76

(7 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panowie zrobie porzadek z forumowiczami to i dyskusja bedzie na poziomie :-)

Strona Czanca istnieje od lat...chyba moderator wie a Kobiernice dopiero raczkuja wiec o czym mowa....

77

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Gdyby nie internet nie wiedzialbym ze na swiecie jest tylu idiotow!!!

78

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Proponuje aby mieszkancy Czanca na nowo odswiezyli temat gminy Czaniec...bedzieci mieli swojego wojta i bedziecie rzadzic az milo bedzie patrzec.
Ta sparawa powinni zajac sie przed wszystkim uzytkownicy tego forum(oczywiscie rdzenni mieszkancy  Czanca)sa biegli w sparawch skaldania wnioskow,wszelkiego rodzajau formalnosci maja w malym palcu a do tego posluguja sie poprawnie polszczyzna....

Z drugiej strony nie wiem dlaczego jestescie niezadowoleni z obecnego wojta-przeciez jest z Porabki wiec laduje kase w Porabke,Bedzie wojt z Czanca to kasa polplynie do Czanca taki tok rozumowania tutaj przedstawiacie....ciagle tylko nasze wasze...to wezcie co wasze i rzadzcie...kandydata na wojta macie radni tez sa....pole do popisu jest...

Dziekuje administaratorowi za reakcje i wyjasnienie iz moderatorzy to czesto osoby przypadkowe(nie wszyscy) i nie w pelni rozumieja na czym polega ich praca na tym forum.
Odnosze wrazenie ze ulubionym zajeciem niektorych osob jest trollowanie.....

79

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mam nadzieje ze teraz moderator a moze i administrator stanie na wysokosci zadania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Potrafię znieść głupotę, ale nie ludzi, którzy są z tego dumni.

80

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Widze ze moderator  jest na bierzaco,to moze skoro powiedzial a niech powie b-jestesmy ciekawi....

Goraca linia dzialala....wiejskie klimaty wyczuwam....

Czyzby ktos zaczynal sie bac.....

Nika nie krepuj sie ludzie na wsi lubia takie smaczki-moderator w szczegolnosci.....

81

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

krzys napisał/a:

Pan Gąsiorek z PiS

Czy to aby bezpieczne? :-P

82

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Alez sie nam dostalo...az zaniemowilem,pobieglem sprawdzic czyim jestem dzieckiem ;-)

Zebranie wiejskie moim zdaniem nie jest organizowane po to aby urzadzac na nim kampanie wyborcza,organizowane jest po to aby przedyskutowac bierzace sprawy.
Lansowac prosze sie za wlasne pieniadze,urzadzic spotkanie z wyborcami,poswiecic czas....

Tak tak plynnosc gmina ma,kasa plynie plynie tylko nikt nie wie gdzie ja topia....

A co do oceniania-my nie oceniamy ludzi tylko ich wyniki pracy a to duza roznica

83

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Gregor tu sie nie ma nad czym zastanawiac tu trzeba plakac....jak to jest radny i tak bardzo podobaja mu sie rzady P.Bulki to dlaczego nie ma odwagi wystapic pod pelnym imieniem i nazwiskiem...chyba sie nie wstydzi.....a wstyd dla mieszkancow calej gminy to byc na szarym koncu,wstyd miec takich radnych i wstyd miec takiego wojta.

Odnosze wrazenie ze P.Bulka  i P.Plonka to blizniaki syjamskie wszedzie chodza razem a P.Plonka robi za "papuge" wojta.....

Tej gminie potrzebny jest dynamit ktory rozpierdzieli cala ta klike w cztery swiata strony a potem wezmie sie za naprawianie tego calego bajzlu a moze to tylko zrobic czlowiek z krwi i kosci,herosow nie potrzebujemy wszak jednego bohatera w oczach radnego juz mamy......

84

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

życiorys "guru"



















i to by bylo na tyle
Dobrze ze skopiowales bo teraz bedziesz mog sie o kazdej porze dnia i nocy przygladac i marzyc o takim zyciorysie.
Wciaz czekamy na Twoj zyciorys pseudo patrioto

Oscar Wilde kiedys powiedzial-partiotyzm jest cechą ludzi chorych na nienawiść.
Ty jestes ewidentnym przykladem wlasnie takiego patrioty.


Proponuje spakowac walizke i udac sie do Kaczora,ten sam tym patriotyzmu.....

85

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

życiorys "guru"



















i to by bylo na tyle

86

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Gieronimo chyba wezme sobie Twoj cytat do serca.....

