76

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

A jak to sie ma do sparwy?
To moze warto przerobic material w pol roku i miec jeszce wiecej wolnego-wszak material zostal przerobiony......

To ze sa wyniki to sie chwali ale nie mozna przymykac oka na nieprawidlowosci tylko dlatego ze sa osiagniecia......

A jesli sa inne sprawy to trzeba bylo dzialac a nie teraz wyciagac jak sie grunt pali pod nogami,moze tak to juz jest w tym gimnazjum ze sie przymyka oczy....

A nick rodem z Afryki...moze to jedna z uczestniczek tego wspanialego wypadu ktorej udalo sie przerobic material przed czasem......brawo i teraz w zimowe wieczory raczy sie arabica:D

77

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA napisał/a:

wszyscy tutaj piszą i najeżdżają na gimnazjum w  Kozubniku. Ale w takim razie trzeba było by też poruszyć wątki z przed lat związane z Panem S. Kubisiem.... tego się nikt nie podjął.   A robicie aferę wielką z wyjazdu nauczycieli  do Tunezji. Uważam, że jeżeli nauczyciele mieli nadrobiony program dydaktyczny mogli  pojechać.

Zachowanie typowe dla skrajnej obłudy i zakłamania, charakterystyczne dla niektórych kręgów w naszej gminie. Perfidna próba wciągania uczniów aby chronić nieprawidłowości dyrektora. Szkoła była przez tydzień zamknięta z powodu powodzi, nauczyciele siedzieli sobie w domu. Było im tak dobrze, że część postanowiła sobie zrobić wczasy w Tunezji, ot tak dla poratowania sobie zdrowia. Sprawa została zamieciona pod dywan tylko ktoś ten dywan ukradł i mleko się rozlało. Na wyjazd ktoś musiał zezwolić, zapewne był to Czesław Bułka. Ciekawe kto będzie musiał zjeść tą żabę?

78

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA napisał/a:

. Ale w takim razie trzeba było by też poruszyć wątki z przed lat związane z Panem S. Kubisiem.... tego się nikt nie podjął.

ARABKA ma rację.  11 lat temu, do Urzędu Gminy w Porąbce wpłynęła na mnie ? Sławomira Kubisia skarga wystosowana przez kilkoro rodziców ówczesnej klasy III. Rodzice skarżyli się na moje ?niepedagogiczne podejście do uczniów?.
Doszło do spotkania z ówczesnymi władzami. Przedstawiono treść skargi,  przyjąłem całą winę na siebie. Przeprosiłem wszystkich. Na posiedzeniu Rady Pedagogicznej otrzymałem od dyrektora szkoły pisemną naganę z ostrzeżeniem, karę dyscyplinarną przewidzianą w Karcie Nauczyciela. To jedyna kara dyscyplinarna, która spotkała mnie w gimnazjum.
Z otwartą przyłbicą czekam na kolejne ataki na moją osobę. Oczekuję również od Rady Gminy szybkiego powołania odpowiedniej komisji specjalnej, przed którą będę miał okazję wypowiedzieć się w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie, która leży mi na sercu, a która dotyczy sposobu ?zarządzania? szkołą.

79

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

No nareszcie pojawiły się jakieś Nazwiska ARABKA jesteś tak obeznana to może więcej napiszesz na temat gimnazjalnych brudów, może znasz więcej Nazwisk ??. Ja sobie chętnie poczytam, forumowicze napewno też. Tylko taka mała prośbą troszkę więcej niż 1 przykład żeby było co czytać tak od serca.

80

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA sprowokowałaś mnie do dyskusji. twoja wypowiedź to śmiech i żal.........

81

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Od dawna czekałem na posty obronne. Są i to jakie!!! Brednie, krętactwa i banialuki. Tłumaczenia godne dziecięcia w przedszkolu. Jak to szło? "Uważam, że jeżeli nauczyciele mieli nadrobiony program dydaktyczny mogli  pojechać".  Rewelka. Coś mi mówi, że w ten sposób zaczyna tłumaczyć się dyrektorka szkoły. Panie Sławomirze jestem z panem. Trzymam kciuki i czekam na konkretne decyzje Rady Gminy. Ten wątek naprawdę może w gminie wiele zmienić.

