1

(155 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

A kim ty jesteś nazywając ludzi zdrajcami i kurduplami,a myślącym to ja jestem w przeciwieństwie do ciebie,idż w sobotę na zlot szKODników ,tylko nie skacz bo to jak widać tylko ci szkodzi

2

(155 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Mieszkańcu na twoje pieprzenie odpowiedzią niech będzie ten cytat:
Cóż komu z tego że zjadł                                                                                                                                                       wszystkie rozumy,jeśli                                                                                                                                                       nie ma własnego?                                                                                                                                                                                                   Sokrates                                                                                                                                                          
Żegnam

3

(155 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

SNG-dobrze że coś ruszyło,można się było nie zgadzać z niektórymi posunięciami,ale coś w tej gminie się zmieniło dzięki nim.Co do Mieszkańca jest to temat SNG ,a nie chęć podzielenia się gdzie ja to nie byłem i w czym uczestniczyłem,chcesz to się opodatkuj dodatkowo na rzecz gminy i oglądaj co chcesz i nie siej propagandy tych dziennikarzy i telewizji które oglądasz bo niektórzy mogą cie zaliczyć do tej drugiej grupy na których ty dzielisz ludzi

4

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Zeniu ty już sam ze sobą dyskutujesz,jak widać nikt tych twoich wywodów już nie chce komentować,zaczynasz chwytać się byle bzdur.

Zeniu nawet księgowość nie jest Ci obca- jesteś wielki, ale brakuje mi twoich wywodów na temat śmieci.Radni którzy głosowali przeciw niech oddadzą diety na szczytne cele ja bym tak zrobił

Czyżby SNG zostało rozwiązane lub zawiesiło swoją działalność? ,czy tylko działają na dwa lata przed wyborami?       Niema nagrań, na stronie wiadomości z przed dwóch miesięcy,działalność społeczna kuleje jak wynika z wpisu Kamili. Jedynie zwolennik SNG niejaki Zenon osamotniony walczy nadal.

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

To jest kandydatka na wójta?,która nie chce odpowiedzieć na trzy proste pytania Pana Gamzy.Rzecznik kandydatki każe nam czekać na jakiś wywiad,jak sądzę kręcił będzie nasz gminny filmowiec,a pytania zadawał pan Ignac.Gdzie ukaże się ten wywiad czy na TVN,Polsat czy na stronie SNG?.Jeszcze jedno, ja dla większej wiarygodności programu wyborczego kandydatki dodał bym jeszcze ze 20 punktów.

8

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Czytam sobie te wypowiedzi i tak sobie myślę,paru wielbicielom SNG i Komitetu XXI wydaje się że tylko oni wiedzą   kto będzie najlepszym wójtem,kto ma odmienne zdanie to nie warto z nim dyskutować albo sugerować adminowi żeby go zbanował, co odbiło się na P.Gamzie ,a nie ma reakcji w stosunku do eksperta od śmieći  Zenia     Przepraszam wielbicieli ,może trochę się zagalopowałem ,Zegnam i życzę owocnej dyskusji

9

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Właściciele tych przedszkoli powinni ogłośić upadłość bo przy obcięciu dotacji 35%z tych 75% dowiadując się o tym na dzień przed wypłatą tej dotacji straciły płynność finansową.Ten pan który kieruje tą gminą tak jest ufny p."dyrektor" GZSiP że nawet nie wie co podpisuje ,.tak myślę.Ta pani ,taka chodzi fama po Urzędzi startowała w konkusie na takie samo stanowisko w Gminie Kozy,podobno nawet złożyła wymówienie z pracy.Niestety nikt z kandydatów nie zakwalifikował się na objęcie tego stanowiska a uzasadnienie warto przeczytać na stronie Gminy Kozy.Ja będąc pracodawcą nie musiałbym robić audytu GZSiP czy ta istytucja jest potrzebna i w jakim stopniu.Komisja Budżetowa to jedna wielka farsa.Paru radnych którzy chcieli się dowiedzieć jak była obliczona dotacja i na jakiej podstawie zabrano35% dotacji(i to przez 3 miesiące)p. "dyrektor" zacz eła rzucać liczbami z których nic nie wynikało.Na stwierdzenie jednego radnego że dotacja jest zaniżona p."dyr" broniąc swoich racji postraszyła właścicieli niepublicznych przedszkoli i dociekliwych niektórych radnych że cytuje"ma trupa w szafie na te przedszkola"pozostawiam to bez komentarza Nie było żadnej reakcji ze strony tego pana który jest pracodawcą.Po głosowaniu okazało się że komisja rewizyjna niemusi przeprowadzić kontroli w GZSiP.że wszystko jest w porządku.P." dyrektor" stwierdziła ,"jak przedszkola upadną to są fundacje i stowarzyszenia które przejmą te przedszkola,"tylko kogo będzie stać na te przedszkolaTa pani niech się zajmie Gimnazjum w Porąbce ,gdzie do jednego ucznia podobno trzeba dopłacać około 5 tysięcy złotych więcej niż w innych szkołach na terenie gminy,niech tam uzdrowi sytucje i poszuka fundacji i stowarzyszeń.Zenon to nie są warstwy mułu to jest już sz......o.A co do NZOM kiedyś zadałem temu panu[wójt]pytanie co z tymi pieniędzmi dostałem jak zawsze wymijającą odpowiedz.Ale jak się okazuje w gminie rządzi starosta.