Szanowny Panie Wloscian,

W poprzednih postach poinformowal nas Pan , iz skonczyl pan studia i byl Pan przez pewien czas nauczycielem. Winikalo by z tego , ze intelektualnie jest Pan przygotowany aby rozmawiac ze swoimi oponentami w sposób merytoryczny i substancjalny. Zaczne od tego, iż moim zdaniem myli Pan dwa zasadnicze pojecia: pojecie donosiciela od pojecia czlowieka zwracajacego uwage na nieprawidlowosci albo nawet kryminalne poczynania organow wladzy (gminnej, szkolnej czy parafialnej). Widzi Pan jestem juz czlowiekiem w stosunkowo podeszlym wieku. Czlowiekiem ktory wychowal sie w okresie „inelektualisty mas” Gomulki, „populisty i dobroczyncy” Gierka i „mordercy” Jaruzelskiego. W zwiazku z tym, pozwole sobie wytlumaczyc, z wlasnego doswiadczenia roznice pomiedzy donosicielem a czlowiekiem probujacym napietnowac zlo. W okresach o ktorych wspomnialem, pierwszy ladowal na najwyzszych posadach partyjno-rzadowych (na wszystkich sczeblach wladzy). Czlowiek punktujacy zlo ladowa zwykle na UB, SB, Milicji lub w najlepszym wypaku u sekretarza PZPR na odpowiednim szczeblu. Tylko nieliczni wychodzili z tych spotkan „bez szwanku”.
Szanowny panie Wloscian to , ze zyjemy obecnie w „PRL na BIS” zafundowanym nam przez czcigodnie nam panujacego  zdarjce narodu polskiego Donalda Tuska , nie oznacza , ze uczciwi obywatele powinni przymykac oczy na nieprawosci przyniesiona na skrzydlach jego ugrupowania politycznego. Zdrajca idei suwerennosci Polski nie moze byc przeciez wzorem do nasladowania, nietylko dla  patriotow ale rowniez a moze przede wszystkim dla uczciwych  Polakow.
Dopuki wladza centralna bedzie promowala korupcje, niegozpodarnos i fikcje dobrobyto , doputy mali oszusci , zlodzieje i hipokryci pokroju Wojta Bulki i jego biurokratycznego "dworu widm" beda działali bezkarnie, z szyderczym usmiechem na ich skompromitowanach twarzach

Z powazaniem,
guru

Szanowni forumowicze: "z boku" i "XXYYZZ",

Gratuluje ostatnich postów. W mojej ksiedze ******* przybylo
dwoch ******* (ang.-*******). Z cala powaga stwierdzam,
ze obaj (oboje) zaslugujecie na Odznaczenie "******* Roku".

Z powazaniem,
guru

Szanowni forumowicze,
Sasiad napisal : " Post guru należy do kategorii oddzielnej i wójt może dochodzić swoich praw jeżeli czuje się obrażony. Ma prawników, rzecznika i cholera wie kogo". Moje posty w sprawie naduzyc Wojta Bukli nlezy zaliczyc do kategori oddzielnej? Przeciez Wszysty wiecie o jego przekretach, malo tego piszecie o nich w Swoich postach. Piszecie o nich jednak w sposob tak tchorzowski aby nikt nie mogl zarzucic Wam pomowienia lub niedaj Bog oszczerstwa. Dzieki postawa takim jak Wasze ten blazen nadal pelni swoja funkcje i smieje sie plujac w Wasze gniewne twarze. Jestesci zalosni i godni politowania. Pozwolilem sobie wyslac moj poprzedni post (w rozszerzonej formie) do Wojewody slaskiego. Jestem pewien , ze nie odniesie on najmniejszego skutku jezeli nie zostanie on poparty nastepnymi skargami lub oskarzeniami, przeciwko Bulce, innych zainteresowanych mieszkancow Gminy Porabka. Wyjdzcie ze swoich skorup i zrobcie cos w tej sprawie albo poprostu "zamknijcie sie".

