76

Odp: czas po wyborach

Panie guru jestem z Panem

Per Aspera Ad Astra

Odp: czas po wyborach

Panie GURU
Informuję Pana że nie przekazujemy Pana danych nikomu
oprócz osób/instytucji w stosunku których mamy taki obowiązek.
I zapewne nie należy do moich przyjemności wysyłanie
listów poleconych z odpowiedziami na własny koszt.

Pozdrawiam

78

Odp: czas po wyborach

Panie Przemyslawie,
Bez wlasciwego nakazu sadowego (nie prokuratorskiego czy policyjnego) nie mial Pan prawa wydawac moich danych osobowych ani innych informacji na moj temat. Domniemany pozew sadowy, przeciwko mojej osobie jest pozwem prywatnym w ktorym nie jest Pan strona. Wszelkie wyjasnienia na temat powiazania mojej osoby z Forum Czaniec i panskim serwerem moglby Pan
ujawnic dopiero przd lawa sadziowska (pod przysiega), gdyby powolany zostal Pan jako swiadek. Akt oskarzenia przeciwko mojej osobie, nie istnieje i jest fikcja wykreowana przez pseudo policjantow, kolesiow Pana Kocemby i jego samego. Jest mi bardzo przykro, iz jako Administrator powaznego portalu nie posiada Pan odpowiedniej wiedzy w temacie: co panu wolno a czego robic Panu absolutnie nie wolno.
Oto moj publiczny e-mail : 80guru83@gmail.com (posiada Pan rowniez moj prywatny e-mail adres), na ktory prosilbym przeslac stosowne dokumenty od kogokolwiek do kogokolwiek, upowazniajace Pana do zlamania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Prosze rowniez o przeslanie stosownego artykulu tejze ustawy (lub jakiekolwiek innej) na podstawie ktorej udostepnil Pan osobiste informacje na moj temat. Zaproponowalem na tym forum , stronie w tym sporze t.z. Panu Kocembie udostepnienie moich informacji personalnych. Niestety Pan Kocema z niej nie skorzystal. Ponownie powtarzam, spor o ktorym mowimy jest procesem prywatnym nie upowazniajacym Panu, jako stronie trzeciej do udzielania informacji poufnych. Nie jestem oskarżonym, nie jestem poszukiwany listem gonczym, nie jestem osoba scigana z urzedu (prokuratory) i nie jestem osoba publiczna. Pan zlamal moj status , status osoby prywatnej.

Bez szacunk dla panskiej decyzji,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

Odp: czas po wyborach

Panie GURU
Czy mi się tylko wydaje czy jest Pan osobą która pozjadała wszystkie rozumy?
Informacje o których Pan mówi tj IP serwerów przekazałem na wezwanie sądu
i tylko do jego wiadomości, a uchylanie się od przekazania materiału tzw. "dowodowego"
jest karalne, a ja nie mam ochoty ponosić odpowiedzialności karnej w związku z Pana widzimisię.
Nie interesuje mnie Pana wojna z Panem Kocembą i nie jestem w niej stroną.
Pan Kocemba nigdy nie wystąpił do mnie o przekazanie jakichkolwiek
danych Pana osoby. Informowanie w poście jakobym złamał ustawę o Ochronie Danych
Osobowych jest co najmniej nie stosowne i wprowadza osoby to czytające w błąd.
Dlatego proszę Pana zanim zacznie Pan po raz kolejny mnie oczerniać niech się Pan dwa razy
zastanowi i najpierw zapyta.

Pozdrawiam

80 Ostatnio edytowany przez banan11 (2011-03-21 09:47:05)

Odp: czas po wyborach

A mi się wydaje, że Pan Guru nawiązał do notatki policji gospodarczej, która poinformowała o założeniu sprawy i zabezpieczeniu logów.
Ale to nie na tej podstawie (informacji policji) przecież zostały przesłane informacje o adresie IP smile

Stosownie do art. 29 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jedn.: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) w przypadku udostępniania danych osobowych w celach innych niż włączenie do zbioru, administrator danych udostępnia posiadane w zbiorze dane osobom lub podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy przepisów prawa. Przepis ten nakłada na administratora danych obowiązek udostępnienia danych w celach innych niż włączenie do zbioru podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa.