87

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Nie wiem czy przeczytał Pan ten artykul bo ja zadalem sobie ten trud.....i slowo ergonomia zostalo tutaj uzyte w tym znaczeniu ktore ja podalem-chodzi o to jak dostosowac samochod do potrzeb czlowieka jego mozliwosci psychofizycznych itd

Nie wiem czy Pan zdaje sobie sprawe ze piszac tutaj tworzy Pan swoj wlasny portret jako kandydata na wojta,spsob wyrazania sie,jakiego jezyka Pan uzywa,jak Pan odnosi sie do rozmowcy itd to wszystko tworzy calosc a ludzie czytaja,czytaja czytaja i wyrabiaja sobie opinie i sek w tym ze to nie jestem kandydatem tylko Pan!
I to co o mnie mysla jest malo istotne w tym wszsytkim.....

I prosze sie we wrozke nie bawic bo moja przyszlosc nalezy dzieki Bogu do mnie.....a na zajeciach zapewniam Pana bywałem czesciej niz Pan....

88

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tadeusz Chwała napisał/a:

-ergonomia wjazdu i wyjazdu koło apteki jest żadna

Ergonomia (gr. ????? - praca + ????? - prawo) - nauka o pracy czyli dyscyplina naukowa zajmująca się dostosowaniem pracy do możliwości psychofizycznych człowieka. Ma na celu humanizowanie pracy poprzez taką organizację układu: człowiek - maszyna - warunki otoczenia, aby wykonywana ona była przy możliwie niskim koszcie biologicznym i najbardziej efektywnie, co uzyskuje się m.in. poprzez eliminację źródeł chorób zawodowych.

Cenny czas zostal zaoszczedzony....

89

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tadeusz Chwała napisał/a:

Na przyszłość proszę mi oszczędzić czasu i poszukać choćby w internecie do, którego ma Pan dostęp, znaczenia określonych słów.
.

To prosze wyjasnic co autor mial na mysli piszac-nie zawsze będzie możliwe porozmawianie z każdym-jak mamy to rozumiec,skoro moje rozumowanie jest bledne....chyba ze wszyscy bedziemy szukac w internecie i tym samym bedziemy oszczedzac jakze cenny czas...hmm z takim nastawieniem marnie widze przyszlosc...bo przeciez nie od dzis wiadomo z jakimi sparwami,roznymi sprawami przychodza ludzie do wojta a dla kazdego petenta to wlasnie jego problem jest wazny i oczekuje wysluchania,pomocy,porady no ale zawsze moze znalesc porade w internecie o ile posiada komputer i dostep do internetu a z tym bywa juz roznie ....

90

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tadeusz Chwała napisał/a:

nie zawsze będzie możliwe porozmawianie z każdym.

Czy ewentualni petenci maja przez to rozumiec ze nie bedzie dnia"otwartego" w ktorym wojt przyjmuje kazdego......obecny wojt jak dobrze pamietam przyjmuje we wtorek,ma siedziec i czekac...

Co sie tyczy najubozszych to mamy rozumiec ze nie jest Pan zadowolonu z pracy opieki spolecznej.

W Czancu z darow zywnosciowych korzystaja rozne osoby(ksiadz rozdaje zywnosc) sek w tym ze z tej pomocy korzystaja nie tylko osoby potrzebujac moze tu jakies zmiany,moze ktos sie przyjrzy......

Z Banku Zywnosci wykorzystywane sa produkty(mleko,makaron,platki) w stolowkach szkolnych(lub w inny sposob-jak dyrektor szkoly zadecyduje) nie mam informacji jak jest w tym roku...

91

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tadeusz Chwała napisał/a:

o ile mi wiadomo tylko jedna osoba  robi to dobrze choć nie jest zatrudniona w Urzędzie to sama stworzyła sobie miejsce pracy.Jest nią Pani Gabriela Grabka,która dzięki swojemu zaangażowaniu w pozyskiwanie środków strukturalnych przyczyniła się do utworzenie Młodzieżowego Centrum Aktywności Twórczej w piwnicy Domu Kultury w Czańcu i tam prowadzi swoje zajęcia.
.

P.Gabrysia zatrudniona jest w Gminnym Osrodku Kultury Porabce-swoja "siedzibe " ma w Czancu.
Najpierw prowadzila zajecia w wszystkich swietlicach w gminie-jej konikiem staly sie zajecia teatralne,grupa ktora stworzyla odnosi same sukcesy.
Po tym jak zwolnilo sie miejsce po kierowniku DK Czaniec zostala zatrudniona w GOKU-i przy poparciu P.Zakrzewskiej i P.Jezierskiej zaczela tworzyc swoje centrum-wiec na pewno nie sama stworzyla sobie miejsce pracy tylko jest to wynik poparcia takze innych osob nie tylko tych wymienionych...
Pozdrawiam P.Gabriele Grzechynia

92

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Oj widze ze zaraz dojdzie do tego ze pozakladaja nam foldery kazdy z przypisanym IP i beda zbierac materialy a nawet posuna sie do tego ze wprowadza cenzure a jak to nie pomoze to bedzie monopol na pisanie;-)
Jestem pod wrazeniem moderatorzy.....pelna profeska

Bedzie zebranie wiejskie wiec powinny pasc wtedy zadane pytanie powyzej...moze warto zaskoczyc radnych,wojta niech im krew szybciej zacznie krazyc...

93

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panie Administratorze czy moderator nie powinien byc bezstronny jesli chodzi o jego dzialalnosc na forum?

Wpis powyzej pozostawia wiele do zyczenia.....

94

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

No coz widze ze ani ja ani koledzy nie uzyskali odpowiedzi na zadane pytania...reasumujac-Pana jako kandydata na wojta ja sobie odpuszczam a tym samym polemike z Panem-tyle w temacie

95

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Tadeusz Chwała napisał/a:

Oj Szanowni Forumowicze,kusicie,kusicie...
ja też nie mogę się oprzeć i jeszcze z kilku innych elektronicznych zabawek dla dorosłych chłopaków /  korzystam/.

P.Chwala cos sie chyba pomylilo to nie my mamy kusic tylko kandydaci na wojtow,radnych,,,,wszak to wy musicie zabiegac o glosy a nie odwrotnie.
Czym sobie zasluzyl moderator ze raczyl odpowiedziec Pan na jego pytanie -pomijajac juz pytania zadane,,,,,mysle ze swoj przedwyborczy falstart zaliczyl Pan juz nie raz wiec moze pora wziasc swoje elektroniczne zabawki i isc sie pobawic....bo ja oczekuje konkretow....

96

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Przeciez nie bedziemy P.Chwaly chwytac za nogi i krzyczec-zostan....nie docenia Pan sily internetu-oprocz piszacych sa tez czytajacy,ktorzy by chcieli wiedziec co ma Pan do powiedzenia a co najwazniejsze sa to wyborcy i los kazdego z kandydatow jest w ich rekach.

97

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

P.Chwala napisal-
Jednak by nie stanowić pożywki dla aktualnych i potencjalnych adwersarzy,podjąłem decyzję o ograniczeniu do niezbędnego minimum mój w nim udział.

Oj P.Chwala jakies niezdecydowanie przez Pana przemawia....dzis tak jutro tak...czy aby na pewno jest Pan zdecydowany wystartowac.....
Skoro nie chce byc Pan pozywka-co dla mnie znaczy jedno nie czuje sie pewnie,wiec moze dla bezpieczenstwa nie bede pisal-to co w przypadu kiedy przyjdzie Panu stanac oko w oko z mieszkancami i ich sparawami,zalami,atakami....tak teoretycznie,powie Pan sekretarce nie ma mnie.
Tutaj zaledwie pare osob zadalo Panu kilka pytan i coz  poszly w eter.....

W takim wypadku jak bedzie wygladalo to minimum na tym forum....

98

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

No coz P.Chwala nie byl w stanie odpowiedziec na zadane pytania,za to napisal nam piekny elaborat-maslo maslane a na koniec zabral swoje zabawki i opuscil piaskownice....moze spodziewal sie samych pochwal...no coz krotka to byla przygoda z forum.Jesli tak wyglada Pana zapal i zaangazowanie to ja powiem-temu Panu dziekujemy.

Prosze o to aby administrator rzucil okiem na wpisy.....

99

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panu Chwale dziekuje za odpowiedz-malo konkretna jak dla mnie,moze byc tam Pan kazdym........a my potrzebujemy konkretow........z ciekawoscia czekam na odpowiedz co sprawilo ze zdecydowal sie Pan kandydowac....jakie sa Pana mocne strony,jakimi argumentami przekona Pan wyborcow.....tylko lanie wody odpada.......

Galler mysle ze "guru" powinnismy ignorowc to tak  jak  z malym dzieckiem-jak tupie nozkami i placze trzeba nie zwracac uwagi-tak radzi Super Niania i to daje swietne efekty-ale zboczylem z tematu

100

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Slowa "guru" pomine bo jak zwykle post tendencyjny....obiecalem powstrzymac sie od uwag i tego sie trzymam w przeciwienstwie do inych mam nadzieje ze Administrator jest czujny i czerwona kartke ma w zasiegu reki bo chyba ktos nie zrozumial....zreszta najlepszym sposobem bedzie ignorowc "guru" i to niniejszym czynie..............................................................................


Czy P.Chwala moze odpowiedziec na moje pytanie-czym aktualnie sie zajmuje,zawodowo oczywiscie.

Nigdy nie mialem takich ambicji-robie to co lubie.....a co najwazniejsze robie to na czym sie znam...