Z poszanowaniem,
guru

Szanowni Forumowicze,
Wybraliscie na nowa kadencje starego Wojta i jego ekipe. Wybor byl zdecydowanie poroniony. Wybraliscie ponownie zlodzieja, malwersanta, oszusta i nieudacznika intelektualnego. Wybierajac Wojta kryminaliste , pozwoliliscie na dalsze funkcjonowanie chorych ekonomicznie strutktur typu Osrodkow Zdrowia, Przedszkoli, Gimnazjow i Osrodkow Kulturalnych zarzadzanych
mafijnymi (rodzinnym) sposobem pod kontrola "Ojca Chrzestnego" - BULKI.

Z powazaniem,
guru

5

(2 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Moja prosba nie jest juz aktualna.
Dziekuje.
guru

6

(2 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

NIEAKTUALNE

Witam Panie Tadeuszu,
Probuje sie do Pana dodzwonic w sprawie ewentualnego kupna Panskiej dzialki. Niestety nie odpowiada Pan na telefony pod numerem ktory byl Pan laskaw podac powyzej.
Prosze o kontakt na adres e-mail: niektualne.
Dziekuje,
guru

7

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Panie Galler,

Przykro mi stwierdzic, iz zauwazam u Pana ponowny nawrot Panskiej starej dolegliwosci intelektualnej, zwanej glupota. Prosze mi laskawie wytlumaczyc gdzie jest lepsze miejsce na zamieszczenie przez Pana Kocembe informacji o imbecylach gminnych jak nie na naszym forum w watku "Pytania do Urzędu Gminy - Aktywnosc Wojta Gminy". Poziom zarzdzania Gmina Porobka od dawna zblizał sie do poziomu intelektualnego i ekonomicznego "Gminy Wilkowyje". Na dzien dzisiejszy "Wikowyje" biją nas na "łeb na szyje" a ich wojt - idiota w porownaniu z  Panem Bułką, to geniusz.

Z powazaniem:
guru

8

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie/Pani Marlinek,

Bylbym mocno zobowiazany za informacje o poziomie panskiej edukacji.
Panski post, sadze skierowany do mnie umieszcza Pana/Panią w grupie intektualnej
odzwiernego z Universidad De la Sorbona,Paris lub czyscicielem szamba
w St.John's University in Queens, New York. Gratuluje! Oba uniwersytety sa bardzo
zasluzone i rozpoznawalne na Swiecie.
 
Z Powazaniem:
guru

9

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Kocemba,
Zgodnie z moimi planami wyjezdzam ponownie z Polski
po 20-tym lipca 2011. Zostal Panu miesiac do kontaku ze mna.
Kontaktu osobistego, przez adwokata lub sadownie.
Mój e-mail: jjg920@new.rr.com
Pozdrawiam,
guru

10

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Kocemba,
Zgodnie z  moimi planami jestem juz w Polsce.
Mój e-mail: jjg920@new.rr.com
Pozdrawiam,
guru

11

(64 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam Wszystkich.
Szanowny Panie/Pani Morlinek,
Pan Galler jest urodzonym oportunista (czytaj: czlowiek pozbawiony tozsamosci) ktory zaneguje wszystko i wszystkich, tylko dlatego aby negowac. Panskie spostrzezenia na temat odpowiedzialnosci wojta za wszystkie decyzje podjete w Gminie sa merytorycznie i intelektualnie uzasadnione. Wojt Gminu Porabka jest wysoko platnym urzedasam ktory w zadnej kadencji za nic nie odpowiadal i odpowiadal nie bedzie. Dlaczego? Zapytac mozna. Otoz dla tego, iz zawsze znajdoowali sie i znajduja  ludzie pokroju Pana Gallera ktorzy udziela mu rozgrzeszenia bez "zalu za grzechy" i "pokuty". Karierowicze finansowi  pokroju Wojta Bulki moga egzystowac w spoleczenstwie, ponoc demokratycznym tylko wtedy  jezeli jego wasalami sa ludzie pokroju Pana Gallera. Ludzie "mierni ale wierni" chcialo by sie powiedziec. Mamy nastepne cztery lata niekompetentnych rzadow Bulki bo ludzie pokroju Gallera posiedli tylko niewielka ilosc wiedzy o jego niekompetencji z poprzedniej kadencji. Panie Galler , Bulka ponosci calkowita odpowiedzialnosc za decyzje Gminy, tak samo jak Pan je ponosi w obrebie Swojej rodziny. No chyba, ze jest Pan jednostka nieodpowiedzialna lub zdemoralizowana.