82

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA napisał/a:

wszyscy tutaj piszą i najeżdżają na gimnazjum w  Kozubniku. Ale w takim razie trzeba było by też poruszyć wątki z przed lat związane z Panem S. Kubisiem.... tego się nikt nie podjął.   A robicie aferę wielką z wyjazdu nauczycieli  do Tunezji. Uważam, że jeżeli nauczyciele mieli nadrobiony program dydaktyczny mogli  pojechać.

Spotkałem wczoraj męża jednej z nauczycielek, który zapytał mnie ni mnij ni więcej po co są odgrzebywane stare sprawy, które są dawno załatwione, które badało kuratorium oświaty i Policja. Jego pytanie odnosiło się do dyskusji na forum czaniec. pl. Niegrzecznie odpowiedziałem pytaniem na pytanie. Czy w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami ktoś poniósł konsekwencje  rozbrajająco odpowiedział, że nie. Pytany czy jego żona, wieloletni doświadczony pedagog, w czasie roku szkolnego pojechałaby na taki wyjazd odpowiedział zdecydowanie, że nie. Co więcej, dodał jeszcz, że miała propozycję wyjazdu do Tunezji ale odmówiła. W związku z tym "miała pewne nieprzyjemności"  Zapytał również, czy idzie o szkołę czy o dyrektora. Odpowiedziałem, że szkoła to głównie uczniowie i oni z całą sprawą nie powinni mieć nic wspólnego. Nurtowała go jednak przyczyna, która spowodowała, że temat zarządzania gimnazjum wrócił jak bumerang skoro "sprawa była już załatwiona". Zadając kolejne pytania na temat sposobu "załatwienia" sprawy dowiedziałem się, że nauczyciele byli na bezpłatnych urlopach. Na moje pytanie, czy za ten okres została im potrącona stosowna część wynagrodzenia i trzynastki, mój rozmówca nie umiał już odpowiedzieć.
Niestety, poza "załatwionymi" zdaniem mojego rozmówcy sprawami,  są jeszcze sprawy inne nie załatwione sprawy. I te nie załatwione i te niby "załatwione" sprawy musi zbadać Rada Gminy. Już najwyższy czas na poważną i merytoryczną dyskusję o sposobie zarządzania oświatą w naszej gminie. Prawie rok trwała dyskusja na temat zewnętrznego audytu, część radnych oraz wójt usiłowała przekonać Radę Gminy, że audyt jest zbędny, że to niepotrzebnie wydane pieniądze. Nie udało się, ośmiu radnych zdecydowało, że audyt ma być. Obecnie trwa już kolejny miesiąc "poszukiwanie" firmy audytorskiej. Z uwagi na zakres audytu i koszt usługi postępowanie jest ograniczone do trybu zapytania o cenę. Jak długo można to organizować? Tydzień, dwa? Trwa już chyba ze dwa miesiące.
Czasami zadaję sobie pytanie. Czy sprawa zarządzania gimnazjum w Kozubniku nie jet czubkiem góry lodowej. Gmina dopłaca potężne środki do oświaty z własnego budżetu jednocześnie brak jest merytorycznej dyskusji o zarządzaniu oświatą, która zaliczyła kilka wpadek. Likwidacja gimbusa, przetarg na dowożenie dzieci do szkoły w Porąbce. No i wreszcie 'trupy w szafie" o których nadmieniła pani Koniorczyk. Co się dzieje, jakie "trupy, może ktoś na kogoś ma przysłowiowe "kwity'. Dlaczego Policja bada zarządzanie szkołą? Pytań jest wiele, odpowiedzi brak. Pytania musi postawić i poszukać na nie odpowiedzi Rada Gminy.
Nasuwa mi się jednak smutna refleksja co do której jestem prawie przekonany bo przykład ARABKI i mojego rozmówcy o tym świadczy. Obrońcy "prześladowanych" nie cofną się przed niczym. Merytoryczną dyskusję będą usiłowali sprowadzić do rozgrywek personalnych w których jedną z kart będzie posługiwanie się uczniami. Obym był w błędzie.

83 Ostatnio edytowany przez zatroskany (2012-02-04 23:09:31)

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Historia ma to do siebie,że lubi się zmieniać a tak naprawdę to MUSI się zmienić.
Przeminie i Bułka i Gałuszka i Jezierska.I reszta straży przybocznej.TO PEWNE
Jestem przekonany,że to początek końca tego klanu.Musimy ich napiętnować.
Źle czynią.
Historia już niedługo ich oceni.Co do Sławomira Kubisia to pozwolę sobie na osobistą opinię.Wiem,że jest doskonałym nauczycielem z powołania a nie "z przypadku" jak znaczna część innych nauczycieli nie tylko z gimnazjum z Porąbki a także z innych placówek oświatowych .Część grona nauczycielskiego jak również "dyrektorskiego" jest "chroniona" przez koleżeński lub rodzinny układ mafijny jak sądzę.
Temat niekompetencji niektórych nauczycieli z innych szkół jest bardzo interesujący i mam nadzieję,że nie pozostanie bez echa w najbliższym czasie.
Bądźmy dobrej myśli.Edukujmy społeczeństwo tak by stało się społeczeństwem obywatelskim a Pana Ignacego proszę o działanie .

84

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Ignacy Kocemba napisał/a:

Czy sprawa zarządzania gimnazjum w Kozubniku nie jet czubkiem góry lodowej.

Inne obszary zarządzania gminą wyglądają podobnie. Aż krzyczy o tym po gminie jakikolwiek brak merytorycznej dyskusji o zarządzaniu, o istotnych dla obywateli sprawach jak choćby tych poruszanych na forum, albo niedawno upubliczniona ugoda w sprawie pokaźnej kwot pieniędzy, która powinna zasilić gminny budżet miast trafiać do prywatnych kieszeni. Widać to po atakowaniu każdego, kto chce dociec prawdy albo jeszcze gorzej, żądającego od wójta wywiązywania się z obowiązków, w tym wykorzystywania funduszy unijnych. Czubek góry lodowej widać również w niczym nieuzasadnionym ograniczaniu dostępu do informacji publicznych, w sposobie obsady stanowisk urzędniczych, w konstruowaniu budżetu, w zarządzaniu mieniem gminnym, w zaniechaniu rozbudowy kanalizacji za co już niebawem dodatkowo zapłacimy słone kary co jeszcze bardziej nadwyrężą budżet.

Rada Gminy ma nie lada kłopot. Musi w końcu opowiedzieć się czyich interesów broni.


PS
Tak się zastanawiam. Wiele rzeczy jest sp***, dużo źle prowadzonych, ale jeszcze więcej jest spraw zaniechanych. Komu się uda to wszystko naprawić? Czy uda? Ile to będzie trwało? Ile będzie kosztowało?
Niech zastanowią się nad tym również ci, którzy zgotowali nam taki los głosując na wójta i jego drużynę.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

85

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA to przypuszczalnie wielka dyrektorka Anna z Kozubnika. skoro otwarcie prowokuje do rozmowy to może jeszcze niech sprowokuje inne wątki, np. fundusz socjalny, wyjazd do Tunezji, przyznawanie od lat dodatków motywacyjnych i nagród rodzinie i "pretorianom, zatrudnianie dzieci radnych gminy, sióstr, słuchanie miernych doradców oraz  "tępy,"  i "ośli upór"  Jesteś w  moim klubie jesteś de best, ale jeśli stajesz po innej stronie jesteś moim wrogiem, którego zawsze będę  niszczyć, mobingować - tak mocno że nawet nie pierdniesz ........ja i moja koleżanki Lidia, Ewa ,  Joanna i ks. Marcin  się tym zajmą . ha, ha . ARABKA uważam, że jeżeli nauczyciele mieli nadrobiony program dydaktyczny mogli  pojechać do Tunezji -???---???. To juź jest ZABAWA NIE GODNA DYREKTORA Gimnazjum - ARABKI

86

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

To co tu czytam to mnie to przeraża... Jedynie co zrobię to będę się z tego śmiać.! ARABKA to na pewno nie Dyrektorka. Gdyby to była ona broniłaby się teraz.

87

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

V-Unit napisał/a:

To co tu czytam to mnie to przeraża...

A ja zadaję sobie pytanie.  Gdzie jest wójt? Czy zgodnie z taktyką ma zamiar przeczekać wszystko i wrócic jako zbawca? Tak było przy gimbusie. Jeżeli nawet przyjął taką taktykę to zachodzi kolejne pytanie. Gdzie jest jego rzecznik prasowy? Gdzie się podział Kazimierz Gałuszka mający rzecznikowanie w swoim zakresie obowiązków. Panie sekretarzu wydaj pan oświadczenie, problematykę funkcjonowania oświaty zna pan służbowo i prywatnie. Mieszkańcy Gminy mają prawo wiedzieć co zamierza w tej sprawie zrobić wójt. Czekamy na informację, dementi lub cokolwiek na stronie internetowej UG. Nie sądzę aby miał pan odwagę podyskutować na tym lub na jakimkolwiek innym  forum. Niemniej ja zapraszam do dyskusji.

88

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

V-Unit napisał/a:

To co tu czytam to mnie to przeraża... Jedynie co zrobię to będę się z tego śmiać.! ARABKA to na pewno nie Dyrektorka. Gdyby to była ona broniłaby się teraz.

Programy kabaretowe miałyby z czego czerpać do skeczów. Tylko, że to wszystko jest i straszne i śmieszne. Bo oto jest konkretny problem, pewnie wierzchołkowy z góry problemów, które zafundowali nam porąbscy rajcowie, a dyr Anna nauczycielom w szkole w Kozubniku. Przypuszczam, że juz kilku z nich pojawiło się na forum, choć z imienia i nazwiska znamy tylko jednego. Jestem ciekaw końca tej afery, ale jestem też przerażony nieudolnością władz gminnych. To jest nienaturalne, by po ponad 18 miesiącach od zdarzenia Rada Gminy, Sekretarz, Wójt nie potrafili zebrać w sobie siłę, o którą przecież walczyli w listopadzie 2010 roku i jedną decyzją zamknąć sprawę.

Śmiać się możemy do woli. Choć tak na prawdę ile osób zauważyło, że wszyscy forumowicze chcą temat załatwić tu u nas, w gminie. Panie i panowie przy władzy. Apeluję do waszego rozsądku i przyzwoitości. Nie nakłaniajcie tubylców do podzielenia się informacjami lokalnymi z TVN 24, Telewizją Polsat, czy TV Trwam. Stańcie na WYSOKOŚCI ZADANIA i załatwcie to raz na zawsze tutaj, w naszym grajdołku. Bo wtedy już nikt nie obroni dyr Anny i was.

89

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

wieszczu napisał/a:

Śmiać się możemy do woli.

Ja tam się nie śmieję bo i nie ma z czego. Płacę uczciwie podatki a pieniądze trwonione są na lewo i prawo. Do tego funkcja kontrolna Rady Gminy, choć zapisana w Statucie Gminy jest czysto iluzoryczna. Można się było o tym przekonać analizując sprawię ugody dot. 300.000,00 PLN.
Można się o tym przekonać przy wielu innych sprawach.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

90

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

V-Unit napisał/a:

ARABKA to na pewno nie Dyrektorka. Gdyby to była ona broniłaby się teraz.

ARABKA, ciekawe nick w kontekście z Tunezją, broniła się w swoich dwóch postaw. Broniła się w sposób nieudolny, prostacki i prymitywny. Dobrze, że się jak na razie wycofała z rozmowy. Trudno będzie pokonac taki wstyd.

91

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

ARABKA napisał/a:

wszyscy tutaj piszą i najeżdżają na gimnazjum w  Kozubniku. Ale w takim razie trzeba było by też poruszyć wątki z przed lat związane z Panem S. Kubisiem.... tego się nikt nie podjął.   A robicie aferę wielką z wyjazdu nauczycieli  do Tunezji. Uważam, że jeżeli nauczyciele mieli nadrobiony program dydaktyczny mogli  pojechać.

Takiej bzdury nie czytałem już od dawna tylko koleś o nicku radny cię pobija na głowę.
tydzień szkoła zamknięta bo powódź i tydzień uczyły woźne i sprzątaczki bo połowa kadry pojechała a ty piszesz że miały dzieci "nadrobione" nadrobić to można sobie pierze z gęsi a nie program szkolny.

Gdybym ja swojemu szefowi przedstawił taki argument że nadrobiłem 2 tygodnie pracy wiec jadę do Tunezji wylałby mnie na zbity pysk z wilczym biletem ....

