401 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-10-27 09:57:52)

Odp: Kandydat Na Wójta

A ja nie kandyduje ...................
To moze moderator zacznie merytoryczna dyskusje....a nie zajmuje sie trollowaniem.........a przykre jest to ze waszym przedstawicielem jest chory czlowiek.....................tylko jedna czy dwie osoby napisaly ze sie od tego odcinaja a reszta.....................???????????
Zadziwiajace jest to ze pojawia sie zawsze wtedy kiedy "guru"................
Dobrze ze aministrator czuwa................................

402 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-27 10:42:17)

Odp: Kandydat Na Wójta

Nie ma co dyskutować z trollem chorym z nienawiści

Jeżeli jest taki czysty i pokrzywdzony to niech zeskanuje swoje kwity i poda na forum.

To jest przejaw typowy dla prawdziwego działacza z radyjka M.
Dla takich ludzi słowa z Mądrej Księgi nic nie znaczą

VIII Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Nauczał Jezus, że w sytuacji, kiedy uderza cię twój bliźni, należy mu nadstawić drugi policzek. O co mu chodziło? Zapewne, jak w całej  religii, o szerzenie dobroci, wyrzeczenie się zła i przemocy i okazywanie miłości wobec bliźniego.

Szanowny biedny człowieku mieniący się GURU - kochamy Cię pomito tego, że jesteś faryzeuszem.
Masz gębę pełną frazesów, na Mszy św. pewnie klękasz w pierwszej ławce, a diabła masz pod skórą.

Przebaczam Ci bo tak nauczał Jezus Chrystus i zanim nasmarujesz kolejnego posta zrób sobie rachunek sumienia bo nauczał nasz  Pan:
"Ten z was, który jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień"
Ewangelia wg Św. Jana, 8, 1-11

Zdaję sobie sprawę, że polityka to szambo, ale najgorsze jest to, że to właśnie tacy ludzie jak Ty Guru zamieniają ją w szambo,

Apeluje jeszcze raz jeżeli masz jakieś dowody ujawnij je lub zamilknij na wieki.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

403

Odp: Kandydat Na Wójta

banan11 napisał/a:

Aż przykro czytać, że w "nowej gminie" jedyną formą obrony jest atak. Sądzę, że merytoryczna dyskusja byłaby o wiele ciekawsza.
Panowie, pamiętajcie - jak mnie widzą, tak mnie piszą (w tym przypadku czyt. tak na mnie głosują).

Jaka merytoryczna?? Z kim?
Przecież on (guru) nie pokazuje żadnych kwitów.
Człowiek nie ma żadnego programu, żadnej idei jedyne, co potrafi to pluć jadem na wszystko, co nie jest zgodne z linią i nauczaniem ojca R. Napchał sobie głowę jakimiś duperelami i męczą go psychozy.
Wszystko to są domniemania, insynuacje, itp.

Przecież to wyznawca kaczyzmu dzieli ludzi na tych, co pod krzyżem i resztę, czyli ZOMO, UB, komuchy, poplecznicy Tuska, itp. Banan myślisz samodzielnie czy ktoś za ciebie?
To jest ten typ ludzi, którzy by ten kraj utopili we krwi w imię idei wyznawanych przez J.K.
Facet karmi się swoją teczką i uważa, że my wszyscy jesteśmy źli, a on ma monopol na prawdę.
Ja jestem w tym wieku, że nie zdążyłem załapać się na komunę, ale mam swój rozum i oceniam ludzi po czynach, a nie po teczkach, czy życiorysach.
Jestem zwolennikiem chrześcijańskiej zasady miłowania bliźniego i dążenia za wszelką cenę do zgody narodowej.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