źródło: e-prawnik.pl

...wniosek sądu w tym przypadku akurat był.
Teraz trochę o tym, czy IP jest daną osobową:

[...]Dlatego np. zakresem komentowanego przepisu może nie być objęte żądanie informacji o niepowtarzalnym numerze IP komputera wykorzystującego protokół TCP/IP. Numery takie z reguły bowiem nie są danymi osobowymi, ponieważ ustalenie komputera, za pomocą którego np. przeglądano strony internetowe, jest możliwe zazwyczaj dopiero po powiązaniu informacji dostępnych pomiotowi dostarczającemu zasoby sieciowe (ang. content provider) z informacjami, do których dostęp ma operator sieci teleinformatycznej. Umożliwiając użytkownikowi Internetu zamieszczanie wpisu na stronach serwisu forum, zazwyczaj nie wymaga się od niego identyfikacji, chociaż coraz częściej niezarejestrowani użytkownicy są ograniczani w swoich uprawnieniach. W przypadku niezarejestrowanych użytkowników, poza zarejestrowanym przez system administrujący pracą portalu adresem IP komputera, administrator nie pozyskuje innych danych pozwalających na ustalenie tożsamości użytkownika. Dopiero wystąpienie z odpowiednim żądaniem do operatora sieci teleinformatycznej mogłoby doprowadzić do identyfikacji komputera, z którego nastąpiło połączenie z serwerem portalu.

źródło: e-prawnik.pl


...ale to tylko linki, prawnikiem nie jestem.

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

81

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie Administratorze,

Przeczytalem ponownie moj post i nie widze w nim impertynecji pod Pana adresem. Czego niestety nie moge powiedziec o panskiej, jakby na to nie patrzec aroganckiej odpowiedzi. Ponawiam prosbe o przeslanie na moj adres e-mailowy kopi dokumentu "wlasciwych organow",
jak byl Pan to laskaw nazwac, upowazniajacych Pana do udostepnienia moich danych osobowych. Przesle ta kopie do  wlasciwego urzedu Ochrony Danych Osobowych w celu potwierdzenia zasadnosci Pana akcji. Przyrzekam, ze jezeli dostane potwierdzenie legalnosci
panskich poczynan, OSOBISCIE, NA TYMZE FORUM PRZYZNAM SIE DO MOJEJ POMYKLI I OSOBISCIE PANA PRZEPROSZE.

Z powazaniem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

82

Odp: czas po wyborach

To ja jeszcze nieco z innej beczki, bo czegoś nie rozumiem.
Pisze pan, że przygotowuje się do procesu przed sądem, zbiera pan materiały, itd, itp.
Jeśli sprawa się toczy w sądzie, to chyba jasne było, że sąd zgłosi się do właściciela o udostępnienie adresu IP, no bo przecież jakoś muszą do pana dotrzeć. Tymczasem robi się burzę o IP więc nie wiem, jak pan chciał żeby sąd do pana dotarł?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

83

Odp: czas po wyborach

Panie Moderatorze,

Zaspokoje panska ciekawosc , chociaz nie jestem wcale pewien czy jest to komukolwiek do czegokolwiek potrzebne. Kto Panu powiedzial , ze jakakolwiek sprawa przeciwko mnie toczy sie w sadzie? Jezeli wie Pan cos wiecej niz ja wiem, prosze byc laskaw podzielic sie ze mna tymi informacjami. Nie otrzymalem zadnych informacji z zadnego sadu, nie otrzymalem zadnych informacji od "pokrzywdzonego" Pana Kocemby, jedyna rzecza ktora wiem na pewno to to , ze szanowny Pan Administrator udostepnil moje dane osobowe "organom" ktorych nie chce ujawnic.  Cale to straszenie procesem z powodztwa prywatnego, powtarzam z powodztwa prywatnego (jezel nie rozumie Pan definicji powodztwa prywatnego to prosze zajzec do e-prawnik.pl , ktorego cytowal Pan juz wczesniej) jest wymyslem "starego" aparatczyka i jego kolesow z Komendy Policji w Bielsku-Bialej, ktorzt zamiast tropic bandytow , bawia sie za pieniadze podatnikow w szemrane, gowniarskie podchody. Jezeli otrzymam jakiekolwiek dokumenty zwiazane z domniemanym procesem z cala pewnoscia powiadomie o szczegolach czytelnikow tego forum. W miedzy czasie ponownie prosze Pana Administratora (moze Pan wplynie na niego. Jest pan przeciez Moderatorem, czyli czlonkie tej samej ekipy) o przeslanie na moj adres e-mailowy kopii dokumentu upowazniajacego go do zlamania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Z powazaniem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

84

Odp: czas po wyborach

guru napisał/a:

Zaproponowalem na tym forum , stronie w tym sporze t.z. Panu Kocembie udostepnienie moich informacji personalnych. Niestety Pan Kocema z niej nie skorzystal. 
Bez szacunk dla panskiej decyzji,
guru

Oczekuję na pańskie dane osobowe, mój adres ignacy.kocemba@kobiernice.pl. Chętnie sie z panem spotkam osobiscie jeżeli nie jest panu brak odwagi.

