51

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ajjjj bolesna literówka , już poprawiam smile

52

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

póki co cieszmy się że zimy nie ma

53

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

obiło mi sie o uszy że ma tam powstać dom weselny...

54

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a tak troche z innej beczki to skończą remont mostu planowo wie ktoś coś?

55

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

rondo na krzyżówce faktycznie byłoby potrzebne tylko czy gmina ma pieniądze na taką inwestycje szczególnie teraz po niedawnym remoncie centrum a teraz jeszcze ten most... nawet jeśli rondo powstanie to nie prędko

56

(2 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

co jak co ale festyn udał sie znakomicie

57

(64 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Sporo papraniny w tej inwestycji... ktoś z porąbki pewnie pomyśli "ci kapciorze nigdy nie zadowoleni" dodam tylko że z badziewu nikt się nie cieszy

58

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panie guru jestem z Panem

59

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panie Chwała wirtuozem to pan nie jest a określenie "grajek" jest potocznie używane

60

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Morlinku ale ja nie mam kompleksów na tle orkiestry ani żadnej innej organizacji, w gminie jest wiele tematów ważniejszych i wymagających więcej uwagi niż wiejscy grajkowie kłócący się między sobą

61

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a jest ankieta gdzie można określić stan orkiestr dętych?? jak nie ma to Panie Chwała do roboty

62

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Sąsiad teraz trzeba o to nowego prezesa pytać....

63

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

"[...]Tylko utwierdza fakt w jak perfidny sposó zniechęca dzieci od orkiestry za przeproszeniem jak agent ....wypytując  młodych o mnie  -  a w tym przypadku to wielka banialuka"- słowa kapelmistrza z poprzedniego postu
"nie jestem zainteresowany odebraniem pracy aktualnemu kapelmistrzowi"- post powyżej

Widzę tu pewną sprzeczność może mi ją ktoś wytłumaczy?

64

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czyli P. Chwała sieje wrogą propagandę ???

65

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

a ja wam mówie że z orkiestrą dętą w Czańcu zostanie tak jak jest to po co się kłócić?

66

(0 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Czy ktoś z forumowiczów wie może gdzie na terenie gminy ,lub w okolicy znajdują się obiekty budowlane opuszczone, lub nie zagospodarowane??? (pomijając HPR-y) za wszelkie informacje z góry dziękuje

67

(23 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

szkoda tej decyzji wg mnie, jeśli ktoś robi coś z pasją to musi to robić dobrze, szkoda że niektórzy nie są w stanie tego docenić, co do byłego Pana prezesa to życzę miłego wypoczynku i powodzenia!

68

(23 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

ja również dołączam się do pytania poprzednika

69

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

zauważyłem że ostatnimi czasy posty Pana Chwały są bardzo odważne w stosunku do innych forumowiczów, szkoda że Pan Chwała nie odnosił się do innych tutaj przed wyborami, jego poparcie by spadło znacznie.... no chyba że to moje "widzi mi się"

70

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Sąsiad z tej flaszki to wyszłoby tylko zabijanie coś tak czuję... ale pomysł niezły wink

71

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Nikt Panu Panie Chwała nie kazał ujawniać swoich danych, a co do artykułu to bardzo ciekawy

72

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

czasami to można się uśmiać czytając niektóre posty, ale i tak wydaje mi się że ujawnianie danych to troche przegięcie poza tym połowa użytkowników tego forum musiałaby ujawnić swoje imię i nazwisko gdyby wplątała się w wojne słowną... ale to na szczęście nie moja sprawa tylko moje zdanie wink

73

(108 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ujawnianie danych personalnych było konieczne? czy miało charakter czysto dokuczliwy?

74

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Dobra dajmy na razie spokój skoro ma się okazać wszystko po zebraniu, to zobaczymy ile w tym prawdy, póki co nie ma powodów obrzucać się głupimi hasłami.... czas pokaże

75

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

to o co chodzi z tą gmina Czaniec?? faktycznie ktoś puścił plote czy to tylko wymysły?