351

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Szanowni Panstwo,
dupka przy  W A D Z Y.
guru

a guru swoje. Nie ma to jak dialog w temacie Kandydat Na Wójta.
Moje zdanie na temat Pana Gałuszki jest takie, że Pan Gałuszka jako lojalny prawnik Pana Bułki nie będzie kandydował. Widziałbym jego olbrzymią szansę kandydując do Rady Powiatu, chociaż nie jestem pewien czy zgodnie z naszym prawem można połączyć funkcję sekretarza i równocześnie Radnego Powiatu. Co do Pana Kocęby to nie wydaje mi się aby ktoś kto zademonstrował się z takiej strony miał realne szanse jako kandydat na Wójta.

352

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mam jeszcze jedną propozycję i mam też nadzieję że zdecydowanie nie o to nazwisko chodzi, a mianowicie Kocemba?

353

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

WOJCIECH napisał/a:

Po trzecie słyszałem o pewnym kandydacie, ale z Kobiernic,

Czy to pewne nazwisko to Gałuszka?

354

(4 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Podzielę się, co się dowiedziałem, a mianowicie:
- właścicielami są Państwo Góreccy (znani min. z produkcji kołpaków)
- jak tylko udasz się do obiektu i nie będą tam zajęci, to bardzo chętnie Cię oprowadzą, bez konieczności łamania prawa poprzez ?wtargiwanie? (przepraszam za kolokwializm).

355

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Szanowni Panstwo,
Moja propozycja na wojta to Pan GALLER. Idealny kandydat na kompromisowe stanowisko:
mowi zeby mowic chociaz niewiele ma do powiedzenia. Intelektualnie poprawny ale nie blyskotliwy. Bez kregoslupa ale z plecami. Bez wizji ale wizioner e.t.c.. Idealny wiesniak na wiesniacze stanowisko.
:Glosujmy na Pana G.
Z powazaniem,
guru
P.S. Po wygranych wyborach proponuje zatrudnic Pania Jadzie ( z innego watku) na asystentke.

Guru wciąż utrwala opinię o sobie na którą już wcześniej zasłużył. Jest taka zasada, że jak nie mamy nic mądrego do powiedzenia to nie mówimy, więc po co się odzywasz? Jak szukasz zaczepki to ubierz swój dresik i idź na miasto, a nie prowokuj uczestników w miarę kulturalnej rozmowy. Uprzejmie już teraz proszę modera lub admina o interwencję, gdyż mój przedmówca już kiedyś zademonstrował jak można skutecznie sparaliżować życie forum, abyśmy mogli powrócić do tematu.

356

(2 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Muszę poprzeć z całą stanowczością słowa przedmówcy. Rzeczywiście dostaliśmy potężną lekcję pokory i musimy z niej wyciągnąć daleko idące wnioski, tym bardziej, że materiał do rozważań jest spory. Nie mniej jednak uważam, że osądzanie Wójta na podstawie dwóch bardzo krótkich wystąpień publicznych, z których pierwsze było wyreżyserowane i przygotowane jest przedwczesne. Pierwsze chwile katastrofy to przede wszystkim sprawdzian dla służb szybkiego reagowania (jak Centrum Reagowania Kryzysowego czy służby ratownicze w tym Ochotnicze Straże Pożarne). Pole do popisu Wójt ma teraz. Zaczekajmy jak się sprawdzi w roli gospodarza dbającego o swoich wyborców w obliczu katastrofy i odbudowującego swoje gospodarstwo. Myślę, że będzie to dla niego szybki sprawdzian, bo jest to jakby nie było rok wyborczy i jego poczynania zostaną od razu ocenione. Powraca tym sposobem temat http://www.czaniec.pl/forum/viewtopic.php?id=417 . Może najwyższy czas zastanawiać się nad potencjalnym kandydatem, chociażby dlatego, aby dotychczasowego Wójta zmobilizować do chociażby minimalnych starań na stanowisku. Mi osobiście wstyd za ludzi, którzy niczym przekupki przed poważnym gościem zaczęli mu przerywać i narzekać. Na pewno Premier wyjechał z negatywną opinią nie na temat Wójta a na temat mieszkańców.

357

(35 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Według mnie za wątpliwości, które przedstawiłeś Zenonie odpowiada stosownie w tym przypadku nadzór budowlany i z pewnością są mu znane między innymi przepisy które przytoczyłeś. Z całą pewnością za nadzór nie odpowiadają Radni. Prędzej domagałbym się nadzoru od pracowników Urzędu Gminy tudziesz Sołtysa sołeckiego, gdyż to Oni są na etacie i otrzymują stosowne wynagrodzenie. Podejrzewam (bardziej mam nadzieję) , że wylana ilość asfaltu zmniejszy różnicę wysokości do chodnika. Ale cieszę się bardzo że ktoś się interesuje inwestycją z troską, a nie tylko z narzekaniem, że nie ma którędy jeździć i drogi boczne się niszczą itd.