404 Ostatnio edytowany przez banan11 (2010-10-27 12:23:28)

Odp: Kandydat Na Wójta

Jasne, że myślę samodzielnie. Nie zaprzeczam, że ktoś tutaj ma rację, a ktoś rzuca informacje niezgodne z rzeczywistością. Jestem po prostu ciekawy, czy "Guru" w swoich wypowiedziach jest tak pewny tego co pisze, bo ma na to niezbite dowody, a może to tylko "wiem, bo wiem" lub "wiem, bo słyszałem". Ja nikomu w teczki nie zaglądam, bo mnie to nie interesuje wiec dociekał nie będę czy ktoś przeszłość fałszuje czy nie.
Ale tak czytam i czytam i nie widzę, żeby ktoś jednoznacznie zaprzeczył zarzutom "Guru". Jeśli chcecie zakończyć te kłótnie, to może ktoś napisze raz a porządnie, że "Guru" pisze kłamstwa i poprze to faktami. Dla mnie "odstaw leki", "człowiek radia", "troll" to nie są dobre dowody na zaprzeczenie. Nie, nie bronię "Guru" i jeszcze raz napiszę o merytorycznych wypowiedziach najlepiej z przedstawieniem jakichś faktów.
Bo na razie wygląda to tak:

Guru: 2+2=5
Pozostali: jesteś chory, odstaw leki, nie trolluj.

...a wystarczy napisać: "Z działań algebraicznych - tutaj dodawania - jasno wynika, że suma składników to 4, a nie 5" i wszyscy się z tym zgodzą.

Pan Guru - jeśli ma jakieś niezbite dowody - powinien je przedstawić.

i to powinno dużo zmienić / wyjaśnić, nie?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

405 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-27 18:09:04)

Odp: Kandydat Na Wójta

Dla mnie sprawa jest jasna:

1.  Kocemba musiał poddać się 2 krotnie weryfikacji przez komisje w 90-tych latach (ubeków wywalali na zbity ryj, a jeśli nawet zostawali to bez możliwości awansu)
2. Musiał być dokładnie sprawdzony zanim został wysłany na placówkę dyplomatyczną jako radca RP w Budapeszcie.
3. Mam 100% pewność, że otrzymując w 2005 roku odznaczenie Polonia Restituta był już prześwietlony na maxa.
Guru nie zapominajmy, że odznaczenie to otrzymał w czasach kiedy u steru był już twój ukochany PiS, a to PiS'owy szef MSWiA desygnuje prezydentowi kandydatów do odznaczeń. Nawet temu jak Go nazwałeś komuchowi Kwaśniewskiemu.
4. Oświadczenie lustracyjne składane jest pod rygorem odpowiedzialności karnej i wpisanie tam nie prawdy to kłamstwo lustracyjne.

I dla mnie to są fakty ale żeby to wywnioskować trzeba mieć mózg zamiast etosowego styropianu.

więc  w argumentach Kocemba vs Guru jest 4 : 0

Każdy kto myśli samodzielnie, a nie jak radyjko dojdzie do takich wniosków.
Najprościej jest oczernić kogoś i rzucić hasła na forum i niech się ofiara martwi jak ludziom wyjaśnić, że taki guru to zwykły oszczerca.

Ja będę bronił ofiary tylko dlatego, że uważam, iż to plugastwo i metody właśnie UB.
Oni też oczerniali ludzi pogrążając ich w oszczerstwach.

Jeżeli zobaczę dowody, że Guru ma racje odszczekam wszystko co napisałem, ale dopóki myślę samodzielnie i kojarzę fakty uważam, że zgodnie z prawem rzymskim człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy.

WIELKIE PS. Gmerałem i gmerałem w necie i wygmerałem, że w 2005 roku szefem MSWiA został  Ludwik Dorn zwany Żelaznym, jego kluczową decyzją było wywalenie na zbity pysk wszystkich którzy mieli kontakty z UB. Wtedy to, a więc za czasów Ludwika Żelaznego Pan Kocemba otrzymuje odznaczenie i zostaje awansowany na oficera łącznikowego Komendanta Policji w Budapeszcie. Więc ponownie zastanawiam się czy Ludwik Żelazny z PiS'u zrobiłby to dla ubeka i komucha????

