376

Odp: Kandydat Na Wójta

Zenon napisał/a:

Co tutaj się dzieje? Gdzie jest administrator?

Zenon napisał/a:

Zatroskany pytam więc administratora. Dlaczego, pomimo ustalenia regulaminu forum, pomimo określenia misji i wizji serwisu czaniec.pl, wynikającej choćby z intro pojawiającego się podczas ładowania serwisu, nie reaguje na to co się tutaj dzieje?

Panie Zenonie, w tym wątku moderatorami są osoby, które niestety nie pojawiają się na forum, a nowych chętnych brak. Nie jestem w stanie kasować postów, które (proszę zwrócić na to uwagę), dodane zostały w nocy (proszę wybaczyć, ale administrator także czasami sypia).
Ostatnia moja wizyta, ok. 23:00 w sobotę poskutkowała ocenzurowaniem treści dwóch forumowiczów, a posty dodane po tej godzinie, zostały ocenzurowane podczas mojej wizyty w dniu dzisiejszym.
Jeżeli Pan, Panie Zenonie, uważa się za osobę bezstronną, z chęcią przydzielę Panu funkcję moderatora w tym dziale - do czego zachęcam (...i nie tylko Pana).
pozdrawiam

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

377

Odp: Kandydat Na Wójta

panie geronimo jak już mówimy o IQ to nasze forum nazywa się Forum czaniec.pl jak sama nazwa wskazuje nie jest to forum gmina porąbka albo 4 sołectwa... więc poruszamy tu sprawy ważne dla Czańca, natomiast wątek Kandydat Na Wójta może ewentualnie dotyczyć całej gminy i teraz ja pana pytam jaki trzeba mieć IQ żeby pod nazwą Czaniec.pl rozumieć 4 sołectwa?

Per Aspera Ad Astra

378

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

panie geronimo jak już mówimy o IQ to nasze forum nazywa się Forum czaniec.pl jak sama nazwa wskazuje nie jest to forum gmina porąbka albo 4 sołectwa... więc poruszamy tu sprawy ważne dla Czańca, natomiast wątek Kandydat Na Wójta może ewentualnie dotyczyć całej gminy i teraz ja pana pytam jaki trzeba mieć IQ żeby pod nazwą Czaniec.pl rozumieć 4 sołectwa?

Ale Czaniec to nie osobne księstwo tylko składnik gminy nie można w przypadku wójta wyodrębniać tylko jednej wsi.

Poza tym nie istnieje forum gminne, a na forum czaniec.pl wypowiadają się nie tylko mieszkańcy Czańca.
Dobrze jest, że mieszkańcy Czańca postarali się o takie forum, jeżeli razi Cię to, że ważna jest dla mnie cała społeczność moich współmieszkańców, a nie tylko sprawy jednej z czterech wsi to sorry
Nie dzielę tego w ten sposób. Dla mnie jest jedna Polska, i jedna Gmina.
Rozumując tym tokiem podziel Czaniec na 2 rożne obozy Górny i Dolny, a potem na ulice i domy
bo każdy chce zawsze czegoś innego.

Takie rozgraniczenie prowadzi Gregor do tego, że jako gmina nic nie potrafimy osiągnąć bo zawsze odzywają się w kimś mikro nacjonalizmy, każdy chce czegoś innego.


Trzeba było napisać wielkimi literami TO JEST FORUM DLA CZAŃCA INNI NIE MAJĄ PRAW SIĘ WYPOWIADAĆ.

Apeluje o zaprzestanie walki słownej o to kto jest lepszy, fajniejszy, itp. Każdy mieszka tam gdzie mieszka czasem z wyboru, a czasem bo tak wybrali jego rodzice czy dziadowie.
Apeluje o zrozumienie, że wybierając opcję MY GMINA PORĄBKA osiągniemy dużo wiecej niż wybierając ja mieszkaniec Czańca czy ja mieszkaniec Bujakowa.

Do 21 listopada już niedaleko i życie pokaże czy wygra opcja My czy Ja.
Stare porzekadło mówi: zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Ja wybieram zgodę i opcje My mieszkańcy gminy. Ty możesz wybrać opcję Ja mieszkaniec Czańca.

