401

(21 odpowiedzi, napisanych Dowcipy, filmy, śmieszne rzeczy)

Idzie mały chłopiec przez korytarz i mówi do siebie:
-Gdzie sens, gdzie logika?.
Przechodzący dyrektor się pyta:
-Czemu cały czas powtarzasz: Gdzie sens, gdzie logika?
-Bo puściłem bąka i kazali mi wyjść, a sami siedzą w tym smrodzie.

402

(21 odpowiedzi, napisanych Dowcipy, filmy, śmieszne rzeczy)

Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu
Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu
Ilu facetów w jego wieku nie ma "prawka"? - Niewielu
Ilu facetów w jego wieku nie ma konta bankowego? - Niewielu.
Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu
Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 165 cm? - Niewielu
Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota? - Bardzo, bardzo niewielu

Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być twoim premierem?

Ile ludzi powinno zagłosować na Jarosława? - Niewielu.

Idź na wybory i nie bądź jednym z niewielu

403

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

fancs niech żyje nam. Jest ktoś kto wali prawdą. Treść merytoryczną jak najbardziej popieram, tylko mam jedno pytanie małe. Czy zdradzisz kogo masz konkretnie na myśli mówiąc "Wy"?

404

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Narzekamy na Wójta i wszyscy zgodnie twierdzimy że trzeba go zmienić, ale jak przychodzi co do czego to nie stać nas nawet na mobilizacje żeby wystawić jakiegokolwiek naszego kontrkandydata, o naszym wspólnym jedynym i przez nas wypropomowanym kandydacie juz nie wspomnę. Dalej narzekajmy na forum - na pewno zmieni się na lepsze.

405

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Proponuje entuzjastyczne przyjęcie nowego proboszcza kontynuować, aczkolwiek z ocenami wstrzymać się do chwili konkretnych osiągnięć. Może to tylko słomiany zapał? Oby nie. Życzę oczywiście co najmniej takiej mety jaki mieliśmy start nowego proboszcza. Co do kultury osobistej to ja żartobliwie ? owszem ma więcej kultury osobistej, ale technicznie rzecz biorąc mniej nie mógł mieć. Pozdrawiam.

406

(9 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Skoro są dwa worki zamiast jednego to firma zbierająca odpady ma tez zapłacone za dwa worki a nie jeden (zamiast 1,70 dostaje 3,40), a wykonawcy chyba o to chodzi aby było jak najwięcej do odwiezienia. Poza tym skoro się jakas fima podjęła prac a nie może się wyrobić to może trzeba zwiększyć moce przerobowe np równocześnie wypuścić dwie ekipi zbierające albo zmienić grafik odbierania odpadów i rożciągnąć prace w czasie. Tak czy inaczej Czaniec po ostatnich burzach wyglądał jak ogromne śmietnisko, na każdym kroku były butelki, szkło albo na środku drogi całe pełne worki. Szczęście mieli tylko Ci którym z przed płotów nie porwało śmieci.

http://bip.porabka.pl/BIPDownload.aspx? … e=4143.JPG

http://bip.porabka.pl/BIPDownload.aspx? … e=4110.pdf
SIWZ IV rozdział pkt 1.1
Umowa wykonawcy z UG paragraf 3

407

(9 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

I  nie tylko przy ul KKW. Szczególnie okazale wyglądało wszystko podczas wczorajszej burzy. Wiatr rozwiewał worki i ich zawartość po całej miejscowości. Ciekawe czy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje z faktu niewywiązywania się przez P. Pardelę z umowy.

408

(2 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

U mnie tez nie ma w zadnej z przegladarek.

409

(88 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czy mi si? tylko wydaje czy sprawa umar?a ?mierci? naturaln?? Czy to ?e umar?a zaraz po wyborach to tylko zbieg okoliczno?ci? Czy my wyborcy dali?my si? nabi? w butelk??

410

(3 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Widz? ?e pojawi?a si? jedna odpowiedz w poruszonym przeze mnie problemie i to osoby która chyba bra?a udzia? w rozwalaniu szyb i kosiarek. A powa?nie to widoczne tylko ja uwa?am to za problem. Przykro mi tylko ?e wywo?ani przeze mnie do tablicy nie odpowiedzieli, szczególnie Pani So?tys, w ko?cu nas reprezentuje i teoretycznie jest dla nas. Chyba ?e nie pracuje z u?yciem internetu, my?l? ?e pozostali kandydaci u?ywaj?. Tak czy inaczej kto? powinien zosta? poci?gni?ty do odpowiedzialno?ci, albo Kó?ko ?le wywo?a?o zlecenie albo nasz Wójt jest gospodarzem któremu nie zale?y na wygl?dzie swojej Gminy, a jak tak dalej b?dzie to w nied?ugim czasie aby wybudowa? dom b?dzie trzeba karczowa?.
My?l? ?e z powodu braku zainteresowania tematem, administrator mo?e zamkn?? temat.