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

406

Odp: Kandydat Na Wójta

widze że co do kandydatów zdania są podzielone czy nasze forum ma jakiegoś faworyta? dla mnie osobiście może nim być pan Chwała a reszta jak sądzi?

Per Aspera Ad Astra

407

Odp: Kandydat Na Wójta

odnośnie powyższego tematu, zgodnie z oczekiwaniami zgłoszonych zostało 4 kandydatów na Wójta, i ta lista już się nie zmieni (żadne nazwisko już nie przybędzie), teraz poczekajmy na konkrety ze strony wszystkich kandydatów,

1    Bułka Czesław         KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
2    Chwała Tadeusz Włodzimierz         KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP   
3    Gąsiorek Wiesław         KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ       
4    Kocemba Ignacy         KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

tempus fugit

408

Odp: Kandydat Na Wójta

Na stronie aktualności, można zapoznać się z pełnymi listami kandydatów na wójta, radnych oraz radnych powiatowych. http://www.czaniec.pl/czaniec-aktualnosci.html

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

409

Odp: Kandydat Na Wójta

A gdzie można poczytać programy kandydatów?

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

410

Odp: Kandydat Na Wójta

Mnie najbardziej interesuje na czym bazuja P.Bułka i P.Gasiorek....

411

Odp: Kandydat Na Wójta

A proszę bardzo Pan Bułka na stronie BIP gminy wraz z cała radą przepisał plan z 2007-2010 zmieniając datę na plan 2010-2013
zamierza wydać na inwestycje w gminie 110 milionów, a pozyskać z UE 2 miliony czyli 108 milionów ze środków własnych ... CUD znaczy się.
Nie wiem skąd gmina uzyska 108 milionów w 3 lata jak jej dochody szacowane są na 15 milionów rocznie, a gdzie koszty funkcjonowania urzędników i gminy hmmm ?

Papier wszystko przyjmie. Mam nadzieje, że lud już nie.

A co do Pana Gąsiorka to nikt nie wie jakie ma plany bo nigdzie ich nie ma... jeżeli startuje z list PiS to pewno ma takie jak cały  PiS czyli lustracja, dekomunizacja, deubekizacja, radyjko i szukanie czerwonego luda. Chociaż wątpię czy u nas na wsi takie czerwone ludy istnieją bo raczej komuniści skupiali się na wielkich ośrodkach przemysłowych, a nie na poganiaczach kur i gęsi, ludzie na wsi zawsze  z natury rzeczy byli anty na wszystko.

Za rządów Gąsiorka nie będzie lepiej ale będzie ciekawiej smile

Czas ponowić akcje : "schowaj babci dowód"

Ciekawi mnie tylko jak zachowa się kościół kat. w tych wyborach, czy będzie bezstronny i obiektywny czy znowu zacznie mieszać w kotle.

W obecnej sytuacji uważam, że nie powinien się mieszać bo uprawiając politykę traci swój duchowy charakter.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

412

Odp: Kandydat Na Wójta

guru napisał/a:

Sanowny Panie Kocemba,

                 W Swoim Oswiadczeniu Lustracyjnym z dnia 25 pazdziernika 2010 roku http://

www.nowa.gmina.porabka.info/node/30

potwierdza Pan nieprawde w rozumieniu Ustawy Lustracyjnej:

                                                                     USTAWA
z dnia 18 października 2006 r.     http://www.msz.gov.pl/Ustawa,lustracyjna,12665.html
o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944- 1990 oraz  treści tych dokumentów
W ARTYKULE 3A PUNKCIE 2 :

Art. 3a. 1. Współpracą w rozumieniu ustawy jest świadoma i tajna współpraca z ogniwami operacyjnymi lub śledczymi organów bezpieczeństwa państwa w charakterze tajnego informatora lub pomocnika przy operacyjnym zdobywaniu informacji.