Gardzę nieoświeconym tłumem i trzymam się od niego z dala -  Horacy

92

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Ignacy Kocemba napisał/a:

Mieszkańcy Gminy mają prawo wiedzieć co zamierza w tej sprawie zrobić wójt. Czekamy na informację, dementi lub cokolwiek na stronie internetowej UG. Nie sądzę aby miał pan odwagę podyskutować na tym lub na jakimkolwiek innym  forum. Niemniej ja zapraszam do dyskusji.

A ja oczekuję, że wypowie się przewodniczący Rady Gminy pan Grzegorz Zontek. Zapewni mieszkańców, że uczyni wszystko aby sprawa została wyjaśniona i opublikuje wszystkie papiery z tej sprawy. Wtedy bedzie uczciwie i poważnie.
Nie wierzę, że na 15 radnych tylko p. Kocemba umie obsługiwać komputer. Panie i panowie do dzieła.

93 Ostatnio edytowany przez Morlinek (2012-02-06 12:38:22)

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

sąsiad napisał/a:

A ja oczekuję, że wypowie się przewodniczący Rady Gminy pan Grzegorz Zontek. Zapewni mieszkańców, że uczyni wszystko aby sprawa została wyjaśniona i opublikuje wszystkie papiery z tej sprawy. Wtedy bedzie uczciwie i poważnie.
Nie wierzę, że na 15 radnych tylko p. Kocemba umie obsługiwać komputer. Panie i panowie do dzieła.

lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a łyżka na to : niemożliwe

Kolego drogi bułkowcy raczej nie zabierają głosu gdy temat jest niewygodny.

Uznają zasadę: biernego trwania i przeczekania burzy w spokojnym miejscu.

Liczą na to że temat sam przyschnie jak strup na nodze a ludziom się znudzi.

Co ich obchodzą pohukiwania kilku nawiedzonych na forum jak maja swojego starostę, wójta i 14 radnych, wszystkich sołtysów i rady sołeckie, kadrę kierowniczą w szkołach i instytucje podległe gminie obsadzone "swojakami"
Człowieku tu jest wszystko zorganizowane jak w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej.

Od starosty do palacza sami swoi + KGW oraz strażacy i sportowcy... tracę nadzieję, że coś się zmieni teraz i za 3 lata podczas wyborów, bo ludzie w gminie są leniwi i gnuśni .....

Gardzę nieoświeconym tłumem i trzymam się od niego z dala -  Horacy

94

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Osobiście nie widzę innego wyjścia jak zaprosić środki masowego przekazu nawet jeśli będzie próba załatwienia sprawy w obrębie Gminy/ w co i tak nie wierzę/.
Przedmiotowa sprawa a sądzę,że i inne tematy będą pikantne dla TVN.
Ladies and Gentlemen, let's begin.


--
Gwiazdy z Kozubnika będą miały okazję wystąpić w TV.
Kto jest za?

95

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

zatroskany napisał/a:

Osobiście nie widzę innego wyjścia jak zaprosić środki masowego przekazu nawet jeśli będzie próba załatwienia sprawy w obrębie Gminy/ w co i tak nie wierzę/.
Przedmiotowa sprawa a sądzę,że i inne tematy będą pikantne dla TVN.
Ladies and Gentlemen, let's begin.
Gwiazdy z Kozubnika będą miały okazję wystąpić w TV.
Kto jest za?


Milczenie Rady Gniny jest rzeczą niebywałą. Trudno pogodzić się z takim poziomie ignorancji i arogancji. Nie dziwię się ze zatroskany zawiadomił TVN, jeśli faktycznie zawiadomił. Bo to chyba nie ściema. Gorący kartofel jaki mają nasi wybrańcy nieporadni jest coraz bardziej hot. I nawet radny Kocemba nic nie może zdziałać? NIEPRAWDOPODOBNE.

96

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

wieszczu napisał/a:

I nawet radny Kocemba nic nie może zdziałać? NIEPRAWDOPODOBNE.

