1

(18 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

tak trzymać, wszystko jest ok, a ja się czepiam. PRZEPRASZAM na chwilę się zapomniałem i chyba mnie poniosło.A co to kogo ma obchodzić co ktoś robi i jak robi?byle było dobrze. I uważam że jest dobrze, a o tych alkoholach to ludziska w sklepie gadają zamiast robić zakupy. To niepoważne. Nie będę ich słuchał. A jeżeli wysłucham to nie będę przenosił na to forum bo już się z niego wyrejestruję. Poporosiłem o to administratora. JESZCZE RAZ P R Z E P R A S Z A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

dzięki Bogu że nie ma śniegu, a jak będzie taki duży to zobaczymy jakie będą drogi, ale jestem przkonany że od tego roku super.Daklaczego tak mówię? bo już pierwsze śniegi na to wskazują że jest poprawa w ich utrzymaniu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i przepraszam za wulgaryzmy.

3

(7 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

wychodzę z forum czanieckiego i pozdrawiam zawadiaków za kierownicą po kielichu, to może nie dostanę od administratora ostrzeżenia.

4

(12 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Przepraszam, może obraziłem wielbicieli radia toruńskiego, płacimy ile chcemy i jest ok.

5

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jeszcze raz przepraszam wszystkich których obraziłem, idą święta, bądźmy serdeczni. PRZEPRASZAM i wychodzę z forum Czańca, widocznie jestem za porywczy, a mój niewyparzony język nie nadaje się do wypowiadania w tym miejscu.

6

(7 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

nie będę zabierał głosu na temat zachowania kibiców na stadionie jeżeli prośba o spokój na meczach są wg was wulgaryzmami to przepraszam. W temwcie IV liga zakończyłem dyskusje. POMIMO WSZYSTKO WAS LUBIĘ !!!!

7

(7 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Post usunięty / admin

bez wulgaryzmów! - mod

8

(35 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

był rozrywkowym facetem....

9

(35 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

tam szczątki dziadka zakopali obok.......

10

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ok. hamuję i przepraszam

11

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Przestań z tymi zakonnicami, jakie one bidule mają potrzeby, mleczko, bułeczka i nic więcej. To po co im kasa? A biedny wirtuozik organek to ma potrzeby: pełne koryto, flacha codziennie wywalona z krecikiem cmentarnym i wiele, wiele innych. No a skąd na to ma wziąść, z tych marnie opłcanych pogrzebów, chrzci, ślubów, opłateczków? oj czeka go z rodzinką ciężki rok. Chyba że chwyci wraz z krecikiem rycie na cmentarzu, to będzie na chleb i "chlebuś". Coś trzeba fizycznie popracować, z wycia i piszczenia na piszczałkach (no bo to nie jest granie i śpiewanie) na chórze  kościelnym bez kolędy będzie ciężko żyć. Ale się biedactwo zaplątał. A może by popracował z żonką jako portier w banku. Zawsze to blisko choć do powąchania, duże pieniądze do których jest tak przyzwyczajony.

12

(12 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

A to chytrusek, ale widać z jego mordy, że to cwany lis który nawet kaczorków nie pozjadał zeby mieć z nich większy pożytek niż pełny i tak duży już brzuch.

13

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Martin, a o jakim wstydzie Ty mówisz? Piszczałkograjek i wstyd? to coś niezwykłego. Ale dobrze że proboszcz dał mu kopa i nie będzie łaził z posługą duszpasterską /tak się to nazywa, nie kolęda/. Tylko za co to biedaczysko wyżyje?, żona chyba już nie stróżuje w banku, ten młody niedouczony piszczałkograjek  też chyba nie pracuje, reklamówki z powodu ekologów też się gorzej sprzedaje. Oj, coś widzę że trzeba tam będzie posłać jakieś moherówy z pomocy społecznej. Ale wspólnymi siłami jakoś ich uratujemy: Łyczko da węgiel, piekarnia czerstwy chlebuś i jakoś może przezimują. Ale co to za katolik z tego nowego proboszcza, co odbiera koryto spod ryja i wpędza wirtuoza organ i jego rodzinę w nędzę. HA,ha,ha.

14

(7 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Nie wyłapać tylko tych co jeżdżą za szybko i koszą żywopłot na cmentarzu, bo tam najczęściej ktoś ląduje wskutek zbyt szybkiego pokonywania łuku drogi w tym miejscu. Ale przede wszystkim łapać tych co jeżdżą na "dopalaczu", a takich w Czańcu nie brakuje.

15

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ale zadajesz pytania.Ile Ty masz lat? Ja nie należę do młodzieniaszków i pamiętam od 30 lat, że nie było takiego początku zimy, żeby w jesieni drogowcy przygotowywali sprzęt i byli gotowi na atak zimy, a pierwsze opady śniegu, zawsze były dla nich zaskoczeniem. Ale to podobno dlatego tak się dzieje w Czańcu, że parafianie za mało dawli Filipkowi na tacę, teraz będzie lepiej bo Filipek odpoczywa od moherów, a nowy nie jest łapczywy na kasę.

16

(12 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

A nie można by go za mordę i do gnojówy? Babcie moherówy tochę by popłakały, ale byłby spokój. A jestem ciekaw ile bym za niego dostał ( jaki wyrok?) bo jak nie więcej niż trójkę to bym się poświęcił. Albo nie bawmy się w te grosiki, dajmy więcej, proponuję wpłacać 2 grosze, to już coś. Przecież nie możemy uchodzić za skąpców jak wilamowianie.

17

(12 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

A niech się plączą w tych mundurkach, co to komu przeszkadza. A jeżeli ktoś się czuje przez to bezpieczniej to i dobrze. A jeżeli są głupki które za to płacą to jeszcze lepiej, ale dla tych co tych w mundurkach zatrudniają.To dobrze że chłopy są wygolone,wielkie, napompowane sterydami o czym świadczą chrosty na ich gębach. Lepsze to niż śmieszni faceci z Komesu w Sawii w Kętach którym dano paralizator i udają groźnych, a to przecież niedołęgi życiowe, emeryci z wadami ruchu i kogo i co oni pilnują?żeby dziecko nie zjadło lizaka, a babcia z głodu nie zjadła beezębną szczęką czerstwej bułki. No tak ale jak by ich taki "ochroniarz" złapał to by im dał radę, ale już menelowi który wyżlopie mózgojeba nie da rady, jestem tego pewien.
Czy nie lepiej straty te wkalkulować w koszty niż płacić za tych pajacy.Dobrze że w Sawii jeszcze szefowie Komesu z Oświęcimia nie dali tym szwarcenegerom pistoletów, bo to by już było niebezpieczne. Następne giganty to szwarcenegery z Sacury: auto szrot, a w środku zabiedzony piesek (gdzie towarzystwo miłośników zwierząt?) i szwarcenegerek. Ludzie on z tym słabym z głodu i przyduszenia w środku nagrzanego szrota pieskiem to może chronić, ale babcie moherówy jak idą na różaniec.

18

(9 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Pamiętam okres rozkwitu i świetności tego ośrodka, kiedy jeszcze trzeba było pokonać na dole budkę strażnika żeby się wogóle tam dostać. Co do jego stanu to jest tak jak jest, było wielu użytkowników-właścicieli tylko nikt nie inewstował w remonty i naprawy tylko interesował go czysty pieniądz na własnym koncie lub w kieszeni. Z ciekawszych rzeczy jakie słyszałem od jednego z budujących ten ośrodek to on i tak mu nie wróżył długiego istnienia ze względu na to że nie było konkretnych planów budowy i rozbudowy ośrodka. Podobno rano przychodził jakiś tam kierownik nadzorca i na kartce wyrwanej z notatnika rysował co gdzie ma stanąć i jak. Tam gdzie Kiczora w pierwszym planie podobno miały być garaże i na tych fundamentach po przemyśleniu tegoż kierownika wybudowano Kiczorę. Słyszałem jeszcze wiele innych historyjek, ale to już natury czysto obyczajowej i nie chcę o tym mówić. A kto mi opdpowie z jakich materiałów i za czyje pieniądze powstały powyżej kortów te domki? Jeżeli ich właściciele lorzystają z nich nadal to świetnie, bo widzą co zbudowali, a ja wolę mieszkać w namiocie ale na czystm łonie natury niż w górach i oglądać rano ruiny, a w nich meneli, pijaczków i narkomanów.

19

(35 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

babcia pozbierała szczątki dziadka....

20

(7 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Po ch..  wy wsioki chodzicie na mecze, robić zadymę? To lepiej siadajcie gołymi dupami w mrowisku. Zapewniam, większe emocje niż napierniczanie się z małolatami z innych wsi.

21

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Coś się zaczyna dziać, nowy proboszcz podobno chce opylić cmentarz Bułce do Porąki. I chwała mu za to, może gmina zadba o jego wygląd i zatrudni trzeźwego i uczciwie pracującego kopidoła. Filipek to tylko rozłożył na łopatki sprawę czanieckiej nekropoli, forsę z pogrzebów przez lata jego "posługi bożej" w Czańcu przehulał i przegrał w karty. A jedyne dzieło to coś stojącego przy wejściu na cmentarz (podobno jest to pomnik poświęcony Janowi Pawłowi II). To arcydzieło podobno wykonał jakiś super fachowiec w branży pomnikarskiej z Bujakowa za co skasował odpowiednią kasę. Ale głupcy ci co Filipowi dawali.
Najpiękniej na tym kamiennym odpadzie wyglądają te lśniące czystym blaskiem złota litery.To
"równomierne" pomalowanie złotem tych liter świadczy o najwyższym kunszcie sztuki malarskiej i kamieniarskiej. A Filipkowi to było wsio rawno, bo jemu chodziło tylko żeby wyciąć na ten cel od ludzi kaskę.

22

(18 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Fazi, a widziałeś kiedyś krecika jak wycina krzaki "żywopłot" wokół cmentarza. A jak widziałeś to chyba byłeś nawalony i waliłeś razem z krecikiem. Ja to go widziałem jak pracuje, tzn. czyści kalosze przy OSP naczelnikowi OSP.
Acha, jeszcze jeździ przed baldachimem na procesjach, ale jak on to robi jak nie trzeźwieje, a nawet na procesji kierownicę może trzymać tylko trzeźwy.

23

(18 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

A myślicie że krecik przejmuje się tym co piszecie? Dla niego liczy się tylko flacha i kasa, a porządek na cmentarzu to nieważny dla niego temat. Może proboszcz przejrzy na oczy i w końcu zrobi z nim porządek. A wogóle to jego obowiązują jakieś godziny pracy? Przecież my dajemy na tacę, a księżulo płaci za niego składki ZUS.Coś tu nie gra.