358

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

DUCH napisał/a:

ITrzeba nam ludzi młodych, ambitnych, mających szeroko otwarte oczy by widząc innych a nie tylko własne potrzeby.

Zdecydowanie popieram. Młodzi ludzie patrzący na świat trochę bardziej  postępowo.

359

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Może obecny radny Pan Pielesz Mirosław. Lepiej nie będzie, ale przynajmniej śmieszniej.
A poważnie, czy mógłbyś się podzielić swoim potencjalnym kandydatem? Bo prócz Pana Waligóry nikt konkretny mi do głowy nie przychodzi.
Morze ewentualnie jeszcze Pan Zontek albo Pan Adamus, ale chyba wiek go nie puszcza.

360

(35 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Właśnie zamknęli drogę.

361

(2 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Czy Pani może mi wystawić rachunek gdybym się zdecydował wysłać do Pani swoich pracowników?

362

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Oceniając nowego proboszcza jako gospodarza, uważam, że bez porównania lepiej. Rozpatrując jednak nowego proboszcza jako księdza, byłbym skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Piotrowski miał więcej przyzwoitości.

363

(2 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor … 4372560963
Czy ktoś kojarzy?
Abstrahując od rodzaju muzyki (o gustach się nie dyskutuje), mamy człowieka z Czańca, który zaistniał na poziomie ogólnopolskim. Co sądzicie?

364

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mam osobiste spostrzeżenia na ten temat. Oskarżenia jest rzucać bardzo łatwo, a nie o to tu chodzi, aby to później to udowadniać, a każde oskarżenia bez dowodów może zostać odczytane jako ?zniesławienie godzące w osobiste uczucia i godność osobistą? (z pamięci trochę, ale chyba podobnie to brzmi w KK). Więc pozwólcie, że pozostanę przy wcześniejszym określeniu ?mam odmienne zdanie?, mam prawo posiadać odmienne zdanie i nie muszę wcale uzasadniać tego zdania.

365

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Nasz ksiądz kanonik i owszem dostał nominację na biskupa pomocniczego, co go niestety nie zwalnia z funkcji jak to się mówi wśród księży ?zarządcy? lub ?gospodarza? parafii Czaniec. Zostanie za to zwolniony z nieco innej funkcji, którą w tym momencie wykonuje.
A co do jego ?fajności?, to mam odmienne zdanie do wcześniej przytoczonej przez was opinii.

366

(23 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

http://www.stigmatum.com/flash/
według mnie jeden z najlepszych tatuaży stów w Polsce.

Nasza gmina póki co nie ma należytej opieki nawet w ciągu dnia, dlatego możesz sobie odpowiedzieć sam na swoje pytanie. Według mnie jest to spowodowane monopolistyczną pozycją spółki polimed.

368

(35 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Jeżeli znaki są już dzisiaj, a droga ma być zamknięta dopiero w marcu przyszłego roku, to znaki do tej pory mogą zostać rozebrane przez małolatów. Poza tym jakoś mało prawdopodobny dla mnie jest okres prac 2-3 miesiące, obejmujący wymianę nawierzchni, budowę chodników, wysepek i jeszcze budowa nowego mostu. Poza tym na Wiejskim mówiono o terminie zakończenia prac na sierpień, a na stronie Starostwa Powiatowego w opisie przetargu piszę, że zakończenie prac do 15 lipca a ostateczny odbiór do 30 lipca.

369

(35 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

w Starostwie jest zgłoszenie zamknięcie drogi zgodnie z ustaleniami?. od 09 listopada.

370

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Oczywiście zgadzam się z Bananem, przepraszam wszystkich za swoje zachowanie, ale od kąt przestałem się po głupiemu przegadywać z Guru, umarł ostatni aktywny wątek. Może by znowu zacząć?

371

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ot i cała prawda o Guru. Przyszłość narodu, to właśnie w takich ludziach ojczyzna pokłada nadzieje.

372

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Szanowny Panie galler,
Jestem piedziesiecio piecio letnim czlowiekiem z zupelnie niezlym wyksztalceniem i zupelnie przyzwoitym statusem spoleczno- zawodowym

Niezmiernie trudne do uwierzenia, rzekłbym, że nieprawdopodobne.

373

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Żądanie nastolatka wysunięte do dorosłego człowieka domagające się sformułowania ?Pan? to trochę burzenie porządku świata. Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć czymś więcej, niż umiejętnością posługiwania się wyszukiwarką, a następnie kopiowaniem i wklejaniem. A wracając do odruchów, to jest tak oczywista aluzja, że nawet Ty powinieneś zrozumieć.

374

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

.

375

(20 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Szanowny Panie galler,
Moja poprzednia wypowiedz nie ma nic wspolnego z "najtęższym lub najslabszym umysłem". Jest to po prostu odruch bezwarunkowy.
guru

Niestety, ale muszę się z Tobą zgodzić. Rzeczywiście Twoje wypowiedzi to zbiór odruchów Pawłowa, niemających nic wspólnego z umysłem.