Niestety, jedyne co na chwilę obecną mogę zasugerować, to napisanie skargi na w/w lekarza do dyrektora NZOZ, lub w przypadku negatywnego załatwienia sprawy do NIL.
W moim przypadku skarga pomogła.
Dodam tylko, że jeśli będę musiał jeszcze kiedykolwiek korzystać z czanieckiej służby zdrowia, a zdarzy się podobna sytuacja, nie zawaham się pisać kolejnych skarg i żądać odpowiedzi/zajęcia stanowiska na piśmie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w walce o normalną służbę zdrowia smile

A możesz napisać coś jaśniej? Nigdy nie darzyłem czanieckiej służby zdrowia wielką sympatią i zaufaniem, ale to co piszesz wydaje się być ciekawe.
Szczególnie kiedy nie chciano przyjąć w ośrodku mojej córki z 40 stopniową gorączką.....
Ale to norma w tej wsi/gminie.

3

(0 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Wiadomo coś? Będzie jak co roku w ludowym?

4

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Fajna rzecz - jestem aktywnym userem, moi koledzy i koleżanki ze szkół też smile

5

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Dopisuje się do życzeń -
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

6

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Dziękuję, szperam sobie w nich smile

7

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Gdzie mogę przeczytać protokoły z zebrań wiejskich? Bardzo mi zależy na odpowiedzi.
Pozdrawiam. Przybłęda.

8

(2 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czy tylko u mnie tak jest ?e nie ma polskich liter.

9

(8 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Panowie i Panie, Kto sie postawi??? Rada Rodziców - wybrali takie bo są najtańsze  - wszystko w temacie. Nieważne że po 2-3 miesiącach będą jak szmaty do podłogi, to jest świetny biznes, bo kupili najtańsze...

10

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Wszystko to co wiem, na razie niech zostanie w mojej teczce. Jeśli łamanie prawa się powtórzy, obiecuję podzielić sie moją wiedzą z wami.

11

(6 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

No, przecie stoi jak byk znak ograniczenia do 15T , na mostku.
Każdy go zlewa, włącznie z tirami od P. Łyczki smile

A to polska właśnie. Przepisy swoje a lud swoje.

12

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Malucha z prawej strony nie było. Nasz kochany zakręt śmierci znów zebrał swoje żniwo.

13

(8 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Myślę że byłby to dobry pomysł, z tego co słyszałem, to te mundurki faktycznie wyglądają jak drelichy więzienne.
Tylko kto się postawi władzy????
Odpowiem - nikt, jak to na wsi, wójt, ksiądz i dyrektor - święta trójca.... taka jego mać.

14

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Pan Wójt jest alfą i omegą, On stanowi prawo w gminie, On jest wielki....
Nawet ustawy z Warszawy sa Mu nie straszne. On nie boi się nikogo - taki nasz wiejski szeryf.


ech, gdyby każdy mógł miec broń.....

15

(4 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Doszło do reelekcji. Generalnie na całym zebraniu aktywny byl P. Waligóra, a cała reszta siedziała cicho.

Pamiętacie taka piosenkę Kobuszewskiego ..."wy wójta się nie bójta"......

16

(1 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Hehe - albo temat jest dość drażliwy, albo nikt juz na forum nie zagląda. Szkoda, będę musiał wybierać sam, bez niczyjej pomocy.

17

(1 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Niebawem zacznie sie nowy rok szkolno/przedszkolny.
Które przedszkole Waszym zdaniem jest lepsze? (do którego lepiej zapisać pisklaka?)
To koło fabryki, czy Jaś i Małgosia.
Proszę o jakieś umotywowanie swojej wypowiedzi.

18

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

pracuje dla siebie, a nie dla ....

19

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

niejaki idol z gminy...

20

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

i stałem się bezdomny bowiem..

21

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

wysadził pół wsi w powietrze..

22

(51 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

od pana łyczki oczywiście smile

23

(51 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Toffler napisał/a:

"Tyle że zanim będziesz miał tam super drogę, to ludzie się z tamtąd wyprowadzą, bo kto chce mieszkać jak na marsie. "
o chłopek.... uraziłeś mój patriotyzm kolalny!!!
przejedź się na Zagłębocze, to zobaczysz jak sie ludzie wyprowadzają smile

Moim celem nie było obrażanie Ciebie - tylko pokazanie stanu drogi na Zagłęboczu. Jeśli nic się w tym kierunku nie zrobi to moja wizja będzie realna smile

24

(2 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Wołałem ale cisza. Będę dzwonił po niedzieli smile

25

(51 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tyle że zanim będziesz miał tam super drogę, to ludzie się z tamtąd wyprowadzą, bo kto chce mieszkać jak na marsie. Ni chyba że w najbliższym czasie ceny śmigłowców pójdą znacznie w dół.
Zresztą generalnie na drogi czanieckie chyba się gwarancja skończyła, bo sypią się jak choinka na wiosnę. Szkoda gadać, Miałem na wiosnę założyć kółka DEZENT 17", ale po co sad , zaraz by były krzywe.