26

(161 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

Czyli rozumiem że lepszy... dziękuje krzys za odpowiedz, pozdrawiam!

27

(64 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

zgłaszał ktoś może że lustro zmieniło kąt i nie spełnia swojej funkcji? mam na myśli to lustro przy wyjeździe z parkingu

28

(161 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

OSP Porąbka ostatnio prezentowała nowe pojazdy bardzo ładne i funkcjonalne z tego co można było zauważyć , dostali aż 2 naraz niezły rozmach, nasz Czaniecka straż nie stara sie o nowy samochód?

Panie Guru nie za ostre słowa?  lepiej sie czyta Pańskie dawne posty pełne mowy artykułowanej smile

Gallerze jak sie  wypowiesz obiektywnie to wyjdzie że jesteś "Bułkowcem" więc stad te braki które zauważyłeś

ludzie z wami się nie da normalnie podyskutowac od kąd pojawili sie nowi użytkownicy tego forum to tu jakas farsa jest jeden mądrzejszy od drugiego i oczywiście zero kultury i znajomości zasad dyskusji, jeszcze raz pisze ze ja tu nikogo nie obrażam i nie życzę sobie czytać obelg pod moim adresem , jak pisałem bądz pisze cos źle to da sie to wyjaśnic w cywilizowany sposób ale jak widze nie z każdym

nie czepiajcie się mnie to ja nie będe sie czepiał was a poza tym mój poprzedni post był skierowany do wieszcza

skoro była uczennica i XXYYZZ piszą o tym teraz to widocznie nie wiele sie zmieniło w tym temacie

Wieszczu wątek jest zatytułowany "Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa" łamanie praw uczniowskich pojawiła sie w tym wątku dlatego zabrałem głos, nie interesuje mnie Tunezja bo co teraz można z ta sprawą zrobić? to już przeszłość nic nie można... nie jestem za władzami gminy tylko za tymi dzieciakami które dostają po dupie przez nadpobudliwego belfra ... nie przypominam sobie żebym gdzieś pisał że byłem sprinterem dziwne... a co do morlinka to szef cię musi lubić skoro zachęca cię w godzinach pracy to pisania na forach ,tylko uważaj na kolana już cię pewnie  bolą od klęczenia

wyjazd do Tunezji mnie tak nie intryguje, wypowiadałem sie w tym wątku raczej pod kątem podejścia owego Pana do podopiecznych , szczególnie do metod wychowawczych

morlinku ja jestem cierniem ale Ty nigdy nie dotrzesz do gwiazd

Morlinek na jaki kompleks cierpisz ? może da ci się pomóc ?bo masz na pewno jakiś skoro dowartościowujesz się dogadując innym w sposób pozbawiony kultury...
jeśli istotnie rośnie stado baranów to staniesz na jego czele -gratuluje

38

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

od tego jest forum żeby popytać panie ciemny

Pamiętam z czasów gimnazjalnych zawodów sportowych "wyczyny " owego WF-isty który tworzył regulamin sprintu po jego zakończeniu, na szczęście WF-iści z Czańca i Kobiernic byli na miejscu to się mu nie poszczęściło.... w każdym razie kurator przyjmuje chyba anonimowe wnioski?

40

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

myślę że temat biedronki jest już wystarczająco przedyskutowany , ma ktoś może jakieś informacje na temat domu weselnego który również ma stanąć w tamtych okolicach?

41

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

oki pokazałeś minusy teraz pokaż plusy

42

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Morlinku to jak nie ma terenów pod przemysł to dlaczego budują kolejny supermarket z kolei?
a co do mojej ślepoty bądz układów to zostaw sobie takie uwagi dla siebie, ja tu nikogo nie obrażam i nie chcę być obrażany

43

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

popieram gallera wieś może sporo zyskać na takich inwestycjach

44

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Morlinku nie musisz mnie uświadamiać w niczym a na pewno nie dobitnie, mam świadomość co kupuje i co jej i na szczęście jest to MOJA sprawa dlatego oszczędź sobie dalszych wywodów w tym temacie pod moim adresem, pozdrawiam

45

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Morlinku dziękuję za wykład, nadal jestem za biedronką

46

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

jeśli chodzi o jakość produktów to ile klientów tyle zdań jeśli jednak faktycznie jakość byłaby jak to piszesz  "do d****y" to sklepy nie cieszyły by się takim utargiem

47

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

fakt degradacji krajobrazu poprzez rozrastającą sie sieć sklepów i innych obiektów tego typu to jedno a konkurencyjności cenowe to drugie myśle że większość będzie zadowolona z biedronki właśnie pod tym względem szczególnie teraz

48

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mnie to osobiście obchodzi

49

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a co z OPTI ???

50

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ależ rozbudowa się szykuje... wink