podnoszą głos, rozważają różne możliwości, wybierają kierunki działania, ale na końcu zawsze jest zgoda, bo nam zależy:)
Ja też jestem napływowy, co prawda od 31 lat, ale do dzisiaj ktoś potrafi to wypomnieć, nie należy się przejmować tylko działać. Narzekaniem jeszcze niczego nie wybudowano.