201

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Witam wszystkich! postanowiłem stworzyć owy wątek z ciekawości, mianowicie jestem ciekaw czy ktoś jeszcze czyta książki??? czy też może czytanie zanikło już całkowicie...a jeśli tak to jakie polecacie? Czekam na posty:)

202

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

no to będzie moment z wielką pompą hehe już to sobie wyobrażam, elita wsi z dumnym wójtem na czele

203

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

troche trzeba pocierpieć zato miejmy nadzieje że efekt będzie tego warty

204

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jak nie ma entuzjazmu a rewitalizacja i remont drogi? (ironia)

205

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

szkoda że do wyborów troche jeszcze daleko... jak poznamy kandydatów to dopiero będzie dyskusja:)

206

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

WOJCIECH napisał/a:

no taki z Porąbki napływowiec, a co?

słuchając go odniosłem wrażenie że był podstawiony

207

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

nie mi oceniać... a tym bardziej bronić smile a tak z innej beczki to pamiętasz tego gościa który podczas wizyty bronił na antenie wójta i wizytatora?

208

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

no prawie każdy, ale nie wiadomo jaki jest Kocemba normalnie (%)

209

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

no tak każda wieś jest za swoim kandydatem jednak nie wiem czemu każdy z kandydatów wyżej wymienionych wydaje się być lepszy od obecnego wójta

210

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

WOJCIECH napisał/a:

gregor, chocby jakie były cechy były, to trzeba sie dogadac, to jest najwazniejsze!

no to jest NAJWAŻNIEJSZE zgadzam się

211

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a tak na marginesie to myslicie że jakby wybrano wójta z czańca to zmieniło by się coś w naszej wsi?

212

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jest jeszcze wiele cech które z czasem albo się pokazują albo ich brakuje

213

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

wiesz w moich oczach wójt to taki szef który wykonuje uchwały radnych więc musi wiedzieć jak się zabrać do ich wykonania czyli najprościej mówiąc powiniem być sprytny, rezolutny , troszku pokombinować oczywiście z umiarem i w dobrej sprawie i przedewszystkim posiada możliwośc powoływania i odwoływania pomocników więc nie może otaczać się byle kim a jak już to nie dać się przekabacić taki wójt myślę że byłby dobry

214

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

WOJCIECH napisał/a:

Jezu, gregor, ne karm trolla:)

chciałem rozładować napięcie nieco pomiędzy panami smile

215

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

taki radny to musi być przedsiębiorczy, komunikatywny, pracowity mieć nie mało oleju w głowie i wiedziec coś o tym co robi i znać problemy i sposoby ich usówania, podobnie jak wójt tylko że wójtowi bym dodał jeszcze pare innych cech tak ja to widze nie wiem jak ty

216

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru chyba ci ten galler zalazł za skórę? najlepiej obaj startujcie a ja z wami i będzie trójca przewieśniacka big_smile co wy na to?

217

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

radny to ktoś kto powinien przedwszystkim kierować się dobrem wspólnoty samorządowej  i jest przedstawicielem władzy lokalnej.Główną funkcją radnego jest praca społeczna.noi uczestniczenie w radach komisji itp. a o wójcie chyba nie musze się wymądrzać =P tak czy inaczej różnica jest

218

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ja wiem że każdy może startowac tylko czy każdy się nadaje, kiedyś o ile dobrze pamiętam startowała p. Kowalska i p. Rodak jednak radny a wójt to 2 inne sprawy tak tylko chciałem wasze zdanie poznać czy wg was się nadają?

219

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czyli dobrze myśle, nie wykluczam że mógłby się sprawdzić na podobnym stanowisku ,chociaż tego o nikim nie można powiedzieć przedwcześnie. Natomiast co sądzicie o pracownikach czanieckiej oświaty którzy kiedyś startowali w wyborach na radnych?

220

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a mówiąc o Panu Gałuszce to macie na myśli tego z PSP?

221

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Dobra już nic nie powiem!

222

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Wybaczcie ale nic innego mi na myśl nie przychodzi jak przypomne sobie tą "dyskusję" emitowaną w TV smile

223

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

mówicie o tym panu który przegadałby teściową "wizytatora"? hahahaha

224

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

dla mnie to i tak jest przegięcie ale masz racje lepiej zrobić pokazywarke grobów niż zadbać o cmentarz

225

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Na razie nie mogę tego znaleśc ale jutro poszukam, mimo wszystko wg mnie idiotyczny pomysł z taka wyszukiwarką