Ignacy Kocemba

85

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie Kocemba,

Z tego co zrozumialem z wypowiedzi Pana Administratora to ponoc rozkrecil juz Pan machine prawno-sadowa w celu rozwiklania problemu wspopracy Pan z bylymi sluzbami bezpieczenstwa komunistycznej Polski. Mysle, ze jezeli jeszcze nie posiada Pan moich danych osobowych, to z cala pewnoscia otrzyma Pan kopie mojego wezwania do tegoz sadu, ze wszystkimi moimi danymi personalnymi (imie, nazwisko, adres i.t.d.). Jezeli o spotkanie chodzi to nie widze powodu aby ono moglo cos wnioslo do naszego konfliktu. Jezeli jest Pan innego zdania to chetnie sie z Panem spotkam, aby pozbawic Pana argumentu "braku mojej odwagi". Przebywam obecnie poza granicami Polski ale moge byc do Pana dyspozycji po dziesiatym maja tego roku. Sadze jednak, ze skoro sprawa o panskie znieslawienie jest juz w odpowiednim sadzie to nasze spotkanie odbedzie sie z przyczyn czasowych, nia na gruncie prywatnym ale wlasnie sadowym.

Pozdrawiam,
guru

P.S. Dziekuje Panu za uzycie , po raz pierwszy formy per-pan w stosunku do mojej osoby.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

86 Ostatnio edytowany przez Ignacy Kocemba (2011-03-21 23:18:40)

Odp: czas po wyborach

guru napisał/a:

Przebywam obecnie poza granicami Polski ...

.

Pobyt poza granicami Polski, rzeczywisty czy udawany, nie stoi na przeszkodzie w podaniu danych osobowych, co tak chętnie pan deklarował. Skąd ta zmiana decyzji? Ja w przeciwieństwie do pana nie miałem i nie mam nic do ukrycia. Nie muszę się ukrywać, nawet w sieci. Nie boję się nikomu spojrzeć w oczy, panu życzę co njmniej tyle samo odwagi.

Ignacy Kocemba

87

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie Kocemba,
Nie mam powodu aby dyskutowac z Panem miejsce mojego obecnego pobytu. Bede w Polsce, osiagalny dla Pana lub sadu po dacie 10/05/2011. Proponowalem Panu moje dane personalne przed podjeciem przez Pana drogi sadowej (jezeli rzeczywiscie taka Pan zalozyl). Moje oferta nie jest juz aktualna, gdyz informacje ktore Panu oferowalem otrzyma Pan wraz z kopia mojego pozwu do sadu w ktorym zlozyl Pan swoje zażalenie ( oskarżenie ). Do zobaczenia.

Pozdrawiam,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

88

Odp: czas po wyborach

Czy już czas na przedstawienie się potencjalnych kandydatów na Sołtysa?

89

Odp: czas po wyborach

galler, a myślisz, że będzie ich więcej niż 1? smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

90

Odp: czas po wyborach

mam nadzieję.

91

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie Kocemba,
Zgodnie z  moimi planami jestem juz w Polsce.
Mój e-mail: jjg920@new.rr.com
Pozdrawiam,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

92

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie Kocemba,
Zgodnie z moimi planami wyjezdzam ponownie z Polski
po 20-tym lipca 2011. Zostal Panu miesiac do kontaku ze mna.
Kontaktu osobistego, przez adwokata lub sadownie.
Mój e-mail: jjg920@new.rr.com
Pozdrawiam,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

93

Odp: czas po wyborach

no to Ci pa, wracaj zaś i przywieź "dulary"

Gardzę nieoświeconym tłumem i trzymam się od niego z dala -  Horacy

94 Ostatnio edytowany przez guru (2011-08-02 20:09:00)

Odp: czas po wyborach

Szanowny Panie/Pani Marlinek,

Bylbym mocno zobowiazany za informacje o poziomie panskiej edukacji.
Panski post, sadze skierowany do mnie umieszcza Pana/Panią w grupie intektualnej
odzwiernego z Universidad De la Sorbona,Paris lub czyscicielem szamba
w St.John's University in Queens, New York. Gratuluje! Oba uniwersytety sa bardzo
zasluzone i rozpoznawalne na Swiecie.
 
Z Powazaniem:
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".