201

Odp: Wybory uzupełniające

galler napisał/a:

G ... uzik wiesz o czym piewa Galler,

To prawda. Sam Pan galler nie wie co lub kogo w swej twórczości sławi. Ale żeby zachęcić Szanownego Pana gallera do podzielenia się swoimi poglądami z czytelnikiem kilka pytań, na które nie oczekuję odpowiedzi. Dlaczego? Jak sądzę układ rządzący w GPorąbka wie kim jest Pan galler i dlatego nie jest On w stanie jasno i treściwie określić się w omawianych sprawach, bo mogłoby to zostać niewłaściwie odczytane i wtedy Pan galler, którego nazwisko już wcześniej było domniemywane spaliłby za sobą wszystkie mosty. Udział w kolejnych wyborach pod szyldem KWW RPW stałby się wówczas niemożliwy.
Oto kilka wątpliwości. Panie galler okaż, że masz Pan jaja, a nie wydmuszki i określ się, czy:
1)    W GP zbyt często bezkarnie łamane jest prawo?
2)    Przewodniczący komisji oświaty RG dopełnia swych obowiązków w sprawiedliwym rozwiązaniu afery kozubnickiej?
3)    UG Porąbka celowo i świadomie nie udostępnia informacji publicznej, np. danych o odroczeniach i umorzeniach podatków, finansowania OSP?
4)    Będzie Pan startował w zbliżających się wyborach uzupełniających?
5)    Tylko radnemu Nalborczykowi z mocy prawa wygasł mandat?

202

Odp: Wybory uzupełniające

nie sprowokujesz mnie do poniżenia się do Twojego poziomu.

203

Odp: Wybory uzupełniające

Zenon napisał/a:

Jedni twierdzą, że forum jest czytane i komentowane przez dość szerokie audytorium. Drudzy, że nie. Ja nie mam wątpliwości. To pewne. Wygląda na to, że jednak aktywność forumowiczów z rodzaju wloscianina czy nickta jest bezowocna, a nawet przynosi odwrotny do zamierzonego skutek.

Lubię gościa, potrafi rozbawić z samego rana. Najpierw namawia Gallera by nie pisał na tym forum, teraz dwie kolejne osoby. Wieszczu wrzucił dodatkowo Kamilę jako nie pożądaną:)

Coś w tym jest. Gdyby te cztery osoby nic nie pisały wówczas Wieszczący Zenio byłby w siódmym niebie. Pomyślałby, że jest głosem ludu piętnującym wszechogarniające zło, a tak obraz się bidzie rozmazuje i chłopina się gubi. Dlatego cenzuruje wpisy o koziańskim Platanie. To mu się we łbie nie mieści, że może być coś fajnego nieopodal.

A teraz do tematu. Zgadzam się całkowicie z adminem, że nie powinno się kopać leżącego, z drugiej strony nie ma wytłumaczenia dla jazdy po pijaku.

204

Odp: Wybory uzupełniające

Panie Wlościanin, może Pan zniży się do poziomu dyskusji i pokusi się o odpowiedzi na moje wątpliwości. Są niedaleko, dwa posty wyżej. Bo Pan Waligóra ma problem.

niezadowolony napisał/a:

Galler a może Waligóra??

Nie przypominam sobie, by Zenon mienił się „głosem ludu” tak, jak Pan Wloscianin nie jest głosem "antyludu". Ale jeśli zajrzeć na stronę http://www.youtube.com/watch?v=4L8QIjKl8W4 to już ponad 30 wejść w kilkanaście godzin (w tym noc). Chyba się w ludzie budzi pęd do wiedzy, a "antylud" nie zniża się do poziomu moich pytań. Szkoda. Może pytania są za trudne, a może…

wieszczu napisał/a:

Jak sądzę układ rządzący w GPorąbka wie kim jest Pan galler i dlatego nie jest On w stanie jasno i treściwie określić się w omawianych sprawach, bo mogłoby to zostać niewłaściwie odczytane i wtedy Pan galler, którego nazwisko już wcześniej było domniemywane spaliłby za sobą wszystkie mosty. Udział w kolejnych wyborach pod szyldem KWW RPW stałby się wówczas niemożliwy.

