176

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

może jakaś pani zabierze głos ???

177

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

ale jak widać tylko my w całym Czańcu nie boimy się zębów książki haha

178

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

czytałem trylogie bo wg mnie każdy polak powinien ją przeczytać ale nie mówiłem że jestem tym dziełem zachwycony smile

179

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

dlaczego?

180

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Na ogół tak jest że żeby coś było fajne musi być ambitne, jeżeli ktoś jest wymagającym czytelnikiem chyba że ktoś lubi kicze  bezsensowne czytać

181

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

no wg mnie to niebo a ziemia jeśli chodzi o porównanie trylogi a telenoweli:) a znasz jakąś bardziej ambitną w takim razie powieśc utrzymaną w podobnych klimatach?

aaa i sory za tego byka oczywiście miałem na myśli wątki tongue

też to zauważyłem że mało kto pisze na forum mimo iż jestem tu od niedawna...myślę że ciekawe wontki przyciągają ludzi, noi też uatrakcyjnienie jakieś.... ale jakie???

184

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

no to postartowane smile

185

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jak znowu nikt się nie zgłosi na kandydata to w akcie desperacji sam wystartuje lol

186

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

no to musi być ciekawe... a co sądzisz o wojenno-historycznych? mam tu na myśli np. trylogie Sienkiewiczowską?

187

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

hmm może być ciekawe tym bardziej że wiele o radzieckich obozach słyszałem... osobiście jednak wole jak są jakieś momenty batalistyczne smile

188

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

nie czytałem a fajne? z tytułu wnioskuje że pewnie o więźniach coś...

189

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

no to muszę się w to zaopatrzyć:) dzięki za propozycje:) a czytałeś "Hitler i Stalin -Wojna stulecia" Laurencea Ressa? dokładnie opisana operacja barbarossa i blau

190

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

lubię czytać właśnie opisy broni i o II wojnie światowej ostatnio czytałem też GROMOWŁADNEGO bardzo dobra książka R.Polki

191

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

lubię fantasy oraz wojenne

192

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

to bujaków juz po remoncie? kurde ale jestem w tył... szkoda że czaniec jak zawsze ostatni

193

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

dobra panowie , dość podziałów na trolle i reszte każdy ma prawo do dyskusji pod warunkiem że nie jest obraźliwa i w miare w temacie sie mieści a propos tematu aż trudno uwierzyć że gmina sama na to kase wyłożyła coś mi tu brzydko pachnie... a wam?

194

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

rewitalizacja-srewitalizacja wróćmy do tematu smile

195

(35 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

dalszą karierą operową

196

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

w ogóle zauważyłem że większośc użytkowników nie pali się do robienia postów...

197

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Szanowni adwersarze,
Jak juz wczesniej mowilem , uzywanie slow ktorych samemu sie nie rozumie nie nalezy do dobrego tonu. Uzywanie slowa " rewitalizacja " w kontekscie "centrum", "wsi" czy "gminy"
jest takim absurdem  jak powiedzenie pewnego wodza " jestem za a nawet przeciw" . Myslalem , ze jeden idiota tego kalibru wystarczy na okres jednego pokolenia. Mylilem sie w calej rozciaglosci. Panowie  "rewitalizujcie" swoje szare komorki. I to by bylo, w samej rzeczy poprawne uzycie slowa "rewitalizacja".
Z glebokim Szacunkiem,
guru

masz na myśli mnie?

198

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

porąbka z obecnym wójtem ma się dobrze w porównaniu z resztą gminy

199

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a swoją drogą rewitalizacja na pewno będzie punktem w kampani wójta

200

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

i będzie lało hahaaha smile