226

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

nie, podasz link?

227

(4 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

O! to już mam wiadomości jakie chciałem teraz pozostało mi tylko skontaktować się z właścicielami dzięki wielkie galler smile

228

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ależ ja nic nie sugeruje ;P

229

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jak nie prośbą to groźbą mówisz big_smile no to ja ci już teraz powiem że będziesz musiał raczej na pewno wykorzystać ten twój sposób

230

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Masz racje WOJCIECH zapomniałem o tym przejęciu cmentarza od parafii, a gadałeś z grabarzem? może trzeba go jakoś zmobilizowac? pozatym wydaje mi się że jak to już zgłaszałeś bez skutku to pewnie nikt nic z tym nie zrobi...

231

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

owszem znam ale nie wiem o którą częśc mojej poprzedniej wypowiedzi ci chodzi?

232

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Grabarzowi pewnie na ręke takie folgowanie smile nie wiem co ty na to ale cmentarz należy do parafi więc czemu by zakonnice nie mogły też i tam coś porobić mam na myśli jakieś niewielkie prace bo przy grobach i tak ludzie sprzątają ,może ja źle myśle ale w takim razie jest tu też wina proboszcza

233

(4 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Ok Dzięki za informacje:) teraz będę szukał czegoś na temat właściciela ;p

234

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Z zielenią coś tam kiedyś cudowali, tzn drzewa przycinali i na tym się skończyło. Przydałby się ktoś kto by od czasu do czasu się tym zajmował systematycznie

235

(4 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Witam wszystkich! czy wie ktoś może czy można dostać się do budynku papierni legalnie?? lub do elektrowni obok? ciekawi mnie wnętrze tych obiektów .