Czy to nie jest możliwe. Milczenie Pana gallera wiele tłumaczy.

205

Odp: Wybory uzupełniające

wieszczu napisał/a:

Ale jeśli zajrzeć na stronę http://www.youtube.com/watch?v=4L8QIjKl8W4 to już ponad 30 wejść w kilkanaście godzin (w tym noc).

No i znów mnie gość rozbawił. 30 wejść, rany, toż serwer się zawiesi. Informację o Platanie na kobiernickim forum odwiedziło ponad sto osób, Można sprawdzić:- http://forum.kobiernice.pl/viewtopic.php?f=3&t=316

Czy żona wyjdzie na rower czy też nie, jej blog odwiedza średnio ponad dwieście osób dziennie, a są dni gdzie ma ponad 300 odwiedzin. Wpis o Platanie polubiło na fejsie 45 osób, też można sprawdzić:- http://niradhara.bikestats.pl/870480,Eu … -year.html

Sam jestem jedną z tych 30 osób, którymi się tak chwalisz. Myślałem, że będzie coś ciekawego, zobaczę zatroskaną twarz Sławka Kubisia albo nadętą minę Pana Duszy a tu latające tęcze. Nuda, chłopie NUDA. wysłuchałem może minutę:(

206

Odp: Wybory uzupełniające

A co z odpowiedzią na pytania?

Aby uczciwie wypowiadać się o czymkolwiek trza mieć wiedzę. Wiedza jednominutowa (na ponad 12 minut) to stanowczo za mało, żeby móc cokolwiek stwierdzić, o nudzie też. No, ale widocznie Panu Wloscianinowi wystarczy 8% wiadomości, by mieć wiedzę o całości. Geniusz.

207

Odp: Wybory uzupełniające

wieszczu napisał/a:

Aby uczciwie wypowiadać się o czymkolwiek trza mieć wiedzę. Wiedza jednominutowa (na ponad 12 minut) to stanowczo za mało, żeby móc cokolwiek stwierdzić, o nudzie też. No, ale widocznie Panu Wloscianinowi wystarczy 8% wiadomości, by mieć wiedzę o całości. Geniusz.

Kiedyś polazłem na film Dersu Uzała. Wyszedłem po pięciu minutach, film trwał chyba około trzech godzin. To było około 4% czasu by stwierdzić, że to dno:)

208 Ostatnio edytowany przez niezadowolony (2013-02-06 14:29:43)

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:
wieszczu napisał/a:

Aby uczciwie wypowiadać się o czymkolwiek trza mieć wiedzę. Wiedza jednominutowa (na ponad 12 minut) to stanowczo za mało, żeby móc cokolwiek stwierdzić, o nudzie też. No, ale widocznie Panu Wloscianinowi wystarczy 8% wiadomości, by mieć wiedzę o całości. Geniusz.

Kiedyś polazłem na film Dersu Uzała. Wyszedłem po pięciu minutach, film trwał chyba około trzech godzin. To było około 4% czasu by stwierdzić, że to dno:)

http://www.filmweb.pl/film/Dersu+Uza%C5 … 4074/descs

W nowym filmie japońskiego mistrza fascynujące zdjęcia krajobrazu i wielkie uczucia pokazane bez sentymentalizmu tworzą opowieść o męskiej przyjaźni.
Rosyjski badacz Arsenijew wspomina ekspedycje naukową na wschód, podczas której całej grupie ratuje życie kirgijski myśliwy. Wiele lat później spotykają się ponownie i Arsenijew zabiera swego wybawce do miasta, ale ten nie potrafi przyzwyczaić się do nowoczesnego życia i powraca do lasów.