Oczywiście podjąłem stosowne działania. Wyjaśnienie sprawy, która nie jest sprawą ani prostą ani błachą wymaga jednak czasu. Nie lubię rozstrzygać w sprawie gdy nie wypowiedzieli się w niej wszyscy których sprawa dotyczy. Uczestnicy wycieczki do Tunezji powinni się wypowiedzieć. Naturalnie nie muszą tego czynic na forum. Odrobina cierpliwości nam nie zaszkodzi.

97

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Ignacy Kocemba napisał/a:

Odrobina cierpliwości nam nie zaszkodzi.


Radny Kocemba stanął na wysokości zadania, jak zwykle wypada powiedfzieć. A inni? Mamy n a prawdę tylko jednego radnego w gminie?

98

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

wieszczu napisał/a:

Radny Kocemba stanął na wysokości zadania, jak zwykle wypada powiedzieć. A inni? Mamy n a prawdę tylko jednego radnego w gminie?

No ale do kogo masz pretensje ?? Tak sobie powybieraliście radnych w Czańcu, Bujakowie,  Porąbce i Kobiernicach " Rodzina, Prawo, Wspólnota"

Rozszyfrowuję:
Rodzina - wiadomo kilka rodzin rządzi gminą bo rodzina jest najważniejsza
Prawo - prawo jest stosowane tak żeby im było wygodnie "Victoribus non curat lex"
Wspólnota - KGW, strażacy, urzędnicy

Teraz to trwoga do Boga, a jak były wybory to 4000 poleciało zagłosować na bułkowców a 9000 olało wszystko i siedziało w domach....

Sorry Winnetou ale pamiętam jak dziś dyskusje na tym forum o kandydatach na radnych i wójta...

Jacy to inni są be ubecy, komuchy, karierowicze i cholera wie jacy jeszcze i w czym umoczeni po same uszy...

I okazuje się, że ten najbardziej opluwany  Kocemba jest ostatnią deską ratunku tej gminy... teraz każdy porządny człowiek w gminie liczy, że sam jeden Kocemba pozamiata tą stajnie Augiasza....

A ci co mieli prawość w nazwie prali brudy 12 lat i zamiatali je pod dywan teraz zaczynają wyłazić jak trupy z szafy i ponownie okazuje się, że jedynym radnym który chce wyjaśnić te rzeczy jest ten niedobry Kocemba...

Wiecie, że mam nieodparte wrażenie, że cała nagonka na forach Czańca i Kobiernic była w dużej mierze inspirowana przez układ bułkowców którzy bali się jak diabeł święconej wody tego żeby Kocemba nie został wójtem.....

No cóż historii nie zmienimy ale faktycznie życie pokazuje, że garstka sprawiedliwych może zdziałać cuda więc zacznijmy coś zmieniać w świadomości mieszkańców najpierw na forach potem wśród sąsiadów i tak dalej... może za 3 lata uda nam się stworzyć front świadomych obywateli tej społeczności.

Gardzę nieoświeconym tłumem i trzymam się od niego z dala -  Horacy

99

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

zatroskany napisał/a:

Osobiście nie widzę innego wyjścia jak zaprosić środki masowego przekazu nawet jeśli będzie próba załatwienia sprawy w obrębie Gminy/ w co i tak nie wierzę/.
Przedmiotowa sprawa a sądzę,że i inne tematy będą pikantne dla TVN.
Ladies and Gentlemen, let's begin.


--
Gwiazdy z Kozubnika będą miały okazję wystąpić w TV.
Kto jest za?

Zatroskany gdzie ta telewizja Chciałbym to obejrzeć w telewizji ale nie wiem na którym kanale to będą transmitować. Wyskaujesz z pomysłem a nic sie nie dzieje do roboty !!!!

100

Odp: Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa

Pachnący,kolego drogi-tak pozwolę sobie zwrócić się do Ciebie pomimo,że nigdy się nie spotkaliśmy.
Pachnący,
otóż,nie podoba mi się Twoja roszczeniowa postawa wobec mnie.

Poruszamy się na płaszczyźnie wirtualnej.Łączą nas /mam nadzieję/ wspólne sprawy,co nie znaczy,że możesz sobie folgować.
Ważną rzeczą na forum /i nie tylko/  jest jedność oraz wspólne zrozumienie i poszanowanie.
Za kogo Ty się uważasz?!
Pomyśl.
Ludzie patrzą.