To tak jak z poczuciem większej społeczności Ja jestem obywatelem Europy, a inni wolą być tylko Polakami, albo Ślązakami.
Na tym polega demokracja i  wolność, że każdy może być tym kim chce ale mając prawo wyboru czasem warto się zastanowić czy więcej może jednostka czy grupa, a im większa grupa tym jej siła większa.
Jeżeli zakopiemy lokalne antagonizmy na pewno uda nam się zbudować silną i bogatą gminę, a jeżeli nie to będzie tak jak było przez 12 lat. Jak było to już wiemy sad
Konflikty o drogi, chodniki, szkoły i przedszkola, konflikty miedzy lokalnymi OSP o dotacje, sprzęt, itp. Brak udziału naszej gminy w program dostosowawczych i pomocowych z UE.
Czy to jest dobra droga ?

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

379

Odp: Kandydat Na Wójta

doprawdy? i co może powiesz że cała gmina dąży do wspólnego szczęścia?? haha otwórz oczy każda wieś dba o swój interes żadne z 3 pozostałych sołectw nie myślało nigdy o interesie Czańca a my (Czaniec) mamy dbać o wspólnotę gminy?!

Per Aspera Ad Astra

380

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

doprawdy? i co może powiesz że cała gmina dąży do wspólnego szczęścia?? haha otwórz oczy każda wieś dba o swój interes żadne z 3 pozostałych sołectw nie myślało nigdy o interesie Czańca a my (Czaniec) mamy dbać o wspólnotę gminy?!

I co uważasz że tak ma już zostać?

a ja uważam że należy to zmienić
To tak jak w małżeństwie oboje małżonków pracuje dla dobra rodziny albo drą koty, który wariant jest Ci bliższy?

Wszystko zależy od nas od ludzi którzy chcą coś ulepszyć w tych relacjach, jeżeli będzie nas wielu to się uda ...
Mam rozumieć że na Ciebie nie można liczyć ? sad

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

381

Odp: Kandydat Na Wójta

Brawo Gregor i geronimo!Wy się tu przegadujecie,a kandydata jak nie widać tak nie widać.
Do jaqbka:nie boję się ludzi ze wsi,żyję i mówię to co uważam za słuszne i kieruję się jedną życiową prawdą:kto mnie nie szanuj,niech mnie w d. pocałuje.Sorry za wyrażenie:D
Kochani,mieszkam w Czańcu 18 lat,znam dużo ludzi i niestety to prawda nie widzę wokół żadnego sensownego kandydata nawet na radnego,a co dopiero na wójta!Gdzie kwiat tej wsi?!W Holandii?W Czańcu jest coraz więcej takich jak ja,napływowych,nie z tej wsi.Kiedyś nie przejmowałam się tym co tu się dzieje,ale ostatnio siłą rzeczy muszę.Od 10lat proszę władze gminy o normalną drogę i szlag mnie trafia jak widzę,że pani radna ma asfalcik pod sam dom,a my po powodzi(tej wcześniejszej) nie możemy doprosić się nawet o kamyk.
Po przejrzeniu postów nie da się nie zauważyć,że odwiedzają to forum zawsze Ci sami forumowicze.Obserwuję Was już o dawna.Mój znajomy,jak się podpisał"zza trzydziestej miedzy"niejaki KLKĘKO dał mi na Was namiary.
Mam więc propozycję,wybierzcie kandydata spośród Was.Tacy jesteście elokwentni,dacie radę!

382

Odp: Kandydat Na Wójta

Ależ Nika są sensowni kandydaci www.nowa.gmina.porabka.info polecam Ci lekturę całej strony ,
na pewno znajdziesz kandydatów z Czańca. Co do drogi to hmmm był program schetynówek ale wójt i radni bezradni nie napisali ani jednego programu więc dostaliśmy na drogi gminne złotych polski zero sad


PS polecam wszystkim świetne pamflety Skryby spod Wołka ubaw po pachy .... ale przez łzy niestety

http://kobiernice.pl/skryba.php
''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

383

Odp: Kandydat Na Wójta

Skryba spod Wołku zaiste prawdę pisze.

384

Odp: Kandydat Na Wójta

geronimo napisał/a:

spod Wołka

U nas mówi się "spod Wołku".

385

Odp: Kandydat Na Wójta

Mamy już pełną i potwierdzoną listę kandydatów na radnych w Czańcu:

http://czaniec.pl/czaniec.php?subaction … ktualnosci

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

386 Ostatnio edytowany przez GREGOR (2010-10-25 18:22:08)

Odp: Kandydat Na Wójta

masz racje nika i przepraszam z mojej strony za przegadywanie sie i zaburzanie porządku forum...a zdania nie zmienie co do powyższego smile

Per Aspera Ad Astra

387

Odp: Kandydat Na Wójta

galler napisał/a:
geronimo napisał/a:

spod Wołka

U nas mówi się "spod Wołku".

Właśnie,że wiedzą:
Rzeczownik pospolity
wołek / wołka
Dopełniacz rzeczownika męskiego liczby pojedynczej posiada końcówkę : -a

Więc zanim walniesz kolejnego posta sprawdź sobie czy -a czy -u

PS. a jakie to ma znaczenie dla przyszłości gminy  czy -a czy -u?

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

388

Odp: Kandydat Na Wójta

gwoli obowiązku kronikarskiego zarejestrowano już 3 kandydatów na urząd Wójta Gminy Porąbka, brakuje tylko kandydata PO,
najciekawsze jest to z jakiej listy startują obecni radni z Czańca (oprócz Pana W. Gąsiorka), 4 lata temu słyszeliśmy hasło "Chcemy gminy Czaniec" a teraz startują z  listy, z której kandyduje obecny Wójt. Co takiego się zmieniło w ciągu mijającej kadencji???????

tempus fugit

389

Odp: Kandydat Na Wójta

geronimo napisał/a:
galler napisał/a:
geronimo napisał/a:

spod Wołka

U nas mówi się "spod Wołku".

Właśnie,że wiedzą:
Rzeczownik pospolity
wołek / wołka
Dopełniacz rzeczownika męskiego liczby pojedynczej posiada końcówkę : -a

Więc zanim walniesz kolejnego posta sprawdź sobie czy -a czy -u

PS. a jakie to ma znaczenie dla przyszłości gminy  czy -a czy -u?

I właśnie dlatego nie potrzebujemy takiej przyszłej gminy. Wyraźnie napisałem "u nas". Jak Wy zrozumiecie petycje petenta, skoro już na etapie kampanii macie takie braki. Mówię tutaj również o rejestracji. Naprawdę obiecująco się zapowiadacie.

390

Odp: Kandydat Na Wójta

galler napisał/a:
geronimo napisał/a:
galler napisał/a:

U nas mówi się "spod Wołku".

Właśnie,że wiedzą:
Rzeczownik pospolity
wołek / wołka
Dopełniacz rzeczownika męskiego liczby pojedynczej posiada końcówkę : -a

Więc zanim walniesz kolejnego posta sprawdź sobie czy -a czy -u

PS. a jakie to ma znaczenie dla przyszłości gminy  czy -a czy -u?

I właśnie dlatego nie potrzebujemy takiej przyszłej gminy. Wyraźnie napisałem "u nas". Jak Wy zrozumiecie petycje petenta, skoro już na etapie kampanii macie takie braki. Mówię tutaj również o rejestracji. Naprawdę obiecująco się zapowiadacie.

Czepiasz się bzdur tylko po to żeby się do czegoś przyczepić, to twoja sprawa, głosuj sobie na radnych od Pana Bułki na tym polega demokracja, że możesz robić co chcesz.

PS  jak już to Czaniec nie jest spod "Wołku", a spod Palenicy

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

391

Odp: Kandydat Na Wójta

Proponuje aby mieszkancy Czanca na nowo odswiezyli temat gminy Czaniec...bedzieci mieli swojego wojta i bedziecie rzadzic az milo bedzie patrzec.
Ta sparawa powinni zajac sie przed wszystkim uzytkownicy tego forum(oczywiscie rdzenni mieszkancy  Czanca)sa biegli w sparawch skaldania wnioskow,wszelkiego rodzajau formalnosci maja w malym palcu a do tego posluguja sie poprawnie polszczyzna....