2. Współpracą w rozumieniu ustawy jest również świadome działanie, którego obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w czasie tego działania w związku z pełnioną funkcją, zajmowanym stanowiskiem, wykonywaną pracą lub pełnioną służbą, jeżeli informacje przekazywane były organom bezpieczeństwa państwa w zamiarze naruszenia wolności i praw człowieka i obywatela.

3. Służbą w rozumieniu ustawy nie jest pełnienie jej w organach, o których mowa w art. 2, której obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w tym czasie. orzeczenia sądów

Moje stwierdzenie oparte jest na informacjach zawartych w mojej teczce IPN-u. Teczce osoby ze statusem "Pokrzywdzonego przez system PRL-u w latach 1944-1990".
Jezeli uzna Pan za stosowne wytoczyc mi w tej sprawie proces sadowy, za zlamanie  przepisow kodeksu karnego określone w art 216, to jestem do Pana dyspozycji a co za tym idzie rowniez do dyspozycji wlasciwego organu sprawiedliwosci III Rzeczpospolitej. Nasza spotkanie powinno byc bardzo interesujace. Powinno wyjasnic rowniez szereg "niescislosci" z zycia Szanownego Pana.

Zatroskany,
guru

guru:
Czy przy okazji wyborów samorządowych musimy powielać negatywne wzorce z cyrku na wiejskiej? Wszelkiego rodzaju zagrania teczkami wywołują wielkie emocje, nikt nie życzy sobie żeby reprezentował go pachołek poprzedniego systemu. Jednak pan Kocemba twierdzi, że z komunistycznym aparatem terroru nie miał nic wspólnego. Przeciwko jego słowom rzucasz dość poważnie brzmiące oskarżenia, które jeśli byłyby prawdziwe raz na zawsze przekreśliłyby jego szanse na pełnienie jakiegokolwiek poważniejszego stanowiska, co równie istotne sprowadzałyby na niego hańbę i słuszne powszechne potępienie. Jednak twoje zarzuty są stawiane anonimowo. Jako takie pozbawione są jakiegokolwiek znaczenia dla każdego rozsądnie myślącego człowieka. Rozsiewanie niczym nie popartych plotek w celu zniszczenia człowieka jest metodą godną konfidentów z poprzedniego systemu. Dla tego proszę abyś raczył podzielić się z nami dowodami na haniebną przeszłość kandydata albo co najmniej ujawnił swoje prawdziwe personalia. Możesz też zawiadomić o swoich odkryciach odpowiednie organy. Jeśli nie uczynisz żadnego z powyższych to bardzo Cię proszę o zaprzestanie rozsiewania plotek i pomówień.
Nie zwracam się do Ciebie per "Pan" ponieważ nie znam twojego imienia i nazwiska, a w kontaktach z anonimowymi internautami taki zwyczaj nie funkcjonuje. Liczę na rzeczową odpowiedź.

