776

Odp: Wybory 2014

Kto nakreca Gamze nie wiem ale czekam do polnocy kiedy w koncu zamilknie bo na zadne pytanie skierowane do niego nikt nigdy nie otzrymal odpowiedzi!!!

777

Odp: Wybory 2014

Panie AB
Nie zauważyłem na forum ani Pana Bułki, ani nikogo z jego komitetu wyborczego więc kogo mam pytać. Tak jak wcześniej napisałem mam z tymi ludźmi kontakt zarówno na radach sołeckich czy zebraniach wiejskich. Tam pytam.
Na forum za to jest Marta Tylza Janosz, Ignacy Kocemba, Sławomir Kubiś czy Piotr Dusza. Ci ludzie w komplecie mają awersję do rozmów z mieszkańcami w realu, chyba że to ich zwolennicy. W takim towarzystwie czują się bezpiecznie.
Dlatego tylko na forum mogę zadawać im pytania. Czasami jak w przypadku Pani Marty normalnie rozmawiać, do puki jej tego jak mniemam nie zabroniono.
Nie interesuje Pana, panie AB co się stało na procesie? Od wójta się tego nie dowiemy bo go tu nie ma. Od drugiej strony procesu możemy. Ciekawe dlaczego nie chcą odpowiedzieć?

Panie Moderatorze, proszę zrobić coś z Zapytam, zachowuje się jak BabciaKGW, ale w przeciwieństwie do Babci robi to bezkarnie!

778

Odp: Wybory 2014

Mnie interesuje dlaczego doszło w ogóle do procesu…
Po co była ta prowokacja ze strony P. Bułki. Ale jak Pan słusznie zauważył nie ma możliwości uzyskania odpowiedzi na forum….
Więc nie ma co bić piany…
Szkoda, że na forum Czańca jest tyle personalnych ataków… A najciekawsze jest to, że wiodą prym osoby spoza tej miejscowości.
Główny konflikt na czanieckim forum toczy się pomiędzy (jak mniemam) mieszkańcami Kobiernic…

779 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-29 00:37:42)

Odp: Wybory 2014

Panie AB
Dobrze się stało, że forum czanieckie przerodziło się z lokalnego w ogólnogminne. Możemy bardziej być w temacie gdy wypowiadają się mieszkańcy wszystkich sołectw. Wtedy tworzymy wspólnotę a to chyba dobrze.
Zadał Pan świetne pytanie, dlaczego doszło do procesu. Na to pytanie i na pytanie co się na procesie stało możemy uzyskać odpowiedź, są na forum kompetentne osoby mogące odpowiedzieć.
Moim zdaniem ze strony Pana Bułki nie była to prowokacja a jedynie nieostrożne dobieranie słów. Przecież zamiast pisać "oszukała wyborców"za co go ukarano, wystarczyło napisać "zwiodła wyborców" i jak mniemam, włos z głowy by mu nie spadł. Jeżeli jednak już użył tak niefortunnych sformułowań, wystarczyło ich ocenę pozostawić wyborcom. Ich negatywna nastawienie do listu mogło przynieść tak pożądane głosy. Po procesie, przypuszczam, że się to zmieniło. Nikt nie lubi procesów.

780

Odp: Wybory 2014

Witam
Mnie interesuje natomiast dlaczego pokazana jest tylko jedna strona tego postanowienia?
Kończy się przecież na punkcie 4 pod którym nie ma podpisu sędziego - jest tylko potwierdzenie za zgodność z oryginałem przez kierownika sekretariatu?
Dla mnie jest to mało wiarygodne.

781

Odp: Wybory 2014

Ciekawa linia obrony… Niefortunne dobranie słów… A co bybyło, gdyby niefortunnie dobrała te słowa P. Tylza-Janosz? Oj….. Nie byłoby zmiłuj…. Ludzie by ją zaszczuli…
Nie zamierzam brnąć w to dalej, bo nie ma sensu – ma Pan rację, że ocenią Wyborcy.
Co do procesu, to niech się drapie ten, kogo swędzi….
Co do wspólnoty, to niech w niej zapanuje szacunek do drugiego człowieka, szczególnie wtedy, gdy ma odmienne zdanie.

782

Odp: Wybory 2014

Piotr Dusza napisał/a:

Panie Gamza
Już sam nie wiem po raz który oświadczam Panu, że ani na forach, ani w realnym życiu nie zamierzam z Panem polemizować, dyskutować oraz utrzymywać jakichkolwiek relacji interpersonalnych.

Nie przypominam sobie również żebyśmy kiedykolwiek przyjęli formę kontaktów  "per TY"

Nawet osoby o obniżonym ilorazie inteligencji po tak wielu komunikatach o niechęci do dyskusji w końcu by to zrozumiały, a Pan widać z uporem maniaka liczy na jakieś polemiki z mojej strony. 

3 lata Pana "twórczości" na forach pokazują mi dobitnie, że jest Pan kłamcą, konfabuluje i zniekształca Pan fakty oraz nie przyjmuje żadnych argumentów do swojej świadomości.