Z drugiej strony nie wiem dlaczego jestescie niezadowoleni z obecnego wojta-przeciez jest z Porabki wiec laduje kase w Porabke,Bedzie wojt z Czanca to kasa polplynie do Czanca taki tok rozumowania tutaj przedstawiacie....ciagle tylko nasze wasze...to wezcie co wasze i rzadzcie...kandydata na wojta macie radni tez sa....pole do popisu jest...

Dziekuje administaratorowi za reakcje i wyjasnienie iz moderatorzy to czesto osoby przypadkowe(nie wszyscy) i nie w pelni rozumieja na czym polega ich praca na tym forum.
Odnosze wrazenie ze ulubionym zajeciem niektorych osob jest trollowanie.....

392 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-25 23:25:51)

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek napisał/a:

Proponuje aby mieszkancy Czanca na nowo odswiezyli temat gminy Czaniec...bedzieci mieli swojego wojta i bedziecie rzadzic az milo bedzie patrzec.
Ta sparawa powinni zajac sie przed wszystkim uzytkownicy tego forum(oczywiscie rdzenni mieszkancy  Czanca)sa biegli w sparawch skaldania wnioskow,wszelkiego rodzajau formalnosci maja w malym palcu a do tego posluguja sie poprawnie polszczyzna....

Z drugiej strony nie wiem dlaczego jestescie niezadowoleni z obecnego wojta-przeciez jest z Porabki wiec laduje kase w Porabke,Bedzie wojt z Czanca to kasa polplynie do Czanca taki tok rozumowania tutaj przedstawiacie....ciagle tylko nasze wasze...to wezcie co wasze i rzadzcie...kandydata na wojta macie radni tez sa....pole do popisu jest...

Dziekuje administaratorowi za reakcje i wyjasnienie iz moderatorzy to czesto osoby przypadkowe(nie wszyscy) i nie w pelni rozumieja na czym polega ich praca na tym forum.
Odnosze wrazenie ze ulubionym zajeciem niektorych osob jest trollowanie.....

no i mądrego warto posłuchać smile
podpisuje się pod tym postem całym sercem
Kilka osób z tego gremium wie wszystko tak świetnie na temat rządzenia w gminie, że na pewno sami udźwigną ten ciężar.
Szkoda, że na zebraniu wiejski w Czańcu było z biedą 60 osób, a sołectwo największe w całej gminie.
Wierzę jednak (bo znam ogromną rzeszę ludzi w Czańcu) , że wygra opcja jedności bo już wszyscy mają dość tej wojenki moja wieś, moja ulica, moja miedza, wy nam oni sobie i od 12 lat ta sama śpiewka.
Przecież o to w tym wszystkim zawsze chodziło żeby nas skłócić, zniechęcić do działania, żeby ciągle ta sama ekipa mieliła stołki i kasę. Rozdawała ciepłe posadki wśród swoich. Gdzie są ludzie z konkursów, kompetentni fachowcy od zarządzania gminą, od pisania programów unijnych, wszędzie w koło ale u nas nie. U nas jest tak swojsko, tak spokojnie. Powodzie mamy "skarpetkowe" jak mawia wójt (cytat z wywiadu): "A tak naprawdę w budynkach tych, którzy tak bardzo narzekali woda nie przekroczyła 20 cm, zatem tym krzykaczom mogło zamoczyć co najwyżej? skarpetki."  No to jak mamy skarpetkowe powodzie to czemu poszło na naprawę szkód 34 miliony złotych w 12 lat i czemu ciągle zalewa tych samych? Może ktoś źle wydał te 34 miliony ?


Czemu na stronach BIP gminy nie ma żadnych informacji? o stanie kasy, o zadłużeniu gminy, o biznesach jakie gmina prowadzi z innymi podmiotami.
Czemu w koło jest tyle półprawd tyle szarej strefy informacyjnej.

http://bonafides.pl/home/content/view/12/89/

- polecam pobrać sobie i poczytać plik PDF jest to raport przejrzystości gmin i znowu jesteśmy na szarym końcu.
My wyborcy i podatnicy nic nie wiemy o tym na co idą nasze pieniądze, ba powiem więcej wyślijcie maila do gminy z zapytaniem ....... nie otrzymacie odpowiedzi.... wszystko jest chyba u nas tajne.