Nagrodzony jak najsłuszniej w 1976 roku Oscarem za film nieanglojęzyczny utwór Akiry Kurosawy do dziś wzbudza zachwyt swą mistrzowską prostotą i pozostaje jednym z najbardziej oryginalnych dokonań genialnego reżysera. Kurosawa po wymuszonej przerwie w pracy spowodowanej finansową klęską filmu „Dodes'ka-den” i próbie samobójczej udowodnił triumfalnie swą wyjątkową pozycję w światowym kinie. Twórca „Siedmiu samurajów” był od dawna zafascynowany rosyjską kulturą. Adaptacja wspomnieniowych powieści Władimira Arsienjewa olśniewa surowym plastycznym pięknem, ale nie ma w niej ani za grosz łatwej ekscytacji dziką naturą. Historia przyjaźni carskiego oficera, owego Arsienjewa (Jurij Sołomin), badacza ussuryjskiej tajgi z początku XX wieku i jego przewodnika, tytułowego Uzały (wielka rola Maksima Munzuka) została ukazana bez cienia łatwego sentymentu. Utwór Kurosawy niepostrzeżenie zamienia się w refleksję nad okrutnymi paradoksami cywilizacji. Do historii kina przeszła olśniewająca sekwencja na tafli zamarzniętego jeziora. Nie ma w „Dersu Uzale” ani krzty kaznodziejstwa, są piękno, prawda i wielki mądry smutek. 

No czyli już mam obraz Pana Włoscianina.
O mało co radny z Kobiernic dał głos !!! Żenada.........
Ponadczasowa "elita" Gminy Porąbka bez podstawowej wiedzy i poczucia piękna oraz estetyki.

Widać, że film był za trudny w odbiorze i percepcji dla skromnego magistra - inżyniera .....

Polecam kreskówki a szczególnie Bolka i Lolka.
Krótkie i z morałem wink


Ja ten film widziałem w TV i żałuję, że nie w kinie na wielkim ekranie, ale nie było mnie jeszcze na świecie.


Wieszczu drogi szkoda prądu na polemikę z takimi ludźmi, lepiej iść ulepić bałwana i z nim pogadać smile

209 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2013-02-06 15:36:33)

Odp: Wybory uzupełniające

No właśnie drogie dziecię
Gdy byłem na tym filmie
Ciebie nie było na świecie:)

A film był ruski i wzięli nas na niego ze szkoły za karę. Nie wszystko co piszą w necie jest prawdą, szczególnie jeżeli chodzi o filmy.(

Muszę jednak się z tobą zgodzić, idź ulep bałwanka, partner do rozmowy będzie jak znalazł:)

210

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Nie wszystko co piszą w necie jest prawdą,

Hmm czyli nie wszystko co pisze ow pan jest prawda..... :-)

211 Ostatnio edytowany przez wieszczu (2013-02-06 17:37:09)

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Nie wszystko co piszą w necie jest prawdą, szczególnie jeżeli chodzi o filmy.(

Muszę jednak się z tobą zgodzić, idź ulep bałwanka, partner do rozmowy będzie jak znalazł:)

A co z odpowiedzią na pytania? Bo to, że Pan Wloscianin jest mistrzem  w ubliżaniu to wiemy od dawna. Ale co z odpowiedzią na pytania? Tutaj się Pan Wloscianin może wykazać. Więc co z odpowiedzią na pytania?

Wiemy już, że nie wszystko o czym piszą w necie jest prawdą, zwłaszcza jeśli nie koresponduje to z poglądem Pana Wloscianina. A wysłuchanie 12 minutowej rozmowy, podczas której radny sobie nie  życzy nagrywania, a jakaś pani (kto to?) twierdzi, że umieszczenie filmów w necie łączy się z wydatkiem rzędu 300.000 zł jest nie do przejścia dla Pana Wloscianina bo prawda w necie, a to nagranie jest niewątpliwie prawdą ma bardzo gorzki smak.

Dobrze, że był  tam ktoś kompetentny (kto to?), który wyjaśnił, że opublikowanie filmów na YouTube jest darmowe. Że też nasi radni - mędrcy nie mają tak podstawowej wiedzy, no, ale za czasów Dersu Uzała komputerów i internetu nie było. Był reżim, do którego Pan Wloscianin się przywyczaił i próbuje usprawiedliwiać jego istnienie w czasach obecnych.

Więc co z odpowiedzią na pytania?

Wloscianin napisał/a:

Informację o Platanie na kobiernickim forum odwiedziło ponad sto osób

To też prawda, a nawet 109 od 2 lutego do 16.60 5 lutego 2013 roku. Warto też dodać, że odpowiedzi w wątku platana udzieliło osób 0 (zero!!!), podobnie jak w wątkach: Jak się chce to się da zrobić od 1marca 2012 oraz Solidarność społeczna od 3 stycznia 2012. No to jak to jest? Pan Wloscianin zachęca do dyskusji na zadany przez siebie temat, a ty ludzie niegodziwy i nikczemny ani pary z ust?

Więc co z odpowiedzią na moje pytania?

212

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Sam jestem jedną z tych 30 osób, którymi się tak chwalisz. Myślałem, że będzie coś ciekawego, zobaczę zatroskaną twarz Sławka Kubisia albo nadętą minę Pana Duszy a tu latające tęcze. Nuda, chłopie NUDA. wysłuchałem może minutę:(

Kika razy dość dobitnie prosiłem, żeby Pan się przestał interesować moja osobą.

Poziom Pana wypowiedzi z każdym rokiem spada coraz niżej,  a tym razem ociera się już o zwykłe prostactwo.

Czy ja piszę coś o Pana fizjonomii?

Powtarzam po raz kolejny, że ludzie Pana pokroju nie są dla mnie żadnymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji.

Ja do tego poziomu języka nie będę się zniżał i nie życzę sobie żadnych uwag w stosunku do mojej osoby w publicznych wypowiedziach.

Osobom takim jak Pan nie podaje się ręki i nie prowadzi się żadnych dyskusji co konsekwentnie czynię od 2010 roku.

Nawet człowiek o ilorazie inteligencji meduzy zrozumiałby, że ktoś może sobie nie życzyć kontaktów z kimś, a Pan widać jakoś ciągle stara się szkalować i obrażać każdego, kto nie podziela Pana poglądu na świat.

Nie oczekuję odpowiedzi, nie oczekuję jakiejkolwiek polemiki z Pana strony.

Proszę zapomnieć o moim istnieniu i nie zajmować się moim wyrazem twarzy.

PD

Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

213 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2013-02-06 19:01:13)

Odp: Wybory uzupełniające

zapytam napisał/a:

Hmm czyli nie wszystko co pisze ow pan jest prawda..... :-)

Dobre pytanie. Kiedyś już pisałem, że prawda to trudne pojęcie. Co dla wieszcza może byc prawdą podstawową, np BIP i to, że wszyscy się nim pasjonują i namiętnie go czytają, dla innych osób może być mało istotne lub bzdurne. Dlatego nie można udzielić prawdziwej odpowiedzi na niektóre pytania. Może być to jedynie odpowiedź z punktu widzenia danej osoby i dla niej będzie prawdą absolutną, dla kogoś innego bzdurą lub kłamstwem.

Jest to też moja odpowiedź, o którą tak usilnie prosi wieszczu.
Co do polemiki pad wpisem o Platanie, wcale jej nie oczekuję, to tylko informacja, którą można wykorzystać lub nie to też indywidualna sprawa. Z drugiej strony po co dyskutować nad pozytywną informacją?

Panie Dusza:- Mnie też się nie chce z panem gadać, ale pan wszędzie swoją twarzyczkę wciska mimo, że nikt pana nie oczekuje, począwszy od rady sołeckiej na radzie gminy skończywszy. Nie ma co się obrażać, taka jest prawda. Jak pan już zalazł (jeżeli pan tam był) do tak zacnego gremium to myślałem, że może się pan uśmiechnie do szanownych oglądaczy, a tu tęcza, stąd mój zawód i nuda, którą wieje z nagrania, ale to oczywiście jest moje zdanie, kogoś innego może to zainteresować:)
To że chodzi pan po wsi z łapami w kieszeniach i wyciąga je jedynie na widok Ignaca jakoś snu mi z powiek nie spędza:)

214

Odp: Wybory uzupełniające

wieszczu napisał/a:
niezadowolony napisał/a:

Galler a może Waligóra??

To było poważne pytanie się okazało. Moje podejrzenia o czytaniu bez zrozumienia się potwierdziły. Więc odpowiadam naprowadzając błądzącego w ciemnościach, a mianowicie wystarczy przeanalizować moje wcześniejsze wypowiedzi, żeby poznać moje zdanie na temat podmiotowego osobnika smile i wtedy skończy się zaśmiecanie.

215

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Dlatego nie można udzielić prawdziwej odpowiedzi na niektóre pytania. Może być to jedynie odpowiedź z punktu widzenia danej osoby i dla niej będzie prawdą absolutną, dla kogoś innego bzdurą lub kłamstwem.

Jest to też moja odpowiedź, o którą tak usilnie prosi wieszczu.

A może po postu Pan Wloscianin nie jest w stanie pokonać wewnętrznych barier związanych z brakiem życiowych sukcesów. Może Pan Wloscianin jest jak wąż, któremu się wydaje, że pełzając nigdy się nie potknie, lecz pełzanie kojarzyć się może z niepełnosprawnością, a w najlepszym przypadku ze służalczością. Zbyt wiele w wypowiedziach Pana Wloscianina takich zwrotów jak: wszyscy, wszędzie, nikt,  taka jest prawda. Zbyt to kategoryczne i ze zbyt wielkim zadęciem. Bardzo niedobre są te słowa:

nickt napisał/a:

Co dla wieszcza może byc prawdą podstawową, np BIP i to, że wszyscy się nim pasjonują i namiętnie go czytają, dla innych osób może być mało istotne lub bzdurne.

Pan Wloscianin prezentuje dychotomię myślenia np. prawda absolutna – bzdura; wszyscy – nikt; dno – zachwyt, a to niebezpieczne wpadanie w skrajności, wpadanie w pułapki utrwalonych wzorców, których nie sposób zakwestionować, gdyż nie ma nic pomiędzy. Czyli jeśli zadaję konkretne i celne pytania Pan Wloscianin nie udzieli na nie odpowiedzi, wkracza na treny zarezerwowane na skrajną niechęć do moich poglądów. Niechęć podyktowaną antypatią np. do radnego I. Kocemby przy skrajnej sympatii do wójta Cz. Bułki. Jeśli ja się pasjonuję BIP to Pan Wloscianin BIP-u nie dostrzega i  tak można mnożyć.

Jeśli więc Pan Wloscianin nie ma poglądów na pięć kwestii, o które dziś pytałem to sam też nie jest odpowiedzią na zadawane pytania. Przykro powiedzieć, ale Pan Wloscianin jest kiepskim partnerem do rozmów, w których próbuje udowadniać swoje tezy bez wsłuchiwania się w głos dobiegający z przeciwka. Szkoda.

216

Odp: Wybory uzupełniające

Myślałem, że jest to wątek o wyborach uzupełniających w Czańcu. Tymczasem to zwykła pyskówa.  Naturalnie o to chodziło Gamzie vel włościanin. Pisze byle co i o byle czym. Byle odciągnąć uwagę od rzeczywistego tematu, a są nim wybory uzupełniające.  Ja czekam kiedy Sławomir N zrezygnuje z mandatu. Jesteśmy jedyną gmina w Polsce gdzie radny z prawomocnym wyrokiem zasiada w radzie gminy. Gamzie to nie przeszkadza, Sławomir n to jego kumpel z KWW Rodzina Prawo Wspólnota.
Czekam na nowych kandydatów, może będą mieli coś do powiedzenia. Proszę admina o wycięcie badziewia z wątku.

217

Odp: Wybory uzupełniające

Użytkownik o nicku Wloscianin od dawna daje się poznać jako osoba destrukcyjna, która do rozmów nie wnosi nic poza zamieszaniem. Proszę zauważyć, iż ta osoba wypowiadając się nie diagnozuje sytuacji, nie szuka rozwiązań lecz chce się wypowiadać przeciwko komuś. Wydaje się, że szczególną niechęć żywi wobec użytkownika o nicku wieszczu, niezadowolony i Zenon oraz do jednego z radnych. Wypowiedzi użytkownika o nicku Wloscianin są w mojej opinii obraźliwe, złośliwe i skalane myślami bezmyślnymi, a ich zadaniem jest zbudowanie wokół przeciwników myślowych pewnej aury, która jest mieszanką niechęci, lekceważenia i ignorancji. Uważam, że użytkownik o nicku Wloscianin dzieli ludzi, segreguje na tych godnych i niegodnych szacunku, to kabotyn, który chce zaimponować tanim efekciarstwem. Proszę zauważyć, że gdy użytkownik o nicku Wloscianin włącza się do dyskusji nie posuwa się ona ani o cal.  Zaczyna się trolowanie, gdzie najwięcej uwagi poświęca się słownym szturchańcom, a zdecydowanie za mało wzniosłym uczuciom.

