51

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Radze spojrzec na wyniki"ankiety-zabawy" na Porabce P.Bulce dobili tyle punktow ze chyba zabraknie za chwile procentow,proponuje P.Gasiorkowi tez nabic-internetowi spece do roboty-sprawiedliwosc musi byc....ale ludzie sie nakrecaja ta cala ankieta

Jezeli wg niektorych takie ankiety odzwierciedlaja rzeczywistosc to zycze szerokiej drogi zreszta admin wyjasnil juz jak to sie robi i jak to dziala

P.Chwala czy nie czuje sie pan oszukany tak dobrze panu szlo ja bym napisal do admina strony porabka net....

52

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Dla tak malo znaczacego elektoratu oplacalo sie strone robic???????????

Bedzie tam ankieta-kandydat na wojta :-D

A ta strona to gdzie........

53

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mysle ze jesli chodzi o kady to trzeba zrobic przeglad teczek-bo jak wiadomo pracuje w gminie mnostwo osob typu "rodzina" wiadoma sprawa jest ze nie da sie z dnia na dzien zwolnic....wiadomo takze to ze sa zatrudnione osoby na papierze a w rzeczywistosci nikt ich nie widzial......uwazam ze wojt powinien teki przesledzic....i sprawdzic zgodnosc wyksztalcenia ze stanowiskiem...

54

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Galler z tym Polsatem to jest tak-ogladasz z rodzina reklamy a tu nagle film.....


A ty kogo popierasz-pytanie do gallera jesli to nie tajemnica-miales okazje porownac programy wyborcze jestes lepiej zorientowany....

55

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Sledzicie rankingi na forum Kobiernic i Porabki...P.Chwala wszedzie prowadzi tylko okazalo sie ze na Kobiernicach ktos nabija mu glosy-modek zablokowal  IP-......wstyd...zreszat te rankingi to tak z przymruzeniem oka trzeba traktowac

56

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mnie zastanawia jedno dlaczego nikt tego wczesniej nie ujawnil-z wygody,ze strachu,moze malo istotne,dlaczego jesli bylo to jawne nikt o tym nie mowil-Panie Zenonie dlaczego Pan milczal....

57

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

To w koncu kto startuje my czy oni...rozumiem ze jestesmy elektoratem malo znaczący dla P.Chwaly  ale co z reszta....zapewniam ze nie mieszkam w miejscu gdzie diabel mowi dobranoc i mozna dotrzec ale trzeba chciec.....

58

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

To ja bardzo prosze o program P.Bułki,P.Gasiorka P.Chwaly tak dla porownania-jesli nie ma w internecie to prosze nakreslic cos tutaj....z programem ktorego kandydata mial Pam przyjemnosc obcowac...

59

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Jest takie powiedzenie-nie myli sie tylko ten co nic nie robi to odnosnie pomylki......

Co sie tyczy przekretu to galler sugeruje ze Zenon wyssal to sobie z palca-jako pierwszy zaczal interesowac sie tym tematem i zamieszczac linki-sam tak pisze a bylo to na duzo przed wyborami...i pisanie o tym ze sa to podejrzenia jest smieszne!!!!!!bo raport RIO mowi jasno i przejrzyscie jak jest-no chyba ze klamia w co watpie   
Zenon raczej nie jest zwiazany z komitetem wyborczym wiec nie ma w tym interesu a jedyny interes to spoleczny zeby w koncu poznali ludzie prawde i cos mi sie wydaje ze jest dobrze poinformowany skoro pisze ze to wierzcholek gory lodowej

A ta pewna grupa osob pewno trzesie porami ze strachu co jeszcze ludzie wygrzebia i podadza do publicznej wiadomosci.....wydaje im sie ze pracowali w zakladzie pracy chronionej!!!nikt im sie za dup...nie wezmie i tak sobie naciagali prawo pod siebie i wlasne interesy,interesy swoich znajomych....bo przeciez gmina to jedna wielka rodzina....

60

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Wychodzi na to ze ta nasza rzeczywistosc jest jeszcze bardziej szara niz w rzeczywistosci:-)

A ja sie zaloze na sesji padna te pytania...tylko z odpowiedzia moze byc krucho-zreszta nowa gmina pisze ze wyslala stosowne pismo ale do tej pory nie otrzymala odpowiedzi,chyba nikt nie jest zdziwiony....

Wychodzi na to ze co by nie ruszyl to przekret..........ciekawe co teraz powie te pewna grupa  osob ktora ostatnio pisala do administratora...czy w ogole maja cos do powiedzenia....