Czy mieszkańcy Czańca zgadzają się na to?
Czy mieszkańcy Porąbki zgadzają się na to?
Czy mieszkańcy Kobiernic zgadzają się na to?
Czy mieszkańcy Bujakowa zgadzają się na to?

Jesteśmy jedną wspólną gminą i ja chcę wiedzieć na co przedstawiciele mojej gminy wydają moje pieniądze.  Nadszedł czas zapytać ich o to i rozliczyć nie tylko wójta ale i radnych.
Co zrobili dla ciebie, dla mnie, dla nas? Nie co chcieli zrobić ale co zrobili?

http://bip.porabka.pl/BIP.aspx?Sel=5520&ident=4203&kat=422

polecam kolejną lekturę każdy może sobie poczytać jaki raj na ziemi uchwalili
40 milionów z UE planowano pozyskać i co się stało, że się zes.........??  Planować łatwo i obiecać kmieciom gruszki na wierzbie a napisać programy i pozyskać kasę to drugie.

Oczywiście zaraz odezwie się kilku działaczy i doczepi się do czegoś ale to co opisuje ma pokrycie w faktach. Ja nie robię tych badań sam po prostu szukam w internecie i każdy z was może sobie poszukać.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

393

Odp: Kandydat Na Wójta

Najpierw oświadczam, że nie podpisuję się pod słowami guru i proszę nie uogólniać mieszkańców Czańca na podstawie indywidualnych wypowiedzi. Traktujmy każdego zabierającego głos indywidualnie i przestańmy ?my, wy, oni?.
Wracając do merytoryki do Geronimo, uważam, jak najbardziej, że masz rację przytaczając te dane, niestety nic to, kiedy zamiast wykorzystywać je do stworzenia planu naprawczego zrobiłeś z nich populistyczne hasła wykorzystane do prowadzenia kampanii.
Ogólnie macie również rację, co do liczebności na zebraniach w Czańcu. Czaniec jest rozbity, jako społeczeństwo i niestety winy się dopatruję w naszych aktualnych Radnych. Tych samych, którzy kiedyś, aby wygrać wybory szerzyli ideę oddzielenia sołectwa od Gminy, a dziś za rączkę z tym samym Wójtem stają do wyborów. Skrajne zakłamanie i obłuda. Dziwne, że mają odwagę spojrzeć swoim wyborcom (wcześniej okłamanym, bo jak inaczej to rozumieć) w oczy.

394

Odp: Kandydat Na Wójta

A może Ci radni zrozumieli,że na razie nie ma szans na to żeby zrobić oddzielną gminę?to nie jest takie proste jak się wydaje niektórym,ale warto byłoby nad tym popracować.Niestety jest jeden podstawowy problem.Każdy kto dorwie się do władzy widzi krótkowzrocznie.Do końca swojej kadencji przetrwać,a potem niech się dzieje wola boska!A tu chodzi o to,żeby ktoś coś zaczął robić,Jeśli nie zdąży, przekazał to następcy,który nie zacznie wszystkiego od nowa,ale będzie mądrze kontynuował.Niestety Polska zawsze miała ten problem,dlatego,że u nas ilu ludzi tyle interesów.Nie wiemy co to jedność,nie potrafimy iść na kompromis.Ciekawe skąd wzięło się powiedzenie "Polak mądry po szkodzie"?.
Z tego co słyszałam (przypominam,że Czaniec to nie mój heimat) podobna to Wasza wieś była gminą.Czaniec w porównaniu z Kobiernicami,Porąbką i Bujakowem to niemal potęga gospodarcza.Pełno w niej operatywnych przedsiębiorców.Wyobrażacie sobie budżet gminy z takimi wpływami?A tymczasem wszystko idzie nie wiadomo gdzie.Rozumiem,że silniejszy powinien wspierać słabszego,ale to nie fair,żeby trzech na jednego?!Ja jestem za oddzieleniem Czańca od Porąbki,nie ukrywam tego.Podoba mi się ta koncepcja.Niestety nie sądzę żeby Ci "na górze" zgodzili się na to".Więc szkoda naszego pisania,po prostu wybierzmy mądrze z kandydatów,którzy się zgłosili i dajmy im szansę.Tym,którzy już byli przy władzy dziękujemy,nie sprawdzili się.Postawmy na nowych!