218

Odp: Wybory uzupełniające

bibi napisał/a:

Myślałem, że jest to wątek o wyborach uzupełniających w Czańcu. Tymczasem to zwykła pyskówa.  Naturalnie o to chodziło Gamzie vel włościanin.

Oj prawda to, prawda. ale jak tu rozważać wybory uzupełniające, jak nie ma co uzupełniać, bo  gwiazdor kącika plotkarskiego przyspawał się do czterech stówek. A nowych kandydatów to już chyba nickt tak przestraszył, że się nie odważymy kandydować. Ale zaraz zaraz, dawno nie goszczony Voldemort był chętny.

219

Odp: Wybory uzupełniające

ternet napisał/a:

Zaczyna się trolowanie

wymoderowano. Szkoda, że nie pamiętacie, że troli się po prostu ignoruje.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

220

Odp: Wybory uzupełniające

ternet napisał/a:

Użytkownik o nicku Wloscianin od dawna daje się poznać jako osoba destrukcyjna, która do rozmów nie wnosi nic poza zamieszaniem. Proszę zauważyć, iż ta osoba wypowiadając się nie diagnozuje sytuacji, nie szuka rozwiązań lecz chce się wypowiadać przeciwko komuś. Wydaje się, że szczególną niechęć żywi wobec użytkownika o nicku wieszczu, niezadowolony i Zenon oraz do jednego z radnych. Wypowiedzi użytkownika o nicku Wloscianin są w mojej opinii obraźliwe, złośliwe i skalane myślami bezmyślnymi, a ich zadaniem jest zbudowanie wokół przeciwników myślowych pewnej aury, która jest mieszanką niechęci, lekceważenia i ignorancji. Uważam, że użytkownik o nicku Wloscianin dzieli ludzi, segreguje na tych godnych i niegodnych szacunku, to kabotyn, który chce zaimponować tanim efekciarstwem. Proszę zauważyć, że gdy użytkownik o nicku Wloscianin włącza się do dyskusji nie posuwa się ona ani o cal.  Zaczyna się trolowanie, gdzie najwięcej uwagi poświęca się słownym szturchańcom, a zdecydowanie za mało wzniosłym uczuciom.

Szanowny kolega wypichcił wpis jak pismo procesowe. Oj ta natura. Znów wracamy do kwestii prawdy. W mojej ocenie gdyby w powyższym tekście wstawić zamiast Włościanin, Wieszczu byłoby to zgodne z moją prawdą. Tu za przykładem innych mógłbym krzyczeć kłamiesz, po stokroć kłamiesz. Ja po prostu nie zgadzam się z poglądami głoszonymi tutaj przez niektórych forumowiczów. Głównie z Zenonem bo jest zakłamany i mogę przedstawić przykłady. Często mam inne zdanie niż Wieszczu, ale to moje prawo. Kolega Niezadowolony może byc niezadowolonym, to też jego prawo i je szanuje puki mnie osobiście nie atakuje. Co do owego radnego jestem konsekwentny. To szkodnik w moim mniemaniu i tyle. Też mogę uzasadnić.
Jeżeli kolega prawnik wie co pisze to może uzasadni swoje zdanie, ale obawiam się, że to może być trudne! Wracając do wyborów to może kolega prawnik lub kolega wieszczu wystartują. Będą mogli zawalczyć ze złem. Przecież duzi są i pewnie nie tylko pyszczyć potrafią. Na Zenona nie liczę. Sławek pewnie odda mandat wcześniej czy później. Ja na jego miejscu zrobiłbym to dawno. Więc kowboje do dzieła:))))

221

Odp: Wybory uzupełniające

Z większością osób na tym forum nie da się rozmawiać. Wszyscy jacyś lepsi w swoim mniemaniu, bez szacunku do człowieka, tylko krzyczą nie podając żadnych argumentów. A jak ktoś się nie zgadza z prezentowanymi tutaj poglądami, to się go wysyła do rozmowy z śniegowym bałwanem. Trzeba zacząć pracę w terenie, żeby panowie harcerzyki byli przez mieszkańców oceniani prawdziwie i żeby mądrzy ludzie nie bali się uczestniczyć w wyborach, tych za dwa lata, w przedterminowe nie wierzę.

