Sławomir Kubiś napisał/a:

Do każdego rodzaju naszej działalności przygotowujemy się rzetelnie i sumiennie. Każdy problem przez na poruszany rozpatrujemy kompleksowo, aby skutek naszych działań był dla mieszkańców Gminy Porąbka optymalny.

Dzięki za szybką odpowiedź. Wiem, że w tej gminie dochodzenie do prawdy jest wyjątkowo trudne, a kończenie rozpoczętych spraw czasochłonne. Kończcie zaczęte sprawy a zyskanie szacunek niech to trwa pól roku, ale napiszcie na swojej stronie w jakim punkcie jesteście, co robicie i jakie są szanse na sukces. Tyle.
Państwo stowarzyszeniowcy za bardzo spalacie się w sprawach nieważnych. Macie tutaj takiego gościa, który was ośmiesza, często obraża. Ludzie miejcie swój rozum. Przecież ten gość robi to specjalnie. Wywołuje kłótnie, denerwuje czytelników, chce, żeby posty czytało jak najmniej ludzi. Facet nastawiony jest na kłamstwo, na zaprzeczenie wszystkiemu co istnieje. Dewiza to nie przyznawać się do niczego. Jak złapią za rękę na kradzieży to powie nie moja ręka. Jak znajdą cudze pieniądze w kieszeni to powie zmieniłem spodnie, to nie moje. Jak mu pokazać tekst z gazety to powie drukowane na powielaczu metodą domową i same kłamstwa. Państwo stowarzyszeniowcy dajcie spokój. Wloscianin to klasyczny troll. Nie staczajcie się do jego poziomu, bo żal czytać. Jemu chodzi tylko o skupieniu się na jego własnym bełkocie. Miejcie klasę.
A gadanie po chamsku, bez argumentów, wulgarnie i tak, żeby kogoś obrazić, ośmieszyć to zwykły hejting i ja się dziwię, że administrator tego forum pozwala na takie zagrywki.
Wyobraźcie sobie forum bez Wloscianina. Ciekawe miejsce. Odetnijcie dopływ tlenu do gada i padnie. Wtedy zostanie już tylko to co ludzie chcą czytać i będą dziwić się, że w gminie Porąbka takie rzeczy. No, no ,no. Ale odetnijcie gada od pożywienia, olejcie go.

Minęły wakacje. Całe dwa miechy pięknej pogody i przygody. Czy państwo stowarzyszeniowcy mogą mi powiedzieć, co przez ten czas robiła rada gminy? Nie widzę nagrań z sesji, nie widzę uchwał. Czy to znaczy, że przez cały ten czas nasi radni paśli się na zielonej trawce za nasze pieniądze. Bo nie znalazłem informacji, że diety zostały wstrzymane za brak pracy, czy coś takiego. Czy to tak powinno być. A może radni za wakacyjne lenistwo powinni przeznaczyć 800 zł na jakiś przyzwoity cel. Np. na SNG i zobaczymy co państwo stowarzyszeniowcy potrafią zrobić z taką kasą. A będzie to jakieś 10.000 zł.

Bardzo dobrze, że powstało SNG. Wreszcie jest ktoś kto mówi otwartym tekstem to, o czym ludzie szepczą w domach. Wreszcie mamy dostęp do usilnie skrywanych tajemnic. Nietrudno domyśleć się który radny za tym stoi. Wreszcie dowiadujemy się kto ile zarabia, kto robi coś w radzie gminy, a kto tylko przeszkadza. Edukujecie mieszkańców i to bardzo dobrze. Jednak mam takie wrażenie, że jesteście jak kij wyjęty z mrowiska. Mróweczki dziurkę zasypią, naprawią i jest jak wcześniej. Nie kończycie spraw. Przy deklaracji grzebaliście, ostrzegaliście władze, że na to i na to nie ma zgody. Napisaliście rozstrzygnięcie nadzorcze do wojewody i sprawa rozwiązana. Jeżeli jesteście pewni, że sekretarz powinien być zapisany w rejestrze korzyści to róbcie swoje. Chyba wiecie co zrobić. Bo jeśli nie wiecie to zacznę was stowarzyszeniowców traktować jak pieniaczy. Jeśli zarobki naszych urzędników są tak wysokie to natychmiast trzeba złożyć wniosek o ich obcięcie. Jeżeli wasza przedstawicielka pisze o tym, że firma odbierająca śmieci nie spełnia wymogów specyfikacji przetargu to trzeba to nagłośnić.  A może są tam i inne szwindle. Wiedzy wam nie brakuje. Kończcie co zaczęliście. Tak przecież pisze na ulotce wasza kandydatka w wyborach.

I jeszcze jedna sprawa. Państwo stowarzyszeniowcy zróbcie taki eksperyment. Przejdźcie się po sąsiadach w promieniu tak 100 metrów od własnych domów i zapytajcie kto słyszał o SNG. Ja dowiedziałem się przez wybory i ulotkę, którą ktoś mi pokazał. Twierdzę, że ludzie o SNG nie wiedzą. Nie zmienicie niczego w gminie, bo jesteście nieznani.