413 Ostatnio edytowany przez admin (2010-10-28 17:32:55)

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Wloczykij,

Jak Pan widzi panska anonimowosc, mnie z cala pewnoscia nie przeszkadza w zwracaniu sie do Pana " per Pan". Tego po prostu wymagaja od nas, zasady czystej, ludzkiej uprzejmosci.
Szanowny Panie mam dla Pana, niewatpliwe przykra wiadamosc. Widzi Pan, tak sie sklada, iz ja nie musze , nie chce i nie zamierzam dzielic sie z panem lub kimkolwiek innym szczegolowymi informacjami na temat moich dowodow. Sadze, ze bedzie to przede wszystkiem z korzyscia dla pieknego mitu o "niskazitelnej sluzbie dla dobra Polski i Polakow" samego Pana Kocemby,
Wszystko co mialem do powiedzenia w tym temacie zamiescilem na tym Forum w poprzednich postach, lacznie z tym ktory byl Pan laskaw zacytowac. Pozwole sobie w tym miejscu ponownie zacytowac najwazniejszy fragment moich wypowiedzi w wolnym tlumaczeniu: Pan Kocemba ( okres 1979-89) w swietle: ?Ustawy Lustracyjnej   z dnia 18 /10/2006 r.   (http://www.msz.gov.pl/Ustawa,lustracyjna,12665.html )
o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944- 1990 oraz  treści tych dokumentów w artykule 3a punkcie 2 , ktory brzmi: --Współpracą w rozumieniu ustawy jest również świadome działanie, którego obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w czasie tego działania w związku z pełnioną funkcją, zajmowanym stanowiskiem, wykonywaną pracą lub pełnioną służbą, jeżeli informacje przekazywane były organom bezpieczeństwa państwa w zamiarze naruszenia wolności i praw człowieka i obywatela--? , w Swoim Oswiadczeniu Lustracyjnym z dnia 25 pazdziernika 2010 roku

http://www.nowa.gmina.porabka.info/node/30

potwierdza nieprawde. Pan Kocemba nie byl ani lepszy ani gorszy w Swoim zapale ?sluzenia socjalistycznej ( czytaj: komunistycznej ) ojczyznie? od przecietnego czerwonego milicjanta na kazdym szczeblu, czerwonego ORMO-wca, aparatczyka PZPR-u, Tajnego Wspolpracownika lub po prostu ze swinionego ?obywatela? (czytaj: [...]) PRL-owskich czasow, czasow tragicznego STANU WOJENNEGO i nie tylko. Byl on tylko troche gorliwszy ideowo.  Pisze Pan, ze Pan Kocemba twierdzi ? ....., że z komunistycznym aparatem terroru nie miał nic wspólnego? jak rowniez ? ....,ze nie byl pachołkiem poprzedniego systemu? . Niestety ja osmielam sie  twierdzic , ze jest to co najmniej ( prosze zauwazyc , ze staram sie uzywac slow publicznie akceptowanych, chociaz inne, bardziej naganne cisna sie same na usta) intencjonalne mijanie sie z prawda.

Nie mam na razie nic wiecej do dodania, na tym Szanownym Forum w powyzszym temacie. Powtarzam jesdak z cala moca, po raz kolejny, ze jezeli: ?Pan Kocemba, lub ktos w jego imieniu uzna za stosowne wytoczyc mi w tej sprawie proces sadowy ( proces z powodztwa cywilnego ), za zlamanie  przepisow kodeksu karnego określone w art 216, to jestem do panstwa dyspozycji a co za tym idzie rowniez do dyspozycji wlasciwego organu sprawiedliwosci III Rzeczpospolitej?.

Panie Wloczykij napisal Pan: ?Liczę na rzeczową odpowiedź?.
Drogi Panie, oto ona (powyzej).

Zatroskany,
guru

P.S.
Przypominam (dla ewentualnych zainteresowanych) moj e-mail adres :  80guru83@gmail.com
Przypominam rowniez, ze moje dane osobowe udostepnie , na podstawie pisemnego nakazu kazdemu uprawnionemu  przedstawiecielowi wlasciwych oganow administracji panstwowej lub przedstawicielowi niezawislego sadu.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

414

Odp: Kandydat Na Wójta

banan11 napisał/a:

nie widzę, żeby ktoś jednoznacznie zaprzeczył zarzutom "Guru". Jeśli chcecie zakończyć te kłótnie, to może ktoś napisze raz a porządnie, że "Guru" pisze kłamstwa i poprze to faktami.

Banan, według mnie to działa odwrotnie. Powszechnie wiadomo, że 2+2=4 i kiedy ktoś nagle stawia tezę, że jest to 5 to do niego należy dostarczenie dowodów na poparcie swojej hipotezy obalającej do tej pory istniejący porządek.
Uważam, że na poparcie swojej tezy guru nie przedstawił dowodów, są to jedynie puste słowa, które w dzisiejszych czasach tak łatwo przychodzi wszystkim rzucać. Pan, Kocemba dostarczył życiorys, raport lustracyjny itd. i tym udowodnił, iż guru to kłamca. A w zachowaniu guru widzę więcej z SBka niż w kimkolwiek na tym forum, mam na myśli oszczerstwa, kłamstwa, próba kształtowania opinii publicznej poprzez narzucanie innym swojego zdania.

415

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Mnie najbardziej interesuje na czym bazuja P.Bułka i P.Gasiorek....

Jak Pan Gąsiorek wyskoczy o oddzieleniu sołectwa od reszty Gminy to umrę ze śmiechu.

416 Ostatnio edytowany przez admin (2010-10-28 17:30:52)

Odp: Kandydat Na Wójta

Usmialem sie do łez,jak to dobrze zaczac dzien od kawy i takich smiesznych historii....podaje tego @ ciagle tylko nikt do niego nie pisze,marzy mu sie proces tylko maja go [...] (pewno mi to usuna) i chwała im za to.
Wloczikij i galler podsumowali odpowiednio i 1:0 dla nich!!!!!!!!
Zyciorys "guru"

[...]i to by bylo na tyle.
Bez odbioru


Ktos z Czanca nie wytrzymuje cisnienia i wczoraj szybciutko zalogowal sie na forum Kobiernic piszac ze oceniani sa tutaj kandydaci-ja bym na jego miejscu 2 razy sie zastanowil przed wklejeniem linka wszak osoba chora umyslowo nie jest dobra reklama forum....no ale kazdy sam wybiera.....
Mysle ze administrator  z Kobiernic zabawi sie w sledczego.......IP mile widziane......

417

Odp: Kandydat Na Wójta

No tak czyli ja postawiłem 4 tezy dlaczego Kocemba nie był sługą aparatu terroru, a guru swoje
facet jest jak katarynka
Mam prośbę nie odpowiadajmy na jego zaczepki i nie karmy TROLLA bo to nic nie zmieni

Koleś jest chory z nienawiści.
Jeżeli (jest to teza) jest aparatczykiem PiS lub co gorsza wyznawcą radyjka to nic go nie przekona, żaden argument, ci ludzie tak mają sad

Nie przekonasz Taliba, że nie wszyscy amerykanie to mordercy ani Hezbollaha, że Żydzi też są ludźmi, to fanatyk, a jest to choroba nieuleczalna.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

418

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Ktos z Czanca nie wytrzymuje cisnienia i wczoraj szybciutko zalogowal sie na forum Kobiernic piszac ze oceniani sa tutaj kandydaci-ja bym na jego miejscu 2 razy sie zastanowil przed wklejeniem linka wszak osoba chora umyslowo nie jest dobra reklama forum....no ale kazdy sam wybiera.....
Mysle ze administrator  z Kobiernic zabawi sie w sledczego.......IP mile widziane......

smile też czytałem ale niewiele tam się dzieje za młode forum sad reklama zawsze się przyda innego forum

Tak to już jest, że na każdym forum jest kilku wartościowych ludzi, kilka wartościowych wątków i niestety dużo trollowania ale tak to już jest na forach, że każdy ukrywa się pod anonimowym nikiem i trolluje. Po co Ci ip?
Z tego co wiem i znam Admina z Kobiernic nie reaguje póki nie są łamane zasady forum jeśli zostaną złamane reakcja jest błyskawiczna smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

419

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Ktos z Czanca nie wytrzymuje cisnienia i wczoraj szybciutko zalogowal sie na forum Kobiernic piszac ze oceniani sa tutaj kandydaci-ja bym na jego miejscu 2 razy sie zastanowil przed wklejeniem linka wszak osoba chora umyslowo nie jest dobra reklama forum....no ale kazdy sam wybiera.....
Mysle ze administrator  z Kobiernic zabawi sie w sledczego.......IP mile widziane......

Władze gminy są wspólne, dla tego warto wiedzieć co kandydaci wypisują na forum sąsiedniej miejscowości. Faktycznie, na tym forum wypowiada się kilka "interesujących osobowości", ale nawet w tym wątku na 17 stronach znajdą się może tak ze 3 na temat. Link nie prowadzi do żadnej kontrowersyjnej wypowiedzi, wskazuje tylko dział forum. Nie musisz się bawić w śledczego, to ja wysłałem ten link. Mieszkam w Kobiernicach, w poszukiwaniu informacji o kandydatach których brakowało na naszym forum zapędziłem się na wasze. Mam nadzieję, że mieszkańcy gminy wybiorą ludzi którzy będą dbać o interes gminy jako całości. O ile tacy w ogóle istnieją;)

420

Odp: Kandydat Na Wójta

Z tym IP to był taki"żałcik" wszak to tutaj moderator "krzyczał" mamy IP widzimy IP......

A w sledczego nie mam zamiaru sie bawic wystarczy ze jeden ma teczki na wszystkich.... to forum nie jest moje..informacje o kandydatach mozna znalesc na stronie  Kobiernic-wszystkie osoby kandydujace sa znane(nie wiemy co chca zrobic bo nie pokusili sie o udzielenie tych informacji-tylko KWW Nowa Gmina przedstawil swoj program) a na forum Czanca poruszane sa tylko kwestie kandydata na wojta-tak teoretycznie....a i kandydaci na radnych nie zabrali glosu wiec nie wiemy jakie maja plany jesli chodzi o Czaniec ,czy tez cala gmine.

Jakies spotakania z wyborcami ktos organizuje?

P.Chwała zaginał
P.Bułka  P.Gasiorek sie tutaj nie wypowiadaja
Radny zabrał glos i powiedział pass a kadydaci no coz moze czytaja ale glosu nie zabieraja...

421

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Jakies spotakania z wyborcami ktos organizuje?

P.Chwała zaginał
P.Bułka  P.Gasiorek sie tutaj nie wypowiadaja
Radny zabrał glos i powiedział pass a kadydaci no coz moze czytaja ale glosu nie zabieraja...

A i owszem jest na stronie KWW Nowa Gmina

Oficjalny terminarz spotkań wyborczych KWW NOWA GMINA

1.Bujaków  31.10.2010.  ? niedziela, rozpoczęcie spotkania godz. 10:30
2.Porąbka  7.11.2010. ? niedziela, rozpoczęcie spotkania godz. 10:15
3.Kobiernice 13.11. 2010.  ? sobota, rozpoczęcie spotkania godz. 17:00
4.Czaniec  14.11.2010. ? niedziela, rozpoczęcie spotkania godz. 10:15

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

422

Odp: Kandydat Na Wójta

nie wiecie czy pozostali też coś organizują czy tylko KWW Nowa Gmina ??

Per Aspera Ad Astra

423

Odp: Kandydat Na Wójta

Cos mi sie wydaje ze cała reszta to na "sławnych" nazwiskach pojedzie i na tekstach typu"przeciez mnie znaja"

424

Odp: Kandydat Na Wójta

te ich sławne nazwiska nie są mile kojarzone ale oni chyba tego nie wiedzą smile

Per Aspera Ad Astra

425 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-29 23:56:57)

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

te ich sławne nazwiska nie są mile kojarzone ale oni chyba tego nie wiedzą smile

Czasem mam wrażenie, że ci ludzie ( z obecnej ekipy) żyją jakby w innej bajce, tak se radzą, łapki podnoszą, kasztelanowi potakują i żyją błogą nadzieją, że jest tak dobrze, że kmiecie ich kochają i dalej będą na nich głosować.

Aż tu nagle:

Pojawia się 21 XI 2010 i żyjąc tą nadzieją wiem, że gorzej być już nie może, a tylko lepiej

Czego i Wam, życzę....

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''