26

(51 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Upieram się jednak że P. Łyczko powinien partycypować w kosztach naprawy drogi.  Skoro dostał pozwolenie na lokalizację swojej firmy tu a nie gdzie indziej to gmina z urzędu powinna mu nakazać doprowadzenie drogi do stanu w którym będzie mogła obsłużyć cięzkie pojazdy. Powiem krótko. Nie jadę tam tędy, bo szkoda mi mojego auta!!!

Panie Łyczko, powinien pan sam zrobić krok w kierunku naprawy drogi, bo to głównie za dzięki Pańskim ciągnikom ona wygląda tak , a nie inaczej.

HOWGH
powiedziałem smile

27

(16 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

WayDac napisał/a:
admin napisał/a:

I co biedne dzieci zrobią na Linuxie... i gdzie poćwiczą sobie wiadomości wpajane przez "informatyków", którzy kiedyś uczyli ... matematyki czy fizyki..?

co zrobią na Linuxie? no chyba nie doceniasz dzisiejszych dzieciaków wink

Spójrz na to z innej strony:
1. nauczą się obsługiwać niezawodny system,
2 parę lat temu, gdy wchodził Win95 to też wszyscy się zastanawiali jak sobie dzieci poradzą, przecież ten ?dwu-kilk? myszką tak trudno zrobić wink

Musi byc spełnione jedno podstawowe założenie kolego drogi:
NAUCZYCIEL SAM MUSI UMIEĆ OBSŁUŻYC LINUHA smile

a z tego co zdąrzyłem się zorientować, nie specjalnie jest w tej materii fachowcem.

"Dwuklik" jak go fajnie nazwałeś, może jest drogi, niestabilny, ale jest na tyle rozpowszechniony, że bardzo dułgo będzie jeszcze na pierwszej pozycji, przed skąd inąd bardzo sympatycznym Pingwinem.

Co do informatyków którzy kiedyś uczyli matmy czy fizyki, to nie bój się, oni niejednokrotnie więcej umieją niż ludzie po informatyce, a najważniejsze jest to że potrafia ta wiedzę przekazać. Ot i wszystko w temacie.

28

(2 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Kto w czańcu posiada takie urządzenie? Wiem że przy Domu ludowym ktos bawi się w CB.
Proszę o info.

29

(76 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Hehe do mnie jutro przjdzie smile , no cóż wrażenia opiszę zaraz po wizycie.

30

(9 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Jakiś czas temu byłem właśnie na Kozubniku i trafiłem na prawnika pracującego chyba dla gminy. Robił fotografie, przedstawaiającuy aktualny stan budynków. Z tego co wywnioskowałem z rozmowy, właśnie po to by udowodnić D. że budynki które zostawił są w katastrofalnym stanie. Pan D twierdził że obiekty sa w stanie dobrym i są zabezpieczone smile.  No nic czekajmy na dalszy rozwój sytacji.

31

(9 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Czy ktoś wie co się z tym teraz dzieje? Chodzi mi o stan prawny.

32

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

to dziwne żeby w środku stycznia śnieg spadł ...

33

(51 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Kilka słów z mojej strony. Droga na Zagłębocze - przynajmniej jej początkowy odcinek to zasługa również szanownego p. Łyczki, Niestety, ale droga przystosowana do lekkiego ruchu osobowego bardzo źle znosi traktowanie ją przez ważące 20 i więcej ton zestawy kołowe. Uważam że w ramach swojej działalności powinien tę drogę naprawić. Inną sprawą jest wjazd na stację paliw... ale to juz na inną epopeję.
A to Polska właśnie...

34

(9 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Ludzie, jak w każdej małej gminie, rączka rączkę myję:)
Standard niestety.
Co do siatki to proponuje zgłośić się do dyrektorki szkoły i po prostu pogadać?