Obwód nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Uprawnionych do głosowania | Wydanych kart do głosowania | Głosów oddanych | Frekwencja | Głosów ważnych |
1 343 | 274 | 274 | 20.40 | 264 |
Obwód nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Uprawnionych do głosowania | Wydanych kart do głosowania | Głosów oddanych | Frekwencja | Głosów ważnych |
1 511 | 387 | 387 | 25.61 | 374 |
Obwód nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Uprawnionych do głosowania | Wydanych kart do głosowania | Głosów oddanych | Frekwencja | Głosów ważnych |
1 676 | 488 | 488 | 29.12 | 478 |
Wyniki - Obwód nr 2 | ||
---|---|---|
Lista nr | Nazwa komitetu | Liczba głosów ważnych oddanych na listę: |
1 | Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro | 14 |
2 | Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy | 7 |
3 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy | 21 |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 112 |
5 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch | 6 |
6 | Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina | 3 |
7 | Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke | 18 |
8 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 71 |
9 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | 11 |
10 | Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia | 1 |
12 | Komitet Wyborczy Partia Zieloni | 0 |
Wyniki - Obwód nr 3 | ||
---|---|---|
Lista nr | Nazwa komitetu | Liczba głosów ważnych oddanych na listę: |
1 | Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro | 28 |
2 | Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy | 10 |
3 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy | 19 |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 138 |
5 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch | 7 |
6 | Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina | 14 |
7 | Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke | 22 |
8 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 117 |
9 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | 17 |
10 | Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia | 1 |
12 | Komitet Wyborczy Partia Zieloni | 1 |
Wyniki - Obwód nr 4 | ||
---|---|---|
Lista nr | Nazwa komitetu | Liczba głosów ważnych oddanych na listę: |
1 | Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro | 21 |
2 | Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy | 5 |
3 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy | 21 |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 222 |
5 | Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch | 8 |
6 | Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina | 13 |
7 | Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke | 42 |
8 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 134 |
9 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | 11 |
10 | Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia | 1 |
12 | Komitet Wyborczy Partia Zieloni | 1 |
Już wkrótce - 25 maja 2014 r. - odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jak zawsze zebraliśmy dla Państwa istotne informacje na ten temat.
Istotną zmianą jest podział Gminy Porąbka na stałe obwody głosowania. Dotychczas w Czańcu obowiązywały dwa obwody, tymczasem uchwała NR XXIII/225/2012 Rady Gminy Porąbka wprowadziła nowy podział i w Czańcu obowiązują trzy obwody.
Obwód numer 2:
Sołectwo Czaniec:
ul. Gasnąca, Głęboka, Głośna, Gościnna, Górna, Górska, Graniczna, Graniczna Górna, Gwarna, Gwiezdna, Granitowa, Gruszowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 108 do końca oraz numery nieparzyste od 115 do końca, Laurowa, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Liliowa, Lipowa, Literacka, Lodowa, Lustrzana, Magnoliowa, Majowa, Mglista,Macierzankowa, Makowa,
Malinowa, Malownicza, Miejska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Myśliwska, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Wysoka.
Obwód numer 3:
Sołectwo Czaniec:
ul. Bajeczna, Biała, Błękitna, Brzegowa, Bystra, Cedrowa, Cicha, Cierniowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czysta, Długa, Dogodna, Dolna, Dostatnia, Drzewna, Dumna, Dworska, Działkowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 26 do 106A oraz numery nieparzyste od 27 do 113A, Klonowa, Pejzażowa, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Pogodna,
Południowa, Prosta, Zachodnia, Zacisze, Zagajników, Zagłębocze, Zagonowa, Zakątek, Zamkowa, Zarzecze, Zdrojowa, Zielna, Zielona, Źródlana.
Obwód numer 4:
ul. Barwna, Bażantów, Begonii, Beskidzka, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błonie, Borowa, Bratków, Bratnia, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska, Bzów, Kalinowa, Kamienna, Kardynała Karola Wojtyły od numeru 1 do 25, Kasztanowa, Kasztelańska, Karpacka, Kęcka, Kępa, Kłosowa, Konwaliowa, Koralowa, Korzenna, Kościelna, Krajobrazowa, Kresowa, Kręta, Krokusów, Królewska, Krótka, Krucza, Kryształowa, Kwiatowa, Słoneczna.
Przewodniczący komisji:
Komisja nr 2: GLIWA Anna (zastępca: SZRUBA Klaudia),
Komisja nr 3: PIEKIEŁKO Renata (zastępca: GRABSKA-SKOK Małgorzata),
Komisja nr 4: KIERPIEC Grażyna (zastępca: WRONA Agnieszka).
Obwodowe Komisje Wyborcze nr 2, 3 oraz 4 w Czańcu, Szkoła Podstawowa ul. Kardynała Karola Wojtyły 32 w dniu głosowania, to jest w dniu 25 maja 2014 r., rozpoczynają pracę o godz. 6:00.
Głosowanie odbywa się w lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2, 3 oraz 4 w Czańcu od godziny 7:00 do 21:00.
Sprawdź: Aktualna pogoda i prognoza w Czańcu
Dodano 15 maj 2014 08:03 Stany ostrzegawcze na zbiorniku Czaniec zostały już przekroczone 2014-05-15 o godzinie 20:00!
Stan ostrzegawczy wynosi 320 cm, stan alarmowy wynosi 450 cm.
Aktualny stan to 381 cm.
Dodano 15 maj 2014 11:42 Starosta Bielski Andrzej Płonka ogłosił alarm przeciwpowodziowy dla powiatu bielskiego. Alarm przeciwpowodziowy obowiązuje od 9.00 rano do odwołania.
- Przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 55 km/h. Lokalnie opady gradu. Ważność: od 2014-04-28 13:00:00 do 2014-04-28 22:00:00
Burze mogą się nasilać w godzinach popołudniowych. Miejscami może się także pojawić opad gradu.
- Przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 mm do 25 mm. Ważność: od 2014-04-29 07:30:00 do 2014-04-30 07:30:00
- W związku z prognozowanymi opadami deszczu lokalnie o charakterze burzowym, w górnych biegach zlewni Małej Wisły, Przemszy i Soły a także w zlewniach zurbanizowanych spodziewane są gwałtowne wzrosty poziomu wody do dolnej części strefy stanów wysokich, punktowo z możliwością krótkotrwałego przekroczenia stanów ostrzegawczych. Ważność: od 2014-04-28 14:00:00 do 2014-04-29 06:00:00
źródło: IMGW