395

Odp: Kandydat Na Wójta

nika napisał/a:

A może Ci radni zrozumieli,że na razie nie ma szans na to żeby zrobić oddzielną gminę?

Nie sądzę żeby coś zrozumieli. To było wówczas po prostu hasło sposób na wygranie wyborów.

nika napisał/a:

po prostu wybierzmy mądrze z kandydatów,którzy się zgłosili

Tylko kogo? Nie wiem czy spośród tych kandydatów wszystkich udało by się sklecić jeden skład. Można by przymierzyć się do wyborów np z poprzedniej Rady niech zostanie Pan Zontek i co dalej? Jest na liście Pan Piekiełko, gość z wiedzą i na poziomie, dobry gospodarz, ale nie dość że z PiSu to w towarzystwie Pana Gawędy, więc w moich oczach stracił i to sporo. EWENTUALNIE dobierzmy Pana Kojdra i Panią Mydlarz i dalej brakuje. Cieszę się że nie ma Pana Gąsiorka, według mnie najbardziej nieudolny Radny z pośród wszystkich w Gminie. Brakuje mi jak koleżanka mądrze zauważyła młodych jak Pan Adamus. Przykro przyznać ale nie mamy nawet kandydatów, więc skąd mamy wziąć Radnych.

nika napisał/a:

Tym,którzy już byli przy władzy dziękujemy,nie sprawdzili się.Postawmy na nowych!

Zgadzam się w 100%.

396

Odp: Kandydat Na Wójta

Serdecznie pozdrawiam wszystkich!

Zgodnie z dana obietnicą informuję, że KWW Nowa Gmina zglosił moja kandydature na wójta gminy Porąbka. Przesłanki jakimi sie kierowałem przedstawiłem w liscie intencyjnym, który znajduje sie na stronie internetowej.www.nowa.gmina.porabka.info.  Znajduje sie tam równiez moje oświadczenie lustracyjne.
Do dyskusji prowadzonych na stronach forum się nie przyłączę. Szanuję prawo do własnych poglądów i ocen, szanuję prawo każdego z nas  do  wypowiedzi publicznej lecz każde prawo ma swoje granice. Moja godność nie pozwala mi na przekaraczanie tych granic.
Na temat mojej osoby, poza tym co znajduje się na stronie internetowej KWW Nowa Gmina można się  więcej dowiedzieć wpisując moje imie i nazwisko na wyszukiwarce Google.

Szkoda mogła być całkiem ciekawa dyskusja.


Ignacy Kocemba

397

Odp: Kandydat Na Wójta

galler napisał/a:
nika napisał/a:

A może Ci radni zrozumieli,że na razie nie ma szans na to żeby zrobić oddzielną gminę?

Nie sądzę żeby coś zrozumieli. To było wówczas po prostu hasło sposób na wygranie wyborów.

nika napisał/a:

po prostu wybierzmy mądrze z kandydatów,którzy się zgłosili

Tylko kogo? Nie wiem czy spośród tych kandydatów wszystkich udało by się sklecić jeden skład. Można by przymierzyć się do wyborów np z poprzedniej Rady niech zostanie Pan Zontek i co dalej? Jest na liście Pan Piekiełko, gość z wiedzą i na poziomie, dobry gospodarz, ale nie dość że z PiSu to w towarzystwie Pana Gawędy, więc w moich oczach stracił i to sporo. EWENTUALNIE dobierzmy Pana Kojdra i Panią Mydlarz i dalej brakuje. Cieszę się że nie ma Pana Gąsiorka, według mnie najbardziej nieudolny Radny z pośród wszystkich w Gminie. Brakuje mi jak koleżanka mądrze zauważyła młodych jak Pan Adamus. Przykro przyznać ale nie mamy nawet kandydatów, więc skąd mamy wziąć Radnych.

nika napisał/a:

Tym,którzy już byli przy władzy dziękujemy,nie sprawdzili się.Postawmy na nowych!

Zgadzam się w 100%.

