1

(521 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czyli tu na naszym forum chcecie referendum ogłaszac, co by wujta wywalić ze stołka. No to żal ściska, bo moja matka o babce nie wspomnę nie ma chwiejnego pojęcia o Internecie. A tak po prawdzie, kurna to ludziska nie wiedzom co tu się w gminie wyrabia. A jeszcze to ich mało interesuje, bo ważniejsze coby ziemniaki zimą nie pomarzły, albo śnieg dachu nie zwalił Te wszystkie ustawy, paragrafyi takie tam to do nikogo nie dociera to jest takie pomieszanie. Ważne coby do gara było co włożyć. A no i chyba się ten radny z Kobiernic Ignacy nie wycofa z obietnic, no bo pisał że zapyta tego radnego co to jeździ po pijaku co to robi? A jak Bedom nowe wybory to się chyce i kurna zastartuje.

2

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

A co to za referendum by miało być? Znaczy w jakiej sprawie?  To znaczy po to żeby tą dyre z Kozubnika ukarać? Bo nie jarzę.

3

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

O kurna ale się porobiło. No to czytam że jedna babka i facet wygrali w sądach i wracają do roboty. Ale jaja. I co teraz ci wszyscy szczekacze zrobiom. jak złamali prawo to ktoś musi beknąć nie ma to tamto. I co to jednak nauczyciele wylecieli nieprawnie a dyrektorka  śmieje się w twarz i nadal robi nam wioche.  To gdzie my som że nie ma siły na takich popaprańców.  I czy ta dyrektorka odwoła kłamstwa i beknie za siebie.  A radni to gdzie som, a wójt to kiedy się odezwie. A co z tymi innymi babkami no bo jak one też wrócom do roboty to co wtedy. A i kurna jeszcze gdzie się podział Wościanin co tak łatwo bronił wójta i te dyre a co teraz to nie ma nic do gadania. A Kamila też milczy ogon podkuliła i się stracha. Jak tacy kurna byliście chętni do obrony wójta, moczymordy i innych urzędasów to teraz głowa w piach? A galler z naszego Czańca to raz gada tak raz inaczej jakiś rozchwiany jak dziewica przed okresem.

4

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

O kurde ktoś sobie o mnie przypomniał bo tak mi się zdawało że mnie olewacie. Ale jak ktoś może ochraniać gościa złapanego po pijaku za kierownicom. Możecie mnie olewać ale już dawno temu mówiłem o kumplu który się sądom nie wywinął. Zabrali prawko, dostał chyba pół roku w zawiasach i cześć. Co to kurna radny albo wójt czy tam starosta mają władzę nad sądami?  Moczymorda Sławomir powinien sam odejść z towarzystwa. Bo jak go sąd udupi to już zapóźno. Przymuszą go wyroki a tak to może jeszcze się obronić od hałasu. Bo ludzie w Czańcu już wszystko wiedzą i już gadają o przedterminowych wyborach. I to znowu. A ile to kurna kosztuje. I może wreszcie ludziska pomyślą kogo kurna wybrali. Bo na razie to tylko ta nowa radna jest kumata irazem z Kocembą coś wreszcie może zmieniom. A na razie to tylko wstyd dla Czańca bo dobrze gadacie o centrum kurna jak na pustyni latem. Ale kiedy coś załatwiom ci kumaci radni żeby była praca i się jakoś lepi żyło.

5

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Wczoraj usiedliśmy se z kumplami przy piwku i czytamy co to wy tu jazgacze piszecie. A napadacie na ludzi i kurna nic z tego nie ma. Beczycie jak rogacze na rykowisku i nic się nie dzieje. Tylko wasza zadyma, a macie jakieś dowody na to co gadacie. Jakby radny po pijaku złapany był to by miał wyrok a nic nie piszecie. I nowe tylko sensacje o bazie w Kozubniku i jakieś rozmowy radnych a wszystko po staremu. To kto tu jest mądry a kto głupi. Jakiś gośc co go pewnie nie znacie ponoć pracuje za struża no i co pracuje i nic mu nie zrobicie to po co jazgot.
Tam gdzieś chyba ternet pisał że się dyra z Kozubnika na nic nie zgadza i ciągle pracuje na stołku a nauczy cieli jak nie ma tak nie ma. Poza mieleniem ozorami nie macie nic do roboty no bo niby co dzieki wam się zmieniło. Jak jesteście tacy mondrzy to zrobcie coś. A macie jakieś sukcesy, bo tu z kumplami szukamy i nic nie widać. Szkoda gadać. Spadamy bo za cienkie Bolki jesteście.

6

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

O właśnie właśnie, kurna nareszcie Woscianin z sensem gada. Tacy jesteście jazgacze pewniacy to wreszcie dajcie do sądu cynk. Jak się władza zajmie sprawami to powie nic się nie stało. A jak tak powie to się wtedy do was można dobrać. A każdy chce pracować, coś wiem otym. A jak przyszedłem ostatnio do gościa na rozmowę to mi po minucie kazał iść sobie. To jak można coś załatwić to się nie dziwię, że ten gośc w Kobiernicach w szkole pracuje. Bo ile to może tam zarabiać jak nie marne grosze.
Tylko ty Woscianin pisz tak żeby cie zrozumieć, a nie o jakiś osiołkach i ogonach. Na forum dym jest cały czas a ty też kurna tak robisz. No bo gdzie żeś wyczytał, że ta jakaś tam Koniorczyk powiedziała że jak się komuś chałupa spali to nie wyląduje pod mostem. Bo go baza w Kozubniku przyjmie. A ty wiesz gdzie to w ogóle jest. A o katastrofach, kurna to gadał Sopiak tak tam pisze. To czytaj dobrze i nie pisz głupot.

7

(820 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No, kurde jazgacze się rozkręcacie. Jakieś uchwały, głosowania i paplanie ozorami i kogo to obchodzi. Jak wójt coś planuje to wie co robi nie i jak Pan Waligóra mówił o 5zł to będzie pięć zobaczycie. No ipo co uchwały jak ludzie Itak tego nie rozumiom co to wy tam gadacie. A ile chłopa przychodzi na gminę czytałem ostatnio, że kilku. Może jakbyście czymś poczęstowali tak jak naszego radnego moczymordę S toby ludzi było więcej. A tak kurde tylko paplacie i paplacie a ludzie i tak będą w piecach plastikiem palić i g*** do rowu wypuszczać. Bo komu zależy na kanalizacji w gminie temu gościowi co wywozi szambo? Jaki on ma tam interes. A radny co sobie popija to przecież jest znany z pijaństwa. Ludzie gadają, że na sesje też idzie nawalony że tam w ogóle w domu masakra. To mu jeszcze cztery stówki ubijecie i za co chłop będzie tankował.

8

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Wraca temat gimbusa.
Kurna a komu przeszkadza nasz gimbus. Zobaczcie do czego doprowadzacie swoim jazgotem ale już kiedyś chcieli a ludzie nie pozwolili nie pozwolą i teraz. Gimbus jeździ i jeździć bedzie i ręce precz od naszej własności. A gościu kierowca to co na bruk a babka opieka to co na bruk. Ja wiem, kurna co to znaczy szukać pracy i wiem o co wam chodzi kiedyś mieliśmy się odłączyć od Porąbki  to nie daliście a teraz to robicie siarę żeby tylko nam dowalić jazgacze. Jak pan Waligóra chciał tu wszystko uzdrowić to nie było komu wsparcia no to teraz mamy i wszystko na Czaniec. Po remoncie centrum to się jezdzi jak po poligonie tym się zajmijcie a nie wiochę odwalacie biorąc się za gimbus.

9

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Nie wszystko rozumiem co wy tu mądrale piszecie, ale kurna jak nauczyciele zamiast na lekcje pojechali na wycieczke to może i tak się stało jakiś czas temu. Bo chłopaki z Kozubnika gadali, że mają wolne przez kilka dni znaczy do budy nie chodzili bo w szkole kurna zimno było. I co to może taki myk i wyjazd nowy wyszykowali. Kurna ale to jest jakaś siara bo jak kumpel się do roboty spaźnił  mała godzinke to go zaraz wywalili na zbity pysk. Dziś to tylko dobrze na państwowym a inny to tylko bieda. Ale jak jeszcze kasa na to poszła to przecież kryminał. Kurna i znowu jazgot a dyrektorka z Kozubnika się śmieje w twarz. A może to taka podpucha bo panowie nie macie co innego do roboty i tylko ujadacie przeciwko ludziom a i tak niczego nie robicie. A jak byście mogli to by już dawno było po sprawie i pewnie tych babek z gimnazjum nikt by nie zwolnił.

10

(820 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

A widzicie mądrale. Waligóra jest kimś u nas w Czańcu jak powiedział, że będzie 5 zł to będzie. A ciekawe czy wy jazgacze przeprosicie jak będziemy płacić 5 zł. Ja Waligórze wierze a w każdym domu pali się czym popadnie bo się dobrze chajcuje no to jak spalimy więcej to płacimy mniej proste. Jak gość od wywozu smieci będzie miał mało do wywożenia to pojeździ mało i za co tu płacić więc 5 zł pasuje.

Ale o tej babce z Kozubnika to ludzie gadają że furczy. Że fajnie powiedziała i ludzie są za nią. Ja nie byłem tam ale tak gadają sąsiedzi i w innych domach też. I że jak do tej pracy pójdzie to dopiero będzie się tam działo bo jej znów nie zwolni, a jak i reszta tam wróci do się dyrektorka nie wywinie.

11

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Tak se myślę, że sprawa z tym nawalonym radnym to są jakieś jaja. Kumpel się nie wywinoł nie ma szans, ale jak gościu jest radnym to mu więcej można. Kumple gadają, że jak dostanie wyrok to chyba wyleci jako radny, ale kurna dzisiej nie wiadomo kto to. Bo koledzy broniom. A jak zwykły robol wpadnie to nie me zmiłuj kara płacisz i na drzewo. Kurna tylu tu mędrków gada o śmieciach a i tak nikt tego nie rozumi. Jakieś przepisy złamane w radzie a kogo to obchodzi. Ludzie chcom wiedzieć kto to ta moczymorda, a wy tu ujadacze jak poszczuliście to powiedzcie do końca. Bo najcieplej to skamleć tak jak z Kozubnikiem a jak przychodzi co do czego to nie ma komu powiedzieć co się dzieje. A może kurna to forum takie ważne choć raz coś załatwi tak żeby ludzie coś wiedzieli. Bo o szkołach kurna gadacie i co? Wiaderko. Dobrze że chociaż nasze gimnazjum w Czańcu nie daje ciała bo nikt nie pisze czyli nie ma oczym. Najlepsza szkoła w gminie. Ale pijaczek też z Czańca to trzeba bronić naszego honoru a nie tylko śmieci i śmieci. Wszystko śmierdzi. To kurna czas skończyć jazgot i zabrać się do roboty. Radni bezradni.

a te pyskowanie jak robi galler i morlinek to jakaś paranoja dajcie se siana i zajmijacie sie alkoholem bo changaru i tak nie zbudujecie i znowu śmieci.

12

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

A ty gościu Woscianinie skąd wiesz kto chodzi do Czańca.  I o jaką trójkę ci kurna osiołku biega? Czytałeś co ci wieszczu nabazgrał to daj odpowiedź bo na razie dajesz ciała. Taki z ciebie taboret niewyrośnięty. Jak żeś taki mocny w gembie to odpowiedz. Bo na razie to tylko olewasz pytania. I w ogóle taki cienki Bolek z ciebie. A gazowanie  to już używamy z chłopakami codziennie. Złapali od razu o co biega. I spadaj daleko od naszego gimnazjum bo tam się nie ma czego czepiać.

13

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Tak jakoś się kurna smutno zrobiło. Te wszystkie cyferki i jakieś inne paragrafy to nie trafiają. Tego nie ogarniam. Ale jak ksiądz w telewizji ukarał się sam to radny z ukochanego Czańca tez by mógł.  Jakby był honorny tak by zrobił. A tak kurna tylko wstydu przynosi nam.  Tak jak ten Woscianin. Na razie się przymknął ale kurna pewnie zaraz z czymś wyskoczy. Albo się mnie przestraszył i dobrze suchar jeden. W solówkach nie wymiękam z plaskacza.  Może mu pikawa ze strachu wysiadła.
A jak się baba wmieszała to zaraz wieje smutą. Spaliła temat.

14

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Jak ktoś w naszym kumpelisku staje się mendom to go po prostu olewamy. Ale żeby tylko zaczepek szukać to jakiś matoł nikt tu nie będzie naszych z Czańca straszył obiciem ryja. To jakiś detektyw z psiej dupy a krew się przewala żeby tak ludziom dowalać. A może ten tempy Woscianin to jakiś podrzutek mi nie trzeba dwa razy mówić i morde obije. Bo z menelami trzeba krótko tylko bul go otrzeźwi.

15

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

wieszczu napisał/a:

A na koniec niespodzianka. To ja jestem morlinek1.

Ale jazda, hej panie Wościanin ja też jestem morlinek.

16

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Ale jazda kurna muszę częściej wchodzić na ten czad. Ale ujadacze obstąpili jednego gościa.  A ten Wloscianin
to ma ksywkę wypasioną. Jak u nas było świniobicie to też  gadaliśmy o sierści świni ale to się nazywała szczecina. Jak jakiś radny jechał po pijaku i policja go namierzyła to się nie wywinie, znam temat. A kto to? To jakiś gostek z naszego Czańca ukochanego. To moczymorda,ale dać się  złapać nawet jak radny. I co z nim będzie. Wywalą z gminy?
To ja chce iść na jego miejsce, tyż jestem w Czańcu. A ten wieszczu to kurna nieźle miesza, taki zakapior nie.
Ale nie, że to źle bo chętnie też bym dowalił szkołą.Tyle kurna problemów robiom, że normalny człowiek
nie ogarnia.  No nie, że wszędzie bo Czaniec jest spoko.
Ale kumple z Kozubnika to takie rzeczy gadają że dopalacza nie trzeba. Tam babki od polskiego najwięcej paszczą, a dyra taki chur zrobiła, że nikt nie chciał śpiewać tylko za  sześć, a babka od niemieckiego to tylko o kopaniu rowów. A dzisiaj mówiom, że najlepsze babki poleciały i o gościu od włefu też dobrze mówiom. No kurna dowalili nam w kosza i siatkę, ale ręczna nasza.

17

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Dowalanie mądralom co to mają same świetne pomysły wchodzi w krew
jak dobry browarek. No licznik na gminie postawcie to ludzie zacznom gadać o
nowym zegarze. I znowu paragrafy, bełkoty a my z kumplami mamy ubaw.
bo każdemu możemy dowalić, obśmiać i nic nam nie zrobicie. Słabizny.
A no i sąd wydał wyrok i co babka pracuje tak. I znowu przykład kto rządzi.
Dyrektorka w Kozubniku rządzi i się nikogo nie boi jazgacze. A te wszystkie
morlinek wieszczu jakiś tam radny nic nie wiedzom i nie umiom. Bo jakby
mogli to by już było po dyrektorce. I tylko galler jeszcze coś jarzy i śmiech na sali
pokazuje. Szkoda gadać lepi iść na grzyby może będzie jutro obiad.

18

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

100 czy 200 tysiaków niezła sumka ale kogo to obchodzi
kiedy ludzie w Czańcu niczego nie rozumiom.
jak człowiek znów traci śmieciówe to ma zupełnie gdzieś
gadanie w Internecie o kasie dla Kozubnika, dyrektorki
i innych ważniaków. Mielecie ozorami, paragrafy rzucacie
i co?  Światełko.  A ci co czytają mają ubaw bo prawo musi
być przestrzegane. Są jakieś wyroki, ktoś ma odsiatkę nie!!!
No to zejdźcie na ziemię i dajcie ludziom pracować. Wójt jest wójtem,
rada gminy jest dyrektorka pracuje wszystko po staremu.
A tak w ogóle to co z nauczycielkami, tu na forum nie ma nic. Tylko
gadacie o Kubisiu a reszta się chyba jakoś nazywa nie. I niech sąd
dowali im surowe kary to wreszcie inni odpuszczą w szkole
i dają ludziom żyć. W radzie chyba dwanaście mózgów i nic nie mogą
zrobić i tylko jeden jak nawalony szuka sensacji. Kubiś i reszta wylecieli
z obiegu i to wszystko jakoś nikt za nich nie umiera. Niech się zajmnom
żądzeniem .

19

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

tse tse napisał/a:

  Trwa końcowe odliczanie do rozstrzygnięcia sporu w sądzie pracy pomiędzy PG w Porąbce reprezentowanym przez Annę KG-W i zwolnionymi nauczycielami.

Jakie ostatnie. Z tego co słyszałem to nikt do Kozubnika
nie wrócił. Dyrektorka tam rządzi i koniec. Ale z sądem to przegięła
bo jak kumpel dostał kolegium za jazdę po pijaku to zapożyczył się u rodziny
i musiał zapłacić.  a jak dyrektorska  nasłała policję na gościa to znaczy że
jest mocna. Mocniejsza od radnych nauczycieli i wójta razem wziętych.
Nic się nie zmienia i na forum też powietrze uchodzi. A jakby zamknąć szkołę
to się chłopaki ucieszą. Dziewczyny to chyba nie bo tam jakiś piękniś doszedł.
Tylko na gościa od historii patrzeć nie mogą i przez niego moja ksywka.
A jak zamkną szkołe to ich u nas w Czańcu przyjmiemy godnie bo nie jak  matoły.
Tylko że kończyć lekcja będą po 19. Ale znam kilku chłopaków co dobrze w tenisa
grają to sobie pogramy po lekcjach.
A jak szkoły nie zamkną nauczyciele wrócą i będzie jatka.

20

(521 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Dobrze mówicie. Circus napisał co radni gadali i jest wesoło
a jak sobie posłuchamy i po głosach poznamy kto opowiada bzdury
będzie ubaw aż miło nie.

21

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Kabareciarstwo że hey.  Żaden program rozrywkowy nie przebije.
Jakby my młodzi chcieliśmy nawet się włączyć w ten szum to piwo nie wystarcza
Jedni myślą że facet od włefu jest cool inni pamiętają jaką aferę na zawodach
zrobił bo koleś poszedł na dymka. Zawody chcieli odwołać. Głupota.
Wywalili gościa z pracy bo sobie zasłużył, ja też co chwila mam coś innego
znaczy pracuję gdzie indziej. A jak sobie nie zasłużył to go sąd do pracy wróci. No i tyle.
A co ztego jazgotu mają młodzi czyli byli uczniowie np. z Porąbki i z Czańca i innych wsi.
Nic nie mają bo jazgot nikomu pracy nie daje i pieniędzy nie drukuje.
Trwa nawalanka procesy i koszty rosną i co z tego. Teraz na bruku jest koleś z włefu i
jeszcze inne trzy osoby a przez nie koszty jeszcze wzrosną i co z tego.
Jak wy jazgacze możecie co zrobić to zróbcie bo kumple z innych szkół w Kętach i
Kozach mają ubaw z wiochy jaką nam robicie.
A radni coś mogą, wójt coś może? Bo jeśli tak to czemu nie robi? Może nie ma czego robić
bo temat dęty na maksa, a wy tu wszyscy paplacie. Wyrok nieprawomocny no to
winnych nie ma. Cztery stówki są warte tego wszystkiego. Ludzie wątpia w to wszystko
bo jakby głowa miała polecieć to już  by poleciała a tak tylko forum i forum
a głowy trzymają się szyi.
No i jeszcze co musieli namieszać w szkole ci nauczyciele że to ich spotkało.
Niewinni to tylko w więźniach siedzą. A ktoś mi mówił że w radzie dwóch policjantów i co?
Niezdolni. Jak to wszystko jest takie proste i tyle jest innych rzeczy do zrobienie to
trzeba to zakończyć  i zabrać się za inne rzeczy. Bo nam już na piwko brakuje.

22

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No to wiemy już jakich fachowców wybraliśmy, ale kompromitacja,
chyba domyslam się, który złotousty nie widzi gorszego dyrektora.
Hej panie i panowie radni zejdźcie na ziemię, bo wam w chmurach nie do twarzy
,choc jeden w przypływie szczerości o cyrku w szkole wspomina, pean jeden,
a wszystko to jest troszeczkę paranoja, a może panaroja lub pajanora, kolejny geniusz
i kto tu robi jaja, a swoją drogą słownictwo samorządowców godne kpiny
a Pani, która doskonale zna Anię czerpie z miernoty jak ze studni głębinowej
no i błysnęła geniuszem, tam jest konflikt wewnętrzny ani, której problemem jest tylko to ,że jest za dobra.
Nasi radni nie są za dobrzy, a i tak się złoba trzymają
żeby za cztery stówki tak się skompromitować
hej circus masz jeszcze więcej takich perełek ?, ubaw po pachy