Ludzi takich określa się wieloma zwrotami, których w publicznej sferze życia kulturalni ludzie nie używają.

Zatem ponawiam mój apel - proszę przyjąć moje najszczersze wyrazy współczucia z powodu braku z mojej strony jakiegokolwiek zainteresowania w kwestii polemiki z Pana osobą.

Zwroty jakimi próbuje mnie Pan zaczepiać i obrażać są równie prymitywne jak Pana szydercze wpisy pod adresem wielu ludzi, których znam i szanuję, co jeszcze bardziej mnie utwierdza w przekonaniu, że jakiekolwiek próby prowadzenia polemiki z tego typu ludźmi są stratą czasu.

Mam nadzieję, że tym razem przyjmie Pan to do swojej świadomości i zaakceptuje fakt mojej szczerej niechęci do odpowiadania na Pana zaczepki słowne.


Piotr Dusza





Minęło tyle czasu i wszystko z mojego wpisu jest dalej aktualne, dalej podtrzymuję swoje zdanie, jest ono trwałe jak opoka i niezmienne.

Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

783

Odp: Wybory 2014

konieczność napisał/a:

Mnie interesuje natomiast dlaczego pokazana jest tylko jedna strona tego postanowienia

Doczytaj sobie tutaj - http://mtjradna.blogspot.com/2014/11/po … .html#more

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

784

Odp: Wybory 2014

Czyli faktycznie pani Marta weszła do rady gminy z Komitetu RODZINA - PRAWO - WSPÓLNOTA tak?

785

Odp: Wybory 2014

Do wpisu nr 782 - czytając go zastanawiam się jaka to wspólnota stworzyła się na forum, o której pisał P. Włościanin....

786

Odp: Wybory 2014

A mnie sie wydaje ze malo wiarygodny to staje sie P.Bulka i dalej brnie w te klamstwa a najwiekszy zal to ma pewno za to ze P.Marta jest osoba myslaca inteligentna i nie dala sie "zbajerowac"nie zdobyli kolejnej osoby do podnoszenia lapki w gore,za to ze ma odwage sie sprzeciwic,oj nie podobalo sie im to a teraz czuja jej oddech na plecach i boja sie boja z tej desperacji gubia sie i nie wiedza co maja jeszcze zrobic....

Czy widzial ktos przeprosiny?

787

Odp: Wybory 2014

Bardzo podoba mi się ten podpunkt z tego co pani Marta zamierza zrobić:
15. Wspieranie działań zmierzających do przeciwdziałania przemocy, aktywne działania w ramach szkoleń dla rodziców, uczniów. Przeciwdziałanie agresji w szkołach, monitoring. Zwiększenie puli środków (5 tys. obecnie) na roczny plan działań.

Szkoda, że pani nie było tak dosyć kilka lat wstecz w naszej gminie - może wtedy wcześniej udałoby się usunąć jednego agresywnego nauczyciela wychowania fizycznego i wielu uczniów nie musiałoby przez niego cierpieć.
Na szczęście jest to już po wszystkim.

788

Odp: Wybory 2014

#########
Szanowni forumowicze. Przypominam, że za niecałe 2 godziny cisza wyborcza!
#########

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

789

Odp: Wybory 2014

Hey;) 

Dziś napiszę tylko tyle, że moja rodzina odda 5 głosów na Panią Martę. Nie wybierałem się na 2 turę ale przekonała mnie  kolejna interesująca ulotka od komitetu obecnego wójta. Wielkiego profesjonalisty i doświadczonego eksperta. lol 
Panie wójcie:

  • - ścieki !!! CENA !!!! 

  • - podatek śmieciowy (wysokość)

  • nowy budynek gminy i rozrost administracji

PS
Czaniec jest na tyle dużą miejscowością, iż powinien się oddzielić a tu kolejne wybory na wójta gminy Porąbka sad

790

Odp: Wybory 2014

pumexol09 napisał/a:

Hey;) 

Dziś napiszę tylko tyle, że moja rodzina odda 5 głosów na Panią Martę. Nie wybierałem się na 2 turę ale przekonała mnie  kolejna interesująca ulotka od komitetu obecnego wójta. Wielkiego profesjonalisty i doświadczonego eksperta. lol 
Panie wójcie:

  • - ścieki !!! CENA !!!! 

  • - podatek śmieciowy (wysokość)

  • nowy budynek gminy i rozrost administracji

PS
Czaniec jest na tyle dużą miejscowością, iż powinien się oddzielić a tu kolejne wybory na wójta gminy Porąbka sad

Hej , a ja napiszę że cała moja rodzina ....sąsiedzi ......znajomi ......... i  wszyscy którzy nie akceptują pani Tylzy   zagłosują na Cześka !!!!!!!! Czesiek jest wielki i moja ocena to 53 % pozew to strzał w stopę pani Tylzy  a ranne zwierzę nie ma szans!!!!!

