326

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Jak widzimy powyżej, kontratakiem próbuje się przykryć sprawę rzekomą inną sprawą. Osoby mające się za mistrzów zapewne nie poznali zasad chińskiej sztuki mistrza Sun, obce są nim również zasady PR. Jako jedyne narzędzie  używają więc Piotra Gamzę znanego jako włościanin. Ale do rzeczy. Podobnie jak inni radni w dniu wczorajszym otrzymałem list otwarty części grona pedagogicznego PG w Kozubniku skierowany do Przerwodniczącego Rady Gminy Porąbka. Nauczyciele przedstawiają swoje rzeczowe i konkretne argumenty. Piszą na przykład " sprawą, która budzi dużo niedomówień i dyskusji w gronie jest fundusz socjalny, którego regulamin zaopiniowany przez związki zawodowe funkcjonuje dopiero od stycznia 2011 roku. Pytanie. Co było w 2010?
Inne, " od stycznia 2012 roku nauczyciele są wzywani na przesłuchania w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej w charakterze świadka w sprawie o przestępstwo z art 270 kk."
Jest tego wiele, aby to ogarnąć trzeba na to czasu.
Już zapraszam zainteresowanych na posiedzenie połączonych komisji RG w dniu 26.03.2012 roku, o godz. 15.30.

327

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

kamila napisał/a:

krecik » poniedziałek, 19 marca 2012, 10:54
Panie Kocemba jak pan wyjaśni sprawę ze sprzedażą drzewa wspólnoty gruntowej, każdy mieszkaniec miał prawo kupić ale pan tylko dla swoich sąsiadów sprzedawał,oczywiście dla siebie też .Sprzedasz drzewa powinna być ogłoszona dlatego pytam kiedy i gdzie było ogłoszone że można kupić drzewo.Pan to se zaraz za wałem zwalił żeby było bliżej do domu nosić ,taki jest pan uczciwy radny . A i zapomniało się o powodzi te drzewa stanowiły jakąś barierę ochronną przed wodą a teraz najlepiej wyciąć całą wiklinę bo drzewo po 17 zł taniocha trzeba brać.

????????????????????

To co? są tematy których Pan Radny nie podejmuje? Ja bardzo chętnie bym poznał opinię z pierwszej ręki, przecież te zarzuty sugerują przestępstwo.

328

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Chlopie wysil sie i sam sobie poszukaj odp na forum Kobiernic-chyba ze Kamilka za Ciebie to zrobi

329

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Chłopie sprawa nosząca znamiona przestępstwa jest zbyt poważna aby ja bagatelizować

330

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

No no wsadza wszystkich za kraty ktorzy kupili drewno a moze nawet zakuja w kajdany i dla przykladu postawia w Porabce na placu ku przestrodze a Bulka w najblizszej kampani bedzie sie mial czym szczycic ze  wraz z dedektywem Gamza odkryli drewniana afere  lol lol lol lol  lol

331

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

galler napisał/a:

Chłopie sprawa nosząca znamiona przestępstwa jest zbyt poważna aby ja bagatelizować

Znawco kk oto link

http://forum.kobiernice.pl/viewtopic.php?f=5&t=186&start=100

Tam znajdziesz wypociny niezastąpionego Piotra Gamzy

332

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Jestem mieszkańcem Czańca a nie Kobiernic i jestem użytkownikiem tego forum a nie kobiernickiego. Pan Kocemba bierze czynny udział w dialogach na naszym forum. Nie widzę potrzeby przenoszenia się gdzie indziej.

333

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

"W dniu dzisiejszym przed sklepem pana Piznala podszedł do mnie mężczyzna, którego znam z widzenia jako mieszkańca naszej gminy. Stwierdził abym atakami Piotra Gamzy się nie przejmował bo robione są na obstalunek wójta, który umorzył Piotrowi Gamzie podatki z którymi zalegał. Umorzenie miało miejsce w czasie gdy Piotr Gamza zajmował się działalnością biznesową a jego firmy miały poważne kłopoty finansowe. Na moje pytanie skąd to wie odpowiedział, że od samego Piotra Gamzy, który mu o tym mówił. Było to już jakiś czas temu.
Nie wiem czy powyższa informacja polega na prawdzie, ale słyszałem już ją wcześniej od innej osoby, osoby godnej zaufania, która tą samą informację słyszała również od Piotra Gamzy.
Jeżeli polega ona na prawdzie no to temat jest wyjaśniony. Jeżeli prawdą nie jest to zachodzi pytanie dlaczego Piotr Gamza rozpowszechniał taką informację wśród znanych mu osób?"

maly cytacik z forum kobienickiego 

ja pitole ale jaja i to tuz przed Wielkanoca jak jaja takie drogie

334

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Trzyma się kupy ta opowieść jak mało która smile

335

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

galler napisał/a:

Jestem mieszkańcem Czańca a nie Kobiernic i jestem użytkownikiem tego forum a nie kobiernickiego. Pan Kocemba bierze czynny udział w dialogach na naszym forum. Nie widzę potrzeby przenoszenia się gdzie indziej.

Ktoś wcześniej napisał żeby nie zaśmiecać forum Czańca dyskusją Czańca nie dotyczącą. Faktycznie coś w tym jest. Sprawa pana Kocemby zaczyna się tu:-

http://forum.kobiernice.pl/viewtopic.php?f=5&t=186&start=80

Rozpoczął ją pytaniem do radnego Kocemby internauta Krecik. W nagrodę w odpowiedzi od radnego mógł przeczytać, że jest prostakiem:(

Warto przeczytać wątek i dowiedzieć się jak radny odnosi się do wyborców, jak precyzyjnie odpowiada na pytania i jaki jest jego prawdziwy stosunek do dostępu do informacji.