222

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

Sławek pewnie odda mandat wcześniej czy później. )

Twój koleżka Sławek już nie ma mandatu. Nie robi nikomu żadnej łaski. Gdyby miał odrobinę ambicji to napisałby jedno magiczne słowo, może trzy. Mieszkańcy gminy! Przepraszam. Uniknąłby wielu przykrych słów a my wstydu.
Widocznie w twoim KWW Rodzina Prawo Wspólnota takich słów nie znają

223

Odp: Wybory uzupełniające

bibi napisał/a:

Twój koleżka Sławek już nie ma mandatu. Nie robi nikomu żadnej łaski. Gdyby miał odrobinę ambicji to napisałby jedno magiczne słowo, może trzy. Mieszkańcy gminy! Przepraszam. Uniknąłby wielu przykrych słów a my wstydu.
Widocznie w twoim KWW Rodzina Prawo Wspólnota takich słów nie znają

Jestem mieszkańcem gminy Porąbka. To nie sejm gdzie są jakieś partie. Radny Kocemba też jest moim radnym i nic na to nie poradzę, tak wybrali nasi obywatele i nie zapominaj o tym.

trudno usprawiedliwiać jazdę po pijaku, ale to wcale nie znaczy, że jeżeli biskup walnął w latarnię jadąc nawalonym jak armata mam się obrazić na kościół albo jeszcze lepiej nawoływać do odwołania Papierza. To osobiste dramaty tych ludzi i przerzucanie ich na ogół jest niegodne człowieka myślącego!

224

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

trudno usprawiedliwiać jazdę po pijaku, ale to wcale nie znaczy, że jeżeli biskup walnął w latarnię jadąc nawalonym jak armata mam się obrazić na kościół albo jeszcze lepiej nawoływać do odwołania Papierza. To osobiste dramaty tych ludzi i przerzucanie ich na ogół jest niegodne człowieka myślącego!

Nie pisz o mojej godności, zastanów się w ogóle co znaczy to słowo.  Człowiek godny po taki zdarzeniu złożyłby mandat i już dawno byłoby po wyborach. Nikt by o tym nie pamiętał. Ciekaw jestem co byś pisał gdyby panu Kocembie "zdarzyło się" jechać po piwku?

225

Odp: Wybory uzupełniające

Wloscianin napisał/a:

trudno usprawiedliwiać jazdę po pijaku, ale to wcale nie znaczy, że jeżeli biskup walnął w latarnię jadąc nawalonym jak armata mam się obrazić na kościół albo jeszcze lepiej nawoływać do odwołania Papierza. To osobiste dramaty tych ludzi i przerzucanie ich na ogół jest niegodne człowieka myślącego!

Hola hola Panie Wloscianin. KWW RPW nie jest zarejestrowaną partią, prawda, ale jest komitetem wyborczym. Uczestnicząc w wyborach samorządowych działa na zasadach partii politycznych tylko o znacznie mniejszym zasięgu. Czyli grupa osób o podobnym światopoglądzie i wizji rozwoju lub stagnacji GP zgłasza kandydatów do RG i kandydata na wójta gminy i prowadzi ich kampanię wyborczą, zupełnie jak partie o zasięgu krajowym. Wiemy kto do KWW RPW należał kiedyś i kto nadal reprezentuje wartości komitetu. Pan również. Więc jeśli biskup przyjął z godnością prawne konsekwencje swojego postępku, to uchronił Kościół przed atakami. Jeśli radny Sławomir N. nie podąża drogą biskupa, gdyż nie jest odpowiednio instruowany lub informowany przez koleżanki i kolegów, a sam nie rozumie co się dookoła niego dzieje, to proszę się nie dziwić, że konsekwencje złamania prawa przez radnego N. spadają na KWW RPW.