791

Odp: Wybory 2014

Wiele osób chce zmian w gminie. Te zmiany gwarantuje Pani Marta. Czy będą pozytywne, czy wręcz odwrotnie możemy przekonać się już od 1 grudnia. Mamy jednak niepowtarzalną szansę, aby rozbić układ tak, jak to się dzieje w wielkich miastach: Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie. Czy wygrają kłamstwa wójta, czy szlachetność wyjątkowo odważnej kobiety ocenimy my mieszkańcy. Idźmy na wybory i zmieńmy Gminę Porąbka.

A co do plakatów wójta o odrzuceniu pozwu. Gdzie jest kserokopia oryginalnego dokumentu w tej sprawie? Nie ma? Mamy więc kolejne kłamstwo. Czy na prawdę chcemy takiego wójta? Kto chce takiego wójta? Bojówki strażackie, nauczyciele i dyrektorzy szkół chodzący po domach i agitujący za wójtem?

Już pewnie w niedzielę wieczorem sprawdzimy kto głosował za kłamstwem, a kto za rozwojem gminy.

792

Odp: Wybory 2014

A.B. napisał/a:

Do wpisu nr 782 - czytając go zastanawiam się jaka to wspólnota stworzyła się na forum, o której pisał P. Włościanin....

Jak jeszcze nie wiesz to jest " kółko wzajemnej adoracji""" wszyscy mają brązowe języki a od czego to sobie sam odpowiedz.

793

Odp: Wybory 2014

My też glosujemy na pana Bułkę - pomimo całego szacunku dla kontrkandydata i jej pomysłów na zmiany - z tego co widzę jest z tego samego komitetu co nie doszły radny, który uczył kiedyś w-f na szczęście już tego nie robi

794

Odp: Wybory 2014

Ktos napisal o nauczycielu i uczniach;-) wiesz że wtedy pojawiały sie komorki i ktos z kozubnika nagral dyktafonem pewne zajscie w kantorku na sali gimn. Sprobuje do tego dotrzec bo wiem ze to jest u pewnego kolegi z kozubnika. Jesli mi sie uda opublikuje. Powoli zaczynamy cisze wyborczą. Życzę powodzenia obu kandydatom,życzę powodzenia ale mam nadzieje na wygraną Pana Bułki. I wiem że tak będzie.

795 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-29 00:34:05)

Odp: Wybory 2014

Szanowni forumowicze, idąc na wybory warto kierować się pragmatyzmem a nie emocjami czy wyimaginowanymi oczekiwaniami. W momencie stawiania krzyżyka wyobraźcie sobie osobę, na którą głosujecie podczas wejścia na sesje rady gminy. Co ta osoba zobaczy na sali, czy radnych z którymi może współpracować, czy pustkę?

Nie wspomnę o tym co się może stać, gdy sąd II instancji zmieni postanowienie, które dzisiaj tak chętnie było rozwieszane. Niestety nie dostałem odpowiedzi na pytania, które tak długo i konsekwentnie zadaję. Co gorsza nie dowiedziałem się co stało się na sali sądowej. Wójt w ważnej na przyszłość kwestii nie został ukarany czyli, Pani Matra Tylza Janosz przestałą mieć pretensje do wójta za słowa, w ulotce o skłóceniu gminy!
Głosujmy mądrze!

796

Odp: Wybory 2014

Bujaków 23.25
Wracam ze spaceru.
W mojej wsi tablicy w centrum pilnuje radny. Jest 23.20.
Sceny jak z Bolka i Lolka
Podchody, śledzenie, pilnowanie...Jest ok, na tablicy plakat w Wójtem, w Paulince zaczyna brakować Red Bulla... Nic to ... Na tablicy plakat z Wójtem :-))) Pilnuje nadal...
Dość satyry...
Jaki profit olbrzymi czerpie człowiek pilnujący po nocy 2 (słownie dwu) plakatów obecnego Wójta ?
Jakim że jest beneficjentem obecnego ukladu?
to jest chore...

797

Odp: Wybory 2014

Jeśli w SO wygra Pani Marta i wójt Czesław będzie musiał wykonać wyrok to co wtedy, jeśli zmanipulowani mieszkańcy wybiorą Cześka???. Dobrej nocy.

798

Odp: Wybory 2014

Idźmy zagłosować i nie wierzcie w kłamstwo rozklejane na żółtych kartkach.

799

Odp: Wybory 2014

Panie Maluch, w Bujakowie wójt nie ma żadnego radnego ze swojego komitetu, jakiś desant z innej wsi? Skąd był ten facet, z Kobiernic, Porąbki czy Czańca?
Panie Kubiś, jak będzie wyrok, będą przeprosiny na kartce A4 lub ich nie będzie jeżeli Czesław Bułka wygra sprawę. Teraz jest afera!

800

Odp: Wybory 2014

A ja myślę,że mieszkańcy mają nie tylko swój język ale i głos i zagłosują właściwie.
Najwłaściwszy głos pojawić się może za cztery lata a może i wcześniej.