61

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ładne mamy" kwiatki" tej jesieni-ciekaweco jeszcze ukrywaja teki tajne/poufne

62

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Moze warto zapytac u zrodła ocb-banan chyba blizej zrodelka niz my

63

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

PJ napisał/a:

Panie Guru

Myślę że odpowiedź jest prosta. Właścicielem jest Gmina Porąbka która dzierżawi obiekt Spółce Polimed, więc inwestycje w obiekt ponosi właściciel obiektu czyli Gmina Porąbka.

A jak sie to ma do innych obiektow ktorych wlascicielem jest gmina np taka sala balowa w Bujakowie miesci sie w dk dzierzawi ja spolka "Hutnik" i remontuje spolka-czy umowy zawierane sa na jakichs specjalnych zasadach



Nigdzie nie napisalem ze nie biore udzialu w takich imprezach-zdziwilby sie Pan...a imprezy takie sa w kazdej miejscowosci o tym juz pisalem wczesniej P.Zakrzewska przygotowuje paczki dla wszystkich dzieci ktore uczeszczaja na swietlice nie tylko dla tych z rodzin patologicznych i mysle ze byloby jej przykro gdy by wiedziala ze jej wklad sprowadzil sie do 1/10 prosze nie zapominac ze owa alkoholowka dofinansowuje te sweitlice,finansuje instruktorow,dofinansowuje akcje lato akcje zima rozne rajdy

64

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

To mam rozumiec ze w Czancu maja bogatsze paczki tak?Skoro alkoholowka daje tak malo to strach pomyslec co te dzieci maja w  paczkach w pozostalych 3 miejscowosciach-czy to sa gorsze dzieci?
No tak nie maja tak obrotnych radnych...

Domyslam sie ze Pan tez czynnie bierze udzial w organizowaniu imprezy-to moze mieszkancy dowiedza sie komu zawdzieczaja te bogate paczki-tutaj nie potrzeba byc skromnym a i moze czegos wszyscy sie nauczymy

A jakie propozycje komu kto sklada to malo istotne po liczy sie zaledwie kilka osob a reszta to pionki-startuja bo nie mogli odmowic,bo nie wypada,bo maj dlug wdziecznosci,bo to ciocia czy wujek prosili taka jest rzeczywistosc...

65

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

O Mikołaju slyszalem ale o ile wiem to sa to organizowane imprezy w kazdej wsi i pieniazki daje na to opieka spoleczna tzn daje paczki.
Czy chodzi moze o innego Mikolaja...
Co sie tyczy zalatwiania czegos dla mlodziezy to zapytam P.Dwornik czy moze P.Grzechynie


Co sie tyczy popierania to slyszalem ze P.Gasiorek jakos nie przyznal sie swoim kolegom ze ma zamiar ubiegac sie o stanowisko wojta i zrobil to tak jakos cichaczem...tak mowia ja nie wiem...

A na zebraniach cwaniaczki bywaja i nawet opisuja jak bylo,dziela sie uwagami na temat rzeczowych wystapien P.Gasiorka

66

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Widze ze ktos sie strasznie zestresowala wynikami sondy....i oczywiscie zaraz trzeba to bylo naprawic...tylko nie wiem czy wybory tez bedziemy powtarzac?

67

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Poczytałem sobie i musze napisac ze P.Chwała mnie nie zawiodl-gratuluje- kolejnego samoboja ma Pan za soba.
Zastanawia mnie jedno-jakie powody kierowały Panem ze raczył Pan zalogowac sie i skrobnac kilka postow skoro to i tak strata czasu i energii.Swoj program zdecydowanie moze sobie Pan darowac zwlaszcza tutaj-szkoda zeby zajmowal miejsce-dla 12 osob  nie oplaca sie pisac ale tak sobie mysle ze te 12 osob ma mame,tate,siostre,brata,ciotke,babcie,dziadka kolezanke i kolege i zaczyna ta cyferka rosnac ale coz to jest dla Pana wszak za takim znamienitym kandydatem stoja tysiace...ciekawe czy koledzy i kolezanki z komitetu wiedza jakie androny Pan tu wypisuje no chyba ze to jest wasza wspolna strategia-musze zapytac...
A jesli chodzi o dyskusje to toczy sie one takze poza forum a jakie sa tutaj cyferki raczej Pan nie wie...

68

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Przez mozille tez działa :-)

69

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Do wypowiedzi aresa dorzuce jeszcze ze wojtem Łodygowic jest  "mundurowy" i gmina jest bardzo wysoko w rankingu....a co sie tyczy "powiazania z porzednim systemem " to sa to tylko wymysly jednego uzytkownika,niczym nie potwierdzone......
Skoro kazdy ma robic tego co sie wyuczyl to gorniki niech fedruje,muzyk niech gra tylko co bedzie robil P.Bułka...
A z tego co widze to tylko jeden kandydat ma ukonczone studia w zakresie zarządzaniea administracja  samorządowa.....

Dzis na gazeta pl znalazlem artykul o tym iz wojt planuje wybudowanie wyciagu na Kozubniku-bedziemy mieli drugie Aspen,miala byc druga Slowacja z goracymi basenami ale nie wyszlo to jak zbliza sie zima to narodzil sie pomysl wyciagu....brawo brawo grunt to wpasowac sie w aure...

70

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Cos mi sie wydaje ze cała reszta to na "sławnych" nazwiskach pojedzie i na tekstach typu"przeciez mnie znaja"

71

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Z tym IP to był taki"żałcik" wszak to tutaj moderator "krzyczał" mamy IP widzimy IP......

A w sledczego nie mam zamiaru sie bawic wystarczy ze jeden ma teczki na wszystkich.... to forum nie jest moje..informacje o kandydatach mozna znalesc na stronie  Kobiernic-wszystkie osoby kandydujace sa znane(nie wiemy co chca zrobic bo nie pokusili sie o udzielenie tych informacji-tylko KWW Nowa Gmina przedstawil swoj program) a na forum Czanca poruszane sa tylko kwestie kandydata na wojta-tak teoretycznie....a i kandydaci na radnych nie zabrali glosu wiec nie wiemy jakie maja plany jesli chodzi o Czaniec ,czy tez cala gmine.

Jakies spotakania z wyborcami ktos organizuje?

P.Chwała zaginał
P.Bułka  P.Gasiorek sie tutaj nie wypowiadaja
Radny zabrał glos i powiedział pass a kadydaci no coz moze czytaja ale glosu nie zabieraja...

72

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Usmialem sie do łez,jak to dobrze zaczac dzien od kawy i takich smiesznych historii....podaje tego @ ciagle tylko nikt do niego nie pisze,marzy mu sie proces tylko maja go [...] (pewno mi to usuna) i chwała im za to.
Wloczikij i galler podsumowali odpowiednio i 1:0 dla nich!!!!!!!!
Zyciorys "guru"

[...]i to by bylo na tyle.
Bez odbioru


Ktos z Czanca nie wytrzymuje cisnienia i wczoraj szybciutko zalogowal sie na forum Kobiernic piszac ze oceniani sa tutaj kandydaci-ja bym na jego miejscu 2 razy sie zastanowil przed wklejeniem linka wszak osoba chora umyslowo nie jest dobra reklama forum....no ale kazdy sam wybiera.....
Mysle ze administrator  z Kobiernic zabawi sie w sledczego.......IP mile widziane......

73

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mnie najbardziej interesuje na czym bazuja P.Bułka i P.Gasiorek....

74

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

A ja nie kandyduje ...................
To moze moderator zacznie merytoryczna dyskusje....a nie zajmuje sie trollowaniem.........a przykre jest to ze waszym przedstawicielem jest chory czlowiek.....................tylko jedna czy dwie osoby napisaly ze sie od tego odcinaja a reszta.....................???????????
Zadziwiajace jest to ze pojawia sie zawsze wtedy kiedy "guru"................
Dobrze ze aministrator czuwa................................

75

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Boze ja zaczynam sie bac.........wszak moze dojsc do takich sytuacji jak ostatnio w tv-beda strzelac,napadac-proponuje odstawic leki albo wrocic do brania lekow .
Zdecydowanie przykrecic doplyw tlenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I nie ma w tym nic smiesznego-to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oj bardzo bys chcial aby Ci ktos proces wytoczyl oj chcialbys a tu dup....blada bedziesz siedzial z  teczuszkaim i wertowal kartki a choroba bedzie sie rozwijac....skoro jestes taki krzysztalowy to zaprezentuj sie nam wszak nie ma sie czego bac miej odwage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masz??????????????????????????????????????????

Pokrzywdzony przez system PRL-u-NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! skrzywdzony przez Boga bo odebrał mu rozum......ale Bog wie co robi!!!!Jak chce kogos ukarac odbiera rozum!!!!!!

A swoja droga co głup..... po rozumie !!!!!!!!!!

Poprosimy o ten nieskazitelny zyciorys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cv "guru"
























I to by było na tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez odbioru!!