336

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Człowiek chce być Wójtem gminy, do której należy moja miejscowość, czyli sprawa dotyczy Czańca. Warto poznać prawdziwe oblicze naszego potencjalnego Wójta, aby dokonać dobrego wyboru.

337

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

galler napisał/a:

Człowiek chce być Wójtem gminy, do której należy moja miejscowość, czyli sprawa dotyczy Czańca. Warto poznać prawdziwe oblicze naszego potencjalnego Wójta, aby dokonać dobrego wyboru.

Jakubek  kilka postów wyżej zacytował wpis radnego Kocemby odpowiadającego na zapytania internautów w sprawie wycinki drewna. Jak się on ma do zadawanych pytań oceń sam.

Stosując metody radnego Kocemby mógłbym wymyślić taką bajkę.

Gdy rano pojechałem do sklepu, podszedł do mnie znany mi z widzenia mieszkaniec naszej gminy. Powiedział mi, że bardzo dobrze robię patrząc na ręce radnemu Kocembie. Zaproponował również, że jak postawie mu piwko opowie mi jak to podwładni pułkownika milicji Kocemby bili przesłuchiwanych a on sam ich krył i za to wylali go z komendy żywieckiej.

To taka sama prawda jak to, że mam zobowiązania wobec wójta. Metody radnego Kocemby są żenujące. Takich perełek na kobiernickim forum jest więcej.

338

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

panie gamza zapomnial pan napisac ze P.Kocemba udzielil odp .....
wpisami typu powyzej  stacz sie pan na dno bardziej upodlic sie nie mozna ale tak robia ludzie bez honoru dwulicowi falszywi ktorym brak argumentow

339

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Czytajac niektore wypowiedzi tu i ówdzie tylko jedno przychodzi mi na mysl-słowa mojej ulubienicy Marii Czubaszek
"Przepraszam gdyby mi się trafił taki synek(...) to bym się chyba powiesiła."

Tyle w temacie.

340

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Panie Gamza nie zanudzaj pan, przecież wszyscy wiedzą co pan jesteś za ptica i w czyj rytm pan śpiewasz.  Panie administrator jaki jest wątek? Proszę założyć nowy wątek pt. Wieści gminne i inne według Piotra Gamzy.
Tam sobie będzie pisał do woli co mu tyko poleci mocodawca, wtedy bedzie OK.

341

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Albo urwał mnie się film, albo wątek został przetransferowany. Powietrze już definitywnie uszło z odpowiedzialności i włodarzy? Czy poniedziałkowa sesja połączonych komisji przyniosła coś pocieszającego dla zwolenników zmian w substancji gminnej? Czy starym i wypróbowanym zwyczajem gminne żarna się zacięły i przestały mleć?

342

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Co? A tak żebym ja, prosty człowiek zrozumiał o co Ci chodzi?

343

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

„Jeśli historia ma się zmieniać, to musi się pojawić realna szansa, że sprawy potoczą się inaczej z powodu sił znajdujących się poza ludzką kontrolą - co w większości przypadków oznacza pogodę. Stephen E. Ambrose”.
Precedens już był-co wynika z cytatu.
W mojej opinii jest realna szansa na zmiany.
Trzeba tylko "twardogłowych"wymienić.
Tylko-albo aż?
Jak to zrobić?

344

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

zatroskany napisał/a:

Trzeba tylko "twardogłowych"wymienić.

Zgadzam się w 100%, tylko na kogo? w przypadku braku alternatywy zmiany są bezsensowne. Może najpierw poszukać kogośsensownego?

345

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

gallerze,
na takich,którzy nimi nie są.

346

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

galler napisał/a:

w przypadku braku alternatywy zmiany są bezsensowne.

W obecnym stanie każda zmiana jest lepsza niż trwanie w marazmie.
Nie ma alternatywy dla bezradności, bezprawia, bałaganu, ...

Problem tkwi raczej w tym, czy znajdzie się ktoś, kto o zdrowych zmysłach odważy się pokierować gminą, która została doprowadzona do takiego beznadziejnego stanu.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

347

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

zapytam napisał/a:

Czytajac niektore wypowiedzi tu i ówdzie tylko jedno przychodzi mi na mysl-słowa mojej ulubienicy Marii Czubaszek
"Przepraszam gdyby mi się trafił taki synek(...) to bym się chyba powiesiła."

Tyle w temacie.

To dlatego pewnie Twoja ulubienica wolała się kilkakrotnie wyskrobać.
Pogratulować autorytetów!

348 Ostatnio edytowany przez Piotr Dusza (2012-04-01 10:57:32)

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Jest tu jakiś Admin lub Moderator???
Z tematu "Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa"
Zrobił się groch z kapustą , mamy watki o drzewie o nowych władzach o Marii Czubaszek i o aborcji !!!

Za chwile będzie tu wszystko!!!

Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

349

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Cierpliwość nie popłaca. Wątek zamiera.

Zakończyliśmy wszystkie słowne pojedynki, personalne przepychanki. Kurz bitewny opadł i ukazała nam się rzeczywistość w całej absurdalnej krasie.

Pustka, droga do nikąd, radosna nieporadnośc radnych. Panie wójcie jak żyć?

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

W związku z toczącym się postępowaniem prokuratorskim dotyczącym użytkownika "guru" podjąłem decyzję o zablokowaniu tegoż użytkownika oraz zamknięcię wątku "Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec pawa". Jednocześnie oświadczam, iż administratorzy, moderatorzy oraz właściciele forum czaniec.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczone przez forumowiczów zgodnie z regulaminem.