Pozdrawiam,
guru

12

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Kocemba,
Nie mam powodu aby dyskutowac z Panem miejsce mojego obecnego pobytu. Bede w Polsce, osiagalny dla Pana lub sadu po dacie 10/05/2011. Proponowalem Panu moje dane personalne przed podjeciem przez Pana drogi sadowej (jezeli rzeczywiscie taka Pan zalozyl). Moje oferta nie jest juz aktualna, gdyz informacje ktore Panu oferowalem otrzyma Pan wraz z kopia mojego pozwu do sadu w ktorym zlozyl Pan swoje zażalenie ( oskarżenie ). Do zobaczenia.

Pozdrawiam,
guru

13

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Kocemba,

Z tego co zrozumialem z wypowiedzi Pana Administratora to ponoc rozkrecil juz Pan machine prawno-sadowa w celu rozwiklania problemu wspopracy Pan z bylymi sluzbami bezpieczenstwa komunistycznej Polski. Mysle, ze jezeli jeszcze nie posiada Pan moich danych osobowych, to z cala pewnoscia otrzyma Pan kopie mojego wezwania do tegoz sadu, ze wszystkimi moimi danymi personalnymi (imie, nazwisko, adres i.t.d.). Jezeli o spotkanie chodzi to nie widze powodu aby ono moglo cos wnioslo do naszego konfliktu. Jezeli jest Pan innego zdania to chetnie sie z Panem spotkam, aby pozbawic Pana argumentu "braku mojej odwagi". Przebywam obecnie poza granicami Polski ale moge byc do Pana dyspozycji po dziesiatym maja tego roku. Sadze jednak, ze skoro sprawa o panskie znieslawienie jest juz w odpowiednim sadzie to nasze spotkanie odbedzie sie z przyczyn czasowych, nia na gruncie prywatnym ale wlasnie sadowym.

Pozdrawiam,
guru

P.S. Dziekuje Panu za uzycie , po raz pierwszy formy per-pan w stosunku do mojej osoby.

14

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panie Moderatorze,

Zaspokoje panska ciekawosc , chociaz nie jestem wcale pewien czy jest to komukolwiek do czegokolwiek potrzebne. Kto Panu powiedzial , ze jakakolwiek sprawa przeciwko mnie toczy sie w sadzie? Jezeli wie Pan cos wiecej niz ja wiem, prosze byc laskaw podzielic sie ze mna tymi informacjami. Nie otrzymalem zadnych informacji z zadnego sadu, nie otrzymalem zadnych informacji od "pokrzywdzonego" Pana Kocemby, jedyna rzecza ktora wiem na pewno to to , ze szanowny Pan Administrator udostepnil moje dane osobowe "organom" ktorych nie chce ujawnic.  Cale to straszenie procesem z powodztwa prywatnego, powtarzam z powodztwa prywatnego (jezel nie rozumie Pan definicji powodztwa prywatnego to prosze zajzec do e-prawnik.pl , ktorego cytowal Pan juz wczesniej) jest wymyslem "starego" aparatczyka i jego kolesow z Komendy Policji w Bielsku-Bialej, ktorzt zamiast tropic bandytow , bawia sie za pieniadze podatnikow w szemrane, gowniarskie podchody. Jezeli otrzymam jakiekolwiek dokumenty zwiazane z domniemanym procesem z cala pewnoscia powiadomie o szczegolach czytelnikow tego forum. W miedzy czasie ponownie prosze Pana Administratora (moze Pan wplynie na niego. Jest pan przeciez Moderatorem, czyli czlonkie tej samej ekipy) o przeslanie na moj adres e-mailowy kopii dokumentu upowazniajacego go do zlamania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Z powazaniem,
guru

15

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Administratorze,

Przeczytalem ponownie moj post i nie widze w nim impertynecji pod Pana adresem. Czego niestety nie moge powiedziec o panskiej, jakby na to nie patrzec aroganckiej odpowiedzi. Ponawiam prosbe o przeslanie na moj adres e-mailowy kopi dokumentu "wlasciwych organow",
jak byl Pan to laskaw nazwac, upowazniajacych Pana do udostepnienia moich danych osobowych. Przesle ta kopie do  wlasciwego urzedu Ochrony Danych Osobowych w celu potwierdzenia zasadnosci Pana akcji. Przyrzekam, ze jezeli dostane potwierdzenie legalnosci
panskich poczynan, OSOBISCIE, NA TYMZE FORUM PRZYZNAM SIE DO MOJEJ POMYKLI I OSOBISCIE PANA PRZEPROSZE.

Z powazaniem,
guru

16

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panie Przemyslawie,
Bez wlasciwego nakazu sadowego (nie prokuratorskiego czy policyjnego) nie mial Pan prawa wydawac moich danych osobowych ani innych informacji na moj temat. Domniemany pozew sadowy, przeciwko mojej osobie jest pozwem prywatnym w ktorym nie jest Pan strona. Wszelkie wyjasnienia na temat powiazania mojej osoby z Forum Czaniec i panskim serwerem moglby Pan
ujawnic dopiero przd lawa sadziowska (pod przysiega), gdyby powolany zostal Pan jako swiadek. Akt oskarzenia przeciwko mojej osobie, nie istnieje i jest fikcja wykreowana przez pseudo policjantow, kolesiow Pana Kocemby i jego samego. Jest mi bardzo przykro, iz jako Administrator powaznego portalu nie posiada Pan odpowiedniej wiedzy w temacie: co panu wolno a czego robic Panu absolutnie nie wolno.
Oto moj publiczny e-mail : 80guru83@gmail.com (posiada Pan rowniez moj prywatny e-mail adres), na ktory prosilbym przeslac stosowne dokumenty od kogokolwiek do kogokolwiek, upowazniajace Pana do zlamania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Prosze rowniez o przeslanie stosownego artykulu tejze ustawy (lub jakiekolwiek innej) na podstawie ktorej udostepnil Pan osobiste informacje na moj temat. Zaproponowalem na tym forum , stronie w tym sporze t.z. Panu Kocembie udostepnienie moich informacji personalnych. Niestety Pan Kocema z niej nie skorzystal. Ponownie powtarzam, spor o ktorym mowimy jest procesem prywatnym nie upowazniajacym Panu, jako stronie trzeciej do udzielania informacji poufnych. Nie jestem oskarżonym, nie jestem poszukiwany listem gonczym, nie jestem osoba scigana z urzedu (prokuratory) i nie jestem osoba publiczna. Pan zlamal moj status , status osoby prywatnej.

Bez szacunk dla panskiej decyzji,
guru

17

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Administratorze,

Prosze przekazac Szanownemu wlascicielowi serwera, iz przekazywanie jakichkolwiek informacji osobisto-zastrzezonych, pseudo przedstawicielom policja i pseudo przedstawicielom sadow jest bardzo sliska sprawa. Sprawa ktora ma bardzo scisle obostrzenia prawne, za ktore "zaliczyc" mozna wysoka grzywna wraz z odsiadka. Panie Wlascicielu prosze uwazac co Pan "udostepnia" i komu. Jezeli Pan Wlasciciel serweru udostepnil juz, legalnie czy tez nielegalnie moje dane osobowe to z cala pewnoscia powinienem otrzymac  oficjalne oskarżenie o obraze moralna bylego wspopracownika PRL-owskich Sluzb Specjalnych. Cierpliwie czekam i gromadze dokumenty historyczne i nie tylko, na temat dzialalnosci pracownika komunistycznej milicji wspolpracownika Sluzb Bezpieczenstwa  Pana Kocemby.Przyrzekam, iz biezace informoacje  o postepie procesu bede przekazywal w miare ich pozyskiwania na lamach tegoz forum.

Dziekuje.

guru

18

(93 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowni Panstwo,
Pan Bulka, za doprowadzenie Gminy Porabka do skraju bankrutctwa pobiera apanaże w wysokosci
dwoch srednich zarobkow (klasa srednia) pracownikow w Stanach Zjednoczonych Ameryki Polnocnej. Nasze spoleczenstwo ma sie do spoleczenstwa amerakanskiego jak piesc do du*y. O przecietnej zarobkow , czy poziomie zycia nie warto nawet wspominac. Jezel czlowiek o tak wysokim uposazeniu ubiega sie o podwyzke w czasie kiedy wokol szerzy sie ubostwo a nawet nedza, to jest to żądanie chore i niemoralne. Ktos napisal, ze wyniki wyborow upowazniaja  Wojta do podwyzki. Takie stwierdzenie moglo wyjsc z pod piora tylko calkowitego ignoranta, ktory zapomnial, iz na kartce do glosowania byly tylko nazwiska a nie kwoty. Cala ta farsa zwiazana z podwyzka dla czlowieka ktory o rzadzeniu wie tyle co ja o "cesarskim cieciu"  jest pluciem w twarz naiwnemu elektoratowi ktory wybral go ponownie. Zasada jest prosta "wiesniak wybral" i "wiesniak zaplaci" a wlasciwie jego przedstawiciele, radni z ugrupowania Pana Bulki. Ci sami radni ktorzy juz w poprzednich kadencjach pomagali budowac podwaliny wielce watpliwego "dobrobytu" Gminy Porabka.

Z glebokiem Szacunkiem,
guru

19

(55 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowni Panstwo, Szanowny Panie Galler,

Wszystko co dzialo sie,  zostalo juz  opisane. Wszystko co dzialo sie bedzie opisane zostanie.

Z Glebokim Szacunkiem,
guru

20

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowni Panstwo,
Pa Zenon w jednej ze Swoich wypowiedzi w tym watku powiedzial: "Mamy wybrać ludzi, którzy mają być zatrudnieni do wykonywania konkretnej roboty. Moim zdaniem to absolutnie nie są politycy. To raczej są urzędnicy". Pomijajac absurdalnosc tego stwierdzenia, jego wizja sprawdzila sie w Gminie Porabka w calej rozciaglosci . Przegral PO-wiec, przegral PIS-owiec, przegral i postkomuch. Wygral bezpartyjny "zawodowy" URZEDNIK i jego starzy i przechrzczeni (cztaj:  przechrzty) radni z  KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA. Mamy nowego-starego wojta, mamy nowych-starych radnych, mamy ponownie układy, niekompetencje i nieudolnosc..  Szanowni wyborcy, prosci wiesniacy po raz kolejny dali sie nabrac na zasade: "Klamstwo powtarzane wystarczajaco czesto staje sie niepodwazalna prawda".
Gmina Porabka stracila juz dwanascie lat na odrobienie strat  do liderow w tym rankingu, oddalismy nastepne cztery aby te straty zdecydowanie poglebic. Moja wizja swietlanej przyszlosci umarla wraz z ogloszeniem wynikow wyborow. Wydaje mi sie, ze umarla rowniez dla elektoratu bylego/obecnego wojta tylko , ze elektorat ten o tym jeszcze nie wie. Czesc z tych ludzi dozna olsnienia w trakcie nowej kadencji a czesc, ta mniej blyskotliwa umrze w nieswiadomosci  swojej pomylki.

Zatroskany,
guru

21

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowni Panstwo,

Rownanie ktore przedstawil Pan GREGOR jest proste i zrozumiale dla Wszystkich ktorzy wierzyli w zmiany na lepsze  w Gminie Porabka. To rownanie wyraza tragizm i ironie sytuacji w ktorej znalezlismy sie po wyborach. Na zyczenie wiekszosci z nas, nic sie nie zmienilo. Wydawalo mi sie, ze wiekszosc  tak jak i ja uwaza ze gmina rzadzona byla do tej pory nieudolnie, nierzetelnie i niejawnie. Wiekszosc jednak udowodnila mi , ze bylem w bledzie. Przepraszam za Swoja naiwnosc. Wiekszosc uznala, ze gmina rzadzona byla w oparciu o najlepsze wzorce w tym zakresie. Przez nastepna kadencje dostaniecie wiec WIECEJ TEGO SAMEGO. Moje szczere GRATULACJE drogi ELEKTORACIE. Absolutne pomieszanie z poplataniem, na wlasne zyczenie.

Zatroskany,
guru

Szanowny Panie Galler,

Jestem prawie pewien, ze jezli pomysl "komitetu obywatelskiego" w Gminie Porabka wyszedl by od innego forumowicza bylby Pan neutralny albo "za". Co ja mysle o Panskich postach i Panskich "postawach" to z cala pewnoscia juz Pan wie. I tu sie zatrzymam. Pomysl Spoleczenstwa Obywatelskiego nie jest pomyslem nowym ani nowatorskim. Z wielkimi sukcesami dziala on juz od dawna w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych Ameryki Polnocnej.
Przypominal nam o tym , na tym Forum w sposob bardzo przekonywujacy i merytoryczny Pan Zenon. Podjalem temat gdyz uwazam go za zasadniczy w współtworzeniu spojnosci i dobrobytu Gminy.  Szanowny Panie prosze przesledzic ciekawe wypowiedzi Pana Zenona i poczytac odrobine, chociazby w internecie na temat zasad tworzenia Spoleczenstwa Obywatelskiego aby raz na zawsze przestal Pan porownywac ten fantastyczny model zarzadzania do czegokolwiek z czasow komuny.

Zatroskany,
guru

23

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Zenonie,

Prosze przesledzic Swoje poprzednie posty na temat kandydatury Pan Kocemby na Urzad Wojta Gminy Porabka. Paniskie poglady zmieniaja w sposob bardzo niekonsekwentny od " nie n ma moralnego prawa....." poprzez "potrzebujemy zmian..." do " gdyby nie stres kandydata to kto wie..". Szanowny Panie " stres " kandydata o ktorym Pan mowi jest niczym innym jak tylko perfidna gra wyborcza pod publike naiwnych, latwowiernych pontencjalnych wyborcow. Skrzywdzony Pulkownik nie ma innego wyjscia jak bronic swojego "dobrego" imienia przed sadem ( ?NIE MOGE SIĘ GODZIĆ NA OSZCZERSTWA. DZISIAJ DOTYKAJĄ MNIE, JUTRO MOGA DOTKNĄĆ KAŻDEGO KAŻDEGO Z WAS? ). Nie wiem czy plakac czy "boki zrywac". Zastanawiam sie ilu jeszcze naiwnych, poza Panem " krysztalowy " Pan Kocemba bedzie w stanie nabrac na swoj iscie mistrzowsko wykonany " szloch rozpaczy".
Jest w jezyku angielskim dobitne slowo okreslajace Panskie , co najmniej dziwne zachowanie. Slowem o ktorym mowie to slowo " wishy-washy" ktore w wolnym tlumaczeniu odnosi sie do osoby wodnistej i bez tresci, osoby bez sily charakteru. Prosze mi wierzy, ze jest mi bardzo szczerze przykro, iz musialem to Panu powiedziec.

Zatroskany,
guru

24

(55 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Szanowny Panie Zenonie,

Nigdy nie zabiegalem o niczyje poparcie z Panskim wlacznie. Tak naprawdę to zupelnie nie rozumiem o jakim poparciu Pan mowi. Poparcia wymagaja kandydaci, politycy, nalogowcy i nieudacznicy. Informuje Pana z cala powaga, ze do zadnej z  tych grup nie naleze. Nikogo sie " nie czepiam " jak byl Pan laskaw to nazwac. Wyrazam swoje opinie z pelnym zrozumieniem ich konsekwencji. Uzywajac Panskiego jezyka, uprzejmie prosze aby byl pan laskaw "ODCZEPIC SIE".

W dalszym ciagu Z GLEBOKIM SZACUNKEM,
guru

Panie Zenonie,

Moze zasadnym byloby powalanie stosownego komitetu obywatwlskiego, na wzor komitetow wadowickich, oczywiscie na "za"  a nie "przeciw". Mogla by to byc pierwsza i bardzo wazna incjatywa spoleczna w ramach " Spoleczenstwa Obywatelskiego " w Gminie Porabka o ktorego zaletach i koniecznosci zaistnienia Pan juz tak wiele napisal.

Z glebokim Szacunkiem,
guru