Gąsiorek z PiSem chce na wójta, a co do wypowiedzi gallera:  no to jak to jest w 100% mają być nowi, a za Zontkiem jesteś? Zobacz na stronach BIP Porąbki kto te plany podpisywał i kto jak głosował.
Czemu Pan Zontek nigdzie nie mówił Non possumus ?
Jakoś nigdzie nie widziałem czytając protokoły z posiedzeń rady gminy żeby mówił, że to fikcja, że trzeba pozyskiwać kasę z UE....... Nie!!!!  Stara rada utraciła w moich oczach wotum zaufania.... cała!

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

398 Ostatnio edytowany przez guru (2010-10-27 05:30:20)

Odp: Kandydat Na Wójta

Sanowny Panie Kocemba,

                 W Swoim Oswiadczeniu Lustracyjnym z dnia 25 pazdziernika 2010 roku

http://www.nowa.gmina.porabka.info/node/30

potwierdza Pan nieprawde w rozumieniu Ustawy Lustracyjnej:

                                                                     USTAWA
z dnia 18 października 2006 r.     http://www.msz.gov.pl/Ustawa,lustracyjna,12665.html
o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944- 1990 oraz  treści tych dokumentów
W ARTYKULE 3A PUNKCIE 2 :

Art. 3a. 1. Współpracą w rozumieniu ustawy jest świadoma i tajna współpraca z ogniwami operacyjnymi lub śledczymi organów bezpieczeństwa państwa w charakterze tajnego informatora lub pomocnika przy operacyjnym zdobywaniu informacji.

2. Współpracą w rozumieniu ustawy jest również świadome działanie, którego obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w czasie tego działania w związku z pełnioną funkcją, zajmowanym stanowiskiem, wykonywaną pracą lub pełnioną służbą, jeżeli informacje przekazywane były organom bezpieczeństwa państwa w zamiarze naruszenia wolności i praw człowieka i obywatela.

3. Służbą w rozumieniu ustawy nie jest pełnienie jej w organach, o których mowa w art. 2, której obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w tym czasie. orzeczenia sądów

Moje stwierdzenie oparte jest na informacjach zawartych w mojej teczce IPN-u. Teczce osoby ze statusem "Pokrzywdzonego przez system PRL-u w latach 1944-1990".
Jezeli uzna Pan za stosowne wytoczyc mi w tej sprawie proces sadowy, za zlamanie  przepisow kodeksu karnego określone w art 216, to jestem do Pana dyspozycji a co za tym idzie rowniez do dyspozycji wlasciwego organu sprawiedliwosci III Rzeczpospolitej. Nasza spotkanie powinno byc bardzo interesujace. Powinno wyjasnic rowniez szereg "niescislosci" z zycia Szanownego Pana.

Zatroskany,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

399 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-10-27 06:48:19)

Odp: Kandydat Na Wójta

Boze ja zaczynam sie bac.........wszak moze dojsc do takich sytuacji jak ostatnio w tv-beda strzelac,napadac-proponuje odstawic leki albo wrocic do brania lekow .
Zdecydowanie przykrecic doplyw tlenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I nie ma w tym nic smiesznego-to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oj bardzo bys chcial aby Ci ktos proces wytoczyl oj chcialbys a tu dup....blada bedziesz siedzial z  teczuszkaim i wertowal kartki a choroba bedzie sie rozwijac....skoro jestes taki krzysztalowy to zaprezentuj sie nam wszak nie ma sie czego bac miej odwage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masz??????????????????????????????????????????

Pokrzywdzony przez system PRL-u-NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! skrzywdzony przez Boga bo odebrał mu rozum......ale Bog wie co robi!!!!Jak chce kogos ukarac odbiera rozum!!!!!!

A swoja droga co głup..... po rozumie !!!!!!!!!!

Poprosimy o ten nieskazitelny zyciorys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cv "guru"
























I to by było na tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez odbioru!!

400

Odp: Kandydat Na Wójta

Aż przykro czytać, że w "nowej gminie" jedyną formą obrony jest atak. Sądzę, że merytoryczna dyskusja byłaby o wiele ciekawsza.
Panowie, pamiętajcie - jak mnie widzą, tak mnie piszą (w tym przypadku czyt. tak na mnie głosują).

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif