Wkrótce aplikacja Czaniec news

Czaniec

CZANIEC - jedna z większych miejscowości woj. śląskiego położona nad Sołą, u stóp Palenicy, Trzonki i Bukowskiego Gronia w paśmie Beskidu Małego. Widok z lotu ptaka.

Czaniec - centrum

Ta duża wieś podzielona jest na dwie części: Czaniec Dolny i Górny. Ponad 5700 mieszkańców.

Czaniec - miejscowość historyczna

Ta duża wieś podzielona jest na dwie części: Czaniec Dolny i Górny. Wzmiankował o niej już Jan Długosz w swoich kronikach.

Czaniec

CZANIEC - jedna z większych miejscowości woj. śląskiego położona nad Sołą, u stóp Palenicy, Trzonki i Bukowskiego Gronia w paśmie Beskidu Małego.

Czaniec - wczesnobarokowy dwór

Dwór obronny w Czańcu – siedemnastowieczny budynek - piętrowa rezydencja szlachecka o cechach obronnych.

Czaniec - kościół

Kościół z okresu międzywojennego z barokową wieżą, XVI-wiecznym obrazem Matki Boskiej

Zapora i Jezioro Czaniec

Zbiornik wyrównawczy, zapora i jezioro Czaniec na rzece Soła o powierzchni 45 ha.

Czaniec - parafia pradziadów papieża

Z Czańca wywodzi się ród Wojtyłów. Tu mieszkali pradziadowie Karola Wojtyły - papieża Jana Pawła II.

Czaniec - miejscowość zabytków

Czaniec to nie tylko renesansowy dwór czy kościół z barokową wieżą, rokokowe ołtarze i ambona, to także szereg innych zabytków. W Czańcu znajduje się kilka przydrożnych lub polnych kapliczek i kaplic.

Czaniec - zaciszne miejsce

Z dala od zgiełku, znaleźć można spokojne miejsca dla chwil relaksu, np. na górskich szlakach. Czaniec to także góry, łąki i lasy, gdzie bez trudu spotkać można dziką zwierzynę.

Czaniec - figury świętych

W całej miejscowości można natknąć się na różnego rodzaju figury świętych i stare kapliczki.

Szkoła na Dolnym Czańcu

Wybudowana w 1909 roku szkoła nosiła pierwotnie nazwę: Szkoła Jubileuszowa imienia Franciszka Józefa I, później: Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza. Przebudowana w roku 1981. W 2002 roku dobudowano halę gimnastyczną.

Czaniec - pamięć o papieżu Janie Pawle II

Z Czańca wywodzi się ród Wojtyłów. Tu mieszkali pradziadowie Karola Wojtyły - papieża Jana Pawła II.

Cmentarz komunalny w Czańcu

Obecny cmentarz komunalny. Mało kto jednak wie, że dawno temu na Zagłęboczu znajdował się cmentarz choleryczny, który został zlikwidowany. W jego miejscu znajduje sie obecnie krzyż, który upamiętnia ofiary epidemii cholery, która panowała w Czańcu i okolicy w latach 1846-1847

Góry...

Palenica, Bukowski Groń, Trzonka, Przełęcz Bukowska, Złota Góra, Porębski Groń. Na szczycie Palenicy stoi krzyż, postawiony tutaj w jubileuszowym 2000 roku. Jest na nim napis: Odródźcie się pod względem narodowym i religijnym, a da wam Bóg przyszłość szczęśliwą.


Aktualności

  Jeśli widziałeś coś ciekawego, masz ważną informację, ciekawe zdjęcie, albo film - WYŚLIJ DO NAS! lub napisz do nas na Facebooku
  Publikujemy wszystkie materiały dotyczące Czańca i najbliższych okolic!

Sytuacja epidemiczna COVID-19 w Gminie Porąbka. Stan na 2020-10-30. Źródło: PSSE Bielsko-Biała.
Strzałki pokazują zmiany w stosunku do dnia poprzedniego.

UWAGA! Od 30.10.2020 PSSE w Bielsku-Białej przestała podawać statystyki zachorowań w podziale na gminy (tylko cały powiat bielski)!

b/d Nadzór epid. b/d Hospitalizowani b/d Kwarantanna b/d Izolacja domowa b/d Zakażeni b/d Ozdrowiali b/d Zmarli
Dodał: admin,11-12-2006

Archiwum: 19.I.2006
Wielki pożar wybuchł w czwartek późnym wieczorem w hali drukarni (a nie jak podawały media: w hali magazynu) spółki Zakładów Metali Lekkich Kęty SA w Kętach.
W płonącej hali znajdowały się między innymi zbiorniki z rozpuszczalnikami i rozcieńczalnikami.
Z informacji strażaków wynika, iż pożar wybuchł przed godziną 20.00. Ogień szybko objął halę o wymiarach 100 metrów na 30 metrów.
Strażacy nie wykluczają, że doszło do wybuchu. W akcji gaszenia uczestniczy już kilkanaście sekcji straży pożarnej. Kolejne są w drodze, w tym ciężkie samochody gaśnicze z Krakowa, z Chrzanowa i podnośniki z Andrychowa.
-> News 22:35 Strażacy opanowali pożar hali ZML Kęty SA. W chwili obecnej rozpoczęło się dogaszanie ognia. Na szczęście nikt nie został ranny ani poszkodowany.
W akcji uczestniczyło około 20 jednostek straży pożarnej; przyczyna pożaru jest na razie nieznana.

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 4.I.2006<BR></B>W stacji ujęcia wody (Kobiernice) ktoś uszkodził kłódki na ośmiu studzienkach na ogrodzonym terenie, należącym do spółki wodno-kanalizacyjnej Aqua. Sprawcami byli prawdopodobnie złomiarze.<BR>Natychmiast zamknięto ujęcie i powiadomiono policję. Jak poinformował Piotr Dudek, prezes Aquy: <I>„Ani przez moment nie było zagrożenia dla ludzi&# 8221;</I><BR>Wstępne badania wykonane przez Aquę nie wykazały jednak zanieczyszczeń. Wodę bada również bielski oddział Sanepidu.<BR>Radio Bielsko poinformowało, że pracownicy Sanepidu nie chcą się wypowiadać na temat czystości wody!

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 23/24.XII.2005, <I>autor: MOr, DR</I><BR></B>Jak dowiedzieliśmy się z potwierdzonych już źródeł, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia czaniecka jednostka OSP otrzymała zgłoszenie należące do zgłoszeń nietypowych.<BR>Nasza jednostka wraz z jednostkami z miejscowości ościennych, a także jednostką PSP Bielsko-Biała wyruszyła wieczorem w stronę Porąbki na poszukiwania... danieli <I>(Daniel reprezentuje rodzinę jeleniowatych. Pierwotnie zamieszkiwał śródziemnomorski region Europy, północną Afryką oraz Bliski Wschód. Obecnie, jako zwierzę parkowe, spotykany jest w całej Europie)</I>, które uciekły ze znanej już nie tylko w okolicy bożonarodzeniowej szopki w Porąbce.<BR>Życzymy by "uciekinierzy" znaleźli się szybko, bo być może przy okazji jutrzejszej Wigilii powiedzą co było powodem ich ucieczki.<BR>Tym humorystycznym akcentem wstępujemy w świąteczny okres i z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim internautom zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! <BR><I>W tym dniu radosnym, oczekiwanym,<BR>gdzie gasną spory, goją się rany<BR>życzymy Wam zrowia, życzymy miłości,<BR>niech mały Jezus w sercach zagości,<BR>szczerości duszy, zapachu ciasta,<BR>przyjaźni, która jak miłość wzrasta,<BR>kochanej twarzy, co rano budzi,<BR>i w okół pełno życzliwych ludzi.</I>

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 25.XI.2005<BR></B>Policjanci komisariatu II poszukują zaginionej w dniu 21.11.2005 roku w Bielsku-Białej: Teresy STAWOWCZYK, urodzonej 01.11.1970 roku, zamieszkałej Czaniec, ulica Wesoła. Rysopis zaginionej – wiek z wyglądu 35 lat, waga 80 kg, sylwetka otyła, włosy ciemne - proste, długie, czesane w koka, twarz owalna, uszy przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne – znamię o średnicy 0,5 cm w okolicy karku. W chwili zaginięcia ubrana: w czapkę z włóczki w kolorze biało-czarnym, kurtkę długości do pasa w kolorze kremowym, ciemną spódnicę sięgającą za kolana i rajstopy; czarne kozaki zapinane na zamek z naszytymi kokardami na zewnętrznej stronie cholewki. <BR>Ostatni raz zaginiona widziana była w poniedziałek - 21.11.2005 roku o godzinie 14.00 - na ulicy Olszówki w Bielsku-Białej. <BR>Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ulicy Kamińskiego 8, numer telefonu – 33-8121600 lub oficerem dyżurnym bielskiej Policji – numer telefonu – 33-8121255, numer telefonu alarmowego – 997.

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 14.XI.2005<BR></B>Niedzielnego wieczoru dwójka chłopców w wieku gimnazjalnym została napadnięta przez nieznanych sprawców. <BR>Całe zdarzenie miało miejsce na Górnym Czańcu, tuż przy drodze kard.Karola Wojtyły. Jak udało nam się dowiedzieć, sprawcy napadu na gimnazjalistów zmusili ich siłą do wypicia nieznanej substancji, która wywołała u chłopców wymioty, a później omdlenia. <BR>Nie wiadomo jak chłopcom udało się dojść do domu położonego niedaleko miejsca zdarzenia by poinformować mieszkańców o całej sytuacji.<BR>Wkrótce po tym na miejscu pojawiły się karetki wraz z ekipą lekarzy, którzy po przeprowadzonej reanimacji zdecydowali na przewiezienie chłopców do szpitala.<BR>25.XI.2005 - Aż po dziś dzień nie wiadomo jaka była prawda; prawdopodobnie chłopcy wymyślili historię o napadzie i napojeniu ich nieznanymi płynami.

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 4.XI.2005, <I>autor: PJ</I><BR></B>Przeglądając ostatnie wydanie Kroniki Beskidzkiej z dnia 3.XI.2005, na stronie 6 możemy przeczytać, iż zaostrza się konflikt pomiędzy miejscowością Czaniec, a pozostałymi miejscowościmi wchodzącymi w skład Gminy Porąbka. Owy konflikt wywołały informacje i poczynania dążące do oddzielenia się Czańca od dotychczasowej Gminy Porąbka. <BR>Z artykułu dowiadujemy się również, iż Radni gminni wstrzymali budowę kanalizacji w Czańcu, gdyż nie chcą by cała gmina (po odłączeniu się Czańca) musiała spłacać kredyt. <BR>Jedna z czanieckich radnych, w tychże poczynaniach zauważa celowe działanie na niekorzyść Czańca i mieszkańców. Natomiast radny, Pan Pardela, (którego firma zajmuje się wywozem ścieków z czanieckich firm - przyp. czaniec.pl) kategorycznie temu zaprzecza. <BR>Zapraszamy do lektury!

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 23.X.2005, <I>autor: DR, Fazi, MOr</I><BR></B>
<CENTER>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=500 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Nazwisko</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Kaczyński Lech</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>985</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>806</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Tusk Donald</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>436</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>344</FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER>

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 13.X.2005, <I>autor: Edyta</I><BR></B>Serdecznie zapraszamy na Kurs Tańca Towarzyskiego, pierwsze spotkanie - środa 26 październik, godz. 19:00 w Domu Kultury w Czańcu.<BR>Cena miesięczna kursu to: 30pln/os. Zajęcia 1,5h raz w tygodniu, grupy wiekowe: od 16 lat w zwyż. Kontakt: 503-010-994

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 9.X.2005, <I>autor: MOr, DR, MR</I><BR></B>
<CENTER>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=500 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Nazwisko</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Kaczyński Lech</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>782 (I miejsce)</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>591 (I miejsce)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Tusk Donald</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>378 (II miejsce)</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>297 (II miejsce)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Borowski Marek</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>101 (III miejsce)</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>58 (IV miejsce)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Lepper Andrzej</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>85 (IV miejsce)</FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>112 (III miejsce)</FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER>

Komentarze wyłączone

Dodał: admin,11-12-2006

<EM>Archiwum</EM>: 25/26.IX.2005, <I>autor: PJ, MOr</I><BR></B>
<CENTER>
<TABLE style="WIDTH: 428px; HEIGHT: 200px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=428 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2><B>Partia</B></FONT></TD>
<TD width=124><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD>
<TD width=109><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Razem</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>1. PiS</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>341</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>415</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>756</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>2. LPR</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>198</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>403</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>601</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>3. PO</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>124</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>154</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>278</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>4. Samoobrona</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>76</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>78</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>154</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>5. SLD</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>74</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>64</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>138</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>6. PSL</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>29</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>16</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>45</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>7. Platforma K.Mikke</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>10</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>13</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>23</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>8. demokraci.pl</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>18</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>-</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>18</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>9. PPP</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>4</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>6</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>10</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210 bgColor=#c0c0c0><FONT face=Tahoma size=2><B>RAZEM GŁOSUJĄCYCH:</B></FONT></TD>
<TD align=middle width=124 bgColor=#c0c0c0><FONT face=Tahoma size=2><B>874</B></FONT></TD>
<TD align=middle width=109 bgColor=#c0c0c0><FONT face=Tahoma size=2><B>1149</B></FONT></TD>
<TD align=middle bgColor=#ff0000><FONT face=Tahoma size=2><B>2023</B></FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER><BR>Rozkład procentowy:<BR>
<CENTER>
<TABLE style="WIDTH: 428px; HEIGHT: 182px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=428 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2><B>Partia</B></FONT></TD>
<TD width=124><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD>
<TD width=109><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Średnio</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>1. PiS</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>39%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>36%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>37,5%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>2. LPR</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>23%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>35%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>29%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>3. PO</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>14%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>13%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>13,5%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>4. Samoobrona</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>9%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>7%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>8%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>5. SLD</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>8,5%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>6%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>7,5%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>6. PSL</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>3%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>1,5%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>2,5%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>7. Platforma K.Mikke</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>1%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>1%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>1%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>8. demokraci.pl</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>2%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>0%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>1%</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>9. PPP</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>0%</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>0,5%</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>0%</FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER><BR><FONT face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size=2>TOP 3</FONT><BR>
<CENTER>
<TABLE style="WIDTH: 428px; HEIGHT: 110px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=428 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2><B>Nazwisko</B></FONT></TD>
<TD width=124><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD>
<TD width=109><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Razem</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>K. Chodorowski (LPR)</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>172</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>364</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>536</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>J. Falfus (PiS)</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>203</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>260</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>463</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>T. Tomczykiewicz (PO)</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>48</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>56</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>104</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>...</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>...</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>...</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>...</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD width=210><FONT face=Tahoma size=2>M. Michalski (mieszkaniec Czańca)</FONT></TD>
<TD align=middle width=124><FONT face=Tahoma size=2>33</FONT></TD>
<TD align=middle width=109><FONT face=Tahoma size=2>27</FONT></TD>
<TD align=middle><FONT face=Tahoma size=2>60</FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER>
<HR width="75%" SIZE=1>
<BR>
<CENTER>
<TABLE style="WIDTH: 429px; HEIGHT: 358px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=429 summary="" border=1>
<TBODY>
<TR align=middle bgColor=#c0c0c0>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Nazwisko</B></FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2><B>Komitet</B></FONT></TD>
<TD width=66><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Górny</B></FONT></TD>
<TD width=63><FONT face=Tahoma size=2><B>Czaniec Dolny</B></FONT></TD>
<TD width=60><FONT face=Tahoma size=2><B>Razem (miejsce)</B></FONT></TD></TR>
<TR>
<TD height=25><FONT face=Tahoma size=2>ALEKSANDROWICZ Maria</FONT></TD>
<TD height=25><FONT face=Tahoma size=2>Platforma K.Mikke</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>37</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>70</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>107 (10)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD height=24><FONT face=Tahoma size=2>BOBA Bogumiła</FONT></TD>
<TD height=24><FONT face=Tahoma size=2>Jednomandatowe Okręgi Wyborcze</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>4</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>19</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>23 (14)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>BUŁKA Władysław </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>SLD</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>71</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>105</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>176 (6)</FONT></TD></TR>
<TR bgColor=#f4f4f4>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>GAŁKOWSKI Janusz </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>PiS</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>438</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>547</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>985 (1)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>KOPACZ Roman </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Polska Partia Narodowa</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>12</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>22</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>34 (13)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>ŁUKASZEK Ferdynand </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>PSL</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>59</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>73</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>132 (9)</FONT></TD></TR>
<TR bgColor=#f4f4f4>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>NYKIEL Mirosława </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>PO</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>192</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>263</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>455 (3)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>POLLAK Rajmund </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Komitet Wyborczy Wyborców Podbeskidzia, Ziemi Cieszyńskiej oraz Pszczyńskiej</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>41</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>94</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>135 (8)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>ROSOWSKA Renata </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Demokraci.pl</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>22</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>36</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>58 (12)</FONT></TD></TR>
<TR bgColor=#f4f4f4>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>SKRZYPEK-MROWIEC Zofia </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>LPR</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>186</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>296</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>482 (2)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>STASICA Karol </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>SLD</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>62</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>76</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>138 (7)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>TROMBSKI Marek </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Demokraci.pl</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>27</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>56</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>83 (11)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>WĘGRZYN Kazimierz </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>LPR</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>166</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>269</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>435 (4)</FONT></TD></TR>
<TR>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>WIDZYK Jerzy </FONT></TD>
<TD><FONT face=Tahoma size=2>Jerzy Widzyk Senat 2005</FONT></TD>
<TD align=middle width=66><FONT face=Tahoma size=2>91</FONT></TD>
<TD align=middle width=63><FONT face=Tahoma size=2>91</FONT></TD>
<TD align=middle width=60><FONT face=Tahoma size=2>182 (5)</FONT></TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER>

Komentarze wyłączone

<< Poprzednia ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Następna >>
Powered by CuteNews
Najnowsze filmy: