451 Ostatnio edytowany przez GREGOR (2010-10-31 15:38:21)

Odp: Kandydat Na Wójta

nie rozumiem pana gallera

Per Aspera Ad Astra

452 Ostatnio edytowany przez GREGOR (2010-10-31 15:37:19)

Odp: Kandydat Na Wójta

"Od początku Pana wypowiedzi wyraźnie promowały innego kandydata, więc proszę nie kłamać, że teraz się Pan odwrócił od Pana Chwała." panie galler nie rozumiem kogo niby miały promować moje wypowiedzi?

Per Aspera Ad Astra

453

Odp: Kandydat Na Wójta

galler napisał/a:
Obserwator napisał/a:

Zależy o jakie układy chodzi bo jak chodzi o układy rodzinne to jestem przeciw.

Niejasno napisałem, za co przepraszam. Oczywiście ja jestem również przeciwny koligacjom rodzinnym. Miałem na myśli układy typu Wójt-Starosta itp. Pan Bułka w rozmowie na temat jakiejś wspólnej inwestycji wraz ze Starostwem Powiatowym może powiedzieć o wiele więcej i pewno o wiele więcej przez to załatwić, niż nowy Wójt, a to powodu już dawno ugruntowanej znajomości.

Kolego drogi,
Nie wiem gdzie przespałeś 20 lat ale epoka załatwiania już się skończyła
Teraz piszesz projekt i dostajesz kasę koniec kropka.
Układy kumplowskie starosta-wójt nic do tego nie maja.
Poza tym nie wiadomo kto będzie nowym starostą bielskim.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

454 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-31 16:49:22)

Odp: Kandydat Na Wójta

galler napisał/a:
GREGOR napisał/a:

Panie Chwała muszę przyznać że traci pan wyborców 2 już na pewno

Od początku Pana wypowiedzi wyraźnie promowały innego kandydata, więc proszę nie kłamać, że teraz się Pan odwrócił od Pana Chwała.

guru napisał/a:

slowa: ?...nie jestescie dla mnie wystarczajaco wazni...?

Uważam, że brak szacunku do forumowiczów jest spowodowany wypowiedziami niektórych z uczestników, a szczególnie Twoich. Długo pracowałeś na naszą (forumowiczów) złą opinię.
A co do tematu to uważam, że nie można złą kondycją Gminy obarczać jedynie Wójta. W dużej mierze o ile nie głównie przyczynili się do tego Radni i według mnie to Oni winni być w pierwszej kolejności wymienieni, tym bardziej, że nie za bardzo widzę godnego kontrkandydata Pana Bułki. Może obecnemu Wójtowi daleko do ideału, ale jego obecnym kontrkandydatom jeszcze dalej.
Pan Chwała niech się poświęci całkowicie muzykowaniu.
Pan Kocemba, jako mundurowa spuścizna minionej epoki tez powinien cieszyć się zasłużoną emeryturą i nie mieszać ustrojów. Wierzę w jego i jego komitetu dobre intencje, niestety zbyt piękne to wszystko jest, przeidealizowane, niemające nic wspólnego z realiami. A jak pamiętam z historii podstawowe zasady komunizmu wywodzące się z wyspy nie na darmo nazwanej Utopia były piękne (przypomnę przede wszystkim równość) i właśnie z powodu braku odzwierciedlenia w realiach życia skończyło się jak się skończyło i Pan Kocemba, jako relikt tych czasów powinien również cieszyć się spokojem na emeryturze.
Pan Gąsiorek po tym jak nas wszystkich wykorzystał do wygrania wyborów łudząc oddzieleniem sołectwa od reszty Gminy, według mnie nie powinien mieć odwagi cywilnej spojrzeć potencjalnym wyborcom w oczy, tym bardziej, że jako Radny też niczym się nie przysłużył.
Obecny Wójt pomijając jego liczne wady ma tzw. układy i doświadczenie na stanowisku, czego inni dopiero by się musieli uczyć i dorabiać, a nie jest to łatwa sprawa.
Reasumując ważniejsze jest wybranie dobrego składu Rady, ponieważ Wójt realizuje uchwały Rady, natomiast obecny Wójt niechaj zostanie, jako tzw. mniejsze zło.

Czyli, że niby jak ? BMW ?
Bierni Mierni ale Wierni?
Lepszy były mundurowy z jajami niż Kasztelan Żymełka bez .......

Dziś się dowiedziałem cudownych rzeczy:
Budżet gminy tzw własny to 13 melonów a zadłużenie 6 melonów.
Czyli połowa budżetu a Kronika Beskidzka podała, że nasze zadłużenie rośnie 7% w skali roku.
czyli 420.000 rocznie nam przybywa tego balastu. Jak pójdziemy dalej ta drogą za 4 lata komornik zaplombuje drzwi do urzędu i powie wszystkim: won smile
To co Panie galler idziemy dalej tą drogą??

Jeżeli jest Pan fanem Pana Bułki to niech Pan pojedzie albo zadzwoni do urzędu i zapyta:
Czemu Wójt nie podaje na stronie BIP dochodów, zadłużenia, w ogóle prawie nic nie podaje. Biuletyn Informacji Publicznej jest do publikacji takich rzeczy.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

455 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-31 18:06:21)

Odp: Kandydat Na Wójta

A tu jest sonda
No to pobawmy się w głosowanie smile

http://porabka.net/component/poll/5-sonda-wybierz-wojta-gminy-porbka.html

PS ta stronka porabka.net nie działa na Mozilli niestety tylko IE sad

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

456

Odp: Kandydat Na Wójta

Przez mozille tez działa :-)

457

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Przez mozille tez działa :-)

Kurcze , a mi znika dolna połowa sad
To chyba znak, że czas może system postawić od nowa smile a;bo mozilkę uaktualnić smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

458 Ostatnio edytowany przez Zenon (2010-11-01 21:01:07)

Odp: Kandydat Na Wójta

geronimo napisał/a:

Czemu Wójt nie podaje na stronie BIP ....

Jeżeli kogoś interesują cyferki to podaję namiary na sprawie wykonania budżetu Gminy Porąbka za 2009 rok

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

459

Odp: Kandydat Na Wójta

Ciekawa lektura tylko czemu jest na takiej dziwnej stronie a nie na BiP Porąbka?
"Coś mi tu śmierdzi murgrabią"

Jakieś to wszystko zawiłe sad

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

460

Odp: Kandydat Na Wójta

http://bip.porabka.pl/BIP.aspx?Sel=5899&Nr=1&ident=7757

Sprawozdanie finansowe za 2009r na BIP

461

Odp: Kandydat Na Wójta

Poczytałem sobie i musze napisac ze P.Chwała mnie nie zawiodl-gratuluje- kolejnego samoboja ma Pan za soba.
Zastanawia mnie jedno-jakie powody kierowały Panem ze raczył Pan zalogowac sie i skrobnac kilka postow skoro to i tak strata czasu i energii.Swoj program zdecydowanie moze sobie Pan darowac zwlaszcza tutaj-szkoda zeby zajmowal miejsce-dla 12 osob  nie oplaca sie pisac ale tak sobie mysle ze te 12 osob ma mame,tate,siostre,brata,ciotke,babcie,dziadka kolezanke i kolege i zaczyna ta cyferka rosnac ale coz to jest dla Pana wszak za takim znamienitym kandydatem stoja tysiace...ciekawe czy koledzy i kolezanki z komitetu wiedza jakie androny Pan tu wypisuje no chyba ze to jest wasza wspolna strategia-musze zapytac...
A jesli chodzi o dyskusje to toczy sie one takze poza forum a jakie sa tutaj cyferki raczej Pan nie wie...

462

Odp: Kandydat Na Wójta

geronimo napisał/a:

[
Dziś się dowiedziałem cudownych rzeczy:
Budżet gminy tzw własny to 13 melonów a zadłużenie 6 melonów.
Czyli połowa budżetu a Kronika Beskidzka podała, że nasze zadłużenie rośnie 7% w skali roku.
czyli 420.000 rocznie nam przybywa tego balastu. Jak pójdziemy dalej ta drogą za 4 lata komornik zaplombuje drzwi do urzędu i powie wszystkim: won smile
To co Panie galler idziemy dalej tą drogą??

Kronika Beskidzka podała, iż zadłużenie gminy jest na poziomie 7,20%, a nie że rośnie 7% rocznie. Proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników forum.

463 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-11-01 21:41:53)

Odp: Kandydat Na Wójta

xnoname napisał/a:
geronimo napisał/a:

[
Dziś się dowiedziałem cudownych rzeczy:
Budżet gminy tzw własny to 13 melonów a zadłużenie 6 melonów.
Czyli połowa budżetu a Kronika Beskidzka podała, że nasze zadłużenie rośnie 7% w skali roku.
czyli 420.000 rocznie nam przybywa tego balastu. Jak pójdziemy dalej ta drogą za 4 lata komornik zaplombuje drzwi do urzędu i powie wszystkim: won smile
To co Panie galler idziemy dalej tą drogą??

Kronika Beskidzka podała, iż zadłużenie gminy jest na poziomie 7,20%, a nie że rośnie 7% rocznie. Proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników forum.

OK jutro sprawdzę dostałem info przez telefon, że rocznie 7%
ale nie ujęto tam  kolejnych 2 melonów, które pożyczamy.

Poczytałem sprawozdanie ale nie ma z lat 2008 i 2007
Co nie zmienia mojego zdania o czytelności tej strony i zawartych tam materiałów.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

464

Odp: Kandydat Na Wójta

Czytając niektóre posty drodzy Forumowicze,tak się zastanawiam co kieruje niektórymi,że są taka zawzięci?
I oto jedno sensowne wytłumaczenie przychodzi mi na myśl.
Przecież oni są z innego świata i lobbują na jego rzecz.Można się jedynie domyślać skąd piszą a nawet być pewnym...
Nawet nie wymieniam nick'ów bo szkoda kierować na nich swoją uwagę.
To oni kreują sugestie wobec kandydatów.
I nawet jeśli będą to ich rodzice,brat,ciotka,babcia i koledzy to jest duże prawdopodobieństwo,że będą bezkrytyczni wobec sugestii.
No chyba ,że pomyślą.
Wszyscy pozostali ,którzy odwiedzają forum jedynie go czytając a jednocześnie mający własne zdanie,na pewno dokonają właściwego wyboru.
Zapewne są i tacy,którzy nie chcą się wdawać w niebezpieczne dyskusje a mają dużo do powiedzenia.

Apeluję do NICH.

Mówcie!!!....

465 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-11-02 01:16:48)

Odp: Kandydat Na Wójta

Post nieaktualny smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

466

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,

Przegladalem przed momentem, strone Towarzystwa Przyjaciol Porabki. a wlasciwie je czesc: ?Wybieramy (wybierz) Wojta Gminy Porabka?  (

http://porabka.net/component/poll/5-sonda-wybierz-wojta-gminy-porbka.html

). Sonda, bo tak ta czesc nazwaja autorzy, nie jest oczywiscie adekwatna do rzeczywistych nastrojow  wyborczych spolecznosci Gminy Porabka, ale jest z pewnoscia doskonalym punktem zaczepienia do dalszej dyskusji . Dyskusji  na temat przyszlosci gminy i jej  potencjalnych liderow. W sondzie zdecydowanie dominuja dwa nazwiska i wyglada na to, ze te dwie osoby beda jedynymi ktore maja realna szanse objecia urzedu Wojta Gminy Porabka. Z jednej strony stary komuch z szemrana przeszloscia a z drugiej  niedoswiadczony politycznie ?mlokos?.
Komuch , politycznie rzecz biarac wie co robi, jest przeciez zasluzonym ?urzednikiem? i poniekad kreatorem starego, PRL-owskiego systemu. Ukonczyl on w tym systemie wlasciwa szkole, szkole  ktorej glownym zadaniem bylo nauczenie potencjalnych absolwentow manipulacji ?czynnikiem ludzkimi? czyli spoleczenstwem, czyli ludzmi takimi jak Panstwo i ja. Szkole ta ukonczyc mogli (szczegolnie z wyroznienie) tylko ?wybrancy narodu?, prawdziwi markscisci wytypowani przez nomenklature komunistyczna za absolutnie niezbedna zgoda wlasciwych organow Zwiazku Sowieckiego.  Jezeli przez moment pomysleliscie Panstwo, ze czlowiek o takim wyksztalceniu i z taka sluzbowa-polityczna przeszloscia nie wykorzysta swoich doswiadczen manipulacyjnych ( swietnym przykladem jest manipolacja Tuska podczas ?powodzi? w Kobiernicach ) na stanowisku Wojta Gminy Porabka, to osmielam sie twierdzic, ze jestescie Panstwo w wielkim bledzie.
Z drugiej strony mamy mlodego czlowieka ktory, politycznie rzecz biarac popelnia w tej kampanii wyborczej blad za bledem. Jego doswiadczenie polityczne jest prawie zadne.  Ma on jednak swoje zalety, chociazby umiejetnosc  sprawnego ?zarządzanie podległymi zasobami ludzkimi oraz realizowanie celów biznesowych? w przeszlosci czy wizje ?zarządzanie na terenie Gminy Porąbka poprzez dialog społeczny, integracja wszystkich mieszkańców Gminy i wprowadzenie standardów europejskich w Gminie?. Najwieksza jednak zaleta tego kandydata to jego wiek. Wiek ktory pozwala mu byc wizjonerem bez ograniczen, wiek ktory pozwali mu widziec problemy Gminy z perspektywy zasad gospodarczych wywodzacych sie z czasow wolnej Polski a nie z czasow komunistycznego systemu, systemu hanby narodowe, kartek i sowieckiej okupacji. Male doswiadczenie polityczne jest w tej sytuacji wielkim atutem a nie wada. Potrzebujemy przeciez dobrego gospodarza a nie nastepnego "polityka z bozej laski".
Pamietajci Panstwo stary systm sprawowania wladzy z lat 1944-1989 nie sprawdzil sie.
Wie o tym moje pokolenie i pokolenie naszych ojcow. Nie pozwolmy na powrot, karygodnych z punktu widzenia ekonomiczno-politycznego zasad zarzadzania. Zrobmy to dla nowego pokolenia,
pokolenia naszych dzieci i wnukow.
Zdaje sobie sprawe, ze w Gminie Porabka jak w kazdej innej gminie w Polsce istnieje grupa pos-komuchow ktorym w ?socjalistycznej? ojczyznie dzialo sie zupelnie niezle. Oni, i z reguly ich bliscy tesknia i wzdychaja do do tych ?pieknych? i "niezapomnianych" czasow.
Na szczescie, zdecydowana wiekszosc mieszkancow gminy stanowia ludzie ktorzy pamietaja komunistyczny ?dobrobyt?, represje i zamordzie czasow PRL-u .
Glosujac na wlasciwego kandydata , przekonamy samych Siebie czy bylismy czastka bylego ?zafajdanego? systemu czy tylko zniewolonym obywatelem, zniewalajacego systemu.
Ja wiem kim bylem, a Panstwo?

Zatroskany,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

467

Odp: Kandydat Na Wójta

Witam niestety sondę musiałem trochę zmodyfikować i to nie, dlatego że wyniki mi się nie podobały tylko bardzo łatwo było oszukiwać i oddawać głos wiele razy. Teraz po modyfikacji powinno być trochę trudniej. Nie wiem, komu chciało się nabijać głosy, ale byli niektórzy tak zdesperowani, że oddali po kilkadziesiąt głosów. Pozdrawiam i zapraszam do zabawy na mojej stronie. Admin porabka.net

Ps. Głos oddajemy raz nawet jak potrafisz oszukać sondę
smile

468

Odp: Kandydat Na Wójta

guru napisał/a:

( swietnym przykladem jest manipolacja Tuska podczas ?powodzi? w Kobiernicach ) na stanowisku Wojta Gminy Porabka, to osmielam sie twierdzic, ze jestescie Panstwo w wielkim bledzie.


Zatroskany,
guru

Starszy człowiek, a daje taki zły przykład nam młodym, a feee
Jedną z zasad demokracji jak i również kultury i szacunku do takich symboli jak flaga narodowa, hymn, godło, Premier RP lub Prezydent RP. jest posługiwanie się zwrotem Pan Premier Donald Tusk.

Bez względu na to czy Go lubię czy nie, jestem Polakiem, a to jest Premier mojego kraju.

Zanim zaczniesz nas uczyć patriotyzmu, naucz się go sam.

Kolejną cechą chamstwa jest nazywanie kogoś komuchem, nie zauważyłem, żeby na tym forum ktoś wyzywał Cię od solidaruchów.

Poniżanie kandydata nie przysporzy ci poklasku, bo Polacy maja dość takiego gadania językiem nienawiści, językiem Radia Maryja i PiSu.

Nie przenoś języka Macierewicza na naszą gminę.
Jeżeli Tadeusz Chwała kandyduje naprawdę z PO powinien się odciąć od takiego słownictwa. Poza tym Pan Premier Tusk jest liderem PO więc jakaś pokrętna ta twoja filozofia.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

469 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-11-02 01:17:36)

Odp: Kandydat Na Wójta

porabka.net napisał/a:

Witam niestety sondę musiałem trochę zmodyfikować i to nie, dlatego że wyniki mi się nie podobały tylko bardzo łatwo było oszukiwać i oddawać głos wiele razy. Teraz po modyfikacji powinno być trochę trudniej. Nie wiem, komu chciało się nabijać głosy, ale byli niektórzy tak zdesperowani, że oddali po kilkadziesiąt głosów. Pozdrawiam i zapraszam do zabawy na mojej stronie. Admin porabka.net

Ps. Głos oddajemy raz nawet jak potrafisz oszukać sondę
smile

Zauważyłem mały błąd.
w przypadku radnych powinno się oddawać 4 głosy po jednym na 4 radnych
bo tyle każdy z nas może ich na serio oddać.

Można to poprawić?

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

470

Odp: Kandydat Na Wójta

Można oddać głos na 1 lub 2 lub 3 lub 4 osoby.

471 Ostatnio edytowany przez guru (2010-11-02 08:30:53)

Odp: Kandydat Na Wójta

Panie geronimo,

Widzi Pan, z Premierem Tuskiem, bylem za czasow opozycji na TY. Mowilem do niego wtedy po imieniu. Od czasu zmiany jego pogladow politycznych na pro-sowieckie mowie o nim po prostuTusk. Nie stracil on mojego szacunku jako Premier RP stracil on moj  szacunek jako Polak.

Widzi Pan, nazywajac  kogos komuchem odnosimy sie do jego pogladow politycznych. Co do obiektu naszej dyskusji , dla nikogo nie jest tajemnica jego "swietlana", komunistyczna przeszlosc.. Nazwanie  kogos chamem natomiast odnosi sie do jego cech charakteru. Cech charekteru nie da sie niestety ocenic bez poznania kogos osobiscie a ja nie przypominam sobie zaszczytu poznania szanownego Pana. Dlatego tez nie nazwe Pana chamem. Ludzi Pana pokroju nazywa sie raczej nie dbajacymi o formy prostakami. Jest naukowo udowodnione, ze prostactwo mozna udowodnic korespondecyjnie.

Widzi Pan, mnie do pogladow Radia Maryja i PIS-u tak daleko jak Panu do podstawowych zasad oglady towarzyskiej i kultury osobistej. To znaczy, na moje szczescie a panskie nieszczescie "nieprzyzwoicie" daleko.

Widzi Pan, to ze Pan Chwala kandyduje z listy Platformy Obywatelskiej mam dla mnie takie samo znaczenie jak to, ze Pan Kocemba startuje z listy K.W.W Nowa Gmina. Dzialania PO w ostatnim czasie, sa conajmniej dyskusyjne ale ich kandydat na Wojta Gminy Porabka, pomimo braku doswiadczenia politycznego budzi zaufanie. Dzialania K.W.W. Nowa Gmina sa w zasadzie interesujace i do zaoprobowania ale osoba ich kandydata jest conajmniej dyskusyjna i moralnie naganna. Jezeli chodzi o "ODCINANIE SIE" od czegokolwiek lub kogokolwiek to slowo to juz sie troche "przejadlo" i "nie pieknie" czyli nie jest w dobrym tonie slowa tego uzywac. Odcinano sie juz przeciez od: "imperialistow", "rewizjonistow", "kulakow", "warcholow", "syjonistow", "studentow" i "burzycieli porzadku spolecznego" zeby wymienic tylko co poniektorych wrogow "klasy robotniczej". Najczescie "odcinano sie" od nich za pomoca milicyjnych palek i ORMO-wskich kabli elektrycznych pocietych na "przepisowa" dlugosc. No i co? No i nic. De facto, system sie zawalil a oni pozostali.

Zatroskany,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

472

Odp: Kandydat Na Wójta

Widze ze ktos sie strasznie zestresowala wynikami sondy....i oczywiscie zaraz trzeba to bylo naprawic...tylko nie wiem czy wybory tez bedziemy powtarzac?

473

Odp: Kandydat Na Wójta

Może pójdziemy całą gminą w kilka tysięcy luda posłuchać bo o ciekawych rzeczach będą deliberować:
Porąbka, 2010-10-26
ORIII.0050/RG ? 521/10
Z A P R O S Z E N I E
Na podstawie art.20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym
(tekst jednolity ? Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.)
z w o ł u j ę  n a d z i e ń
8 listopada 2010 roku (tj. poniedziałek) na godz. 15.30
XLVI SESJĘ RADY GMINY PORĄBKA
w Wiejskim Domu Kultury w Porąbce.

http://bip.porabka.pl/BIP.aspx?Sel=5513&ident=8428

Jak nas zapraszają to nie wypada nie przyjść smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

474

Odp: Kandydat Na Wójta

Chce się podzielić moimi uwagami o kandydatach na wójta. Z moich obserwacji wynika, że man P. Kocemba "wypłynął na fali powodzi " jako kandydat na wójta.Gdzie był do tej pory, czy go gmina nie interesowała,aż do wyborów. Pan Chwała jest trochę dwulicowy, układa się z innymi, a kończy z innymi.. co mu obiecali?
Pan Bułka jest jaki jest, raz lepiej raz gorzej, ale czy ma być wójtem dożywotnio?
Pan Gąsiorek - zarzucacie mu odłączenie Czańca, ale nie zajmował się on tym sam, byli inni, o których się nie mówi,
On dużo załatwiał dla Czańca (zwłaszcza dla młodzieży z Domu Kultury), inni byli przeciwni temu. Dążył by rada sołecka składała się, nie tylko z radnych, ale i z  innych ludzi (15 osób), którzy też decydują o Czańcu - o tym się też nie mówi. Pomaga innym, chodzi po sponsorach, nie wstydzi się tego - ale o tym się też nie mówi. Mówią, że zadaje się z Plebanem - przepraszam , ale inni kandydaci - o tym się tez nie mówi. Czaniec jako wieś nie jest jednolita, nie jest zjednoczona. Był przykład już nie jeden raz i teraz, znając życie, też tak będzie. Nie uważam, że P. Gąsiorek jest złym kandydatem na wójta, wielu osobom pomógł i każdego wysłuchał. Razem z P. Mydlarz nie raz załatwiali różne sprawy. Jest bezinteresowny, nie raz już to pokazał (słyszał ktoś o mikołaju dla dzieci z patologicznych rodzin?) Starzy radni to , niektórzy tylko figuranci lub ludzie , którym jest obojętne czy to będzie wójt z Czańca czy z Porąbki. Wiem dużo o P. Gąsiorku bo pracuje z jego znajomymi  i dużo o nim słyszałam. Startuje z PiS-u , gdyż oni go poparli, a byli radni poparli P. Bułkę -  a jego odtrącili.

a takie pytanie jeszcze mi się nasuwa..
Czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się, czy któryś z tych wypowiadających się cwaniaków był chodź raz na zebraniu wiejskim, na radzie, na sesji? czy tylko potrafią cwaniakować i wypowiadać się "bezosobowo" ??

475 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-11-02 22:28:26)

Odp: Kandydat Na Wójta

O Mikołaju slyszalem ale o ile wiem to sa to organizowane imprezy w kazdej wsi i pieniazki daje na to opieka spoleczna tzn daje paczki.
Czy chodzi moze o innego Mikolaja...
Co sie tyczy zalatwiania czegos dla mlodziezy to zapytam P.Dwornik czy moze P.Grzechynie


Co sie tyczy popierania to slyszalem ze P.Gasiorek jakos nie przyznal sie swoim kolegom ze ma zamiar ubiegac sie o stanowisko wojta i zrobil to tak jakos cichaczem...tak mowia ja nie wiem...

A na zebraniach cwaniaczki bywaja i nawet opisuja jak bylo,dziela sie uwagami na temat rzeczowych wystapien P.Gasiorka