411

(18 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Myślę że rozsiewacie plotki na temat odejścia Filipa z Czańca. Odejście z funkcji Proboszcza nie jest jednoznaczne z odejściem z parafi w Czańcu, a już na pewno przeprowadzka do domu emerytów nie wchodzi w grę,

412

(3 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Mam pytanie do wszystkich aktywnych forumowiczów ? jak wam się podoba to co rośnie po prawej stronie ulicy Kardynała Karola Wojtyły zaraz po wjeździe od krzyżówki do Czańca aż do centrum, albo naprzeciwko cmentarza? To jest tylko przykład. Cały Czaniec jest pełen odłogów, które mocno obniżają walory estetyczne naszej wsi dalej się rozsiewając. Pamiętam jak nasz kolega Łukasz z Kółka Rolniczego w zeszłym roku pracował w tym temacie i został oskarżony o dbanie o własne interesy bo na pewno ?On to będzie kosił i Kasa pójdzie do Kółka?. Czy nasz kolega się poddał? A co na to Pani Sołtys?

413

(18 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Fazi ? trochę szacunku dla innych, zwłaszcza ludzi pracujących, ?krecik? chyba nie jest zbyt na miejscu. A co do ogrodzenia to niech rośnie, całkiem nieźle amortyzuje samochody wypadające tam z jezdni. Na granicy Czańca z Roczynami proponuje posadzić takie samo.

414

(8 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

http://wiadomosci.onet.pl/1571315,11,item.html
do tego mundurki jak u Mao, zakaz nauczania o teorii ewolucji Darwina, nakaz stosowania kalendarzyka zamiast środków antykoncepcyjnych i matura niewymagająca wiedzy. Cofamy się jako społeczeństwo i przewiduje rychły koniec polaków.

415

(6 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Tranzyt przez Czaniec to oficjalna droga dla ciężarówek jadących Bielsko-Kraków, tylko oczywiście nikt jeszcze nie zdążył znaków zmienić. Wiadomość do zassania ze strony Zarządu Dróg Starostwa Powiatowego BB.

416

(11 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Rozmawiając z wieloma czytelnikami tegoż forum, wiem że po wypowiedziach kilku z nas (biorących czynny udział w konwersacjach) forum Czaniec.pl nie do końca jest traktowane poważnie. Otóż proszę szanownych zgromadzonych za przykładem Zenona piszmy mniej, za to konkretniej. Inaczej osoby ujęte w tych jakże imponujących statystykach będą miały niezbyt pochlebne zdanie na temat naszego forum, a nasze rozważanie będą sobie a rzeczywistość sobie.

417

(17 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Radni akurat w tej materii mają najmniej do roboty. Zgodnie z mechanizmem od tego jest policja, a zasygnalizować policji winni obywatele którzy dostrzegają przestępstwo, w tym przypadku wypowiadający się na forum. Przestańcie traktować forum jako miejsca do narzekania na wszystko i obwiniania wszystkich.

418

(17 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Macie nieaktualne wiadomości. Interesowała się policja z polecenia UG zresztą. I właśnie efektem tego są drzwi. Teraz policja nie może nikomu powiedzieć że pije w miejscu publicznym. A poza tym teraz nie widać bywalców.

419

(17 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

1 ? nie żulernia tylko Bar pod ?Cisami?
2 ? lepiej tam niż na przystanku
3 ? każda wieś ma swoisty klimat, nasz jak widać też.
4 ? widocznie nie widziałeś jeszcze żulerni

420

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Teraz mi to uświadomiłeś. Brzmi jak żart, ale rzeczywiście coś w tym jest. Jak rozmawiam ze znajomymi a potem czytam wypowiedzi na forum, to zauważam wielką różnice.

421

(4 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Ja zrezygnowałem TPSA między innymi z powodu złych proporcji jakości do ceny. Generalnie za te pieniądze można już wymagać, tymczasem zgłaszający problem jest traktowany jak winowajca. Poza tym na bilingi czekałem rok. Potwierdzam Zenonie ? awarie w obrębie sieci wewnętrznej u mnie się też zdarzały. Niestety na pytanie o konkrety nikt mi nie odpowiedział, więc nie wiem o co chodzi. Rozumując ?na logikę? chodzi o instalację wewnątrz budynku, tymczasem awaria została usunięta i nikt wewnątrz budynku nie interweniował.

422

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Ja zaproponowałem co zmienić.

423

(94 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

w której podawano miedzy innymi holendrskie ciasteczka, po których...

424

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Wg mnie w urzędzie powinny pracować same miłe panie w wieku do 20 lat o 30 letnim doświadczeniu, z nienaganną figurą i oczywiście odpowiednie do stanowiska ubranie ? wyłącznie krótkie spódniczki i koszulki ?. Na pewno nie będą robiły mniej niż aktualni pracownicy.

425

(167 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

pytanie do DR - dlaczego więc dzisiaj rano widziałem ciągniki z KR odśnieżające wymienine przez Ciebie drogi? Widziałem również obce pługi na samiochodach - te pewno należące do wspmnianej przez Ciebie firmy.